• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שורט סקוויז במניות עם נפח שורט גבוה

50% לחדשים..
האחוז שורט זה המערכות של s3 partners, בנוסף לכך ישנם עוד אתרים שצריכים, אין פחות מ100%

לגבי הווליום ההשוואה לאפל לא רלוונטית, אין שם ווליום של היום מטורף, או של שורט סקוויז, או של תמרונים של קרנות גידור..
אתה טועה כפול 3.
אין לך ממש מושג על מה אתה מדבר.

דעה לא פופולארית:
אין כאן שום מלחמה בין דורית, אין שום כעס בקנה מידה גדול וה- dumb money הוא רק כלי.

אף אחד לא יודע מי האנשים שעומדים מאחורי הפוסטים ברדיט, חלקם עם עשרות אלפי קרמה ונפתחו בימים האחרונים. אף אחד לא יודע מי האנשים ש"מדליפים" לתקשורת. אף אחד לא יודע מה הסיבה האמיתית להפסקות המסחר החד/דו כיווניות. אף אחד לא יודע מהן באמת פוזיציות השורט של החברות הגדולות (ייתכן שמלבין קפיטל כבר נפטרו מכל פוזיצית השורט שלהם?!).

הדבר היחיד שאנחנו יודעים זה שיש קבוצה של יוזרים אנונימיים באינטרנט שמשלהבים retards לקנות מניה באמצעות הומור משובח.

בהתחשב בזה שפספסת בווליום של אפל בפער של פי 4, וזאת כבר לא הטעות הרצינית הראשונה שלך בפוסט הייתי נמנע מהכללות שלא עומד מאחוריהן דבר.
אתה פשוט לא יודע למדוד ווליום, זה הכל, הרשה לי להתעלם ממך, אני פה בשביל הצחוקים, לא להתעמת עם אנשים סטייל WSB.

לעושי שוק יש תפקיד חשוב והם משרתים את הפעולה התקינה של השוק. לא הייתי רוצה שהם יפלו. בלעדם גם משקיעי רובינהוד לא היו יכולים להרוויח. בשגרה הם נותנים נזילות ומתווכים בין סוחרים ומשקיעים שונים. הם פועלים כדי למזער את הסיכון לעצמם, אבל כאן הם אכלו אותה ונתקעו עם סיכון לא חסום. יש פה פוטנציאל לתגובת שרשרת ונפילה של גופים פיננסיים גדולים. בסוף מי שיקבל את החשבון יהיה משלם המיסים.
אני האחרון שיגן על קרנות הגידור. חלקן עושות מניפולציות ומרמות באופן קבוע. חייבת להיות לדעתי אכיפה הרבה יותר רצינית כלפיהן. כאן אבל לא בהכרח מי שאשם בבעיות הוא זה שנענש. קרה פה שחברות מסוימות פעלו בטמטום ומצאו את עצמן במצב ללא מוצא, בעוד שחברות אחרות סביר שלא נפגעו ואף הרוויחו. נוצר פה מצב סינגולרי בשוק, שהוא כשל שוק. את הכשל הזה צריך לתקן. לתת לחלקים מהשוק לקרוס זאת לא הדרך. גם התערבות חד צדדית של הברוקרים לטובת מי שהם חפצים ביקרו אבל זאת לא הדרך. צריך להיות הסדר שקוף בלי לשקר, שלוקח את כולם בחשבון.
כמו כן, אי אפשר להתכחש לזה שהייתה פה מניפולציה של השוק. זה לא חוקי לעשות מניפולציות, אבל הגופים הגדולים עושים אותן כל הזמן כדי לדפוק את המשקיע הקטן. כאן המשקיעים הקטנים התאחדו ועשו מניפולציה, שדפקה את הגדולים. זה לא שבאמת Gamestop שווה כ"כ הרבה. כל המטרה הייתה לדפוק את הקרנות בצד השני של העסקה. בסוף הפתרון צריך להיות לא לתת לעשות מניפולציות לא לאלה ולא לאלה.

אכן יש פה כשל שוק שצריך לתקן, אבל מבלי שתהיה למישהו מוטיבציה לתקן אותו, הוא פשוט לא יתוקן. אם RH (למשל) היו קורסים, מעבר לזה שאין עם זה שום בעיה "מוסרית" (הם הביאו את עצמם למצב הזה בכך שלא הגנו על עצמם מספיק טוב מראש), זה היה יוצר לחץ חזק על הרגולטור לפעול חזק ומהר.
אבל ברגע שאף גוף מוסדי לא משלם את המחיר, ויותר מזה - מגלגלים את כל האחריות לפתחו של האדם הקטן - זה מבטיח שלא יהיה שום תיקון.

לגבי המניפולציה, אני לא מסכים שהייתה פה מניפולציה per se - אולי המטרה המוצהרת היא לדפוק את הקרנות, אבל שיטת הפעולה היא לגיטימית מאוד. לא צריך להיות אוטיסט ברדיט כדי להסתכל על השוק ולהגיד "הממ אני רואה שיש הרבה מאוד שורטיסטים... אם אני אקנה מספיק מניות, בסופו של דבר הם ייאלצו לקנות אותן ממני בחזרה". זה המשחק, אין בזה שום דבר רע.

בהתחשב בזה שפספסת בווליום של אפל בפער של פי 4, וזאת כבר לא הטעות הרצינית הראשונה שלך בפוסט הייתי נמנע מהכללות שלא עומד מאחוריהן דבר.
אתה מדבר כאן עם המשתמש עם הכי הרבה ווליום אהבה בפורום. הייתי סוגר את הפוזיציה

אשמח לשמוע דעתכם- האם יש סיכוי לאור הגידול בשווי השוק של GME שקרנות סל עוקבות שכרגע לא מחזיקות אותה יאלצו לרכוש אותה? ואם כן מה יהיה האפקט של דבר כזה?

הטעות הרצינית הראשונה שלך
אין הביישן למד, אין הקפדן מלמד וכו', אבל בכל זאת אח יקר... קצת צניעות. דע בפני מי אתה עומד וזה.
אשמח לשמוע דעתכם- האם יש סיכוי לאור הגידול בשווי השוק של GME שקרנות סל עוקבות שכרגע לא מחזיקות אותה יאלצו לרכוש אותה? ואם כן מה יהיה האפקט של דבר כזה?
את/ה חושב שזה ימשיך ככה עוד זמן ארוך ?
שבת שלום!

רק שהם לא יחזיקו את המניה עד שהיא תכנס ל s&p500 וכל הקרנות המחקות שלנו יהיו חייבות להקנות אותה. איזה מצחיק זה יהיה.

רק שהם לא יחזיקו את המניה עד שהיא תכנס ל s&p500 וכל הקרנות המחקות שלנו יהיו חייבות להקנות אותה. איזה מצחיק זה יהיה.
מבחינתי שסנופי ימכור נשק לחמאס. בלאו הכי מישהו ימכור נשק לחמאס. לפחות שיהיה משהו בפנסיה.

*הח"מ "השתתף במלחמה" בחמאס ובעוזריהם.

האמת שחשבתי על זה בעצמי, היא תאלץ להיות בגבהים האלה לא מעט זמן כי מדדים לא מתעדכנים כל יום.
אם זה יקרה אז מצד אחד היא אמורה לעלות בגלל הביקושים מהקרנות סל, מצד שני כולם ידעו מזה אז זה יהיה מתומחר, מצד שלישי כל העסק הזה הוא קזינו כאוטי לחלוטין אז לדעתי: אי אפשר לדעת.
לסנופי היא לא תכנס כי היא לא רווחית וזה אחד מהתנאים שלהם.
מבחינת שווי שוק היא מזמן כבר ברף של הסנופי (למרבה האבסורד כמובן).

אני דווקא חושב שהסיפור היותר מעניין פה הוא AMC דווקא (שגם עולה היום ב52%), זוהי חברה רצינית מאד (אחלה בתי קולנוע שבעולם) שיש לה התכנות כלכלית שפשוט הקורונה דפקה אותה חזק מאד אבל דווקא העלייה המטאורית בשווי שוק שלה יכול בצורה פרדוקסלית להציל אותה אם תשכיל ותצליח לגייס הון.

אבל דווקא העלייה המטאורית בשווי שוק שלה יכול בצורה פרדוקסלית להציל אותה אם תשכיל ותצליח לגייס הון.
האמת שזה כבר עזר לה,
לפני איזה 20 עמודים בפוסט מישהו כתב שאגח להמרה שהם הנפיקו לפני כמה זמן תפס מחיר והמלווים בחרו להחליפו במניות.
אז המצב הזה בגדול כבר כיסה להם חוב יפה בתמורה לדילול קטן

נערך לאחרונה ב:
אני דווקא חושב שהסיפור היותר מעניין פה הוא AMC דווקא (שגם עולה היום ב52%), זוהי חברה רצינית מאד (אחלה בתי קולנוע שבעולם) שיש לה התכנות כלכלית שפשוט הקורונה דפקה אותה חזק מאד אבל דווקא העלייה המטאורית בשווי שוק שלה יכול בצורה פרדוקסלית להציל אותה אם תשכיל ותצליח לגייס הון

לא כ"כ עקבתי מה הם עשו, אבל קרה איזשהו מהלך שקשור לסגירת חוב או משהו בסגנון

12k אופציות על 320.........

האמת שזה כבר עזר לה,
לפני איזה 20 עמודים בפוסט מישהו כתב שאגח להמרה שהם הנפיקו לפני כמה זמן תפס מחיר והלווים בחרו להחליפו במניות.
אז המצב הזה בגדול כבר כיסה להם חוב יפה בתמורה לדילול קטן
נכון אבל זה לא בשליטתם, מה שכן הוא גיוס הון וזה בדיוק מה שהם עשו לפי הכתבה:
https://www.marketwatch.com/story/i...ngs-slide-30-in-a-matter-of-hours-11611858304
גייסו עוד 917M$ בנוסף ל600M חוב שנמחק להם + הריבית שנחסכת להם על כך.
אבל זה טיפה בים, החברה בדרך לפשיטת רגל אא"כ יגייסו עוד הרבה הון נוסף.
12k אופציות על 320.........
קנית?

אני דווקא חושב שהסיפור היותר מעניין פה הוא AMC דווקא

אני מאוד מאוכזב מביצועי החברה, קניתי אתמול ב8 דולר כי אמרו באינטרנט שזה הGME הבא.
בינתיים מחזיק כבר מעל 24 שעות וברווח של פחות מ50%,ממש בזיון>:(>:D

נכון אבל זה לא בשליטתם, מה שכן הוא גיוס הון וזה בדיוק מה שהם עשו לפי הכתבה:
https://www.marketwatch.com/story/i...ngs-slide-30-in-a-matter-of-hours-11611858304
גייסו עוד 917M$ בנוסף ל600M חוב שנמחק להם + הריבית שנחסכת להם על כך.
אבל זה טיפה בים, החברה בדרך לפשיטת רגל אא"כ יגייסו עוד הרבה הון נוסף.

קנית?
זה מה שאני רואה פתוח...
זה הסיכוי האחרון לדרמה מהסיפור הזה...

קניתי קצת מניות, הרווחתי לצהריים עם כל המשפחה אחרי הסגר.

יש אתר/כלי שמראה כמה פוזיציות שורט ולונג (או היחס ביניהם) יש על מניה כלשהי ברגע נכון?
ב investing וtimewatch לא מצאתי..

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G שורט על תעודה ממונפת שוק ההון 2
י תיאום לאינפלציה של רווח הון במכירה בחסר (שורט) - הוראות החוק והתקנות מיסים 6
I האם הבנקים עושים שורט על אגחי"ם בשוק ההון בשביל לתת משכנתאות? שוק ההון 10
ה שורט על אגח 10 שנים שוק ההון 7
ק למה לא להתחיל שורט על SPY שוק ההון 8
K קניית ETF שורט שוק ההון 14
C מישהו יכול לשפוך אור על שורט טרייד שפשטו את הרגל ? שוק ההון 211
וולפסון שורט על ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 12
R שורט על אג"ח ממשלתי במקום הלוואה שוק ההון 6
מ החזקת שורט לחמש שנים שוק ההון 12
amit מישהו מבין לעומק איך שורט עובד? שוק ההון 96
korma שורט בחשבון IRA שוק ההון 1
שמוליק קיפוד ביצוע שורט למניות RSU שוק ההון 55
א עצה לגבי השקעה במניות שבבים שוק ההון 44
Y בועת ההשקעות הפסיביות והשקעה במניות ערך (value) שוק ההון 10
M מסחר באופציות או מסחר יומי במניות - אופציה אפשרית? שוק ההון 0
א הונאה במניות פוסטים מאיכות נמוכה 5
O מה תכלס אני מקבל במניות? שוק ההון 9
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
W היכן לסחור במניות? שוק ההון 19
R השקעה במניות ספציפיות ובקרנות מחקות מדד בארה״ב שוק ההון 11
ד איך משקיעים במניות ישראליות ללא בנק או בית השקעות ישראלי שוק ההון 11
G השקעה במניות בגרמניה - מסים מיסים 18
R שאלה לגבי קיזוזי רווח דיבידנדים והפסד ממסחר במניות מיסים 8
I תכנון תיק - טווח השקעה מינ' במניות שוק ההון 4
מ דמי ניהול במניות ערך קטנות שוק ההון 1
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
I מדד הMSCI world לא מרוכז מדי במספר במניות ספציפיות? שוק ההון 10
Aslan באילו ימים / שעות הכי אידיאלי לסחור במניות ארה"ב ? שוק ההון 2
Aslan השקעה במניות דיבידנד בשלב צמיחה שוק ההון 15
C מסחר במניות ללא עמלה פוסטים מאיכות נמוכה 3
pita קיזוז הפסדים במניות מול רווחים בפוליסת חיסכון? מיסים 5
A גידור מניה חסומה -- הכרה במניות שמוחזקות מחוץ לברוקראז׳ לצורך margin שוק ההון 6
E מסחר במניות שלא מונפקות בניו יורק דרך מיטב דש טרייד שוק ההון 2
S למה אנשים משקיעים במניות (לא דיבידנד)? אוף טופיק 61
R חשבון ב-ETRADE לצורך מסחר במניות ESPP/RSU שהצטברו שם (על מנת לייצר פיזור) שוק ההון 110
S מישהו שם לב לעליות של 400%+ במניות של חברות שילוח המטענים בעולם? פוסטים מאיכות נמוכה 12
I כלכליסט: בלקרוק: "לא צפוי עשור נוסף של עליות במניות" פוסטים מאיכות נמוכה 17
ש צמצום סיכון במניות שוק ההון 6
ד הקשר בין חשיפה למניות לנכסים במניות? (בקופת גמל להשקעה) שוק ההון 1
ה השקעה פסיבית במניות בתל אביב פוסטים מאיכות נמוכה 20
D למה השקעה מפוזרת במניות נחשבת למסוכנת ביחס להחזקה ("השקעה") במזומן? שוק ההון 14
F להישאר במניות או להתרחב לאפיק נוסף? שוק ההון 13
י השקעה במניות או נדלן שוק ההון 91
פ כמה ישראלים סוחרים במניות בצורה ישירה? צרכנות פיננסית 3
י הדרכה טכנית להשקעה במניות שוק ההון 3
anonyshmeger דיון - "ראש בראש: השקעה פסיבית במדדי מניות מול השקעה במניות דיבידנד" דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 15
Y השקעה במניות בבנק\בית השקעות ישראלי\IB - עמלות מול אבטחה שוק ההון 1
ברק א. משמעויות מס במניות דולריות שוק ההון 0
oferM האם יש אפשרות לתשואה עודפת במניות small cap ? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה