• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

אפשר לקבל אותו גם secured? באתר הוא unsecured
מאחר ואין לי קרדיט סקור אז לא הציעו לי unsecured , אני חושבת שקודם צריך לצבור קצת קרדיט ואז..

מאחר ואין לי קרדיט סקור אז לא הציעו לי unsecured , אני חושבת שקודם צריך לצבור קצת קרדיט ואז..

אני בתהליך של להוציא ישר UNSECURED בלי קרדיט סקור. זה לא טריוויאלי ולא בטוח שאני אצליח, אבל אני אופטימי ולהבנתי זה אפשרי למי שנרשם ל-SDFCU דרך ACA.

תוכל להרחיב בבקשה

ביקשתי, דחו אותי בגלל שאין לי קרדיט היסטורי, בגלל שלא היה לי אישור מגורים באנגלית, ובגלל שלא היה לי אישור הכנסה באנגלית.

משיחה טלפונית ארוכה איתם אחרי שההפנימו שהגעתי דרך ACA מסתמן שהקרדיט היסטורי זה בתקווה לא אישיו, אישור מגורים באנגלית אני שולח להם עכשיו מהעירייה מקווה שהם יקבלו, אישור הכנסה באנגלית רצו שנתיים אחורה טפסי מס אמריקאיים, '18 עוד לא הגשתי אז שלחתי להם עכשיו במקום זה מכתב מרו"ח אמריקאי שמפרט.

@roneng @אורי ג.
שאלה לגבי הקרדיט סקור - מקריאת השרשור אני מבינה פתאום שהקרדיט סקור קשור איכשהו לכתובת בארה"ב.. מאחר והחשבון שלי ב sdfcu מקושר לכתובת בישראל (וגם הכרטיס ויזה שהם הוציאו לי) - ומאחר ואני שוקלת לנסות להוציא כרטיסי אשראי נוספים לווא דווקא דרך sdfcu - האם גופי אשראי אחרים בעצם לא יוכלו לראות את הקרדיט סקור שכבר צברתי בגלל שהחשבון שם לא מקושר לכתובת בארה"ב?
מה ניתן לעשות לדעתכם?
האם לפתוח איזו כתובת וירטואלית שם (אין לי קרובים או חברים שאפשר להתעלק עליהם) ולשנות את הכתובת שלי ב sdfcu (או אולי רק בויזה שהוציאו לי שם .. אפשרי? זה "מנותק" מהחשבון בנק?) - כך שזה יתחיל להיות מקושר - ורק אז (אחרי חצי שנה או משהו כזה) לבקש עוד כרטיסים?
יעשו לי בעיות ב sdfcu אם אשנה כתובת לארה"ב ?
יש כרטיס ששווה לי לבקש ב sdfcu כרגע? יש לי ויזה secured כבר 8 חודשים בערך - לא יודעת מה הסקור שלי כרגע אבל אני מקפידה לשלם בזמן ולא לעבור את הלימיט (אני ב 30-50% ממנו ברוב הפעמים)

תודה!

אם גופי אשראי אחרים בעצם לא יוכלו לראות את הקרדיט סקור שכבר צברתי בגלל שהחשבון שם לא מקושר לכתובת בארה"ב?
השיוך לCS הוא עפ"י SSN ולא כתובת, הם מזינים לחברות הדירוג את הכתובת שלך.
יעשו לי בעיות ב sdfcu אם אשנה כתובת לארה"ב ?
לא חושב.

אגב מנסיוני עם SDFCU הם הזינו כתובת פיקטיבית בארה"ב (כלומר אמיתית שלא קשורה אלי) לחברות דירוג..
יש כרטיס ששווה לי לבקש ב sdfcu כרגע? יש לי ויזה secured כבר 8 חודשים בערך - לא יודעת מה הסקור שלי כרגע אבל אני מקפידה לשלם בזמן ולא לעבור את הלימיט (אני ב 30-50% ממנו ברוב הפעמים)
קודם כל את יכולה בקלות לבדוק את הCS שלך באתר של SDFCU, מתעדכן באופן יומי ועובד מעולה.
שנית יש להם כרטיס לא רע בכלל, בגדול 2% CB, ללא דמי שימוש ו0% FTF + לימיטים גבוהים ו200$ מתנה.
https://www.sdfcu.org/premium-cash-back

לא לעבור את הלימיט זה בכלל לא אופציה רוב הזמן,ניצול טוב זה פחות מ10%, מעל זה כבר מזיק לCS.

• אהבתי
Reactions: Ymf
- האם גופי אשראי אחרים בעצם לא יוכלו לראות את הקרדיט סקור שכבר צברתי בגלל שהחשבון שם לא מקושר לכתובת בארה"ב?
בדיוק
מה ניתן לעשות לדעתכם?
לעדכן את הכתובת בSDFCU לכתובת אמריקאית.
האם לפתוח איזו כתובת וירטואלית שם (אין לי קרובים או חברים שאפשר להתעלק עליהם)
אם אין לך חברים/משפחה אז כנראה שאין ברירה אלא לפתוח כתובת וירטואלית באחת החברות שמספקות כתובת כזאת.
שימי לב רק שזאת צריכה להיות כתובת "אמיתית" ולא PO BOX.
לשנות את הכתובת שלי ב sdfcu (או אולי רק בויזה שהוציאו לי שם .. אפשרי? זה "מנותק" מהחשבון בנק?
לא יודע איך זה עובד ספציפית ב SDCFU. בד"כ זה מנותק, אבל נראה קצת מוזר להחזיק 2 כתובת.
אם כבר יש לך כתובת וירטואלית, למה לא להשתמש בה ל2 החשבונות?
- כך שזה יתחיל להיות מקושר - ורק אז (אחרי חצי שנה או משהו כזה) לבקש עוד כרטיסים?
לא צריך לחכות חצי שנה. מספיק לחכות חודש-חודשיים (לחכות שהסטייטמנט הבא יצא עם הכתובת החדשה ויתעדכן בכל החברות).

השיוך לCS הוא עפ"י SSN ולא כתובת, הם מזינים לחברות הדירוג את הכתובת שלך.
הפוך - השיוך הוא לפי שם + כתובת בלבד. הם מזינים את הSSN לחברות הדירוג כמזהה משני (וגם זה לא תמיד).
בגלל זה ממליצים לחכות לפחות חודש-חודשיים עם בקשות אשראי חדשות אחרי שעוברים כתובת (כדי שהכתובת החדשה תתעדכן בכל החברות וכו).
ובגלל זה בכלל יש אפשרות לאנשים חסרי SSN לקבל ציון אשראי.

אבל אני מקפידה לשלם בזמן ולא לעבור את הלימיט (אני ב 30-50% ממנו ברוב הפעמים)
לשלם בזמן זה יפה וחשוב - אבל 50% ניצול זה המון! גם 30% זה יותר מידי. במיוחד בשלב הזה.
לא לעבור את הלימיט זה בכלל לא אופציה רוב הזמן,ניצול טוב זה פחות מ10%, מעל זה כבר מזיק לCS.
בהתחלה הייתי ממליץ בכלל לא לעבור את ה1%.
היום, אחרי כמה שנים עם ציון קצת יותר יציב, אני מרשה לעצמי להגיע ל3-4%, אבל משתדל לא לעבור את זה.

זה לא ש 10% זה רע, זה פשוט ציון פחות טוב (בהרבה) מ1%. זה קריטי במיוחד למי שיש הסטוריה קצרה כלכך ואין הרבה דברים "חיוביים" אחרים בציון.

אגב, זה גם נורא קל - פשוט משלמים את החשבון לפני שיוצא הסטייטמנט ונותנים לחשבון להסגר על 5-10$ (וזה עדיף על 0$, כי זה מוסיף עוד "תשלום בזמן" להסטוריה).

אגב, זה גם נורא קל - פשוט משלמים את החשבון לפני שיוצא הסטייטמנט ונותנים לחשבון להסגר על 5-10$ (וזה עדיף על 0$, כי זה מוסיף עוד "תשלום בזמן" להסטוריה).
בהתחלה מהלחץ הייתי משלמת לפני הזמן את כל החשבון ואז הבנתי שזה לא טוב, שחייבים לשלם ב 15 לחודש כדי שזה ירשם. אם אתה אומר שכדאי להשאיר רק משהו קטן ל 15 לחודש - אני אנסה את זה

בהתחלה מהלחץ הייתי משלמת לפני הזמן את כל החשבון ואז הבנתי שזה לא טוב, שחייבים לשלם ב 15 לחודש כדי שזה ירשם. אם אתה אומר שכדאי להשאיר רק משהו קטן ל 15 לחודש - אני אנסה את זה
לא יודע אם ה15 אצלך זה יום סגירת הסטייטמנט או היום האחרון לתשלום (אלו 2 תאריכים שונים, בד"כ בהפרש של כ3 שבועות או קצת יותר).

אני אומר שכדאי לשלם את הרוב לפני יום סגירת הסטייטמנט, ככה שהסטייטמנט יסגר על כ5-10$.
אח"כ לשלם את הסכום הזה מתישהו ב3 שבועות שיש עד התאריך האחרון לתשלום.

קודם כל את יכולה בקלות לבדוק את הCS שלך באתר של SDFCU, מתעדכן באופן יומי ועובד מעולה

זהו שנכנסתי עכשיו לאתר לבדוק והם מבקשים כתובת .. ואין דרך להכניס כתובת לא אמריקאית.. אבדוק מול הבנק מה להכניס שם (אם אתה אומר שהזינו לך משהו פיקטיבי - אז אולי גם לי)

טנקס

זהו שנכנסתי עכשיו לאתר לבדוק והם מבקשים כתובת .. ואין דרך להכניס כתובת לא אמריקאית.. אבדוק מול הבנק מה להכניס שם (אם אתה אומר שהזינו לך משהו פיקטיבי - אז אולי גם לי)

טנקס
הגיוני.
באופן עקרוני אין דבר כזה ציון אשראי אמריקאי בלי כתובת אמריקאית.
אחרי שתעדכני את הכתובת אצלהם לכתובת האמריקאית שלך תוכלי לראות את הציון (אחרי חודש-חודשיים כשהמידע יחלחל)

לא יודע אם ה15 אצלך זה יום סגירת הסטייטמנט או היום האחרון לתשלום (אלו 2 תאריכים שונים, בד"כ בהפרש של כ3 שבועות או קצת יותר).

אני אומר שכדאי לשלם את הרוב לפני יום סגירת הסטייטמנט, ככה שהסטייטמנט יסגר על כ5-10$.
אח"כ לשלם את הסכום הזה מתישהו ב3 שבועות שיש עד התאריך האחרון לתשלום.
זה יום סגירת הסטייטמנט, ואני מקפידה לשלם ביום הזה את הכל - כלומר לסגור את הסטייטמנט. לא ממתינה בכלל ליום האחרון לתשלום.

זה יום סגירת הסטייטמנט, ואני מקפידה לשלם ביום הזה את הכל - כלומר לסגור את הסטייטמנט. לא ממתינה בכלל ליום האחרון לתשלום.
אז יום לפני זה תשלמי את רוב החשבון, למעט 5-10$
אחכ זה לא משנה כמה את מחכה, אף אחד לא סופר את זה (כל עוד את משלמת לפני היום אחרון לתשלום)

• אהבתי
Reactions: Ymf
אפשר תקציר למי שלא קרא את כל ההודעות בשרשור המעניין הזה?
אני קונה הרבה באינטרנט ומעוניין להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, איזה כרטיס אשראי מומלץ והאם ניתן לקבל את הכרטיס מבלי להיות פיזית בארצות הברית?
איך אתם מבצעים המרה לדולרים ומעבירים לחשבון האמריקאי דרך IB?

תודה

אפשר תקציר למי שלא קרא את כל ההודעות בשרשור המעניין הזה?
כולה 60 עמודים, בקטנה :)
יש בהודעה הראשונה לינק לסיכומון/מדריך למתחילים
אני קונה הרבה באינטרנט ומעוניין להוציא כרטיס אשראי אמריקאי,
אם אתה כבר מוציא, למה רק לקניות באינטרנט ולא לשימוש יום-יומי רגיל?
י, איזה כרטיס אשראי מומלץ
ואו. יש המון.
השאלה מה מעניין אותך וכמה זמן אתה רוצה להשקיע בנושא.
והאם ניתן לקבל את הכרטיס מבלי להיות פיזית בארצות הברית?
את הכרטיסים בגדול כן.
אבל בשביל לפתוח חשבון צריך להיות פיסית שם (אלא אם כן יש לך SSN). ואי אפשר להוציא כרטיס בלי חשבון בנק.
איך אתם מבצעים המרה לדולרים ומעבירים לחשבון האמריקאי דרך IB?
כן.

PAYPAL CREDIT מתחילים לדווח לחברות דירוג, אני חושב שזה סוג אשראי מסוג LOC ולא כ"א ככה שיכול לעזור לדירוג, בנוסף זה עוד כמה אלפי דולרים שיכול גם לעזור לדירוג אם לא מנצלים אותו, אפשר גם כן לנצל אותו: 6 חודשי אשראי ב0% ריבית.
לכל המעוניין:
הם רשמית כבר מדווחים וגם יותר נדיבים באשראי שהם נותנים, ביקשתי וקיבלתי העלאה ל9.5K$

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
T דירוג אשראי צנח דרסטית - חזרת צ'ק מסיבה טכנית צרכנות פיננסית 67
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה