• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בסדר לתת ציק דחוי בחתונה?

כללי התנהגות​

• התנהגו כאורחים בסלון
  • כתבו לגופו של עניין ולא לגופו של אדם
פעם הבאה אל תשאל לדעתם של אנשים אם אתה לא יודע להתמודד עם מגוון דעות.
תשלם דרך אפליקציה שמעבירה להם את הכסף ישיר ואתה יכול לפרוס את התשלום מהצד שלך (עמלה של כ9 שקלים לדעתי).

הרבה אחרי שתשכח הם עוד יזכרו את זה... זה חריג מאד!
עוד נקודה -
מדובר במתנה, ומתנה נחמד לקבל כשהנותן נותן אותה בכיף. התארוך לעוד חודשיים אומר להם שכרגע קשה לך לתת. ייתכן שלא יהיה נעים להם להפקיד את הצ’ק גם כשהתאריך יגיע.

לדעתי אם אתה בחובות זה לגטימי לגמרי ואני הייתי מבין אותך.
אבל אני במיעוט מסתבר.
כל העניין של חתונות שיבש לאנשים בישראל את הצורה.

וול@
שמע אני לעולם לא יבין את זה, זה נהייה מסחרה מטורפת. הזוגות הצעירים לא מבינים ש90% מהאנשים באים לחתונה שלהם רק כי אתה היית אצלהם ובגלל האוכל.?מעטים אלו שבאמת שמחים בשמחתך ויזכרו את הארוע שלך יום אחרי.

ואם הארוע כל כך לוחץ כלכלית בכיס שציק דחוי אחד יגרום להם לכעס רב ואי כיסוי מיידי של הארוע, אז למה לעשות ארוע בכלל?

שאני יתחתן, אני יעשה ארוע צנוע של המעגל הקרוב בלבד, לא יותר מ50 איש משני הצדדים, באיזה וילה נחמדה עם בריכה שהשכרתי ללילה, ואפילו אתפעל את המנגל.
את הארוע שלי באמת יזכרו יום אחרי, מבלי שיצטרכו להביא מעטפות שמנות ואני לא יצטרך לרוקן את הארנק.

אני איתך. גם אני לא מבין את המסחרה מאחורי החתונות. מיותר לגמרי.
אני הוצאתי את עצמי מזה מוקדם יחסית תוך ידיעה שזה עלול לפגוע במערכת היחסים שלי עם משפחה וחברים ואכן פגיעה כזו התרחשה.

שאני יתחתן, אני יעשה ארוע צנוע של המעגל הקרוב בלבד, לא יותר מ50 איש משני הצדדים, באיזה וילה נחמדה עם בריכה שהשכרתי ללילה, ואפילו אתפעל את המנגל.
רעיון יפה... אל תשכח שכדי לממש אותו תצטרך למצוא כלה באותו ראש :)

אני איתך. גם אני לא מבין את המסחרה מאחורי החתונות. מיותר לגמרי.
אני הוצאתי את עצמי מזה מוקדם יחסית תוך ידיעה שזה עלול לפגוע במערכת היחסים שלי עם משפחה וחברים ואכן פגיעה כזו התרחשה.

לא ככ הבנתי ממה הוצאת את עצמך

רעיון יפה... אל תשכח שכדי לממש אותו תצטרך למצוא כלה באותו ראש :)

זה יהייה לא פשוט :)

את הארוע שלי באמת יזכרו יום אחרי, מבלי שיצטרכו להביא מעטפות שמנות ואני לא יצטרך לרוקן את הארנק.
נשמע לי כמו תחביב לא סולידי, לממן לאחרים את החתונה שלך. מה שתיארתי יעלה לך יותר מחתונה "רגילה" צנועה.

ולא, לא סביר בכלל לתת צ'ק דחוי לחתונה. עדיף לא לבוא.

לדעתי אם אתה בחובות זה לגטימי לגמרי ואני הייתי מבין אותך.
אבל אני במיעוט מסתבר.
כל העניין של חתונות שיבש לאנשים בישראל את הצורה.

לדעתי אם אתה בחובות, אל תלך לחתונה של חבר מהעבודה. זה עד כדי כך פשוט.

לדעתי אם אתה בחובות, אל תלך לחתונה של חבר מהעבודה. זה עד כדי כך פשוט.
אם זה מישהו שיושב לידך כל יום ויש לך הרבה אינטרקציות איתו - זה לא עד כדי כך פשוט.
הלוואי וזה היה, אבל זה לא עובד ככה לצערי.

ולמען הסר הספק אני מראש פתחתי את השרשור פה כי אני מודע לאיכותו :)

יש לי חתונה של חבר לעבודה עוד שבוע, ואם ראיתם ביומן מסע שלי, אני עדיין בתהליך של סגירת חוב, כך שהנזילות שלי בעו״ש לא אידיאלית כרגע, לכן אני מעדיף ( אבל כן יכול לרשום לעכשיו ) לרשום את הציק לעוד חודשיים שהפלוס בעוש יהייה יותר גבוה ממה שהוא עכשיו. השאלה האם זה מקובל? אין לי מושג על החוקים הלא כתובים של עשה ואל תעשה באירועים...
אתה מסתכן בכך שהצ'ק יכנס לתוקף אחרי הגירושין

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
L האם אני ״בסדר״? יומני מסע אישיים 21
Level הכל בסדר עם מניית הפלטפורמה ThinkOrSwim ? (הbff שלי , אגב) שוק ההון 28
tomer111 אם נופלת פצצה גרעינית ויצאתי חיי הניירות ערך בברוקראז עדיין אצלי והכל בסדר? שוק ההון 353
ע הכל בסדר בפסגות ? שוק ההון 97
tpr אז מה לא בסדר בתיק שוקולד מריר שוק ההון 13
ע במידה ותתחולל במדינה עכשיו קטסטרופה בסדר גודל עצום, מה קורה לתיק השקעות שלי? שוק ההון 33
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
Roi מה לא בסדר עם אנשים, או מה קורה בזמן האחרון בנושא הפרמידות ? אוף טופיק 70
ס מה לא בסדר עם דלק רכב? שוק ההון 16
ג'וני לנד קל לתת ציפיות כלכליות קשה לעמוד בהם שוק ההון 4
T התחלתי לתת ל ChatGPT לעשות את העבודה שלי אוף טופיק 170
ה הגיע הזמן לתת לכסף לעבוד ! יומני מסע אישיים 6
I האם הבנקים עושים שורט על אגחי"ם בשוק ההון בשביל לתת משכנתאות? שוק ההון 10
A בתי השקעות שמוכנים לתת הלוואה כיום כנגד קה"ש נזילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
I מה מומלץ למי שמעוניין להחזיק קרן לשעת חירום שתוכל לתת מענה לשלל מצבי קיצון? שוק ההון 12
M קרן עולמית צמודה למדד או קרן עוקבת סנופי צמודה לדולר - מי צפויה לתת תשואה ריאלית גבוהה יותר? שוק ההון 10
ל לתת הלוואה להורים - מה המחיר של זה? שוק ההון 19
ד האם מישהו יכול לתת רקע על מניית יאללה גרופ? פוסטים מאיכות נמוכה 3
P איזה מסמך קבלה לתת לפקדון זמני? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ת איך מפסיקים לתת טיפ אחרי שכבר הרגלת את השליח לקבל? אוף טופיק 56
T למה בנקים לא רוצים לתת הלוואות לדיור? נדל"ן 29
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
נ שאלה טכנית - אפשר לתת שתי פקודות לימיט בכיוונים שונים? שוק ההון 2
כ רשות ני"ע מציעה: כל אחד יוכל לתת המלצות השקעה לציבור שוק ההון 8
D האם הגיוני לתת צ'ק בטחון פתוח למשכיר? אוף טופיק 16
A מה האינטרס של הבנק לתת לנו עמלות נמוכות? אוף טופיק 42
wa11a רשות ניירות ערך אוסרת על אינטראקטיב לתת שירותי מטבע שוק ההון 49

נושאים דומים