~1200 ש"ח לחודש על קניות בסופר בתור רווק

הנושא בפורום 'מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות' פורסם ע"י 1337justme, ‏21/2/21.

data-full-width-responsive="true">
  1. DudeOFortune

DudeOFortune משתמש ותיק

בוטות לפניך:
    כבר כתבתי לך שלדעתי 1200 שח לרווק עבור מזון (ואולי גם מוצרי ניקיון וכו') זה הגיוני.
    אבל-
    אם יש בעיה להחזיק מדיח ממליץ לבדוק כיצד אפשר להגדיל הכנסה/ לא למצוא תירוצים ללבשל ולשטוף כלים ידנית.

2. Sarah

Sarah משתמש רשום

״סליחה אדוני/גברתי, אפשר בבקשה מסיכה/שהמסיכה תהיה גם על האף?״
    אם זה לא עוזר, בכל סופר יש אנשים שהתפקיד שלהם לאכוף שזה יקרה.

3. Mr. Bigglesworth

Mr. Bigglesworth משתמש בכיר

הסתובבתי לפני כשבועיים בירקניה ליד הבית.
    איש מבוגר היה עם מסכה חלקית. בלי לומר מילה יצרתי איתו קשר עין וסידרתי את שלי בצורה רומזת. הוא סידר את שלו

אחרי חצי דקה עברתי מולו במעבר אחר והוא כבר הספיק לחזור למצב הקודם.

חתול לילה, 1337justme ו-Sarah אוהבים את זה.
  4. 1337justme

1337justme משתמש ותיק

סך הכל שיתפתי את הרגשת המיאוס בפעולה היומיומית של שטיפת כלים בכיור, זה לא כזה נורא...
    אין בעיה כלכלית, כמו שאין צורך לבזבז סתם כסף על משהו שהוא לא בהכרח נחוץ.
    אני גם לא נמנע מלשטוף ידנית (כי זה מה שאני עושה).
    בישול נשמע מהנה, רק שצריך לפנות זמן ואנרגיה, אחשוב על זה בעיקר בגלל הפן הבריאותי.

ברגע שהחכמים האלה נמצאים במקום סגור עם חיתולי סנטר הם כבר הספיקו להוציא כמות נכבדה של הוירוסים לאוויר לפני\תוך כדי (פגישה ישירה מטווח קצר, הכי גרוע) שהערת להם...תכפילי את זה במספר האנשים בתור שנמצאים פחות מ2 מטר ממך (גם עם מסיכה על האף מסוכן להיות במרחק קטן מ2 מטר) וקיבלת סכנת הדבקות.
    אני יודע שזה קשה להמון אנשים ולכן אנשים לא שומרים\מתקהלים בכל זאת\לובשים חיתול סנטר...אבל לי יש משמעת יוצאת דופן בדברים שנוגעים לשמירה על חיי....אני לא מצפה מאחרים להבין או ליישם את זה.
    כנראה שאמשיך לשלם את ביטוח הקורונה בדמות דמי משלוח עד סוף המגפה, לא נורא (ביטוח נגד קטסטרופות אמרנו?).

+1

חתול לילה ו-בת העמק אוהבים את זה.
  5. Mr. Bigglesworth

Mr. Bigglesworth משתמש בכיר

מדיח יד שניה ו/או פודקאסטים כפי שציינו מעליי. מומלצים שניהם בחום!

1337justme אוהב/ת את זה.
  6. nicepo1

nicepo1 משתמש בכיר

לי זה עשה הבדל גדול,לא סבלתי לרחוץ כלים גם חשוב לי שיצאו נקיים אז הייתי מתעכב ומבזבז מים וזמן.

1337justme אוהב/ת את זה.
  7. yossik

yossik מודרטור

תמיר80 אוהב/ת את זה.
  8. בת העמק

בת העמק משתמש בכיר

אולי תגלה שזה מהנה, אני מבשלת עשרות שנים ועדיין לא נהנית מהפעולה (אלא מהתוצאה וגם לא תמיד). בפן הבריאותי, בכלל לא צריך לטרוח יותר מדי - אגוזים, ירקות ופירות טריים שנאכלים בלי פעולה מקדימה, ביצים שלוקח 5 דקות להכין, לחם טוב, חמאה - יש לך ברשימה את רוב הבריאות הנחוצה.
    העניין הוא שאנשים נוטים להשתעמם מאוכל שחוזר על עצמו (וגם מעבודה שחוזרת על עצמה כמו שטיפת כלים) ולכן פונים לקניית אוכל מוכן שגם עולה יותר ו(בדרך כלל) גם מוספים לו חומרים שאינך יודע מה הם, כמה הם, ואיך הם משפיעים עליך.

Roi, 1337justme ו-grimble grumble אוהבים את זה.
  9. 1337justme

1337justme משתמש ותיק

מהמעט שאני עושה (סלמון, חוזה עוף וכו') זה דיי נחמד...אבל מניח שבישול ארוך ו\או מורכב יגרום לי ליאוש בסופו של דבר...אז לוקחים הפסקה מזה ואוכלים אגוזים עד שיתחשק לחזור לזה :)

הבנתי ששירותי המשלוח של המתחרות לא משהו, כמו כן לשופרסל יש הנחות קבועות על מוצרי המותג, אפשר להגיע לכ5-10% הנחה מהסל...השאלה אם גם למתחרות יש הנחות קבועות ברכישה אונליין בעזרת כרטיס אשראי שלהן וכו'?

10. yossik

yossik מודרטור

גם ה 5% הנחה [אין 10%, פשוט אין, אתה סתם יורה מספרים, אבל כן, יש הנחות ומבצעים לצרכנים + הנחה 5% על מותג הבית לחברים] על מותגי הבית של שופרסל דורשות חברות וכרטיס אשראי שלהם בתשלום...
    פרשתי מהדיון, זה מתחיל להיות כמו 'להסתובב מסביב לסיבוב'

11. 1337justme

1337justme משתמש ותיק

יש 10% על 10 מוצרים נבחרים בנוסף ל5% על המותג שלהם (לא להרוג אותי התבלבלתי).

בחינם לשנה, אח"כ עוברים לרשת אחרת בה השירות משלוחים פחות טוב :).

דאניל ו-Mr. Bigglesworth אוהבים את זה.
  12. ניצן המצוין

ניצן המצוין משתמש ותיק

@
    +2
    האוכל המבוזבז זה שנשאר במקרר כי לא רוצים לאכול אותו במקום הטרי או נרקב במדף אחורי יכול לחסוך לו 100-300 שקלים בחודש.

13. משה

משה משתמש ותיק

בהקשר הזה להקפיא חלק מהדברים שאתה מבשל זה רווח כפול.

אתה יכול לבשל מנה גדולה יותר כל פעם מה שחוסך בזמן המוקדש לבישולים ואתה מקטין דרסטית את כמות האוכל שנזרקת.

Oringa, בת העמק ו-yossik אוהבים את זה.
  14. בהתחלה

בהתחלה משתמש רשום

אולי זה קשור לכך שאני מזמין רק אונליין קניה מרוכזת (משופרסל)? בגלל הקורונה אני לא נכנס לסופרים ועושה רק משלוחים אונליין.
    תזמין ממקום זול יותר כמו רמי לוי. שופרסל הכי יקר כמעט תמיד אלא אם יש לך מועדון סודי שאני לא מכירה

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
שופרסל תפצה בינואר-פברואר את לקוחותיה בהנחה של 4 שקל על קניה מעל 25 שח מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏22/11/18
שאלה על האייטם : "זה אפשרי: הישראלית שחיה מ-500 שקל בשנה" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏11/5/18
משחת שיניים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏5/9/17
מחפשת משפחות שחזרו לגור עם ההורים לסרט תעודה בערוץ 2 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏21/12/16
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.