• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שאלה בנוגע לבעלות בקרן סל ולמקרה בו מדינת ישראל מושמדת

מעביר לפורום פוליטיקה.

אבל הם התייעצו איתך פנים אל פנים, ולא שאלו בפורום אינטרנטי.
אז אסור להתייעץ בפורום אינטרנטי כי זה מפריע לאדם מסוים?
אדם חושש לקבל סרטן (או כבר קיבל) ומעוניין להתייעץ, אסור לו כי זה עשוי לזרוע פניקה?
מה לגבי חשש מאונס, משוד, מגננת מתעללת? גם זה לא בסדר כי זה עלול לזרוע בהלה?

בהלה זה דבר חיובי לדעתי, זה אומר שאתה יכול להתכונן לתרחיש רע ביותר שכמו שכולנו ראינו, קורה מפעם לפעם (משבר הטק ב2000, 7/10, קורונה).

ובהודעות הבאות מלא רעל עם לייקים מאנשים אמתיים.
הרעל היחיד הוא בהודעות שלך.
אבל אני לא מאמין לכם שאתם חושבים את מה שאתם אומרים שהממשלה מפחידה אותכם יותר מאיראן.
לא רק הממשלה, גם אנשים כמוך מפחידים אותי הרבה יותר מאירן.
וזה לא רק בגלל שאירן מפחידה פחות מכלב פודל ממוצע, זה גם בגלל שהממשלה הנוכחית ואנשים כמוך באמת מפחידים אותי.
אבל הם התייעצו איתך פנים אל פנים, ולא שאלו בפורום אינטרנטי.
מה ההבדל?
כל אחד מתיעץ במקום שנוח לו. הפורום הזה קיים בדיוק בשביל התייעצויות כאלה.

מעביר לפורום פוליטיקה.
יש אפשרות לפצל את השרשור ולהחזיר את השרשור המקורי (הענייני) למקומו (בערך העמוד וחצי הראשונים)?

חבל להעניש את פות"ש בגלל אדם אחד שהחליט לדרר את השרשור לדיון פוליטי

זורם עם זה.
אבל אני לא מאמין לכם שאתם חושבים את מה שאתם אומרים שהממשלה מפחידה אותכם יותר מאיראן ועוד משפטים הזויים שיש כאן כמעט קונצזוס ציני עליהם וכמעט שאני לבד חושב שאתם מגזימים.
נראה שאתם רוצים לזרוע פחד על חשבון כלכלת ישראל.
וודאות בכלכלה זה לא דבר מצחיק. ולא לגיטימי לעשות עליו סיבוב פוליטי.
אני ירדתי מהארץ בגלל הממשלה, או ליתר דיוק בגלל הציבור שהיא מייצגת והמשמעות לעתיד ילדי. לפני ה7 באוקטובר. לא שקלתי לעשות את זה בגלל איראן. יש לי (מעט) חברים שעזבו לפני, ויותר שבשלבים שונים של הגירה. מקווה שאתה לא נעלב, אבל לא מעניין אותי במה אתה מאמין. מקווה שזה פוסט לגיטימי לדעתך.

פלוני מאד מפחד מעליית השמאל הסוציאליסטי לשלטון שכתוצאה מכך (לשיטתו) יעלו מיסים משמעותית, אולי גם הקומוניזם ירים ראש וילאימו את רכושו, מעוניין להוציא את כספו אל מחוץ לישראל.
אלמוני מאד מפחד מעליית הימין המשיחי לשלטון שכתוצאה מכך (עוד הפעם: לשיטתו), יעלו מיסים משמעותית כדי לסבסד אוכלוסיות לא יצרניות, יבטלו את הדמוקרטיה ויקימו פה שלטון מלוכני.
זה אותו דבר. זו אותה סכנה.
הסכנה היא עליית מנהיגות פופוליסטית שמקדמת את עצמה ע״י יצירת פילוג בעם והסתה נגד המימסד וה״איליטות״ כשהמנהיג הוא לכאורה המייצג של העם מול הממסד העויין - ואין הבדל אם הפופוליזם משווק עצמו כימין או כשמאל כלכלי. בשני המקרים הכלכלה מתדרדרת והאזרחים משלמים את המחיר.

אני חושב שזה חלק מהמטרה של השיח מצד הממשלה ותומכיה. תמיד כשמישהו מביע קול מחאה, תומכי הממשלה ישתמשו בדמגוגיה כדי לנסות להשתיק את הצד השני. כמעט אף פעם לא יהיה שיח רציונלי עם טיעונים אמיתיים, אלא תמיד השתקה או דמגוגיה כלשהי או וואטאבוטיזם.
אז כן, אנחנו כבר לגמרי במנהיגות פופוליסטית. ההתדרדרות הכלכלית תיקח כניראה עוד כמה שנים - לפי המאמר תוך חמש עשרה שנה התמ״ג לנפש צפוי לאבד 10%, ואצלינו יש בנוסף גם בעיה קטנה של מיליארדי אויבים שמטרתם המוצהרת היא להשמיד את מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ב:
זה היה קיים תמיד.
מאז מלחמת העצמאות ועד לאחרונה מדינת ישראל הייתה חזקה מאוד, ולדעתי לא היה קיים שום סיכון שתושמד. לדעתי כל הדיבורים בעבר על סכנה לקיומה של ישראל היו חסרי כל בסיס. היה אפשר בקלות להמשיך בכיוון הזה ולהמשיך לחזק את ישראל, אבל העם פה בחר בכיוון הפוך.
מעניין שזה נהיה לגיטימי לכתוב על ישראל מושמדת מאז הצהרת לוין.
אין שום קשר או חשיבות ללוין, וזה ממש לא התחיל מהנאום שלו. מאז שנתניהו עלה לשלטון בפעם השניה הוא מוביל מדיניות עקבית, שמובילה כמעט בוודאות להשמדת ישראל. ההבדל בין האנשים השונים הוא רק מתי הם הבינו את זה. יש כאלה שהבינו מוקדם, יש כאלה שהבינו מאחר, ויש כאלה שעדיין לא הבינו. אני ואחרים כתבנו זאת כאן בפורום הרבה לפני נאום לוין.
כתבת שאתה חרדי, וגם אפשר להבין זאת מצורת הכתיבה שלך. נראה לי שזאת גם הסיבה שאתה מנסה לצנזר את הדיון. כל הרעיון של הדת הוא להוביל אנשים לחיות בשקר ולהאמין בכל מני שטויות כדי לתת כוח למנהיגי הכת. זה לא שונה מהותית מצפון קוריאה. האוייבים הכי גדולים של הדת הם האמת וחשיבה רציונלית, ולכן מנסים לצנזר אותן.

הסכנה היא עליית מנהיגות פופוליסטית שמקדמת את עצמה ע״י יצירת פילוג בעם והסתה נגד המימסד וה״איליטות״ כשהמנהיג הוא לכאורה המייצג של העם מול הממסד העויין - ואין הבדל אם הפופוליזם משווק עצמו כימין או כשמאל כלכלי. בשני המקרים הכלכלה מתדרדרת והאזרחים משלמים את המחיר.
הקטע המצחיק הוא שבישראל הימין המשיחי והשמאל הכלכלי הקורא לחלוקה מחדש של משאבים בחברה, אלו אותם אנשים (או לפחות אותו מחנה פוליטי).

הקטע המצחיק הוא שבישראל הימין המשיחי והשמאל הכלכלי הקורא לחלוקה מחדש של משאבים בחברה, אלו אותם אנשים (או לפחות אותו מחנה פוליטי).
הימין המשיחי בארץ הוא לא ימין כלל וכלל, הוא ניכס לעצמו את המותג הזה שלא בצדק.
בארץ זה מן תחרות כזו מי נגד הערבים יותר = ימין או הורסיה החדשה: מי שלא בעד ביבי = שמאל.
רוב העם (לצערי) ונבחריו נעים בין שמאל לשמאל קיצוני, גם ה"ימין" המשיחי שלנו.

הימין המשיחי בארץ הוא לא ימין כלל וכלל, הוא ניכס לעצמו את המותג הזה שלא בצדק.
בארץ זה מן תחרות כזו מי נגד הערבים יותר = ימין או הורסיה החדשה: מי שלא בעד ביבי = שמאל.
רוב העם (לצערי) ונבחריו נעים בין שמאל לשמאל קיצוני, גם ה"ימין" המשיחי שלנו.
זה לא רק בישראל. נראה לי שהמושגים של ימין ושמאל לא מוגדרים היטב וזה כמו צבעים של חולצות כדורגל ולא על בסיס אידיאולוגיה.

אין שום קשר או חשיבות ללוין, וזה ממש לא התחיל מהנאום שלו. מאז שנתניהו עלה לשלטון בפעם השניה הוא מוביל מדיניות עקבית, שמובילה כמעט בוודאות להשמדת ישראל. ההבדל בין האנשים השונים הוא רק מתי הם הבינו את זה.
זה לא התחיל מהנאום של לוין אבל התדרדרות זה לא פונקצית מדרגה אלה מגמה שמתחילה לאט ותופסת תאוצה, ועד ההפיכה הדיקטטורית הבעיה היתה בעיקר בחברות הערבית החרדית והמשיחית-מתנחלית ועדיין היתה תקווה שתקום ממשלה שתעצור את ההתדרדרות לפני שתהרס המדינה.
הנאום של לוין הבהיר שהקואליציה מתכוונת למחוק את הדמוקרטיה מה שבאמת הוביל להתדרדרות ביטחונית ולמלחמה, שלא מזיזה לקואליציה ולתמכיה, והעובדה שמאות אלפי מפונים לא יוצאים נגד ההפיכה וממשיכים לתמוך בקואוליציה הפופוליסטית ממחישה שהאפשרות להציל את המדינה נקברה.

-----
אלי ביתאן כותב על השחיתות בחברה החרדית שזכתה להתעלמות מכל מוסדות המדינה במשך שנים ועכשיו ״מתנקמת״ ומתפשטת לחברה החילונית. ״ככה זה בעולם שבו מגיל קטן מפקפקים בזכות שלך לדרוש דין וחשבון, לקבל צדק, לדרוש ניקיון כפיים; שבו האייג'נסי שלך מתבטל כשהקול שלך מתבטל; שבו האמונה שהמדינה או נציגי הציבור מחויבים לטובתך ולרווחתך נחשבת לנאיבית, ל"פריווילגיה של חילונים".״
בני פרידמן מספר על המאפיה החרדית ושהמשטרה לא מתערבת עד שממש לא משאירים לה ברירה.
״ ההפגנה הפכה עד מהרה ללינץ', פרדמן הוכה בידי המפגינים עד כדי איבוד הכרה, כמה איברים בגופו נשברו. חודשים ארוכים של טיפולים רפואיים נדרשו לו כדי להשתקם פיזית....אני כל הזמן הלכתי למשטרה אבל הם לא התייחסו. רק אחרי שפירקו אותי כבר לא היתה להם ברירה. הם ראו את הסרטון (של הלינץ', שצילם מישהו שהיה במקום, נ"א), זיהיתי להם את האנשים, הם איתרו אותם ושלפו אותם מהבית באמצע הלילה. כשעצרו אחד מהם התחילו בגאולה הפגנות מטורפות שקראו 'לשחרר את האברך היקר שהרשע מחנות 'ספייס' העליל עליו עלילת דם'. הם הפגינו ליד מגרש הרוסים עד ששיחררו אותו ממעצר.הציעו לי כמויות של כסף כדי שאבטל את התלונה נגדו. לא הסכמתי. בסוף המשגיח שהיה שם בלינץ' נכנס לכלא, והשני ברח מהארץ".
״היום כבר פועלים ארגונים ממוסדים שמחייבים כל מי שרוצה לפתוח חנות סלולר לא רק להעסיק משגיח מטעמם אלא גם לשלם להם ערבון מראש״

נערך לאחרונה ב:
זה לא רק בישראל. נראה לי שהמושגים של ימין ושמאל לא מוגדרים היטב וזה כמו צבעים של חולצות כדורגל ולא על בסיס אידיאולוגיה.
זה נכון, אם כי קל להרכיב שאלון בקשר למספר נושאים - דת, הגירה, להט"ב וקצבאות, שיקטלג די טוב את השמאל והימין במדינות רבות.
בישראל, נראה לי שהתשובה לשאלה "האם אתה יותר יהודי או ישראלי" תעשה את העבודה (גם אם התוצאה שונה מאד מההגדרות המסורתיות של שמאל וימין).
אגב, לקצוות של שני הצדדים יש לא מעט במשותף, כולל ביחס אלינו למרבה הצער.

פורים שמח לכולם!
היום אני כותב ברוח היום.
מי שלא נוח לו לקרוא את הדברים יכול לדלג עליהם. ההפסד כמובן כולו שלו.

עם ישראל מאז ומעולם הוא עם נרדף. והיה בסכנה קיומית פעמים רבות. למרות שהיינו עם חלש ועמים רבים הסכימו להשמיד את עם ישראל, מעולם זה לא צלח להם!
הקב"ה הבטיח לנו בתורה: ואף גם זאת בהיותם בארץ איביהם לא מאסתים ולא געלתים לכלתם להפר בריתי אתם.
אגב התורה בידינו אלפי שנים. לפני שההיסטוריה הייתה ידועה. הפסוק הזה הוא תוספת להוכחה על אמיתת התורה. בכל אופן אני לא מתעסק כעת בעניין הזה.

וכך למרות כל הניסיונות הרבים להרע לנו להשמיד אותנו, אנחנו קיימים.

פורים זהו יום שמסמל את הנקודה הזאת. אז רצו המן ואחשוורוש להשמיד את עם ישראל. אבל בורא עולם הציל אותנו בדרך שנראית טבעית לחלוטין. וכך בגלות הקב"ה הציל אותנו תמיד בצירוף מקרים בדרך הטבע. ורק ריבוי צירוף המקרים וביותר ריבוי צירוף המקרים לאורך אלפי שנים הינו לא טבעי. כידוע מחוקרים שבדקו את דבר קיום עם ישראל מבחינה סטטיסטית.
מאז פעמים רבות ניסו, ולא הצליחו.
ולכן לפי דעת האמורא רבא (במסכת מגילה) השמחה בפורים היא לא על נס הישועה, כי עדיין אנחנו נתונים בצרה. בעת כתיבת שורות האלו יש לנו חטופים בעזה, יש אנטישמיות בעולם ויש מדינה ריבונית המשמיעה בגלוי על רצונה להשמיד את מדינת ישראל ובכל העולם עוקבים "בדאגה" לשלומם של תושבי עזה.
ועדיין יום הפורים נקבע לשמוח בו. כי השמחה היא על הגילוי שעולה תמיד בתוך כל הצרות שה' נמצא באירוע למרות אורך הגלות.
ולכן למרות הקושי לשמוח בפורים בפרט השנה שיש כל כך הרבה שכול וסבל. נהגו עם ישראל לשמוח.
ומכיון שהיה קשה ליהודים בגלות לשמוח ביום הזה נהגו לשתות יין כדי להתגבר על העצבות של חיי היום יום שחיו בה ולשמוח בגילוי ה' שיש בעצם קיומנו למרות הרדיפות.

פורים שמח!

יהיה יפה אם הדברים יוכבדו ולא יגיבו עליהם בצורה אגרסיבית. גם אם זה עיצבן. כפי שהצעתי בתחילת דברי ניתן להתעלם.

יש אפשרות לפצל את השרשור ולהחזיר את השרשור המקורי (הענייני) למקומו (בערך העמוד וחצי הראשונים)?

חבל להעניש את פות"ש בגלל אדם אחד שהחליט לדרר את השרשור לדיון פוליטי
+1. באמת חבל. אפשר להשאיר את השרשור שהועבר לפה להתקוטטויות, הטפות, ודרשות רנדומליות.

כפי שהצעתי בתחילת דברי ניתן להתעלם.
זה יפה שאתה מציע לאחרים להתעלם מדבריך אם לדעתם דבריך אינם לגיטימיים, אבל לך מאוד קשה להתעלם מדברים (לגיטימיים) שאנשים אחרים רושמים.

היהודים באים - חגיגות עצמאות 70 למדינה החשמונאית, ומה שבא אחר כך - כדאי לראות את כל הפרק. מאוד רלוונטי לנושא השרשור.

ממלכת יהודה החשמונאית הייתה עצמאית במשך 77 שנים, אז איבדה את עצמאותה בעקובת מלחמת אחים, ולבסוף חרבה בעקבות מלחמת אחים נוספת.(גם לרומאים היה חלק, אבל למלחמות הפנימיות של היהודים היה חלק מרכזי)
השנה נחגוג את יום העצמאות ה-76 לישראל. מפחיד איך שההיסטוריה חוזרת.

נערך לאחרונה ב:
פורים שמח לכולם!
היום אני כותב ברוח היום.
מי שלא נוח לו לקרוא את הדברים יכול לדלג עליהם. ההפסד כמובן כולו שלו.

עם ישראל מאז ומעולם הוא עם נרדף. והיה בסכנה קיומית פעמים רבות. למרות שהיינו עם חלש ועמים רבים הסכימו להשמיד את עם ישראל, מעולם זה לא צלח להם!
הקב"ה הבטיח לנו בתורה: ואף גם זאת בהיותם בארץ איביהם לא מאסתים ולא געלתים לכלתם להפר בריתי אתם.
אגב התורה בידינו אלפי שנים. לפני שההיסטוריה הייתה ידועה. הפסוק הזה הוא תוספת להוכחה על אמיתת התורה. בכל אופן אני לא מתעסק כעת בעניין הזה.

וכך למרות כל הניסיונות הרבים להרע לנו להשמיד אותנו, אנחנו קיימים.

פורים זהו יום שמסמל את הנקודה הזאת. אז רצו המן ואחשוורוש להשמיד את עם ישראל. אבל בורא עולם הציל אותנו בדרך שנראית טבעית לחלוטין. וכך בגלות הקב"ה הציל אותנו תמיד בצירוף מקרים בדרך הטבע. ורק ריבוי צירוף המקרים וביותר ריבוי צירוף המקרים לאורך אלפי שנים הינו לא טבעי. כידוע מחוקרים שבדקו את דבר קיום עם ישראל מבחינה סטטיסטית.
ולכן לפי דעת האמורא רבא (במסכת מגילה) השמחה בפורים היא לא על נס הישועה, כי עדיין אנחנו נתונים בצרה. בעת כתיבת שורות האלו יש לנו חטופים בעזה, יש אנטישמיות בעולם ויש מדינה ריבונית המשמיעה בגלוי על רצונה להשמיד את מדינת ישראל ובכל העולם עוקבים "בדאגה" לשלומם של תושבי עזה.
ועדיין יום הפורים נקבע לשמוח בו. כי השמחה היא על הגילוי שעולה תמיד בתוך כל הצרות שה' נמצא באירוע למרות אורך הגלות.
ולכן למרות הקושי לשמוח בפורים בפרט השנה שיש כל כך הרבה שכול וסבל. נהגו עם ישראל לשמוח.
ומכיון שהיה קשה ליהודים בגלות לשמוח ביום הזה נהגו לשתות יין כדי להתגבר על העצבות של חיי היום יום שחיו בה ולשמוח בגילוי ה' שיש בעצם קיומנו למרות הרדיפות.

פורים שמח!

יהיה יפה אם הדברים יוכבדו ולא יגיבו עליהם בצורה אגרסיבית. גם אם זה עיצבן. כפי שהצעתי בתחילת דברי ניתן להתעלם.
האם היית סוגד להמן הרשע? להיטלר? אז למה אתה סוגד לישות, שלפי אמונתך שלך היא רשעית בהרבה משניהם יחד כי יצרה אותם ואת כל שאר הרשעים וגרמה להם להתעלל בעם היהודי בכל שנות ההיסטוריה שלו?

נערך לאחרונה ב:
כידוע מחוקרים שבדקו את דבר קיום עם ישראל מבחינה סטטיסטית.
פורים שמח.
תוכל לספק כמה מחקרים כאלה? רצוי כאלה בשפה האנגלית שעברו ביקורת עמיתים.

תוכל לספק כמה מחקרים כאלה? רצוי כאלה בשפה האנגלית שעברו ביקורת עמיתים.
בא נתחיל בהגדרת הטענה.

ורק ריבוי צירוף המקרים וביותר ריבוי צירוף המקרים לאורך אלפי שנים הינו לא טבעי. כידוע מחוקרים שבדקו את דבר קיום עם ישראל מבחינה סטטיסטית.
מה ההבדל בין דברים שקורים כתוצאה ממאמץ אנושי לדברים שקורים כתוצאה ממקריות? איך המושג ״צירוף מקרים״ מוגדר לצורך המחקר הזה ?
מה לא טיבעי בריבוי צירופי מקרים? מיקריות זה הדבר הכי טיבעי ונפוץ שיש. קורה כל הזמן - מספר בלתי נתפס של פעמים בשניה. ומכאן בהכרח נגזרת גם שכיחות גבוהה במידה בלתי נתפסת של צרופי מקרים.
מה ההגדרה של עם ישראל ? DNA מיטוכונדרי ? שילוב של DNA מטוכונדרי משותף ועוד משהו ?
מה ההגדרה של ״קיום עם ישראל״ ?
מה בכלל הטענה ?

עכשיו אפשר לעבור לאותם מחקרים שבדקו את הטענה, או, יותר הגיוני, את כל אחת מהטענות בנפרד.

נערך לאחרונה ב:
@yossik חבל מאוד שנושא לגיטימי וחשוב נקבר בפורום פוליטיקה בגלל שמשתמש החליט לדרדר אותו לרמה של רוטר. היה עדיף כמו שכבר הוצע פה לחתוך את הנושא ל-2.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E שאלה בנוגע לזכויות עובדים אוף טופיק 8
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
נ שאלה בנוגע להחזר מס רווח הון מיסים 3
נ שאלה בנוגע למחקר טריניטי וכלל ה4% פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 30
G שאלה בנוגע לכדאיות בהשקעה בנדלן נדל"ן 5
ש שאלה בנוגע ל RSU מיסים 18
T שאלה פרקטית בנוגע להיחלשות השקל שוק ההון 164
deussex שאלה בנוגע לסעיף בפוליסת דירה של חברת ביטוח על שיבוב/תחלוף (אחריות צולבת) נדל"ן 6
S שאלה בנוגע ל 2 etf שאני מתעניין שוק ההון 1
ב שאלה בנוגע לקיזוז מס כנגד דיבידנד שהתקבל בדולרים מיסים 3
E עסק פטור - שאלה בנוגע לדיווחים מיסים 1
deussex שאלה בנוגע לרלוקיישן דרך עבודה אוף טופיק 3
L שאלה בנוגע להעברת מניות מבנק לבית השקעות שוק ההון 8
L שאלה בנוגע להעברת תיק מהבנק לאקסלנס שוק ההון 1
D שאלה בנוגע לצבירה מקרן אירית שוק ההון 2
O שאלה בנוגע לתשלום שומת מס על שנת 2020. מיסים 18
T שאלה כללית בנוגע לרכש ETF-ים בתור סוחר עצמאי שוק ההון 3
D שאלה בנוגע לקופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Aslan שאלה בנוגע לביטוח בריאות - למי שמבין צרכנות פיננסית 2
Y שאלה בנוגע להחזר עמלות שוק ההון 15
I שאלה בנוגע לספטמבר בשוק ההון שוק ההון 13
G שאלה בנוגע לביטוח סיעודי מקופת החולים אוף טופיק 6
D שאלה בנוגע לאשראי שוק ההון 1
עייף ומותש סעמק שאלה בנוגע לעקיבה אחרי מדד ה s&p פוסטים מאיכות נמוכה 8
N שאלה בנוגע לאופן הגביה של העמלות בבית השקעות שוק ההון 7
yehonatanlavian שאלה בנוגע לקרנות סל שוק ההון 1
R דעה בנוגע לבניית תיק השקעות + שאלה בנוגע לרכישת ETF שוק ההון 1
I שאלה בנוגע לרכישת קרן SSAC בדולר או שקל שוק ההון 4
לאונל שאלה טכנית בנוגע להעברת קרן מנוהלת ל-IRA שוק ההון 1
D רווחים ב - TD Ameritrade - שאלה בנוגע למס הכנסה מיסים 9
ס שאלה בנוגע למשכנתא נדל"ן 8
G שאלה בנוגע לקרן S&P500 לא זזה מיום 4/6/20 שוק ההון 3
T שאלה בנוגע להגשת דו"ח למס הכנסה צרכנות פיננסית 7
Dinoman שאלה בנוגע לדיבידנדים שוק ההון 13
Wolfman שאלה בנוגע האופן בו מתעדכן שווי התיק שוק ההון 4
OiNK שאלה בנוגע לקביעת שער הפתיחה בקרנות מחקות שוק ההון 3
W שאלה בנוגע להתחמקות מסעיף אי תחרות ביציאה לחלת אוף טופיק 2
D שאלה בנוגע להבנת מסחר ב ETF שוק ההון 2
W רוצה להתחיל להשקיע במניות, שאלה בנוגע לברוקר שוק ההון 8
S שאלה בנוגע לתיקון 190 בניהול אישי צרכנות פיננסית 1
S שאלה בנוגע לקביעת היחס של EIMI+IWRD שוק ההון 39
tpr שאלה בנוגע לתיק השקעות (עדיין לומד את התחום) שוק ההון 0
לא חשוב שמות שאלה בנוגע למילוי טופס 161א' אוף טופיק 9
G שאלה בנוגע לקרנות פנסיה והשתלמות מחקות S&P500 צרכנות פיננסית 29
G שאלה קטנה בנוגע לאקסולידית. אוף טופיק 2
G שאלה בנוגע לפפר. צרכנות פיננסית 60
D שאלה בנוגע לשינוי הפקדות לכספי פיצויים עבור קופת גמל צרכנות פיננסית 7
S שאלה בנוגע לבחירת בית השקעות (מתלבט בין שניים) שוק ההון 10
לא חשוב שמות שאלה בנוגע לתוכניות חיסכון בבנקים בהקשר למשבר הנדל"ן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 56
I שאלה בנוגע לקרנות נאמנות ובתי ההשקעות שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה