• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
איפה קונים, כמה עולים?
קנינו כשגרנו בארהב במקומות הרגילים וולמארט/טרגט/אמזון.
יש לנו לא מעט מוצרים שלהם. מחירים לדוגמא:
סיר גדול עם מכסה שיכול לשמש גם כמחבת וגם כתבנית אפיה עלה לנו 28$.
מחבת בקוטר 8'' (כלי המטבח הכי שימושי אצלנו): 11$.
91mmInJTkyL._SL1500_.jpg

נערך לאחרונה ב:
ממני אפשר אולי לקבל המלצות מה *לא* לקנות :roll:

מכונת כביסה של בוש אנלוגי עם פתח פילטר עגול. אצלי כבר שבע שנים ללא תקלה אחת (טפו)

עוד מוכרים מכונות אנלוגיות??

בטח. צריך לבקש. גם בדכ הן זולות בהרבה ואמינות יותר. זה מטיפ של טכנאי

קופסאות אוכל של lock & lock. מוצר מושלם לקחת איתו אוכל ללימודים / לעבודה.
אני גם אוהבת אותן. הן טובות לאיחסון אוכל במקרר, איחסון של דברים בתיפזורת כמו קמח ומוצרים יבשים אם רוצים להגן עליהם מפני מזיקים.
זכור לי (לא יודעת אם עדיין) שבהום סנטר הן נמכרות כמעט תמיד ב"מבצע 1+1".
כבר יש לי מספיק ואני לא צריכה יותר.
[עריכה] רק קחו בחשבון שהקופסאות האלה לא נכנסות אחת לתוך השניה טוב. זה אומר שהן תופסות יותר מקום בארון. לפיכך מומלץ לקנות כמה שצריך, שרובן יהיו בשימוש ולא ריקות סתם.

נערך לאחרונה ב:
אני גם אמליץ על מוצר.
מטאטא סיליקון ומגב סיליקון של ויויאן.. חשבו לשים לב שקונים את המקוריים תוצרת איטליה בצבע כחול, כי החיקויים זה לא זה.
הפך את פעולת ניקוי הבית לנסבלת ומחזיק לנצח.
המטאטא לצערי לא מתאים לרצפת פרקט.

מטאטא סיליקון ומגב סיליקון של ויויאן.
לא מכירה את הפירמה הזו בדיוק, ומה שיש לי הוא שחור, אבל גם הוא סיליקון והוא סבבה. נכון שהוא לא תמיד מצליח לטאטא (תלוי במשטח, ולמשל הוא קופץ באזור של הפנלים קצת) אבל לא אכפת לי. מטאטא רגיל עם שיערות מתלכלך ומבאס. הסיליקון/גומי/מה שזה לא יהיה הזה הרבה יותר אסתטי ונקי. וכך אני מנקה יותר בכיף.

@לומדת מההתחלה - אז תקני את המגב. זו חווית גריפה אחרת לגמרי.
ולדעתי המטאטא הכחול הרבה יותר מהשחור.
הבעסה היחידה היא שלאחרונה עברנו לדירה עם פרקט בסלון ובמטבח, והסיליקון לא מתאים לזה..
אבל בשביל זה יש רומבה.

@לומדת מההתחלה - אז תקני את המגב. זו חווית גריפה אחרת לגמרי.
ולדעתי המטאטא הכחול הרבה יותר מהשחור.
הבעסה היחידה היא שלאחרונה עברנו לדירה עם פרקט בסלון ובמטבח, והסיליקון לא מתאים לזה..
אבל בשביל זה יש רומבה.
היה לי מגב "מתקדם" שלא זוכרת מה קרה לו, ואז קנינו מגב פשוט. זה נכון שהמתקדם / סיליקון / מה שהוא לא יהיה הוא יותר טוב. אבל לא מספיק רע לי עם המגב הפשוט בשביל לקנות עוד מגב. אולי כשהמגב יתבלה...
לגבי פרקט - יש לי פרקט בחדר השינה ואני אולי מבינה למה את מתכוונת כשאת אומרת שהסיליקון לא מתאים, אבל לי זה לא אכפת. אני מטאטאת איתו בכל מקרה.

לגבי רומבה - אין לי כוח אליו יותר. פעם בן זוגי היה מפעיל אותו, ורק אחר כך שוטף רצפה. וזה אומר שצריך לחכות לשואב, ולשבת בבית עם הרעש שהוא עושה. היום אני מטאטאת בשישי בבוקר, מעבירה סמרטוט עם מים וחומר, גורפת, מנגבת עם סמרטוט נקי - נראה לי שזה יוצא נקי מאד. ואני משתדלת לטאטא עוד פעם במשך השבוע (כל משטר הניקיון הזה הוא די חדש. הבית היה מזבלה עד לא מזמן). אולי אני צריכה לתכנת את הרומבה שיפעל כשאני לא בבית. אבל זה מצריך גם לנקות אותו ולהזיז בשבילו חפצים. לכן כיום אני מעדיפה את השיטה הפשוטה שלי, בלי רומבה.

בלי רומבה.
אם תקחי לי את הרומבה זה כאילו תכרתי איבר מגופי. (טונה - בצחוק!)

אנחנו מפעילים אותו על טיימר בשעות הבוקר כשאנחנו מחוץ לבית.

באופן אישי, וברמה קצת יותר פילוסופית, לי גם יש נטייה כזאת לחכות שיהיה לי "רע" עם משהו כדי להחליף אותו ולהתקדם.. אצלי זה נובע מקיבעון ואני ממש משתדלת להשתחרר מהנטייה הזאת, וגם לאלץ את עצמי להשקיע במשהו טוב יותר, אפילו שלא רע לי.
אולי זה קצת נוגד את הרוח הסולידית, אבל זה מה שמתאים לי.
כל פעם שאני דוחה שדרוג, אני אח"כ מצטערת שלא עשיתי את זה קודם.

בינתיים @Jane Doe ממש הדליקה אותי עם הסיר שלה.

באופן אישי, וברמה קצת יותר פילוסופית, לי גם יש נטייה כזאת לחכות שיהיה לי "רע" עם משהו כדי להחליף אותו ולהתקדם.. אצלי זה נובע מקיבעון ואני ממש משתדלת להשתחרר מהנטייה הזאת, וגם לאלץ את עצמי להשקיע במשהו טוב יותר, אפילו שלא רע לי.
אני מבינה את מה שאת אומרת, באמת היו לי מקרים כאלה. מצד שני זה עוכר את שלוותי שהבית שלי מלא בעודפים של דברים שאני לא צריכה. סתם דוגמה הכי מטופשת: כמה קוצצי ציפורניים צריך שיהיו בבית? ומשייפי ציפורניים? ומברשות שיער? כל דבר עם כפילויות - וכל דבר שקניתי ממנו כפול סתם עלה כסף, זה כמו לזרוק כסף לפח ולהפוך את הבית למחסן. בגלל זה אני משתדלת שיהיה רק אחד ממה שצריך. אני יודעת שזה הופך את הדבר הזה ל"חסר גיבוי" ולא אכפת לי.

אותי גם מטריף ה"שידרוגיטיס" של אמא שלי. כל דבר חדש היא בטוחה שזה מה שישפר לה פלאים את החיים, ואחרי זה היא מתבדה שזה לא מה שהיא חשבה, ועדיין היא נוהרת לדבר החדש הבא. אני מקצינה כאן, אבל - הכוונה שלי היא שצרכנות מוסיפה הרבה רעש לחיים. אני משתדלת להשקיט אותו כמה שאפשר ולהיות מרוצה עם מה שיש ולא רק להכין רשימות וללכת לקנות עוד ועוד (מה שעשיתי רוב החיים שלי).

@לומדת מההתחלה - צריך למצוא את האיזון. אני אנטי-צרכנית פתולוגית, אז אצלי המצב הפוך מאשר אצל האנשים המצויים.
בד"כ אני קונה דבר חדש רק אחרי שהתנסיתי בו אצל אחרים ואני די בטוחה.. ואז אני מתלבטת עוד כמה שבועות.. ואז בודקת אם יש להשיג יד 2.. ואז מתלבטת עוד.. ואז בודקת מי יכול להביא מחו"ל, או אם יש קופון, או הנחה בחבר, ואז לאמא שלי או לבעלי נשבר ממני והם קונים לי. :)

אבל המטאטא סיליקון.. זו אהבת אמת.

מצעים מאיקאה-מחזיקים שנים ארוכות, לא דוהים ומ100% כותנה. רהיטים פחות מומלץ לקנות שם

מצעים מאיקאה-מחזיקים שנים ארוכות, לא דוהים ומ100% כותנה. רהיטים פחות מומלץ לקנות שם
אני מעדיפה מצעים "כותנה סאטן" (Sateen) שהם יותר רכים ואיכותיים. יש לי מעט מאד סטים של מצעים (אנחנו זוג, ויש לי אולי 3-4 סטים) - כמה כבר צריך? אז מעדיפה לקנות משהו מפנק. יצא לי לקנות בגולף אנד קו או ב-ורדינון, אפשר במבצע או בעזרת "תו הזהב" שמקבלים מהעבודה בחגים.

תיק צד של קיפלינג. שורד שנים.

דפדפן לאנדרואיד בשם Naked browser, שוקל כ100kb ובניגוד לדפדפנים אחרים לא עיקב אחרייך ועם מעט הרשאות, יעיל ומהיר להפליא. הגירסה החינמית היא פשוטה יותר ועושה את העבודה, אין את היישום בחנות של גוגל ישראל, רק בחול, אבל אפשר להוריד אותו כapk באתר המפתח, תהנו!

אני יכול להמליץ על קרם הגנה נגד השמש. השקעתי בערך 10 שעות של מחקר כדי למצוא אותו.
הוא נקרא Blue Lizard Australian Sunscreen, Sensitive SPF 30.

הרעיון היה למצוא קרם הגנה ש:
1. אינו מכיל חומרים מסוכנים
2. מספק הגנה טובה נגד השמש
3. מוצר מוצלח
4. מתומחר בתחום השפיות

באמצעות EWG (אתר ללא מטרות רווח שמדרג עשרות אלפי מוצרים וחומרים) וביקורות מאמזון ומאתרים נוספים מצאתי קרם הגנה כזה.

1+2. קיבל ציון מקסימלי של 1 מ-EWG (בטוח מאוד לשימוש). בנוסף, מספק הגנה טובה נגד השמש:
http://www.ewg.org/2015sunscreen/about-the-sunscreens/617128/Blue_Lizard_Australian_Sunscreen,_Sensitive_Skin,_SPF_30+/

3. ביקורות נלהבות מאמזון:
http://www.amazon.com/dp/B000EY4YLS/

4. המחיר ב-Vitacost סביר.

תהנו.

אני רוצה להמליץ על איקאה. באופן כללי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2064
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה