• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון?

• פותח הנושא YYY
  • פורסם בתאריך

YYY

משתמש רגיל
דירוג
30
אהלן, אז כבר תקופה שאני כועס על עצמי שאי אז ב-2014 סגרתי את חשבון הבנק האמריקאי שלי כי עברתי חזרה לישראל. עכשיו אני רוצה לפתוח שם חשבון חדש. יש לי חבר שגר בארצות הברית והוא הסכים שאשים את הכותבת + מספר טלפון שלו ובכך אוכל לפתוח חשבון בנק. בעבר היה לי חשבון בבנק אוף אמריקה והוא היה בסדר (בטח כשלא היו שם הרבה תנועות סה"כ).
פה השרשור מתחלק ל-2 שאלות/תהיות/רצונות:

- רציתי לעשות סקר שוק קטנטן ולשאול את מי שיש לו חשבון אמריקאי- באיזה בנק, והאם את/ה מרוצה ממנו?

- ארצה להעביר כספים מהבנק הישראלי (כרגע מזרחי טפחות) דרך IB לחשבון הזה וכנראה להשקיע דרכו בקריפטו (משער שדרך בורסת קראקן כי היא נוחה לבעלי חשבון אמריקאי) ובנוסף גם להפקיד שם קצת מהחלק הסולידי בתיק שלי.
לשם כך, אם מישהו התעסק בקריפטו דרך החשבון האמריקאי שלו ויש לו המלצות/דיסהמלצות/ סתם עצות ידידותיות, אשמח לשמוע!

יש לי בCapital One אבל כולם אותו דבר.
לא חושב שהם מאפשרים מסחר ישיר בקריפטו דרך הבנק.

אתה אמריקאי או ישראלי? יש לך ITIN?

יש לי בBank of America, חשבון לLLC שלי small business account
בעקרון די נוח איתם, יש עמלה של 16$ בחודש אלא אם אתה מחזיק 5000$ בחשבון או מגהץ 250$ בכרטיס דביט

אתה אמריקאי או ישראלי? יש לך ITIN?
אזרח אמריקאי עם SSN (ואזרח ישראלי גם, כמובן).
יש לי בBank of America, חשבון לLLC שלי small business account
בעקרון די נוח איתם, יש עמלה של 16$ בחודש אלא אם אתה מחזיק 5000$ בחשבון או מגהץ 250$ בכרטיס דביט
אוקיי, אני מניח שהמספרים האלה כי מדובר בחשבון עסקי? בטח בפרטי מדובר בסכומים צנועים (יחסית לאוכלוסייה האמריקאית) יותר.
יש לי בCapital One אבל כולם אותו דבר.
לא חושב שהם מאפשרים מסחר ישיר בקריפטו דרך הבנק.
יש לך ניסיון במסחר קריפטו שם או שזו הנחה שלך?
הבנתי שקראקן מאפשרת משיכה והעברה דיי פשוטה מחשבונות אמריקאיים, אבל אולי זה עם בנקים מסוימים.

יש לך ניסיון במסחר קריפטו שם או שזו הנחה שלך?
אנסח מחדש:
אין שום יכולת לסחור בקריפטו בבנק
אבל עכשיו אני מבין שאתה רק רוצה לעבור בבנק בדרך לזירת מסחר קריפטו.
לא אמורה להיות לך בעיה להעביר לקראקן מבנק אמריקאי.

יש לי ב- Wells Fargo - אם אתה מחזיק שם 1500 $ אין עמלות אבל צריך כתובת אמריקנית.. בהשקעות עובד דרך TD Ameritrade והכל זורם חלק. לא משקיע בקריפטו. נדמה לי שראיתי של - TD Ameritrade יש מעין בנק שאתה יכול לנהל שם חשבון - אבל לא בדקתי לעומק.

אוקיי, אני מניח שהמספרים האלה כי מדובר בחשבון עסקי? בטח בפרטי מדובר בסכומים צנועים (יחסית לאוכלוסייה האמריקאית) יותר
בחשבון פרטי ניתן למצוא בקלות כאלה ללא עמלות עוש בכלל, ובלי תנאים של הפקדה חודשית.

- רציתי לעשות סקר שוק קטנטן ולשאול את מי שיש לו חשבון אמריקאי- באיזה בנק, והאם את/ה מרוצה ממנו?
ניסיתי כמה ולא הייתה לי בעיה באף אחד,תלוי מה המטרה וגם האם אתה מתכנן להגיע לארה"ב לצורך פתיחת חשבון(מהארץ האפשרויות יותר מצומצמות)

אנסח מחדש:
אין שום יכולת לסחור בקריפטו בבנק
אבל עכשיו אני מבין שאתה רק רוצה לעבור בבנק בדרך לזירת מסחר קריפטו.
לא אמורה להיות לך בעיה להעביר לקראקן מבנק אמריקאי.
אכן, ברור לי כי אין לי יכולת לסחור בקריפטו דרך הבנק - אני מתכוון כפי שכתבת (בין היתר, לא רק) להשתמש בבנק האמריקאי כערוץ להעברה ובמידת הצורך קבלה של כספים מבורסת קריפטו. דרך חשבון ישראלי זה יקר ומסובך ונראה שזה באופן יחסי קל להפליא דרך חשבון אמריקאי.

כרגע יש לי mutual fund בciti בניו יורק שהוריי פתחו לי מתישהו. נצבר שם סכום לא מאוד משמעותי (כ-10K$). אני מתלבט אם לסגור ולהעביר את הכספים לחשבון IB שלי, או להשאיר שם ולשכוח מהקופה הזו, או להעביר חלקים. כרגע לא ברור לי אם אני יכול לעשות את הדברים האלה בכלל ולהשתמש בחשבון כמו חשבון checking. קיבלתי תשובות סותרות מהבנק לגבי האפשרות הזו, אז פשוט אמרתי שאפתח חשבון checking כהלכתו וזהו. אולי אני מפספס משהו אבל זה נראה לי צעד הגיוני לניצול האזרחות, בטח כשהאזרחות הזו רק מערימה קשיים בינתיים.
יש לי ב- Wells Fargo - אם אתה מחזיק שם 1500 $ אין עמלות אבל צריך כתובת אמריקנית
תודה. יש לי כתובת אמריקאית של חבר שגר שם ואזרח אמריקאי גם כן.
בחשבון פרטי ניתן למצוא בקלות כאלה ללא עמלות עוש בכלל, ובלי תנאים של הפקדה חודשית.
נהדר. זה בדיוק מה שאני צריך. האם עולה לך לראש תכנית כזו? משער שבחשבון שלך ב-Capital One זה ככה?
ניסיתי כמה ולא הייתה לי בעיה באף אחד,תלוי מה המטרה וגם האם אתה מתכנן להגיע לארה"ב לצורך פתיחת חשבון(מהארץ האפשרויות יותר מצומצמות)
מה זאת אומרת לא היתה בעיה באף אחד? כמו כן, במה תלויה המטרה?
לא, יש לי מספר סושיאל סקיורטי ודרכון אמריקאי ואפתח דרך האינטרנט וארשום את הכתובת של חבר שגר שם.

BANK OF AMERICA
זה נוח כדי לקבל הכנסות בארה"ב ולהעביר אותן ל-IB בחינם ובלי בלבולי שכל על "3rd party",
אבל מעבר לזה - די מעפן (אין לי מושג איך אחרים) - הרבה פחות נוח או משוכלל למשל מבנק הפועלים.

זה מרגיש כאילו הם יצרו את האתר שלהם (לפחות של חשבונות פרטיים) לבני 14 או 80.

אין נניח תמיכה דיגיטלית וכדי לדבר עם בן אדם צריך לדבר איתם בפייסבוק (?!) או בטלפון (ולחכות חצי שעה בשיחה בינ"ל לתורך) -- וגם אז אתה מקבל תשובות סותרות לשאלה פשוטה.

מבחינת תנאים - אין עמלות, אבל צריך להחזיק שם 1500 דולר (מינימום) כל הזמן.

אם רוצים לבצע WIRE שגדול מ-1000 דולר צריך טלפון אמריקאי (או מכשיר USB מיוחד של זיהוי שעולה 300 ש"ח)
מצד שני אפשר לבצע ACH PULL ל-IB לכאורה על כל סכום (עד 100 אלף דולר בשבוע).

===
ניסיתי בזמנו גם את WELLS FARGO והם עיקמו לי פרצוף. ב-BOFA לא הייתה שום בעיה, הייתי צריך רק כתובת אמריקאית - גם כדי להירשם וגם כדי לקבל את כרטיס החיוב של הבנק.

בלי ssn/itin הצלחתי לפתוח חשבון פרטי בbofa (צריך כתובת בארה״ב וזה קצת hit and miss).
האתר די גרוע, אבל לא ממש הסתבכתי עם להעביר כסף הלוך ושוב גם לIB וגם לSchwab.
פטור מעמלות בתנאי שמפקידים כמות כלשהי כל חודש או מחזיקים 1500 דולר בממוצע כל יום.

נהדר. זה בדיוק מה שאני צריך. האם עולה לך לראש תכנית כזו? משער שבחשבון שלך ב-Capital One זה ככה?
כן. Capital One 360 הוא חשבון חינמי.
יש להם אפילו מתנת הצטרפות של $100 אם תעשה 2 העברות פנימה של מעל $200, אבל גם בלי זה אחלה חשבון.

• אהבתי
Reactions: YYY
בלי ssn/itin הצלחתי לפתוח חשבון פרטי בbofa (צריך כתובת בארה״ב וזה קצת hit and miss).
האתר די גרוע, אבל לא ממש הסתבכתי עם להעביר כסף הלוך ושוב גם לIB וגם לSchwab.
פטור מעמלות בתנאי שמפקידים כמות כלשהי כל חודש או מחזיקים 1500 דולר בממוצע כל יום.
מתי עשית את זה? היית שם פיזית בסניף?

מתי עשית את זה? היית שם פיזית בסניף?
ביוני 2021 הייתי בקליפורניה ופתחתי שם חשבון (בbay area, סניף אחד לא הסכים בכלל וסניף אחר היה נוקשה אבל הסכים לפתוח)

כן. Capital One 360 הוא חשבון חינמי.
יש להם אפילו מתנת הצטרפות של $100 אם תעשה 2 העברות פנימה של מעל $200, אבל גם בלי זה אחלה חשבון.
כן, ראיתי שגם בBOFA יש כרגע 100 $ מענק הצטרפות.

התכתבתי עם אתמול עם נציגה של Capital One בפייסבוק והיא אמרה שהם באופן כללי לא ממליצים לפתוח חשבון בלי כתובת & מספר טלפון אמריקאיים (לפני שדיברתי עם חבר על הכתובת שלו) מאחר ויש הודעות, אימותים וכו' שצריך לבצע בעזרת הודעות סמס והטלפון בכללי. לכן, אני שואל אותך האם היעדר מספר טלפון אמריקאי משפיע באמת או שאפשר להסתדר גם בלי?

אני שואל אותך האם היעדר מספר טלפון אמריקאי משפיע
אז תוציא מספר טלפון אמריקאי.
ברוב המקרים מספר חינמי (כמו גוגל וייס ודומיו) מספיק טוב.
אומנם נתקלתי בכמה מקומות בודדים שהתעקשו על מספר אמיתי, אבל זה די נדיר.

לכן, אני שואל אותך האם היעדר מספר טלפון אמריקאי משפיע באמת או שאפשר להסתדר גם בלי?
לדעתי כדאי שיהיה.

לי יש מספר Google Voice, ויש שירותים נוספים שמאפשרים מספר אמריקאי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
T פתיחת חשבון בנק אמריקאי ע״י קרוב משפחה צרכנות פיננסית 7
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
ב פתיחת חשבון בנק אירופאי מישראל שוק ההון 47
L פתיחת חשבון בנק בארה"ב עבור non resident שוק ההון 8
unrealx פתיחת חשבון בנק נפרד לעסק צרכנות פיננסית 2
D פתיחת חשבון בנק באינטרנט ללא צורך הגעה לסניף צרכנות פיננסית 1
stamEhad פתיחת חשבון בנק להשקעות בארה"ב - משתמש בהכנסות מהשקעת נדל"ן שוק ההון 0
D פתיחת חשבון בנק והזמנת כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 5
Couch Potato פתיחת חשבון בנק אמריקאי אונליין לאזרחית צרכנות פיננסית 13
N פתיחת חשבון בנק לצרכי השקעה נדל"ן 0
מרק סרפדים פתיחת חשבון בנק אירופאי ומסחר דרך ברוקר אירופאי שוק ההון 17
D פתיחת חשבון בנק עבור עוסק מורשה צרכנות פיננסית 0
ImCarryGG מספר שאלות על פתיחת חשבון בנק אמריקאי צרכנות פיננסית 7
ח פתיחת חשבון בנק ביוון צרכנות פיננסית 2
י פתיחת חשבון בנק חדש - איפה כדאי? צרכנות פיננסית 10
C פתיחת חשבון בנק בארה"ב - השוואת תנאים צרכנות פיננסית 11
Bear75 פתיחת חשבון בנק לזוג צעיר אוף טופיק 1
doc29 פתיחת חשבון בנק בארה"ב לצורך השקעה בנדל"ן צרכנות פיננסית 105
J פתיחת חשבון בנק בארה"ב שוק ההון 20
I פתיחת חשבון בנק ברוסיה מהארץ צרכנות פיננסית 4
שמוליק קיפוד פתיחת חשבון בנק אמריקאי [ללא SSN] שוק ההון 96
B פתיחת חשבון בנק עסקי אוף טופיק 1
א פתיחת חשבון בנק אירופאי צרכנות פיננסית 4
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 34
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7