• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

המסקנה האישית שלי היא שאין טעם להשקיע כרגע בgbtc כאשר יש קרנות (btcc) שהן כבר etf ועם ד"נ נמוכים בהרבה. אם וכאשר gbtc יהפוך לetf תמיד אפשר לעבור אליו בקלות (מדובר על ira אז אין אירוע מס).
קודם כל אם מדובר ב-IRA ברור שההתלבטות פחות קשה, מבאס לשלם מס רווח הון רק כדי לעבור קרן בהמשך, במיוחד כשיש פוטנציאל לרווחים רציניים.

אבל מה הכוונה שהלקוחות הקיימים לא ירוויחו מהדיסקאונט?
אני היום קונה GBTC במינוס 15% מהמחיר המקורי, במידה והדיסקאונט ייסגר אני ארוויח 15%+ על התשואה שלי, זה ההימור בעצם.

אבל מה הכוונה שהלקוחות הקיימים לא ירוויחו מהדיסקאונט?
אני היום קונה GBTC במינוס 15% מהמחיר המקורי, במידה והדיסקאונט ייסגר אני ארוויח 15%+ על התשואה שלי
לפי מה שהבנתי מ @Barbur מי שירוויח זה אך ורק מי שיממש את המניה וימיר לביטקוין אחרי המעבר לETF.
מי שיחזיק במניות ולא יממש, יגלה שערך המניות יתכנס לערך הביטקוין שאותו הן מייצגות.

אם באמת היית מרוויח 15% (כשהביטקוין לא השתנה), אז היינו צריכים לשאול מי מפסיד את ה15% האלו.
מדובר על משחק סכום אפס. אם מישהו קונה מתחת למחיר השוק, הרווח הזה צריך להגיע מאיפה שהוא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
לפי מה שהבנתי מ @Barbur מי שירוויח זה אך ורק מי שיממש את המניה וימיר לביטקוין אחרי המעבר לETF.
מי שיחזיק במניות ולא יממש, יגלה שערך המניות יתכנס לערך הביטקוין שאותו הן מייצגות.

אם באמת היית מרוויח 15% (כשהביטקוין לא השתנה), אז היינו צריכים לשאול מי מפסיד את ה15% האלו.
מדובר על משחק סכום אפס. אם מישהו קונה מתחת למחיר השוק, הרווח הזה צריך להגיע מאיפה שהוא.
הדיסקאונט לא קבוע, אם היום קניתי כשהיה במינוס 20%, ומחר מכרתי אחרי שעלה למינוס 10%, אין פה רווח?
היום 1,000 מניות מייצגות ביטקוין אחד, אתה טוען שלאחר ש-GBTC תהפוך ל-ETF הן ייצגו פחות? לפי איזה מחיר?

הדיסקאונט לא קבוע, אם היום קניתי כשהיה במינוס 20%, ומחר מכרתי אחרי שעלה למינוס 10%, אין פה רווח?
כל מניה אפשר לקנות בזול ולמכור ביוקר כשהשוק מתנדנד טיפה.
השאלה שלי הייתה אם קנייה של GBTC עכשיו תביא לי רווח עודף (על פני קרנות אחרות שאין בהן דיסקאונט) גם כאשר אני מחזיק לטווח ארוך.
זו שאלה נפרדת...

היום 1,000 מניות מייצגות ביטקוין אחד, אתה טוען שלאחר ש-GBTC תהפוך ל-ETF הן ייצגו פחות? לפי איזה מחיר?
נכון, לפי המחיר ביום שבו קנית אותן, והקרן רכשה בהן ביטקוין.

יש לנו קרן שמתחייבת לקנות ביטקוין בכל הכסף שיש לה.
נניח שקניתי לפני חודש 1000 מניות שבנקודת זמן זו - היו יכולות לקנות ביטקוין אחד.
אם יש דיסקאונט של 15% אחוז, זה אומר שהחברה קנתה עם הכסף שקיבלה תמורת המניות 1.15 ביטקוין (במקום ביטקוין אחד).

עכשיו נניח שמחיר הביטקוין נשאר קבוע, ונקפוץ לזמן שהקרן הפכה לETF והארביטראז' נסגר.
אני טוען ש1000 המניות שלך "ירדו" במחיר ויהיו שוות 1 ביטקוין (במקום 1.15).
אמנם על הנייר המניה הפסידה, אבל כוח הקניה של הביטקוין שברשותך נשאר בדיוק אותו הדבר כמו ביום שבו קנית.

נניח שקניתי לפני חודש 1000 מניות שבנקודת זמן זו - היו יכולות לקנות ביטקוין אחד.
אם יש דיסקאונט של 15% אחוז, זה אומר שהחברה קנתה עם הכסף שקיבלה תמורת המניות 1.15 ביטקוין (במקום ביטקוין אחד).
הקרן לא קונה ביטקוין מהכסף שלך, אתה בשוק המשני.

הקרן קונה ביטקוין באמצעות השקעות של משקיעים כבדים (מאמין שבסגנון accredited investors) ואז מנפיקה 1,000 מניות כנגד כל ביטקוין, לאחר מכן אתה סוחר במניות האלה בבורסה. אם אני לא טועה המשקיעים האלה גם יכולים להפקיד ביטקוין.

זו הסיבה שזה משתלם להם, הם מפקידים ביטקוין ומקבלים תמורתו מניות שהם יכולים למכור מיד ביותר יקר למשקיעים בבורסה, כך הם עשו רווח מהיר ויחסית קל. הבעיה שזה הולך גם לכיוון השני.

מה שאתה אומר בעצם זה שאם מישהו קנה GBTC בפרימיום של 30% כי הוא ממש רצה להיחשף בפנסיה שלו, ואחר כך הוא מכר אותן לי בהנחה של 15% כי הוא נלחץ ורצה לחסל את הפוזיציה שלו, במידה והקרן תהפוך ל-ETF אני אצטרך להחזיר לו כסף כי המניות יתכנסו לערך המדויק של ביטקוין.

מה שאתה אומר בעצם זה שאם מישהו קנה את המניות בפרימיום של 30% כי הוא ממש רצה להיחשף בפנסיה שלו, ואחר כך הוא מכר אותן לי בהנחה של 15% כי הוא נלחץ ורצה לחסל את הפוזיציה שלו, במידה והקרן תהפוך ל-ETF אני אצטרך להחזיר לו כסף כי המניות יתכנסו לערך המדויק של ביטקוין.
אני בסך הכל טענתי שאם יש רווח מעל למחיר השוק - חייב להיות שהוא מגיע מאיפה שהוא.

חשבתי שהקרן קונה ביטקוין בכל מה שהיא מקבלת (שזה מה שלהבנתי קורה בETF - הקרן צריכה להחזיק את נכס הבסיס).
אבל אתה מתאר כאן מנגנון שונה לגמרי.
לפי התשובה שלך, יכול להיות שהרווח שיש למי שקונה עכשיו הגיע בכלל מהפסדים של מישהו שמכר בעבר (זו אפשרות שלא חשבתי עליה בשאלה שלי כאן).
לפי זה, יש בהחלט יתרון לקנות GBTC על פני קרנות אחרות (למרות שיש גם סיכון).

האם אתה בטוח במנגנון שתיארת?

האם אתה בטוח במנגנון שתיארת?
אני לא יכול להגיד שאני מבין את כל המנגנון על בוריו, חקרתי על הנושא עד שהתרציתי, אבל זה המצב בגדול.

זוכר שאמרתי שיש Lock up על הביטקוין בקרן? שים לב שלך אין דבר כזה, אתה יכול לקנות GBTC ולמכור שעה לאחר מכן.
ה-Lock up הוא למשקיעים בשוק הראשוני.

אני מחפש עכשיו את המקורות שקראתי בעבר.

אני מחפש עכשיו את המקורות שקראתי בעבר.
תודה רבה :)

אגב, קצת מדאיג שהם בחרו במודל רווח כזה -
זו הסיבה שזה משתלם להם, הם מפקידים ביטקוין ומקבלים תמורתו מניות שהם יכולים למכור מיד ביותר יקר למשקיעים בבורסה, כך הם עשו רווח מהיר ויחסית קל.
במקום מודל שבו הרווחים מגיעים רק מדמי הניהול.
השיטה של למכור מניות מעבר לערך ההוגן נשמעת לי אישית כמו איזה קומבינה, לא כמו התנהגות מקובלת של עושה שוק.
(כאילו מחפשים להרוויח מהמשקיעים מכמה כיוונים שונים, ולקוות שלא ישימו לב.)

לצערי לא הצלחתי למצוא את המקורות שדיברתי עליהם, זה היה ממש מזמן. מה שכן מצאתי זה כמה ציוצים של Willy Woo שהוא בחור שאני סומך עליו (בידע הטכני, לאו דווקא בפרשנות שלו), הוא מסביר קצת על GBTC ומבהיר את מה שכתבנו כאן.

הוא גם הזכיר לי שהקרן היא Close end fund מה שאומר שהמשקיעים הכשירים לא יכולים לקבל ביטקוין תמורת המניות שלהם גם לאחר תקופת הנעילה. ברגע שהם הפקידו את הביטקוין הם מקבלים מניות ופה זה נגמר, הביטקוין נשאר בקרן.
לכן הטעיתי אותך בהודעה הקודמת:
בסוף תקופת הנעילה אני מקבל את הביטקוין בחזרה ומחליט אם אני מוכן לנעול אותו עוד הפעם.
אבל זה כן מחזק את ההודעה הזו:
לא התכוונתי שאף אחד לא מפסיד כסף, אלא שלא מפסידים את הביטקוין עצמו. הביטקוין בכל הזמן הזה שמור בארנק ולא זז. מי שמפסיד או מרוויח כסף הוא מי שסוחר בנגזרת שלו שהיא בעצם נייר הערך שהונפק כנגדו - GBTC.

אגב, קצת מדאיג שהם בחרו במודל רווח כזה -

במקום מודל שבו הרווחים מגיעים רק מדמי הניהול.
השיטה של למכור מניות מעבר לערך ההוגן נשמעת לי אישית כמו איזה קומבינה, לא כמו התנהגות מקובלת של עושה שוק.
(כאילו מחפשים להרוויח מהמשקיעים מכמה כיוונים שונים, ולקוות שלא ישימו לב.)
אני לא חושב שזה נכון, שים לב למבנה:
שכבה ראשונה - Grayscale, החברה שמנהלת את הקרן וגובה דמי ניהול - 2%.
שכבה שנייה - המשקיעים הכשירים שמפקידים ביטקוין בקרן ומקבלים תמורתו מניות (GBTC). המניות האלו ב-Lockup של שישה חודשים עד שמותר להם למכור אותן בשוק המשני. המשקיעים מלכתחילה מסכימים להפקיד את הביטקוין בקרן כי הם מצפים למכור את המניות שהם מקבלים כנגדו בפרימיום, מהסיבה שיש משקיעים בבורסה שמוכנים לשלם את זה כי הם מחפשים חשיפה לביטקוין בצורה של נייר ערך, ממגוון סיבות (פנסיה, מוסדות פיננסיים, נוחות, אבטחה, וכו').
המשקיעים הכשירים לוקחים פה סיכון, שהתממש עכשיו עם הדיסקאונט. הם יכולים לחכות שהוא ייסגר או שהם צריכים למכור בהפסד.
שכבה שלישית - המשקיעים בבורסה (אנחנו) שסוחרים במניות שנקנו מהמשקיעים הכשירים לאחר תקופת הנעילה.

אם אפשר לנסות לסכם את GBTC -
חסרונות:
1. עקיבה לא טובה.
2. הימור שהקרן תהפוך ל-ETF.
3. לא מומלץ למשקיעים לטווח קצר או למי שיכולים לצוץ להם אילוצים למכור, מכיוון שהדיסקאונט עוד עלול להחריף (לדוגמה חברה אמריקאית שמצליחה להפוך ל-ETF לפני Grayscale, וכמובן שיש עוד סיבות).
4. לא מומלץ לסחור במארג'ין (מבחינתי זה לא חיסרון אבל בכל זאת).
5. דמי ניהול כפולים מה-ETF הקנדית.
יתרונות:
1. במידה והקרן תהפוך ל-ETF, צפוי להיות אקסטרה רווח בגלל סגירת הדיסקאונט.
2. הקרן הכי גדולה (מחזיקה כ-648,570 ביטקוין) וותיקה, נמצאת כרגע בסטטוס של חברה שמדווחת ל-SEC, צפויה להיות הראשונה שתהפוך ל-ETF או לפחות בין הראשונות.

יש עוד יתרונות וחסרונות אבל לטעמי אלו העיקריים. יש גם את העניין שנייר ערך זה לא באמת ביטקוין וכו'.

*השערות נוספות:
1. עדיין יש סיכוי גם לפרימיום במידה ויהיה לחץ מאסיבי של קניות (חשבונות פנסיה ומוסדות פיננסים) שיאפיל על העובדה שדמי הניהול גבוהים יותר ממוצרים מתחרים.
2. מכיוון שהפרימיום\דיסקאונט של GBTC מסמן את הביקוש של המשקיעים ל-GBTC עצמו ולא רק לנכס, אפשר להשתמש במחיר של GBTC כמנגנון איתות.
לדוגמה, אפשר להתייחס לדיסקאונט בתור מדד לסיכוי שהשוק נותן לקרן להפוך ל-ETF בזמן הקרוב (כנראה שכרגע הסיכוי לא טוב).
3. יכול להיות ש-Grayscale לא לחוצים על המעבר כי הם יצטרכו להוריד את דמי הניהול, וכרגע אין להם מתחרים בארה"ב.

נערך לאחרונה ב:
@Libertad
סחטיין על ההשקעה בתגובה!

גם אני עשיתי מחקר קטן משלי, ומצאתי כמה אתרים שמסכימים עם הטענה למעלה שהדיסקאונט ילך למשקיעים הקיימים.
כמו כן grayscale נראים אמינים עד כמה שהצלחתי לברר.
מצד שני, מצאתי גם ספקות האם הSEC יאשר מעבר לETF בקרוב...

מבחינה מעשית - החלטתי לפזר את האחזקות בIRA כך שיהיו בשתי הקרנות.
אם GBTC יאושר לETF - נרוויח את ההנחה, ואם לא - לפחות יש את הקרן הקנדית.

תודה על העזרה :)

במחשבה שניה,
אני בכלל לא בטוח שכדאי להיכנס לסיכון רגולטורי רק בשביל דיסקאונט של 15%.
מי שמתכנן החזקה לטווח ארוך, מניח כנראה שהביטקוין יעלה במידה רבה מאוד בהמשך, כך ש15% יהיה די זניח.
הסיכון יכול להיות לא קטן, בפרט לאור העובדה שיו"ר הSEC נוטה לאשר ETF שעוקבת אחרי חוזים על הביטקוין, יותר מאשר החזקה בביטקוין עצמו.

Regulators might be leaning that way because futures are traded on, and governed by, the Chicago Mercantile Exchange, while the crypto market remains, in Gensler’s words, the “Wild West” that’s rife with “fraud, scams and abuse.”
אחשוב על זה עוד כמה ימים...

מצד שני, מצאתי גם ספקות האם הSEC יאשר מעבר לETF בקרוב...
לא רק זה, יו"ר ה-SEC נוטה לאשר ETF על בסיס חוזים עתידיים על פני ETF פיזית. אם זה יקרה זה עלול להפוך את הדיסקאונט לקיצוני. בקיצור יש סיבה לדיסקאונט:lol:
פתרון אלגנטי, במיוחד שאתה בחשבון פטור ויכול לשחק עם זה.
תודה על העזרה :)
בשמחה.

אישית אני חושב שטרזור מודל T הוא קנייה מצוינת, הוא יקר אבל שווה את זה, כמובן שגם תלוי כמה כסף אתה מתכנן להשקיע. תחשוב כמה אחוז מההשקעה שלך אתה מוכן להקצות לאבטחת מידע (חבל לחסוך).
האם יש פער משמעותי בינו לבין ״אחיו״ הקטן מודל One? (לא במחיר)

במודל T יש חומרה יותר חזקה, זה משפיע על שידרוגי תוכנה הבאים שיגיעו למודל T ולא לone. יש מסך מגע שאתה יכול להקליד בו, מהווה עוד שכבת הגנה כי אתה לא צריך להקליד תוכן רגיש במחשב. בנוסף, כרגע, מודל T תומך במטבעות באופן ישיר או בעקיפין שלא נתמכים במודל one.

שים לב שישנם הרבה מטבעות שנתמכים בledger ולא נתמכים בtrezor. שזה יכול להוות פקטור חשוב לחלק מהאנשים.
האם יש פער משמעותי בינו לבין ״אחיו״ הקטן מודל One? (לא במחיר)

שהרווח שיש למי שקונה עכשיו הגיע בכלל מהפסדים של מישהו שמכר בעבר
זו התשובה הנכונה, בערך.
אם לדייק:
כל מי שמכר בדיסקאונט עמוק יותר מזה שבו קנה - הפסיד, בלי קשר לשאלה אם הדיסקאונט הזה יסגר בעתיד או לא. כמובן, גם כל מי שימכור בעתיד בדיסקאונט עמוק יותר מזה שבו קנה/יקנה - יפסיד.
מנגד, כל מי שמכר (או ימכור) בדיסקאונט נמוך יותר מזה שבו קנה (או יקנה) - הרוויח (או ירוויח).
מי שמעריך שהדיסקאונט הקיים ייסגר בעתיד (בטווח זמן שאינו ארוך מאופק ההשקעה שלו) - יכול להמר על כך באמצעות קניית GBTC, ולהרוויח את הדיסקאונט בעתיד, לכשיסגר.
כמובן שקניה כזו חושפת את המשקיע גם למחיר הביטקוין, בנוסף להימור המבוקש על הדיסקאונט, ולכן נדרשת חשיפה הפוכה לביטקוין כדי להפריד בין החשיפות. החשיפה ההפוכה יכולה להיות מושגת באמצעות שורט ביטקוין, או -למי שגם כך חשוף לביטקוין במכשירים אחרים- על ידי הקטנת החשיפה במכשירים האחרים.

אגב, לפי הודעת ההמשך שלך, בחרת להמר על כיוון הדיסקאונט של GBTC, וקבעת את גודל ההימור, באופן שרירותי, לכמחצית משיעור החשיפה שלך לביטקוין (למרות שאלו הימורים/השקעות עם אופי שונה ובלתי תלוי במובהק). קצת מזכיר הטיות קוגניטיביות של משקיעי מניות "מגדרי מט"ח" (אבל גרוע הרבה יותר. יש הגיון עקרוני בגידור מט"ח כנגד חשיפה למניות, למרות המגבלות הטכניות על הביצוע בפועל. אין הגיון עקרוני בהימור על שיעורי דיסקאונט של GBTC כנגד חשיפה לביטקוין).

המסקנה האישית שלי היא שאין טעם להשקיע כרגע בgbtc כאשר יש קרנות (btcc) שהן כבר etf ועם ד"נ נמוכים בהרבה. אם וכאשר gbtc יהפוך לetf תמיד אפשר לעבור אליו בקלות (מדובר על ira אז אין אירוע מס).
החלטה טובה.

אתה מחזיק גם ביטקוין וגם gbtc? למה? יש הגיון להחזיק גם במניה מחקה של ביטקוין וגם בביטקוין עצמו?
1. הגנה מתאונת מס. נניח שהחלטתי לממש חלק מהביטקוין והבנק לא נתן לי למשוך את הכסף לחשבון, את רשות המיסים זה לא מעניין. במקרה כזה אפשר לשלם את המיסים עם החלק שב-GBTC.
2. נזילות (למקרה חירום).

סיבות יותר שוליות:
1. רווחים מהשאלה של המניות לשורטיסטים - תקרא על Stock Yield Enhancement Program.
2. מיקוח מול הבנק לטובת הלוואה לדוגמה, שאוכל להראות שיש לי סכום מסוים בתיק השקעות. הערך שיש לי בביטקוין לא מעניין אותם, ואני גם לא מעוניין לדבר איתם על זה.
זה לא קצת כמו גם לקנות זהב וגם לקנות מניית GLD? נשמע לי מוזר
למה מוזר?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
A מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי השקעות אלטרנטיביות 3001
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 159
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה