• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פק"מ בחשבון בנק בחו"ל עם ריבית של 6%?

• פותח הנושא Gari
  • פורסם בתאריך

Gari

משתמש רגיל
דירוג
33
היי
שמעתי היום באיזה תוכנית כלכלית שאפשר לפתוח חשבון בנק באנגליה ונותנים שם 6% ריבית לשנה על פק"מ...
יש דברים כאלה? בתקופה כזאת של ריבית אפסית בנק שנותן 6% על פק"מ?

אם כן מה הקא'צ של דברים כזה? אסור להוציא את הכסף ל 20 שנה או משהו? מס רווחי הון של 50% במקום 25% בגלל מיסוי כפול?
שווה להתחיל לחפש כיווון השקעה בבנקים במדינות אירופה וארה"ב?

הריבית ליבור באנגליה באיזור החצי אחוז ככה שזה לא נשמע סביר.
ריביות גבוהות אפשר כמעט תמיד למצוא במדינות עולם שלישי. במדינות מערביות לא ממש. כנראה שיש קט'ץ.

שמעתי היום באיזה תוכנית כלכלית שאפשר לפתוח חשבון בנק באנגליה ונותנים שם 6% ריבית לשנה על פק"מ...
שמעת לא נכון.

אני זוכר שהיו חשבונות כאלה באנגליה. זה היה לפני 15 שנה. אולי האזנת לפודקסט ישן במיוחד...

אני זוכר שהיו חשבונות כאלה באנגליה. זה היה לפני 15 שנה. אולי האזנת לפודקסט ישן במיוחד...
גם בארץ היו. פעם היה בבנק הפועלים קופת דן חסכן ל 10 שנים שמכפילה את הכסף.

שלום חברים,

גם אני חושב לשים סכום סגור בפק"מ ארוך טווח בחו"ל שיניב לי 5%-6% ומעלה לשנה (כרגע על 4% בבנק ישראלי סגור ל 15 שנה....). האם יש משהו כזה, ואיך עושים את זה ? אני עוסק מורשה בארץ, ככל שזה משנה לעניין הדיווחים. תודה!

אם כבר באותו נושא חברה שלי מרוסיה ולטענתה יש בנק שנותן בשנה בסביבות ה7% לשנה

היי
למיטב ידיעתי אזרחים זרים לא יכולים לפתוח חשבון בנק באנגליה.

היי תודה על היענות, בגלל שאני ממש בור אז אשאל שאלה קצת טיפשית אם אני מקבל על הסכום שלי 7 % מזה משנה לי האינפלציה? בעצם אשמח לדוגמא מוחשית שאוכל להפנים תודה על השיעור.
אם יש לך 5 שקלים שאיתם אתה יכוללקנות היום קרטון חלב או 2 בננות והתשואה שאתה מקבל על השקעה של אותם 5 שקלים רק מדביקה אץ האינפלציה (זאת אומרת שווה לאינפלציה) הכסף שלך לאחר ההשקעה (לא משנה אם קיבלת 100 שקלים או 700 שקלים יוכלו לקנות שוב רק קרטון חלב אחד או 2 בננות.
זאת אומרת שלא אכפת לך רק מכמות השקלים אלא גם מהערך שלהם.
כשיש אינפלציה אותה כמות שקלים שווה/קונה פחות.

אילו התשואה שהיית מקבל על השקעה היית 7% אבל האינפלציה הייתה 7.5% היית מפסיד כסף מההשקעה למרות שמספר המטבעות שלך עלה.

אם יש לך 5 שקלים שאיתם אתה יכוללקנות היום קרטון חלב או 2 בננות והתשואה שאתה מקבל על השקעה של אותם 5 שקלים רק מדביקה אץ האינפלציה (זאת אומרת שווה לאינפלציה) הכסף שלך לאחר ההשקעה (לא משנה אם קיבלת 100 שקלים או 700 שקלים יוכלו לקנות שוב רק קרטון חלב אחד או 2 בננות.
זאת אומרת שלא אכפת לך רק מכמות השקלים אלא גם מהערך שלהם.
כשיש אינפלציה אותה כמות שקלים שווה/קונה פחות.

אילו התשואה שהיית מקבל על השקעה היית 7% אבל האינפלציה הייתה 7.5% היית מפסיד כסף מההשקעה למרות שמספר המטבעות שלך עלה.

הבנתי ,בעצם ברוסיה הכסף שווה הרבה פחות בכלל האינפלציה זה לא רווח של , אבל אם אשים לדוגמא 100 אלף שקל וארוויח בשנה 7 אחוז ואז המיר חזרה לשקלים זו לא דרך לברוח מהאינפלציה של המטבע הרוסי?...

הבנתי ,בעצם ברוסיה הכסף שווה הרבה פחות בכלל האינפלציה זה לא רווח של , אבל אם אשים לדוגמא 100 אלף שקל וארוויח בשנה 7 אחוז ואז המיר חזרה לשקלים זו לא דרך לברוח מהאינפלציה של המטבע הרוסי?...
לא, כי אולי היום (אני סתם ממציא יחס) 10 רובל רוסי שווים 10 שקלים ובעוד שנה בגלל האינפלציה 17 רובל רוסי יהיו שווים עדיין 10 שקלים.

לא, כי אולי היום (אני סתם ממציא יחס) 10 רובל רוסי שווים 10 שקלים ובעוד שנה בגלל האינפלציה 17 רובל רוסי יהיו שווים עדיין 10 שקלים.
היית קרוב יחסית :)
ב 10 שנים האחרונות היחס גדל פי 2 (100%+)
מ 8 רובל לשקל ל 17 רובל לשקל (ב 2019)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C באיזה תנאי שוק פק"מ נותן יותר ריבית מהתשואה של קרן כספית? שוק ההון 6
א היי , הכנתי אקסל שאומר מה עדיף, קרן כספית או פק"מ שוק ההון 0
S פק"ם שקלי - ריביות 05/2023 - מעל 400K שוק ההון 4
K אזרח אמריקאי תושב ישראל - פק״מ בארץ שוק ההון 12
CoinCollector השקעה קצרת טווח - פק״מ \ מק״מ \ אג״ח ממשלתי לא צמוד. שוק ההון 10
ח פק"מ דולרי -ריבית על פקדון בבנקים צרכנות פיננסית 1
tomchoook סגירת פק״ם לשנה בבנק צרכנות פיננסית 24
1337justme האם מישהו הצליח לשבור פק"מ שבתנאיו רשום שהוא לא ניתן לשבירה? שוק ההון 12
1337justme הלוואת גישור כנגד פק"מ שקלי - ניסיון לחמוק מסיכון אינפלציה שוק ההון 4
S פק"מ בבנק שוק ההון 2
T מה הסיכוי להתאיידות פק"מ בבנק ירושלים בימים טרופים אלו? שוק ההון 8
T פק"מ צמוד עם הגנה -- קיים במציאות או בדמיון? שוק ההון 19
1337justme פק"מ דולרי ותהיה לגביי קורלציה שלילית לשוק ההון שוק ההון 0
1337justme פק"מ בבנק או קרן אג"ח ממשלתיות קצרות לשמירת כח קניה שוק ההון 35
ק השקעה באג״ח למשך שנתיים- שלוש או פק״מ בארה״ב שוק ההון 2
S כדאיות של פק״מ ריבית גבוהה שוק ההון 6
Leo פק"מ שוק ההון 10
U חלופה לפיקדון בחשבון ועד בית שוק ההון 3
ב קרנות נאמנות ישראליות מחקות בחשבון IRA שוק ההון 7
M מטבע Base בחשבון IB - שקל או דולר? שוק ההון 3
ח חריגה בחשבון לכמה שעות, יש השלכות? צרכנות פיננסית 2
L שווי דיבידנדים בחשבון ברוקר זר לצורך תשלום מס יסף מיסים 3
Z בת זוג אמריקאית כנהנית בחשבון מיסים 4
S 1099div בחשבון IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 31
H הפתעה | חיסכון משמעותי בחשבון המים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
T שותפות בחשבון הורה מיסים 24
R מיסוי אגח בחשבון פטור ממס שוק ההון 7
the-hexx שאלות על אחזקת אג"חים ואירועי מס בחשבון דולרי במיטב דש שוק ההון 12
R מס נוסף שהופיע בחשבון כתוצאה מהפרשי הצמדה משנה קודמת שוק ההון 6
C מה בית ההשקעות עושה עם הכסף הנזיל בחשבון? שוק ההון 1
codev זיקה לישראל עקב שימוש בחשבון בנק מיסים 0
כ שאלות לגבי קיזוז מס בחשבון ממוסה מיסים 2
A מס רווח הון בחשבון משותף מיסים 9
S קופת גמל להשקעה עוקב סנופי VS השקעה בסנופי בחשבון מסחר עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
L קרנות איריות בחשבון IRA שוק ההון 6
ט קיזוז מיסוי דיב' בחשבון ממוסה כנגד עמלות ברוקר - אפשרי? פוסטים מאיכות נמוכה 5
S קיזוז הפסדים בבורסה בחשבון בבנק בארץ עם רווחים מחשבון ברוקר בחול פוסטים מאיכות נמוכה 4
ש תשלום שוברים בחשבון פפר(Pepper) צרכנות פיננסית 3
Y אפשרות "צביעה" של כספים בחשבון מסחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
א הצמדת דולר לשקל בחשבון בינלאומי שוק ההון 3
ריש-לקיש קיזוז מס - רווח בקופת גמל להשקעה והפסד בחשבון האישי העצמאי מיסים 5
C IB - ריבית על כסף בחשבון שוק ההון 9
א פיזור VS מיסוי - משקל ישראל בחשבון פטור שוק ההון 17
N יש צורך בהמרת מט"ח אם הכוח קנייה שלי בדולרים מתעדכן אוטומטית בהתאם לסכום השקלי שקיים בחשבון? שוק ההון 0
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
ב 150 אלף הופיעו בחשבון (IB) צרכנות פיננסית 35
AbuNafha ביטוח SIPC בחשבון Margin עם הלוואה פעילה שוק ההון 1
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Level חושש על כך שאין 2 authentication במיטב, האם יש דרך לשפר בטחון בחשבון? שוק ההון 42
O איך כדאי להשקיע כסף בחשבון בנק אמריקאי? שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה