• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חצי מיליון מובטלים בקרוב [600, 700, 800, 900K...]

דמי אבטלה זאת לא הטבה
אני לא מבין על מה אתה מתווכח. מגיע להם משהו ומאריכים להם את המשהו הזה אז זו הטבה.
לפני שבוע, נוספה הטבה שבה גם עובדי רק 6 חודשים זכאים לקבל (50%), שבעיקרון עד לפני ה 15.03 לא היו זכאים, ואם הם יצאו לחל"ת יקבלו כנראה עד ה 30.04
אני כותב "כנראה" כי זה לא ברור וסופי
:):):) אז את כל המלל הזה כתבת כדי להסכים איתי שמדובר ב-30.4? בסדר. ניצחת, זה התאריך הנכון. (או בלשונך - לא השערות , עובדות אבל כאלו שאינן ברורות וסופיות.... העיקר שאתה מבין מה שאתה כותב).

כדי להסכים איתי שמדובר ב-30.4?
אוקיי, אני מסכים איתך ב 1/3
את ה 2/3 האחרים ניסיתי להוסיף
אז ככה:
יש את אילו שכבר היו באבטלה ולא בחל"ת - יקבלו (בחינם) בוודאות עד ה 30.04
יש את אילו שיצאו לחל"ת ולא היו זכאים לאבטלה (אבל עבדו 6 חודשים) - יקבלו (בחינם) בוודאות עד ה 30.04
יש את אילו שיצאו לחל"ת והיו זכאים לאבטלה - יקבלו לפחות עד ה 30.04 (לא ברור אם חינם) + ימי הזכאות שלהם
לגבי המפוטרים, לא ברור אם יקבלו גם בחינם או רק מהזכאות שברשותם

בחינם = הטבה, מה שלא היה מגיע להם לולא המשבר

אפספלייר אכן עצרו גיוסים, ואינטל היא חברה כל כך גדולה שנדיר מאוד שהיא בפריז מלא, בדרך כלל מדובר בחטיבה כזאת או אחרת שעוצרת גיוס. יכול להיות שכרגע באמת כל החברה לא מגייסת עובדים חדשים, זה די הגיוני אפילו אם אתה מסתכל רק על הבעיות הלוגיסטיות בתהליך הגיוס שהמצב הזה יוצר.
יש אתר ישראלי דומה לאתר שגרהם קישר אליו:
http://techjobscorona.com/
ובו רשום ש-appsflyer מגייסים.

בכל מקרה, זה לא משנה, כי כנראה מראיינים אנשים ועושים אווירה של גיוסים כדי לשדר "עסקים כרגיל", כך שבחלק מהזמן אי אפשר לדעת את המצב האמיתי.

גם shutterfly מפטרים אנשים וקיצצו 15 אחוז בשכר (לפי האתר השני) ואילו אני ראיתי אנשי כח אדם שלהם בפורומים של הייטק מנסים "לגייס".

מעניין מה קורה עם חברות הקופות אוטומטיות trigo ו-trax.
נראה שהם לא ציפו שאנשים פשוט יעברו לקנות מזון באינטרנט ואין שום צורך בעגלות שמתפקדות כקופות ודברים דומים. טראקס מפטרים מלא לפי האתר השני.

נערך לאחרונה ב:
יש אתר ישראלי דומה לאתר שגרהם קישר אליו:
http://techjobscorona.com/
ובו רשום ש-appsflyer מגייסים.

בכל מקרה, זה לא משנה, כי כנראה מראיינים אנשים ועושים אווירה של גיוסים כדי לשדר "עסקים כרגיל", כך שבחלק מהזמן אי אפשר לדעת את המצב האמיתי.

גם shutterfly מפטרים אנשים וקיצצו 15 אחוז בשכר (לפי האתר השני) ואילו אני ראיתי אנשי כח אדם שלהם בפורומים של הייטק מנסים "לגייס".

מעניין מה קורה עם חברות הקופות אוטומטיות trigo ו-trax.
נראה שהם לא ציפו שאנשים פשוט יעברו לקנות מזון באינטרנט ואין שום צורך בעגלות שמתפקדות כקופות ודברים דומים. טראקס מפטרים מלא לפי האתר השני.
הם פשוט העתיקו את האתר האמריקאי אחד לאחד בלי שום קרדיט. דוחה

appsflyer לא מגייסים והורידו 95% מהמשרות מהאתר שלהם. נשארו משרות בודדות, לא ב-R&D. מצד שני הם גם לא מקצצים / מפטרים.
לא כל מה שכתוב באקסל באינטרנט זה נכון.

עדכון: אין שום קיצוצים בשאטרפליי.

נערך לאחרונה ב:
appsflyer לא מגייסים והורידו 95% מהמשרות מהאתר שלהם. נשארו משרות בודדות, לא ב-R&D. מצד שני הם גם לא מקצצים / מפטרים.
לא כל מה שכתוב באקסל באינטרנט זה נכון.

עדכון: אין שום קיצוצים בשאטרפליי.
מטריד מה שאתה אומר בנוגע לשאטרפליי. יכול להיות שאנשים מפיצים פייק בפלטפורמות האלה או שהאנשים שאיתם אתה בקשר הם בדרגות גבוהות מדי כדי שיושפעו מהקיצוצים.

הם פשוט העתיקו את האתר האמריקאי אחד לאחד בלי שום קרדיט. דוחה
זו הפרה של תנאי רשיון של הקוד או משהו?
לי זה נראה פשוט כמו אקסל בתוך אתר html רגיל. הפורמט הוא זהה אבל המידע מגיע מעובדים מהארץ כך שיש ערך מוסף באתר המקומי.

או שהכוונה לחברה האמריקאית וזה לא רלוונטי לסניף הישראלי.

לזה קוראים חוסר תכנון.
את ההלוואה צריך לקחת לפני שצריכים אותה.
במקרה הגרוע ביותר שילמת ריביות מיותרות והחזרת את ההלוואה אחרי כמה חודשים כי לא השתמשת בה והמשבר נגמר.
על פני 40 שנה ניקח הלוואה 8 פעמים (פי 2 מהממוצע ההיסטורי של משבר אחד בעשור).
בריבית של 3% נשלם במצטבר 12 אלף שח בריביות ועם ריבית של 6% נשלם במצטבר 24 אלף שח.
8% תשואה הופכים את הקרן ל1,086,226 שח, 6% תשואה ל514,285 שח ו 4% תשואה ל240,051 שח
מתמטיקה פשוטה לאנשים מתחת לגיל 40 שעבורם 1+1=2.
לא הבנתי איך אני אשלם ריבית רק על חצי שנה אם השתמשתי בכסף?

Google to Slow Hiring for Rest of 2020

Google parent Alphabet Inc. is slowing hiring for the remainder of the year, the most drastic action by the web search giant since the Covid-19 pandemic began battering its advertising business several weeks ago.

Compared with startups that are firing thousands of workers, Google remains a haven for current employees. But the company’s revenue has likely been hit as businesses slash ad spending to save money. The crisis has hammered the retail and travel sectors in particular, and these are major Google advertising customers.

אם מעדכנים את השרשור אז כתבה נוספת בעניין:
בשבוע האחרון: שיעור המפוטרים מכלל המובטלים זינק ל-14%
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3807852,00.html

בתחילת המשבר אם אני לא טועה אמרו ש-90 אחוז מהמובטלים הוצאו לחל"ת ולא פוטרו, עכשיו זה מתחיל לעלות.

אם מעדכנים את השרשור אז כתבה נוספת בעניין:
בשבוע האחרון: שיעור המפוטרים מכלל המובטלים זינק ל-14%
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3807852,00.html

בתחילת המשבר אם אני לא טועה אמרו ש-90 אחוז מהמובטלים הוצאו לחל"ת ולא פוטרו, עכשיו זה מתחיל לעלות.
יכול להיות שה-4 אחוזים העודפים ימצאו עבודה אחרת, אם חברות באמת מגייסות עכשיו.

אני חושב שהגיוסים היום זה גיוסים על אדי דלק. זה נחמד שזה קיים אבל זה לא מייצג. אין הגיון בלגייס כאשר רווחי החברות יורדים ואין גיוסי כספים לחברות שזקוקות לכך (סטרטאפים וכו').

אצלנו ממשיכים לגייס כרגיל
יש כבר 3 עובדים חדשים שיצא לי להכיר רק דרך הzoom וממשיכים לראיין כרגיל (סטרטאפ)
כמה עובדים בחברה שאתה עובד בה?

אצלנו בתחילת הקורונה המשיכו לגייס רגיל ואפילו הגיעו כמה עובדים שעבדו רק מרחוק עד עכשיו. עכשיו צמצמו את הגיוסים אבל עדיין מגייסים לתפקידים מסויימים.

אני חושב שהגיוסים היום זה גיוסים על אדי דלק. זה נחמד שזה קיים אבל זה לא מייצג. אין הגיון בלגייס כאשר רווחי החברות יורדים ואין גיוסי כספים לחברות שזקוקות לכך (סטרטאפים וכו').
נקווה לבשורות טובות, אבל צריך לזכור שרבים העדיפו לדחות גזרות רעות לאחרי הפסח. והנה הגיע לו "אחרי פסח" ואני לא חושב שלשוק יש הרבה יותר וודאות לעומת המצב לפני חודש.
ניצנים של תכנית יציאה זה אמנם משהו, אבל לי למשל ממש לא ברור וגם אין לי אפילו ניחוש מתי הפעם הבאה שאני אגיע למשרד ואתחיל לחזור לשגרה המקורית.

• אהבתי
Reactions: HHH
אפספלייר אכן עצרו גיוסים, ואינטל היא חברה כל כך גדולה שנדיר מאוד שהיא בפריז מלא, בדרך כלל מדובר בחטיבה כזאת או אחרת שעוצרת גיוס. יכול להיות שכרגע באמת כל החברה לא מגייסת עובדים חדשים, זה די הגיוני אפילו אם אתה מסתכל רק על הבעיות הלוגיסטיות בתהליך הגיוס שהמצב הזה יוצר.
נראה שהם שוב משחקים משחקים עם המובטלים. ב-16 באפריל פורסם בקבוצת "צרות בהייטק משרות ועובדים":
5 reasons to work at AppsFlyer's Haifa site:
1. You'll have the most amazing view ever.
2. Because we are the market leader in the global industry.
3. You won't have to sit in traffic every morning.
4. You'll get the opportunity to have a Startup culture next home.
5. Because Haifa is a great city and we are great people
1f609.png

Our Openings in Haifa-
Frontend Developer
Backend Developer
Full-Stack Developer
Data Engineer
Working from this POV- Da**appsflyer.com

אנשים חסרי בושה.

מי אמר לך שהם משחקים? שלח מייל ותשאל אם הם מגייסים או לא, זה כזה קשה?

מה גם שמה שהיה נכון ל16 באפריל לא בהכרח נכון לעכשיו.
או שצמצמו חלק מהגיוסים אבל השאירו כמה משרות חשובות יותר וזה מה שפרסמו.
אבל העיקר "אנשים חסרי בושה".

אבטלה תגרום ירידה במחירי הדירות; גם לאנשים יהיה פחות כסף וגם לא יצטרכו כמויות כאלה של משרדים, והם יהפכו לדירות.

אבטלה תגרום ירידה במחירי הדירות; גם לאנשים יהיה פחות כסף וגם לא יצטרכו כמויות כאלה של משרדים, והם יהפכו לדירות.

במשבר כלכלי כללי סביר להניח שגם מחירי הדירות יירדו, כן, אבל זה לא אומר שרוב האנשים יהיו בעמדה להנות מהירידות. זה לפני שדיברנו על משפחות שיאבדו את ביתן.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל חצי מיליון ש"ח- s&p 500 100% שוק ההון 64
R איך כדאי להשקיע חצי מיליון שקל שוק ההון 1
U חיסכון של חצי מיליון בשנה לזוג היטקיסטים-אפשרי ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 44
ח משכנתא - חצי דירה ראשונה וחצי דירה שניה נדל"ן 4
Z קיזוז רווח הון חצי שנתי (למי שמדווח כך) מיסים 4
U ירשתי חצי דירה נדל"ן 2
S דיווח מס הכנסה חצי שנתי מרווחי הון שוק ההון 4
O המעסיק עדיין לא מפריש לי פנסיה כי כבר חצי שנה אין לי קרן פנסיה פעילה האם לפי תיקון 190 אוכל להפקיד בעצמי או שצריך לחכות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
O עזרה בנושא דיווח מס רווחי הון חצי שנתי במסחר דרך ברוקר זר מיסים 11
קרמיט מאפס למיליון תוך חצי שנה יומני מסע אישיים 30
I הסברתי לבן שלי שזה יעלה לו חצי אם הוא ייערך לזה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
Y מחשבה חצי פילוסופית שוק ההון 12
A לקיחת הלוואה מ"כלל" בריבית פריים מינוס חצי צרכנות פיננסית 2
M משכנתא על קניית חצי דירה נדל"ן 17
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
ו פרישה, חצי פרישה יומני מסע אישיים 8
aminadav שאלה לגבי 6 כללי אצבע להרכבת תיק השקעות. בשביל לישון בשקט צריך להיות מוכן להפסיד את הכל, לא רק חצי, לא? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
M חצי פריים חצי קלצ נדל"ן 24
A ביטוח רכב חצי מקיף צרכנות פיננסית 42
A דיווח חצי שנתי שוק ההון 4
W דיווח חצי שנתי למס הכנסה שוק ההון 7
O החלטה על דמי הניהול הסמויים בארץ תינתן עוד חצי שנה צרכנות פיננסית 0
Jenia29 משיכת פיצויים מקרן פנסיה עבור חצי שנת עבודה צרכנות פיננסית 2
Mamaof מכונת קפה חצי אוטומטית - בדיקה ליד שניה אוף טופיק 12
D דוח חצי שנתי למס הכנסה שוק ההון 36
גרהם דיווח חצי שנתי ותשלום מקדמות בגין רווחים בשוק ההון מיסים 46
Body Solid חצי יחידה בקרן סל שוק ההון 23
R חצי שנה הקרובה שוק ההון 2
Brightside תיק השקעות שלי לקראת חצי-פרישה שוק ההון 13
מ 100,000 ש"ח לתקופת זמן של חצי שנה שוק ההון 5
ס חצי נקודת זיכוי אחרי תואר שני מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
N אותו מוצר שם אחר חצי מחיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
L דיווח חצי שנתי על רווחי הון מני"ע בחו"ל- מישהו יכול לעשות סדר בבלאגן? צרכנות פיננסית 9
מתכנת עדכון אישי: סיכום שנה סולידית ראשונה, חצי הכוס המלאה יומני מסע אישיים 6
amidar מחפשים הצעות לחופשה חצי סולידית. אוף טופיק 46
ק חצי חבית למדורה אוף טופיק 3
ל איזון תיק יותר מפעם בשנה/חצי שנה/רבעון שוק ההון 5
amidar מחפש את תיק החצי חצי הזול ביותר שוק ההון 10
תמיר האם ניתן לבטח דירה על חצי מגודלה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
G תיק השקעות בגובה שלוש מיליון שח שוק ההון 56
ש נדל"ן עד 2 מיליון נדל"ן 18
C האם החלפה בין קרן פיזית לסינטתית שווה באמת מיליון שקל? שוק ההון 10
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
A מיליון שקל לעשר שנים בשוק ההון שוק ההון 3
ש 1 מיליון בפקדון שוק ההון 10
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
A פרויקטים חדשים במרכז עד 2 מיליון שח, יזמים המאפשרים הקדמת תשלומים\גידור תשומות נדל"ן 19

נושאים דומים

Back
למעלה