• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לקבל קיזוז הפסד הון בפועל?

w7089

משתמש רשום
דירוג
0
שלום
הגשתי למס הכנסה בקשה להחזר מס עם טפסים 867 וטופס 1322 על 6 שנים אחורה.

קיבלתי תשובות בכתב על כל שנה: בפרטים נוספים רשום "הפסד הון מ" וסכום.

איך לקבל את הקיזוז בפועל? לא הבנתי מהכתבה בסולידית.

בנוסף, הסכום שרשום לא מדויק (סיכמתי הפסדים מכל השנים וקיבלתי סכום יותר גדול). איך לערער על הסכום?

תודה מראש.

איך לקבל את הקיזוז בפועל?
היו לך גם רווחים וגם הפסדים בכל שנה? אם כן היית צריך לקזז ביניהם בטופס 1322 של אותה שנה.
אם היה הפסד עודף, אז הוא מגולגל לשנה הבאה.

אם תעלה לכאן צילומים של ה867-ים אוכל להראות לך איך למלא את ה1322 ולבדוק את המספר של מס הכנסה. כמובן תוך השחרה של פרטים מזהים.

איך לערער על הסכום?
לכתוב להם במפ"ל:
"נרשם לי בשומה על שנת X הפסד מועבר של Y, כאשר לפי חישוב שלי צריך להיות Z. מצורף 867 והחישוב שלי על טופס 1322.
נא לעדכן את השומה בהתאם"

תודה.

קיזזתי בטופס 1322 וקיבלת מכתבים על כל שנה ממס הכנסה בו רשום שמכירים בהפסד הון.

השאלה היא איך לקבל את הקיזוז של ההפסדים עבור רווחים של השנה.למי צריך לפנות? לבנק ששם יש רווחי הון או מס הכנסה אמור לעדכן את הבנק אוטומטית?

לגבי תיקון, אפנה במפ״ל, תודה

השאלה היא איך לקבל את הקיזוז של ההפסדים עבור רווחים של השנה.למי צריך לפנות? לבנק ששם יש רווחי הון או מס הכנסה אמור לעדכן את הבנק אוטומטית?
לא צריך לפנות לאף אחד, כשאתה ממלא טופס 1322 בדוח השנתי של השנה, יש שם שדה של הפסדים מועברים משנים קודמות.

אני שואל כי בנק חייב מס על רווחי הון של שנת 2020 ולא התחשב בהפסדי הון מועברים משנים 2014-2019 שקיבלת עליהם מכתב ממס הכנסה עוד במאי 2020.

אני שואל כי בנק חייב מס על רווחי הון של שנת 2020 ולא התחשב בהפסדי הון מועברים משנים 2014-2019 שקיבלת עליהם מכתב ממס הכנסה עוד במאי 2020
הבנק (וגם בתי ההשקעות בארץ) לא מתחשב בהפסדים מועברים משנים קודמות. עד לא מזמן הם אפילו לא ממש ידעו להתמודד עם קיזוז הפסדים בתוך אותה שנה, לפחות את זה פתרו בינתיים.
אתה צריך להגיש דו"ח בעצמך.

הבנתי, ומס הכנסה יחזיר לי את מס על רווחי הון של 2020 ששילמתי דרך הבנק אם אגיש טופס 1322 השנה?

הבנתי, ומס הכנסה יחזיר לי את מס על רווחי הון של 2020 ששילמתי דרך הבנק אם אגיש טופס 1322 השנה?
אם שילמת מס עודף ומגיע לך החזר (לדעתו של מס הכנסה), אז כן הם יחזירו לך את הכסף.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
flower שעון חכם שמסוגל לקבל התרעות פיקוד העורף אוף טופיק 6
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
R האם יש דרך לקבל את מדד המחירים לצרכן ב-Google Sheets? מיסים 6
נ מה הריבית על חשבון עובר ושב שאפשר לקבל? צרכנות פיננסית 52
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
S עזרו לי לקבל החלטה לגבי הביטוח הסיעודי צרכנות פיננסית 40
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4
adamshalev אפשר לקבל אונליין אישור ניכוי מס במקור לפיצויים\תגמולים במקום ללכת למס הכנסה? מיסים 6
GeraltOfHaifa חוב למס הכנסה - האם אפשרי לקבל הלוואה גדולה ללא פקדונות? צרכנות פיננסית 21
tomer111 האם צריך לעשות לבצע פעולה אקטיבית בקרן הפנסיה לומר לה שפורש בגיל 60 שמתחיל לקבל פנסיה בגיל 60? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
E לקבל דיבידנדים בלי להסתכן בירידת המניה שוק ההון 7
B מספר אמריקאי ע״מ לקבל Short Code מהבנק אוף טופיק 17
D ביקשתי לקבל פירוט של חישוב ביטוח הנכות מקרן הפנסיה וקיבלתי בתגובה ענו לי שאין אפשרות לשלוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M הטבות שאפשר לקבל עם סכום גדול בעו"ש צרכנות פיננסית 7
D בן 22 ואשמח לקבל עזרה! שוק ההון 11
A זיכוי על מסי חוץ בארץ - לא ניתן לקבל זיכוי על הכנסה שהופקה מחוץ לישראל מיסים 1
י האם משתלם לקבל הטבות במקום שכר מיסים 8
ח האם ניתן לקבל מענק עבודה על ימי אבטלה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
O האם עדיין אפשר לקבל 70% מימון על דירה חליפית נדל"ן 11
S יש סעיף בעבודה שלי לגבי קרן השתלמות והייתי אמור לקבל אותו (כנראה) אבל עדיין לא, מה לעשות? אוף טופיק 2
V בעת בקשה לניוד קופת גמל חברת ההשקעות מתעקשת לקבל ממני הרשאה למסלקה הפנסיונית שוק ההון 14
י האם אפשר לקבל משכנתא בוליט ל30 שנה? נדל"ן 2
לא חשוב שמות האם חלה חובה לקבל 161 א' בעת פיטורים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
R מה הדמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
T האם אפשר לקבל דמי אבטלה רטרואקטיבית? מיסים 12
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
Y עבור איזה סכום הייתם מגישים דו"חות כדי לקבל החזר מס מיסים 9
ת איך מפסיקים לתת טיפ אחרי שכבר הרגלת את השליח לקבל? אוף טופיק 56
O רכישת דירה(ות) בחול, איך ניתן לקבל מימון לאחר רכישת דירה ראשונה נדל"ן 7
ע מה צריך לעשות כדי לקבל את מענק הקורונה של טראמפ? אוף טופיק 1
D מבקש לקבל חו"ד בבניית תיק ההשקעות והפנסיה שלי (מעט מורכב) שוק ההון 10
C מהן הקבוצות פייסבוק שאתם מצליחים לקבל מתוכן מידע מאוד איכותי או מעניין? אוף טופיק 17
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
S מישהו יודע איזה טופס צריך למלא כדי לקבל את המענק שהמיסים שלנו ממנים לנו? פוסטים מאיכות נמוכה 5
א אשמח אם אוכל לקבל מידע על הוראות המסחר שוק ההון 3
1337justme מכירה של מניות ישראליות בהפסד גדול כדי לקבל מגן מס על רווחי הון שוק ההון 16
ר בית השקעות שמסכים לקבל הוראת קבע צרכנות פיננסית 3
מ אשמח לקבל דעה לגבי פיזור בתי השקעות על אותו מדד שוק ההון 16
V לקבל מימון לתואר שני מהמעסיק אוף טופיק 0
P איך אפשר לקבל תשובה בטלפון ממס הכנסה? צרכנות פיננסית 16
A לקבל אבטלה על תקופה מאוד קצרה צרכנות פיננסית 1
S איפה ניתן לקבל הלוואה בגובה 100K עם מינימום ריבית? צרכנות פיננסית 12
L איזו ריבית אפשר לקבל על פקדון בבנק? שוק ההון 28
Williamsburg קרן פנסיה- מתי להתחיל לקבל קצבה? צרכנות פיננסית 12
D IB הפסידה בתביעה נגד הרשות לניירות ערך, תצטרך לקבל רישיון זירת סוחר שוק ההון 110
A האם ניתן לקבל כסף משני ביטוחי חיים שונים (או יותר)? צרכנות פיננסית 3

נושאים דומים

Back
למעלה