• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הצעות לשיפור

אפשר התייחסות?
הנושאים הללו דוסקסו בעבר מספר פעמים.
ספיצית לגבי הפתרון המוצע זה משהו שכבר מיושם, מדי פעם אחד הגולשים מרים את הכפפה ומכין פוסט סיכום מקיף, במקרה כזה אחד המנהלים מוסיף בהודעה הפותחת לינק ישיר להודעה המסכמת.
לעיתים בהודעה הפותחת יש כמה לינקים להודעות סיכום.

אין לי מושג איך ליישם את זה

- כבר בשרשורים קיימים לפתוח מסמך משותף שיהיה תחת חשבון הגוגל שלך ופתוח לכולם (כמו עם מסמך הדמי ניהול בפורום).
- בשרשורים חדשים יתייגו אותך למטרת פתיחת מסמך משותף.

לגבי תופעת "דיון בתוך דיון",
- האם ישנה תבנית WordPress אשר יכולה להציג רק את התגובות של הפוסט הראשי?
- האם יש סכמה המציגה איזו תגובה בתוך האשכול היא הכי מצוטטת? (דרך כך את מאפיינת את ליבות האשכול)
- לדוגמא, בפייסבוק, אם את מגיבה לאיזו תמונה, ומישהו החליט להגיב לך, תגובתו לא מופיעה בפוסט הראשי אלא היא ממוזערת ונדרש ללחיצה למטרת הופעתה.
להבדיל פה, בתוך האשכול הראשי יופיעו כל התגובות מכל סוג שהוא.
במילים פשוטות, צריך היררכיה לפי רמת חשיבות אשר מתעדפת לפי הבא - [תגובות מול בעל האשכול] ותחתיה [תגובות מול תגובות]

@מתכנת @adamshalev
מה אתה חושבים חברים? האם יש לכם פתרונות?

נערך לאחרונה ב:
להזכירכם, יש אפשרות לתמוך בהמשך קיומו החינמי של הפורום באמצעות שימוש בקישורי השותפים שבסרגל למעלה.
תודה. לא שמתי לב שזה קיים בכלל.
ההצעה שלי להפוך את זה לאייקונים קטנים בראש/תחתית כל עמוד /בסרגל עצמו.
לפחות כשמדובר על גלישה מהמחשב שיש שפע מקום.
ככה זה הרבה יותר בולט
אם את לא מתנגדת הייתי שם את זה ככה בחתימה שלי...

1623882518648.png 1623882543894.png 1623882709950.png

הוספת חיפוש בתיבות הדואר.

החיפוש המובנה הוא זוועתי, מסנן מילות חיפוש ללא הגיון ולא מוצא כמעט שום כלום רלוונטי.
זה מגיע למצב שאני מוותר ומחפש בגוגל מחוץ לאתר.
גם הוותיקים מכירים את זה ומחפשים בגוגל, אבל מה יעשה ניובי שפותח שרשור חדש כי לא "מצא" בפורום?
ברור שלא מצא כי החיפוש המובנה בסקאלה מ 1 -10 הוא 1.
האם אפשר להחזיר את תוסף חיפוש גוגל לאתר?

@הסולידית
בפוסט האחרון בבלוג שמת קישור שותפים לFinupp.
נראה לי שכדאי גם להוסיף אותו לטאב "תמכו בפורום".
סביר להניח שיש כאן לא מעט משתמשים שעושים החזרי מס...

החיפוש המובנה הוא זוועתי, מסנן מילות חיפוש ללא הגיון ולא מוצא כמעט שום כלום רלוונטי.
זה מגיע למצב שאני מוותר ומחפש בגוגל מחוץ לאתר.
גם הוותיקים מכירים את זה ומחפשים בגוגל, אבל מה יעשה ניובי שפותח שרשור חדש כי לא "מצא" בפורום?
ברור שלא מצא כי החיפוש המובנה בסקאלה מ 1 -10 הוא 1.
האם אפשר להחזיר את תוסף חיפוש גוגל לאתר?

מצטרף לביקורת על החיפוש - יותר מפעם אחת אני יודע שהתשובה שאני מחפש נמצאת איפשהו, אבל פשוט בלתי אפשרי למצוא.
הצעה לשיפור - אפשרות להציג את תוצאות החיפוש לפי שרשור ולא הודעה ספציפית.
נותן לי כמשתמש יכולת סינון טובה יותר ("כנראה שהתשובה הרלוונטית נמצאת בשרשור XXX ולא YYY").

לאחרונה המילה הגדלה זוכה לצינזור, האם באמת היה מבול כזה של ספאם הגדלות משהו שמצדיק זאת?

לאחרונה המילה הגדלה זוכה לצינזור, האם באמת היה מבול כזה של ספאם הגדלות משהו שמצדיק זאת?
דיווחתי על זה בפורום באגים

פתחתי שרשור מפורט עם שאלות שיעזרו לי להתחיל והוא פשוט נמחק בלי הודעה ובלי הסבר, חשבתי שסתם לא מגיבים בו.
מה שהייתי משפר זה קצת קשר ישיר עם משתמשים, לפחות להודיע למה טקסט מושקע שכתבתי נמחק כהרף עין. בלי שיש לי אפשרות לשאול או מישהו לפנות אליו.
מכעיס

פתחתי שרשור מפורט עם שאלות שיעזרו לי להתחיל והוא פשוט נמחק בלי הודעה ובלי הסבר, חשבתי שסתם לא מגיבים בו.
מה נושא השרשור?
אולי לא נמחק וממתין לאישור הנהלה, מתי פתחת את השרשור והאם יש בו לינקים?
בלי שיש לי אפשרות לשאול או מישהו לפנות אליו.
למה אי אפשר לשאול? בצור קשר:
admin@hasolidit.com

מה נושא השרשור?
אולי לא נמחק וממתין לאישור הנהלה, מתי פתחת את השרשור והאם יש בו לינקים?

למה אי אפשר לשאול? בצור קשר:
admin@hasolidit.com
קודם כל אם הוא לא נמחק אני מתנצל על הביקורת.
השרשור היה בפורום שוק ההון עם שאלות לגבי פעולות ראשונות בתיק (בעיקר שאלות של noob) ללא לינקים.

פתחתי אותו לפני יום בערך וביקרתי בו קצת לראות אם יש תגובות ובאחת הפעמים השרשור כבר לא היה קיים
אודה לעזרתך

לדעתי זה ממש לא בסדר לבוא בטענות לחבר חדש בפורום מדוע הוא לא עשה גוגל/לא קרא בבלוג/לא חיפש בפורום, בהתחשב בכך שאין לו מושג מה עליו לחפש בכלל (ולזה תוסיפו את העובדה שכמעט לכל חיפוש יתלוו שני דפים ראשונים של שיווק ופירסום שרק יבלבלו ויאפילו את התמונה, או יוציאו את החשק ללמוד את הנושא).

אולי זה יהיה רעיון ילדותי מאוד, אך ככל שעובר הזמן ואני רואה את טיב הפוסטים החדשים שנפתחים כאן (גם על-ידיי), אני מגיע להבנה שמוטב לנהוג עפ"י התפיסה הקיפודית ופשוט ליצור משהו שעובד מצוין כמעט בכל פורום אחר: לינקייה. כזאת שמופיעה בראש כל תת-פורום, כזאת שמרכזת תחת כותרות וקישורים מאוד קצרים וממוקדים (ומסודרים לעין) את כל הנושאים בעלי הביקוש כאן בפורום. ביקוש בעיקר ע"י החברים החדשים.

הפוסטים שקיימים היום ומנסים לחקות לינקייה לא נראים מספיק אפקטיביים.

נערך לאחרונה ב:
אוקי, זה קטע דפוק לגמרי, אבל גוגל אדסנס מסווג שרשורים עם מילים כמו "הגדלה" "צעירה" וכו' כ"תוכן מיני" ואז אני חוטפת violation. אז זה הפתרון שמצאתי בינתיים

אה זה "מכעיס" אותך? יש לך מושג כמה ספאם הפורום הזה מושך, ואיזו עבודת נמלים ידנית מייגעת זו לסנן את המוץ מהתבן? תזכיר לי בדיוק כמה שילמת לי תמורת הזכות להתארח אצלי ועוד להתלונן?

אה זה "מכעיס" אותך? יש לך מושג כמה ספאם הפורום הזה מושך, ואיזו עבודת נמלים ידנית מייגעת זו לסנן את המוץ מהתבן? תזכיר לי בדיוק כמה שילמת לי תמורת הזכות להתארח אצלי ועוד להתלונן?
אני מבין שזה התפרש כזלזול, לא התכוונתי ואני כמובן מעריך את העבודה שלך ואת המאמצים, פשוט הרגשתי קיר כי אני גם לא יכול לשלוח הודעה פרטית ולשאול מנהל, אולי הייתי יכול לנסח יותר טוב
החשיפה אלייך שינתה לי את החיים לטובה, ומאוד מבאס אותי שהאינטראקציה בנינו היא שלילית, מקווה שתביני אותי בכל זאת

הזכות להישכח - יש דרך למחוק את המשתמש יחד עם כל ההודעות?
או לפחות רק אשכול ספציפי שפתחתי?

להוסיף לשונית 'הטיוטות שלי'.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S הצעות לשיפור תמהיל משכנתא נדל"ן 11
מ סיוע בהשוואת הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
א הצעות לסיכון נוסף שוק ההון 7
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A רכישה מקבלן - הצעות לנספח שינויים להסכם (חוזה)- מבקש עצתכם בנושא נדל"ן 5
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
O הצעות לביטוח חיים לאישה כבת 45 פוסטים מאיכות נמוכה 5
always.smile קבלת הצעות מהבנקים עבור הלוואה מול קרן השתלמות צרכנות פיננסית 15
C מחפש הצעות לפיתוח אישי התפתחות אישית 5
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
E הצעות מקורות מידע למשקיע המתחיל? שוק ההון 6
P הליך קבלת הצעות מחיר מכמה קונים? נדל"ן 70
מ הצעות למשקיע מתחיל שוק ההון 56
D אקסל להשוואות הצעות ira אוף טופיק 0
J שתי הצעות משכנתא לבדיקה נדל"ן 10
מ נושא להצעה- הצעות להקמת עסק מהצד התפתחות אישית 6