• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מתקשה לאתר תב״ע לפרויקט

• פותח הנושא IAR
  • פורסם בתאריך

IAR

משתמש סולידי
דירוג
6
היי,
אני מסתכל על פרויקט מסוים בעיר מודיעין שעדיין לא נבנה (חלקו במחיר למשתכן), מצאתי את התיק בניין.
כחלק מהתיק הבניין, אני רואה שיש על הבניין כמה תב״עות, אחד של תוכנית מתאר כללית של כל השכונה, ואחת עם פירוט על אותו מגרש מדובר.
כיוון שאני רוצה לראות פרטים מדוייקים על הבניין שהולך להיבנות (תשריט, תוכנית פיתוח וכ׳ו), אני מנסה להיכנס לתוכנית של המגרש (11/בפ/207-209), אבל כאשר אני לוחץ על התוכנית, זה מוביל אותי לאתר של מנהל התכנון ואומר שאין כזאת תוכנית.

מה אני מפספס ? לא הצלחתי בשום מקום למצוא פרטים, חוץ מהתוכנית הכללית על השכונה. אני מניח שלא ניתן להוציא היתר בנייה לפי תב״ע על שכונה.
אשמח לעזרה.

מוזר שאין, תנסה גם כאן:
יכול לנסות גם ב:
בתב"ע אכן כפי שכתבת, אמור להיות התשריט שאתה מחפש (וגם תקנון).
אני מניח שלא ניתן להוציא היתר בנייה לפי תב״ע על שכונה.
אם התב"ע כוללת תוכנית מפורטת אפשר להוציא מכוחה היתרי בנייה. יכול להיות שתוכנית המתאר היא כללית ואז אי אפשר.

מוזר שאין, תנסה גם כאן:
יכול לנסות גם ב:
לא אין שם, חיפשתי ברמ״י וגם דרך govmap לראות אם יש עוד תוכניות על אותה חלקה, והאמת שספציפית אפילו אותה תב״ע שיש על המגרש שכן הופיעה בתיק בניין בעירייה, לא הופיעה בgovmap.
יש לך עוד רעיונות ?
גם אם ניתן להוציא היתר עם התב״ע של השכונה, יש לזה תנאים כמו תוכנית פיתוח/בינוי - שאני מניח שהייתי אמור לראות בתיק בניין בעירייה - אבל אני לא מוצא כלום.
עוד רעיונות ? יש מצב שיש דברים שפשוט הם לא באונליין ופשוט צריך לדבר על המחלקת הנדסה בעירייה ? (דכאון אם כן)

פשוט צריך לדבר על המחלקת הנדסה בעירייה ?
אני מניח שכן.
לפעמים צריך להתנתק מהאון-ליין ולברר פרטים ישירות במשרד המטפל..
אני מניח שאם הפרויקט מאוד חשוב לך אז לכתת רגלים במסדרונות העירייה חצי יום זה הפתרון כנראה.

• אהבתי
Reactions: IAR
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מתקשה לקפוץ למים (יש הון נזיל) שוק ההון 23
G MSCI World מול NASDAQ - מתקשה להשתכנע שוק ההון 100
C 340K בעו"ש מתקשה לגבש החלטה שוק ההון 21
T פתחתי תיק השקעות אך מתקשה בבחירת קרנות הסל שוק ההון 10
deussex מסתבר שעדיין מתקשה להגדיר אחוז סולידי בחלק הנזיל, מלבד נדל"ן שוק ההון 29
deussex מתקשה ללמוד לראיונות בתוכנה אוף טופיק 23
M מסודר כלכלית ואלהורי - מתקשה למצוא משמעות בחיים התפתחות אישית 86
ה מתקשה להחליט מה ללמוד התפתחות אישית 7
C מתקשה להיסגר על נתיב מסוים נדל"ן 10
E VT או בלאקרוק - מתקשה להחליט שוק ההון 111
sharon מתקשה לשמר זוגיות עם המינימליזם שלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 188
P מתקשה לבחור מטרה מוגדרת להשקעה שוק ההון 7
liranviper מתקשה בהגדרת התיק שוק ההון 8
S HOSTING לאתר קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
הסולידית לאתר הסולידית אין כל קשר לאתר Money-Out ואני מתנגדת ליוזמות מאורגנות להוצאת כספים מחו"ל שער הקהילה 89
Tsachi01 העלאת תמונות לאתר אוף טופיק 26
M האם רוב מוחלט של דירות יד2 אכן עולות לאתר יד2/מדלן? נדל"ן 11
Y האם ניתן לאתר בעלות על נכסי נדלן לפי פרטים מזהים? נדל"ן 7
א שאלה בקשר לאתר פייבר מיסים 0
מ האם קיימת חלופה לאתר feex ? שוק ההון 0
לא חשוב שמות העברת נתוני הביטוחים שלכם לאתר ייעודי של אגף שוק ההון במשרד האוצר. אוף טופיק 4
נ שינוי תב"ע נדל"ן 12
M תב"ע, היטל השבחה ומס שבח נדל"ן 9
M הלוואה לצרוך קניית ק. עם תב"ע מאושרת לצורך ייזום פרויקט נדל"ן 1
ל שינוי תב"ע נדל"ן 12

נושאים דומים

Back
למעלה