• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אפשר המלצה לנעלי ריצה?

yacovm

משתמש סולידי
דירוג
9
היי,
כמו שרשום בכותרת, מחפש המלצה על נעלי ריצה, רצוי שהנעל גם תהיה מתאימה ליום-יום, כמו נעלי נייק/אדידס, אך לא חייב.

דרך הקישור הבא: https://shoesonline.co.il/shop/men/running-shoes/
או אפשרי גם דרך אמזון במידה ויש משהו שווה ומומלץ.
אין הגבלת תקציב, אך אני לא רוצה להשקיע יותר מ400 שקלים מכיוון שאין לי הרבה זמן לעסוק בספורט.
תודה!

מה דעתכם על 2 הדגמים הבאים של סקוני
Triumph 10
Grid Lexicon 2
שניהם יחסית זולים וסולידיים, מענין איך האיכות.

לדעתי:
אם מטרת הנעלים היא ריצה - לך לחנות שמוכרת נעלי ריצה (לא מגה ספורט או אחת מרשתות האופנה הדומות לה). בחנות שמוכרת נעלי ריצה
ישנם מוכרים שיכולים להתאים בין הצרכים שלך (מבנה הגוף והרגל, המשטח שעליו תרוץ ועוד ) לבין נעל שתתאים בשבילך לריצה. אגב, לא חייבים לקנות בחנות, אפשר לבוא להתייעץ, ולאחר מכן לקנות במקום אחר. (כמובן שכדאי לעשות זאת בצורה נעימה ובטאקט)

אם מטרת הנעלים היא אחרת מריצה (לי אישית קשה לחשוב על מטרה כזו, אבל.. ) - תקנה את השילוב הכי זול ויפה שתמצא.

תודה אסף.
ידוע לך על חנויות מומלצות בנושא באזור הדרום?

ממליץ על נעלי סלומון. נוחות מאוד לשימוש יום יומי וגם לריצות. עמידות לאורך זמן

אני בעל חנות ריצה בחיפה, מה שאייל כתב מאד נכון לפחות החלק הראשון (תתפלאו אבל בכלל לא נדיר למצוא את אותו הדגם בישראל ביותר זול מחו"ל פלוס תומכים בעסק ישראל מקומי \ קטן, מצחיק נכנסתי לקישור ששלחת וכל הנעליים שאני מוכר שנמצאות באתר הזה, אני מוכר יותר בזול), ראשית אין נעל מומלצת כל אלו שאומרים לדוגמא שסולומון מאד נוחות תשאל איזה דגם בדיוק כמו שיגידו לך מאזדה הכי טוב ואוטומטית אתה תשאל למה דווקא ואיזה דגם 2,3 וכו'... מה שמומלץ זו נעל שמתאימה לכף רגל שלך ונוחה לך כי מבנה כף הרגל שלך ייחודי לכן רצוי להעזר במקום שמתמחה בהתאמת נעלי ריצה, אצלנו בחנות אנחנו מבצעים בדיקת התאמת נעליים עם ניתוח תנועה בוידאו על ידי מאמן אתלטיקה בניגוד לחנויות ספורט רגילות שמוכר אחרי צבא דוחף לך נעליים כדי לקבל עמלה בלי להבין כלום, מבחינת הדגמים שציינת הם מאד ישנים, שנים אחורה והמחיר יהיה בהתאם זול (לא אכנס לוויכוח על מצב נעל שישבה כמה שנים במחסן), לכל חברה יש דגמי עלית, הדרך לזהות אותם מאד פשוטה ככל שהנעל יותר יקרה הנעל יותר טובה (לדוגמא נעלי סאקוני מדגם מסוים שנמכרים ב-300 ש"ח פחות טובים ומושקעים טכנולוגית מאשר נעלי סאקוני מדגם אחר שנמכרים ב-650 ש"ח), לכל חברה יש באזור 4-6 דגמים מקצועיים לריצה כל השאר פח אשפה \ נעלי הליכה, הטריומף של סאקוני לדוגמא היא הנעל המובילה למנך כף רגל ניטראלי, הדגם השני שציינת אני לא מכיר, בתקציב של 400 ש"ח תוכל למצוא נעליים מעונות קודמות בלבד.

נערך לאחרונה ב:
מסכימה עם מה שכתבו מעלי לגבי התאמה לרגל. רוצה להוסיף שדווקא כדאי להפריד בין הנעליים ליום יום והנעליים לריצה, מששלוש סיבות 1. אין נעל מושלמת, כל נעל תהיה לה "חוסר התאמה" אפילו אם ממש קטנה. אם אתה משתמש בשני זוגות שונים במקביל, הסיכוי לפציעה קטן (כי כל נעל מחפה על השנייה). 2. בלאי - לנעליים יש קילומטראז שאחריו הן מתבלות (800-1000 קמ, יש נעליים שפחות). חבל לשחוק את נעלי הריצה על יום ייום. ביום יום העומס יותר קטן אבל עדיין יש הרבה קילומטראז, ואז אתה מגיע למצב שאתה רץ עם נעליים גמורות אחרי זמן קצר. 3. נעליים שמתאימות לריצה לא בהכרח אידיאליות למה שאתה עושה ביום יום (עמידה ממושכת שונה מריצה למשל)

לא מבין בריצה, אבל בדקטלון יש נעלי ריצה/הליכה וכל מני סוגים ב40-80 שקל והן ממש נוחות אז יוצא שאני הולך עם הנעליים ב70 כל הזמן והנעליים שקניתי כמה חודשים לפני ב400 יושבות בארון.

קניתי בניו יורק את דגם 990 של ניו באלאנס ב110 דולר (חצי מהמחיר בארץ). הנעליים נקנו אאלט באתר שציינת, נשלחו לחבר שבדיוק היה שם. הכי טובות שלי עד כה.

וואו מחיר מדהים, כל הכבוד
צריך לדעת איך לקנות נכון וחכם.

לא מבין בריצה, אבל בדקטלון יש נעלי ריצה/הליכה וכל מני סוגים ב40-80 שקל והן ממש נוחות אז יוצא שאני הולך עם הנעליים ב70 כל הזמן והנעליים שקניתי כמה חודשים לפני ב400 יושבות בארון.

תודה! מישהו עוד ניסה נעלי ספורט מדקטלון?

אסיקס נימבוס מעולות. .
לא הכי זולות , שוות כל שקל ומחזיקות. ממליץ בחום.

מה דעתכם על 2 הדגמים הבאים של סקוני
Triumph 10
Grid Lexicon 2
שניהם יחסית זולים וסולידיים, מענין איך האיכות.

עבדתי בעבר בחנות לציוד ספורט מקצועי , עם סקוני היו חוזרים הכי הרבה והכי מהר בתלונות על בלאי.
אם בכל זאת תצטרך לבחור אז Triumph דגם סביר שלהם. לדעתי לא מתאימות לטווח ארוך או למשקל מעל 70.
תכנס לאחת החנויות ותמדוד asics gel nimbus הם לא רחוקות מהתקציב שלך ופשוט רמה אחת (לדעתי) מעל כולם.

Vibram Five Fingers
https://eu.vibram.com/en/shop/fivefingers/view-all-men/

מישהו פה ניסה? דעות? איפה אפשר למדוד ולקנות?

18W7101_MAIN.jpg

אני אישית מדדתי ב ארה"ב ובהזדמנות אחרת קניתי דרך אמזון כשהייתי בחופשה באירופה.
אני נועל אותן מדי פעם בעיקר בעונות מעבר.
אם אתה ללא פציעות כרגע זה עשי להיות שינוי די דרסטי ודורש סרגל מאמץ. למה אתה מתעניין?

היי,
כמו שרשום בכותרת, מחפש המלצה על נעלי ריצה, רצוי שהנעל גם תהיה מתאימה ליום-יום, כמו נעלי נייק/אדידס, אך לא חייב.

דרך הקישור הבא: https://shoesonline.co.il/shop/men/running-shoes/
או אפשרי גם דרך אמזון במידה ויש משהו שווה ומומלץ.
אין הגבלת תקציב, אך אני לא רוצה להשקיע יותר מ400 שקלים מכיוון שאין לי הרבה זמן לעסוק בספורט.
תודה!
1. שטח או כביש ? זה כמו ההבדל בין מחקה מדד לאקטיבי. חשוב מאד לשים לב להבדלים.
2. האם יש לך ניסיון עבר עם מותג מסויים?
3. בגדול: נייקי/אדידס וכו' פחות מעניין. שים עין על אסיקס/ברוקס/סאקוני/מיזונו אם רץ שטח או חובבן-מגניב.
4. אמזון הכל בחצי/רבע מחיר בגלל הביזוי שעובר הדולר. חדמש לקנות בחו"ל.

יש חנות ליד דיזינגוף סנטר שאתה יכול למדוד שם הרבה סוגים של ״נעליים יחפות״. ויוו בר-פוט.
כמו ש @Mr. Bigglesworth אמר השינוי הוא דרסטי מנעל ריצה רגילה, וצריך זמן הסתגלות דיי משמעותי על מנת להמנע מפציעות

אני אישית מדדתי ב ארה"ב ובהזדמנות אחרת קניתי דרך אמזון כשהייתי בחופשה באירופה.
אני נועל אותן מדי פעם בעיקר בעונות מעבר.
אם אתה ללא פציעות כרגע זה עשי להיות שינוי די דרסטי ודורש סרגל מאמץ. למה אתה מתעניין?
ואתה עם נעליים מינימליסטיות בד"כ?
אם לא, אז איך המעברים?
כמו ש @Mr. Bigglesworth אמר השינוי הוא דרסטי מנעל ריצה רגילה, וצריך זמן הסתגלות דיי משמעותי על מנת להמנע מפציעות
אני לא רץ הרבה, אבל כשכן, אז זה הרבה פעמים יחף בחוף. אני יותר בקטע של אימוני כח, אבל כן רץ מידי פעם.
בגדול, אני צריך נעליים חדשות, וקשה לי למצוא משהו במידה, כי אני צריך מידה רחבה, ובארץ אין. אז חשבתי לנסות משהו חדש...

אז חשבתי לנסות משהו חדש...
אני ממליץ לנסות. בהתחלה לא הבנתי כל כך מה הסיפור ולקח לי קצת זמן להתרגל להרגשה שאני באמת מרגיש את הקרקע ואפילו אבנים קטנות. זה לא כואב אבל מחדד את החושים שלך בכף הרגל. אחרי שחזרתי לנעליים רגילות אתה פתאום מרגיש מנותק מהסביבה בדקות הראשונות עד שאתה שוב מתרגל לנעל רגילה. בגדול זו חוויה מעניינת. יש עוד הרבה דגמים שנראים יותר "נורמליים" מה 5 אצבעות (גם צריך גרביים מיוחדות) וגם יש להם פרונט רחב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y אפשר המלצה לסוכן לא תלוי לגבי פיצול הפקדה מביטוח מנהלים צרכנות פיננסית 14
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 3
I מה אפשר ״לסחוט״ מכרטיס האשראי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
א איפה אפשר לקרוא תנאים בסיסים של קופת פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
עתיד מתוק מס רווחי הון - כמה מההפסד אפשר לקזז מרווח? שוק ההון 15
P מתי אפשר להגיש דוח שנתי 1301 לשנת 2023? מיסים 6
edangz איך אפשר לקנות קריפטו הראשון שלי? השקעות אלטרנטיביות 0
ב אפשר להגיש תלונה במשטרה על הודעות ספאם בטלפון ? זה חוקי בכלל ? פוסטים מאיכות נמוכה 8
א איפה אפשר להשוות ניירות ערך ישראלים שונים גרפית ? שוק ההון 2
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
D איך אפשר למחוק את עצמי ופוסטים שכתבתי? אוף טופיק 3
ד דרך איזה בית השקעות אפשר לקנות ביטקוין ? השקעות אלטרנטיביות 2
C האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה שוק ההון 14
F איך בכלל אפשר לצבור הון? התפתחות אישית 63
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
stamEhad קרן השתלמות ועבודה חדשה - האם אפשר להמשיך להפקיד לאותה קרן?! פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
R אפשר להסביר לי בבקשה מה ההבדל בין הקרנות שוק ההון 40
M האם אפשר לדחות מס בפקדון לפקדון הבא? מיסים 3
H מאיפה אפשר לצרוך מחקרים עם מטא אנליזה בנושאים שונים. אוף טופיק 26
N אפשר להתעלם מהמודעה. מצאתי תשובה במקום אחר. תודה שוק ההון 0
F לאן אפשר לפתח את מקצוע העו"ס כדי שיהיה כלכלי? התפתחות אישית 11
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16
Y האם אפשר לקנות דירה במחיר למשתכן אחרי שקניתי דירה? נדל"ן 2
A איפה אפשר לקרוא בפשטות על המיסוי על קנייה / מכירה בשוק ההון? פוסטים מאיכות נמוכה 4
נ האם אפשר לתזמן דיבדנדים? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
ס הגשה פיזית של טופס 135 (תקופה לפני 2019)- האם אפשר להגיש אצל כל משרד שומה? מיסים 5
I מאיפה אפשר ללמוד בצורה מסודרת על פעילות financial institutions גדולים? התפתחות אישית 2
adamshalev אפשר לקבל אונליין אישור ניכוי מס במקור לפיצויים\תגמולים במקום ללכת למס הכנסה? מיסים 6
D אשמח לטיפים, איך אפשר למנוע קניית דירה ע'י אמא שלי, ושהחלופה תהיה שכירות לכמה שנים... נדל"ן 78
C האם אפשר להפקיד בקרן השתלמות בתור מובטל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A ביטול הקצאת אשראי וקרבה למינוס, מה עושים במקרה כזה שאי אפשר להכנס למינוס אך יש תשלום שמכניס למינוס ? צרכנות פיננסית 14
ת מדוע באתר "כלכליסט" כבר אי אפשר לקרוא תגובות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
Shnizelia אפשר להסתדר בלי ארנק בימינו? פוסטים מאיכות נמוכה 36
L למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם שעות פנויות וידע בתכנות אוף טופיק 8
F האם אפשר לקנות fractional shares של קרן נאמנות? שוק ההון 11
א קרן השתלמות- אפשר למשוך רק את החלק שמעל התיקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
א איפה בארץ אפשר להמיר שקלים לרובלים? אוף טופיק 1
T מחשבוני הלוואה האם אפשר לסמוך עליהם? צרכנות פיננסית 6
N איך אפשר לדעת אם יש כנגדי דו"ח עבירת תנועה? אוף טופיק 5
I אם אי אפשר לתזמן את השוק איך מרקט מייקר עושים כסף? שוק ההון 11
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
C שומת מס עם הפסדי הון מועברים - אפשר להעביר לשנה הבאה? מיסים 6
M דוח שנתי 2021- עד מתי אפשר להגיש? מיסים 1
M הוצאות ריבית לצורכי מינוף - אפשר להעביר לשנה הבאה? מיסים 2
L איך אפשר להכניס כסף לרוסיה? אוף טופיק 39

נושאים דומים

Back
למעלה