• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מתבאסת לקבל כסף

efrat

משתמש רגיל
דירוג
1,203
היום גיליתי שההעלה הרוחבית או אחוזית או חברתית או איך שלא קוראים לשזה שקרתה במשק בעקבות עושק ההסתדרות האחרון, מגיעה גם אלי וחודש הבא ינחתו בתלוש המשכורת שלי אלף שקלים חדשים.
במקום לשמוח אני ממש מתבאסת. אני ממש לא סוציאליסטית באידאלים שלי , אבל לא חושבת שאני או כל אדם לצורך העניין צריכים לקבל תוספת למשכורת סתם כי ההסתדרות עושה הורדות ידיים עם הממשלה ומנצחת, שלא נדבר על הורדת הידים האישית שהאירגון שאני חברה בו יעשה מול המדינה כשהסכם השכר הנוכחי יגמר.
ובעיקר הייתי מעדיפה לתרום את הכסף (באמת ) למטרות פיתוח תשתיות בארצי האיטית. כמו דואר שפועל, רכבת טובה יותר עם יותר תחנות, אוטובוסים נורמלים בכל הערים בישראל ולא רק בכמה מאוד מרכזיות, בנית מתחרים לחברת חשמל, בנית נמל מתחרה וכו׳ וכו׳ וכו׳.
מדברים בלי סוף בתקשורת על ״שוד הגז״ אז מיד אחרי הפרסום בעיתון על ההסכם שהגיעו אליו בהסתדרות מישהו פרסם על פוסט בפייס, שהכספים שההסתדרות וכל עובדיה קיבלו שווים ערך לכל רווחי הגז ב30 השנה הקרובות. (שעדין קבור באדמה כי אנשי ההסתדרות בעיקר שלי יחימוביץ צועקים גיוולד ממש חזק )
אין ארץ של גאונים אנחנו.

בעיקר הייתי מעדיפה לתרום את הכסף (באמת ) למטרות פיתוח תשתיות בארצי האיטית. כמו דואר שפועל, רכבת טובה יותר עם יותר תחנות, אוטובוסים נורמלים בכל הערים בישראל ולא רק בכמה מאוד מרכזיות, בנית מתחרים לחברת חשמל, בנית נמל מתחרה וכו׳ וכו׳ וכו׳.
1+

כנ"ל אני!
אמורה לקבל מהיום עוד איזה מאתיים שח לחודש עוד מעט, בגלל העלאת קצבאות הילדים.
פעם זה היה יכול לשמח אותי.
היום אני מבינה איזה מחיר (כלכלי אך בעיקר דמוגרפי) המדינה משלמת על זה ומתבאסת...
היה עדיף לתת עוד הקלות במס להורים!

לא צריך להתבאס, כי אלו כללי המשחק.
עובדי ציבור לא יקבלו לעולם העלאת שכר אם יהיו תלויים ברצון הטוב של המעביד שלהם (המדינה) והדרך היחידה לקבל העלאת שכר היא באמצעות מאבק ארגוני.
ובמאבק כמו במאבק, הצדק בתוצאה הוא בעיני המתבונן.

לא צריך להתבאס, כי אלו כללי המשחק.
עובדי ציבור לא יקבלו לעולם העלאת שכר אם יהיו תלויים ברצון הטוב של המעביד שלהם (המדינה) והדרך היחידה לקבל העלאת שכר היא באמצעות מאבק ארגוני.
ובמאבק כמו במאבק, הצדק בתוצאה הוא בעיני המתבונן.

אני לא מקבלת העלת שכר, אני מקבלת אלפיים שקל סתם כי ככה. אני ועוד 450 אלף !!!! איש . זה ממש הרבה כסף. וכאשר ההסכם יפוג (לא של האירגון שלי אלא בכללי של ההסתדרות) אני אקבל עוד, סתם כי ככה. כי אם לא תיהיה שביתה. בתור אזרחית מעדיפה לא לקבל את הבונוס המיותר הזה ולהשקיע בתשתיות. (לא שמישהו שואל אותי )

חודש הבא ינחתו בתלוש המשכורת שלי אלף שקלים חדשים.
לפי מה שראיתי באחד האתרים, הסכום הזה הוא בקצה העליון של ההעלאות. כלומר, את בין מקבלי המשכורת הגבוהה גם כך ולכן זה אולי לא ממש משנה לך
אבל רוב עובדי המדינה מקבלים משכורות די נמוכות וזה מאד עוזר להם, תוספת של 400-500 ש"ח.
שהכספים שההסתדרות וכל עובדיה קיבלו שווים ערך לכל רווחי הגז ב30 השנה הקרובות. (שעדין קבור באדמה כי אנשי ההסתדרות בעיקר שלי יחימוביץ צועקים גיוולד ממש חזק )
א. שדה הגז תמר( נדמה לי שלא שייך לתשובה ונובל) כבר פועל מזה זמן. מפעלים שונים כבר מחוברים ומתחברים לגז הזה.
ב. נובל לא הבטיחה לפתח את שדה הגז לויתן גם אם תקבל את מבוקשה במתווה הגז. היא עדיין לא מבטיחה גם אחרי שקיבלה את מבוקשה.
ג. ההסתדרות דרשה העלאת שכר, בצדק לדעתי, אבל מי שהגיע עם ההצעה החברתית יותר בהקשר הזה אלה דווקא אנשי האוצר. יש תקווה.
היה עדיף לתת עוד הקלות במס להורים!
אני חושבת שרוב ההורים (בטח אלה שיש להם יותר משני ילדים) לא מגיעים בכלל למס ולכן הקלות מס לא יעזרו להם. מה שכן, דיברו לא מזמן על אפשרות
לפתיחת תכנית חסכון לכל ילד ולהעביר לשם את הקצבה. לא יודעת מה קרה עם זה.

אנחנו נקבל מתוך האלפיים רק אלף בינואר הקרוב, את האלף הנותרים נקבל בינואר הבא.

אני במקרה הזה מעדיף פשוט לנקוט בגישת "עשה לביתך, כי האנשים ממילא ישארו מטומטמים" (המצאתי את הביטוי הרגע אבל הרעיון מאחורי זה לא שלי). כלומר שלמרות שאנחנו לא מחזיקים ברעיונות סוציאליסטיים ולא אוהבים את הסחטנות של המגזר הציבורי בלשון המעטה - אין זה אומר שמבחינה מוסרית אסור לנו ליטול יד בצלחת השמנה של כספי הציבור. לפי הקפיטליזם כל יחיד צריך לשאוף למקסם את כושר השתכרותו בחברה כמה שיותר. אם זה אומר לעבוד במגזר הציבורי הנדיב כי אולי יש שם משרות אטרקטיביות יותר עם תנאים אילו ואחרים אז לגמרי צריך לנצל את זה. זו לא אשמתנו שפעם מפא"י שלטו פה כמה עשורים ברצף ושהרבה מבני העם היושב בציון מאמינים בסוציאליזם.
אז לדעתי אין בזה פסול כל עוד אנחנו ושכמותנו מצביעים למפלגות הנכונות בקלפי (או לפחות אלה שמתיימרות להיות רחוק מהשמאל הכלכלי). וזה שעבור הרבה אנשים עבודה במגזר הציבורי זה נחשב לסידור יותר טוב ממקומות במגזר הפרטי זו כבר בעיה של הציבור המטומטם ואולי מגיע לו להיענש על ידי תשלום "קנס פראייר ישראלי" ישירות לחשבונות הבנק שלנו >:D

לפי מה שראיתי באחד האתרים, הסכום הזה הוא בקצה העליון של ההעלאות. כלומר, את בין מקבלי המשכורת הגבוהה גם כך ולכן זה אולי לא ממש משנה לך
אבל רוב עובדי המדינה מקבלים משכורות די נמוכות וזה מאד עוזר להם, תוספת של 400-500 ש"ח.
ציטוט מאתר דה מרקר:
ההסתדרות דרשה כי כל עובד יקבל גם מענק רטרואקטיבי עבור אותן שנתיים במהלכן עבד על פי תנאי ההסכם הקודם. ההסתדרות דרשה 3,000 שקל, האוצר רצה 1,000 שקל, הפשרה: 2,000 שקל לעובד, שישולמו בשתי פעימות - 1,000 שקל בינואר 2016 ועוד 1,000 שקל בינואר 2017.
לכולם כל העובדים בלי קשר למשכורת שלהם (או כך אני מבינה).
ברור שעוזרת לי תוספת של אלף שקלים ואחרי זה עוד אלף מי לא רוצה כסף ? אני פשוט לא חושבת שזה ניצול נכון של כספי משלם המיסים לתת לי מענק חד פעמי ככה סתם. בייחוד שאנחנו לא חיים בשוויץ ויש מה לעשות עם הכספים הללו מלבד מענק מיותר לחצי מיליון איש.
(לא שזה קשור לוויכוח, אבל אני לא ממקבלי השכר העליונים אפילו לא קרוב לכך )

ג. ההסתדרות דרשה העלאת שכר, בצדק לדעתי, אבל מי שהגיע עם ההצעה החברתית יותר בהקשר הזה אלה דווקא אנשי האוצר. יש תקווה.
למה העלת השכר של ההסתדרות מוצדקת ? עברו 5 שנים מההעלה הקודמת למה צריך להעלות שוב דווקא לעובדים ההסתדרות ? מה מבדיל את עובדי ההסתדרות מעובדים פרטים ? ועד עובדים חזק שסוחט את הממשלה, רק שתקציב הממשלה מגיע מכולם גם מעסקים פרטיים ועובדים בסקטור הפרטי הם לא צריכים הלאה (כי אין להם וועד חזק) אבל הם משלמים את המחיר פעמים, כי כספי המיסים שלהם הולכים לשלם מענקים לעובדים של ההסתדרות, ואין להם ועד שילחם בשבילם ויעניק להם העלאה).

ההסתדרות דרשה כי כל עובד יקבל גם מענק רטרואקטיבי עבור אותן שנתיים במהלכן עבד על פי תנאי ההסכם הקודם. ההסתדרות דרשה 3,000 שקל, האוצר רצה 1,000 שקל, הפשרה: 2,000 שקל לעובד, שישולמו בשתי פעימות - 1,000 שקל בינואר 2016 ועוד 1,000 שקל בינואר 2017.
אה, זה החלק הקטן בהעלאה. זה פיצוי על שנים קודמות בהן לא היה כנראה הסכם. תקראי את כל הכתבה, ובמיוחד את הטבלה.
בכל אופן, יש כל-כך הרבה עובדים שבקושי מגרדים את המינימום במגזר הציבורי אז חבל שכשחושבים על ועדים, ישר קופץ לנו חברת חשמל והנמלים. הם מיעוט בטל בשישים. אני חושבת על עובדי הבריאות, המשטרה, החינוך והרווחה, במיוחד על הזוטרים והם הרוב.

אני לא מבין על מה הויכוח... זה לא השאלה האם הכסף שהעובדים מקבלים הוגן או לא.
כל מערכת התגמולים הזו שגויה מהיסוד, הגמישות הניהולית של המגזר העסקי משובשת לחלוטין.. - דבר שהוא קריטי עבור מי שמעוניין בכלכלה קפיטליסטית...
עצם זה של העובדים מקבלים את ההטבה שלא בתלות ביצועם העובדים עצובה ביותר.

אני מקבלת אלפיים שקל סתם כי ככה.
הכסף הזה הוא במקום העלאת השכר על השנתיים בהן לא היה הסכם שכר. פשוט רצו לתת סכום נמוך אז נותנים אותו בפעם אחת במקום תוספת על השנתיים בהן לא היה הסכם שכר.
מה מבדיל את עובדי ההסתדרות מעובדים פרטים ?
ראשית, מבחינת המינוח, עובדי המגזר הציבורי אינם עובדי ההסתדרות אלא עובדי מדינה (ועובדים של תאגידים קשורים). עובד פרטי שאינו מאוגד יכול לנהל מו"מ כל שנה עם המעביד שלו, המעביד שלו יכול לסכם תנאי עבודה ושכר עם כל עובד בנפרד וכו'. עובדים מאורגנים לא יכולים לעשות זאת וכל שיפור בתנאי השכר שלהם חייב להיות כרוך בהסכם קיבוצי שמושג, תמיד, אחרי מאבק אותו מובילה ההסתדרות.
עם יד על הלב, נניח לא היתה הסתדרות, את חושבת שהממשלה היתה מתנדבת להעלות מדי פעם את השכר של עובדיה? את חושבת שהיא היתה עושה זאת בנדיבות?
זה קצת נאיבי לחשוב שהתקציב מחולק אחרי שיקול דעת מעמיק של הממשלה לפי סדרי עדיפויות. בפועל, הכסף הולך לפי קבוצות לחץ - חרדים, קציני צהל, החטיבה להתישבות, ראשי רשויות מקומיות עם קשרים במפלגה וכו'. מהבחינה הזו ההסתדרות היא לובי די חלש.

בתור אזרחית מעדיפה לא לקבל את הבונוס המיותר הזה ולהשקיע בתשתיות.
אם אני מבינה נכון, את לא מעדיפה לוותר על הבונוס ולהשקיע בתשתיות, את מעדיפה שכולם יוותרו על הבונוס וישקיעו בתשתיות.

לדעתי, למרות שהבונוס הזה מגיע בצורה קצת עקומה, בסופו של דבר מדובר בשיפור תנאי שכר של עובדי הממשלה, שרובם מרוויחים די מעט, ואיך שאני רואה את זה, עובדי ממשלה מרוצים זה גם סוג של תשתית.

בכל אופן, יש כל-כך הרבה עובדים שבקושי מגרדים את המינימום במגזר הציבורי אז חבל שכשחושבים על ועדים, ישר קופץ לנו חברת חשמל והנמלים. הם מיעוט בטל בשישים. אני חושבת על עובדי הבריאות, המשטרה, החינוך והרווחה, במיוחד על הזוטרים והם הרוב.
טוב, אז בואי נחשוב לרגע על פתרון - העובדים החלשים ייקבלו תוספת, העובדים החזקים לא. יוצאים הוגנים עם כולם (כולל חצי מהמדינה הזאת שאשכרה צריכה לשלם במיסים שלה את תוספות השכר האלו).
ברור - ההסתדרות - כשמה כן היא: היא דואגת "לסדר" את המקומבנים מבין העובדים. העובדים החלשים הם רק המצגת שהם מציגים כלפי חוץ, בשורה התחתונה מעניינים אותם הוועדים הגדולים.
מעניין, גוף בסגנון ההסתדרות לא קיים בשום מדינה מפותחת אחרת (לא, יוון לא נחשבת למדינה מפותחת) ועדיין העובדים לא מקבלים את השכר שהם קיבלו שם בשנות השמונים. יכול להיות שהתזה שלך לא אמינה?

מקימת הבלוג הזה דוגלת בפרישה מוקדמת ואף עשתה זאת בעצמה, אבל מה שאיפשר לה לעשות זאת בגיל צעיר כל כך היא העובדה שהיא הרוויחה את כספה בחו"ל, מקום בו המיסים נמוכים בהרבה מישראל.
אם היא הייתה משתכרת כאן בדיוק אותה המשכורת שהרוויחה שם, כנראה היא עדיין הייתה 'נהנית' מאינטריגות פנים משרדיות במקום העבודה שלה.
המיסוי הגבוה המונהג כאן בארץ נובע בחלקו הגדול מההסתדרות עצמה, אז אין לי שום אמפתיה לארגון הזה.

הבחור כאן נותן את זה בצורה יפה ממני: http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/744/062.html

שרובם מרוויחים די מעט
אולי, אבל חלק לא קטן מהם מרוויח משכורות גדולות פי כמה מהשכר הממוצע והעיוות הזה קיים אך ורק בחסות ההסתדרות.
למה סוור בנמל צריך לקבל 45K לחודש?
למה טכנאי חשמל צריך לקבל 20K?
למה רופאים בכירים מרוויחים מליונים לשנה ומתלוננים על השכר שלהם?

ראית פעם רופא בעשיריה הפותחת של שיאני השכר בישרא שוויתר על לשבות או על תוספת שכר, למרות שהוא משתכר כמו כל שאר הרופאים לצידו במחלקה?

@סימפטי - זה שיש סוור שמרוויח סכום עתק לא הגיוני, לא אומר שלא מגיעות העלאות שכר לכל השאר.
רופאים בכירים לא מתלוננים על השכר, אלה בעיקר המתמחים והם צודקים.
בכל מקרה, לצערי הרב השיטה עובדת ככה. לא מתכוונת להגן עליה..הייתי שמחה אם הייתה שונה -
אבל במגבלות השיטה, אני (באופן אישי) בכל זאת מוכנה לספוג העלאת שכר של הסוור כשאני יודעת שגם האחיות יהנו מהעלאה.

מעניין, גוף בסגנון ההסתדרות לא קיים בשום מדינה מפותחת אחרת (לא, יוון לא נחשבת למדינה מפותחת) ועדיין העובדים לא מקבלים את השכר שהם קיבלו שם בשנות השמונים. יכול להיות שהתזה שלך לא אמינה?
מוזר, נראה לי ש- http://www.uswu.org עובד ב-ארה"ב (והיא כן נחשבת "מדינה מפותחת").
כמו כן, עד כמה שידוע לי יש שם ארגונים עצמאיים - מובילים, סוורים בנמל, וכו'.
מה שכן, לפי http://www.bls.gov/news.release/union2.nr0.htm אחוז העובדים המאוחדים נמוך עד מאוד - 11.1% מהעובדים.
אני דווקא זוכר כמה כתבות על שביתות של "עובדי וולמארט", "עובדי מקדונלדס"...
בקיצור - לא כל העובדים בכל היבשת, אבל ארגונים עצמאיים מול הבעלים.
מה שכן, ההסתדרות מציגה בעיה, לדוגמה כאשר עובדי פלאפון שבתו ודרשו להקים ועד, ה-ועד של בזק לא התצטרף לכל יתר הועדים, מכיוון שברגע ש-בעל הבית
היה מצליח להכניס את פלאפון תחת בזק (או לתוך בזק) העובדים היו אמורים לקבל אוטומטית חברות ב-ועד של בזק.
אז היה למעשה ניגוד עניינים, ברגע שיש לך 2 חברות, עם 2 ועדים, וצריך לאחד.

בכל מקרה, אני תומך בלהעביר את הכסף לתשתיות, השאלה היא רק למי?
לאחר כמה כתבות לא מחמיאות לאחרונה לגבי שחיתות בנתיבי ישראל, אני לא בטוח שלתת את הכסף לחברות התשתית אכן ישפר במשהו את התשתית...
או שבעוד שנה נגלה שהאוצר מצא 10+ מליארד שח במשרדים השונים ומזרים גם אותם לתקציב הבטחון/חטיבה להתיישבות/העלאת שכר רבני ערים.
@efrat אם כבר צריך לתת למישהו, אני מעדיף שיחזירו לי את הכסף ואני אדע כבר מה לעשות איתו.

נ.ב.
@efrat מבחינתי, אם בין לתת לי לתת למישהו אחר את המיסים שלי, אני מעדיף לשרוף את הכסף בעצמי.
לפחות אתחמם ממנו כמה שניות.

העובדים החלשים ייקבלו תוספת, העובדים החזקים לא. יוצאים הוגנים עם כולם (כולל חצי מהמדינה הזאת שאשכרה צריכה לשלם במיסים שלה את תוספות השכר האלו).
קודם כל, זה לא עובדים חלשים אלא מקבלי משכורות נמוכות. וזה לא היינו הך.
שנית, ברור שאנחנו משלמים את זה וגם כדאי שזה יהיה בכיף. אנחנו משלמים למורים שמחנכים את ילדינו, לשוטרים ששומרים עלינו, לרופאים ואחיות שמטפלים בנו, לפקידים שמוציאים לנו דרכון, למרצים שמלמדים אותנו לתואר שנרוויח ממנו... מי אתה רוצה שישלם על זה?
עכשיו, בכל מערכת כזאת (גם הפרטית אגב) יש שכבת שומן דקה, לפעמים די חזירית, למעלה. אם נשים את הזרקור רק עליה- פיספסנו את המסה הקריטית של העובדים.

ברור שאנחנו משלמים את זה וגם כדאי שזה יהיה בכיף. אנחנו משלמים למורים שמחנכים את ילדינו, לשוטרים ששומרים עלינו, לרופאים ואחיות שמטפלים בנו, לפקידים שמוציאים לנו דרכון, למרצים שמלמדים אותנו לתואר שנרוויח ממנו... מי אתה רוצה שישלם על זה?
עכשיו, בכל מערכת כזאת (גם הפרטית אגב) יש שכבת שומן דקה, לפעמים די חזירית, למעלה.
אני מוכן לשלם מרצוני על כל השירותים (אפי' ביוקר), אבל אני לא מוכן לשלם מיסים.
שכבת השומן שאת מתארת איננה דקה בכלל והיא עצם הבעיה.
אני קורא, מעל דפי פורום זה, לכנסת ישראל להפריט את מדינת ישראל כולה.
זה גם יפתור את הוויכוח סביב:
תקציב הבטחון/חטיבה להתיישבות/העלאת שכר רבני ערים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
flower שעון חכם שמסוגל לקבל התרעות פיקוד העורף אוף טופיק 6
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
R האם יש דרך לקבל את מדד המחירים לצרכן ב-Google Sheets? מיסים 6
נ מה הריבית על חשבון עובר ושב שאפשר לקבל? צרכנות פיננסית 52
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
S עזרו לי לקבל החלטה לגבי הביטוח הסיעודי צרכנות פיננסית 40
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4
adamshalev אפשר לקבל אונליין אישור ניכוי מס במקור לפיצויים\תגמולים במקום ללכת למס הכנסה? מיסים 6
GeraltOfHaifa חוב למס הכנסה - האם אפשרי לקבל הלוואה גדולה ללא פקדונות? צרכנות פיננסית 21
tomer111 האם צריך לעשות לבצע פעולה אקטיבית בקרן הפנסיה לומר לה שפורש בגיל 60 שמתחיל לקבל פנסיה בגיל 60? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
E לקבל דיבידנדים בלי להסתכן בירידת המניה שוק ההון 7
B מספר אמריקאי ע״מ לקבל Short Code מהבנק אוף טופיק 17
D ביקשתי לקבל פירוט של חישוב ביטוח הנכות מקרן הפנסיה וקיבלתי בתגובה ענו לי שאין אפשרות לשלוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M הטבות שאפשר לקבל עם סכום גדול בעו"ש צרכנות פיננסית 7
D בן 22 ואשמח לקבל עזרה! שוק ההון 11
A זיכוי על מסי חוץ בארץ - לא ניתן לקבל זיכוי על הכנסה שהופקה מחוץ לישראל מיסים 1
י האם משתלם לקבל הטבות במקום שכר מיסים 8
ח האם ניתן לקבל מענק עבודה על ימי אבטלה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
O האם עדיין אפשר לקבל 70% מימון על דירה חליפית נדל"ן 11
S יש סעיף בעבודה שלי לגבי קרן השתלמות והייתי אמור לקבל אותו (כנראה) אבל עדיין לא, מה לעשות? אוף טופיק 2
V בעת בקשה לניוד קופת גמל חברת ההשקעות מתעקשת לקבל ממני הרשאה למסלקה הפנסיונית שוק ההון 14
י האם אפשר לקבל משכנתא בוליט ל30 שנה? נדל"ן 2
לא חשוב שמות האם חלה חובה לקבל 161 א' בעת פיטורים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
R מה הדמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
T האם אפשר לקבל דמי אבטלה רטרואקטיבית? מיסים 12
W איך לקבל קיזוז הפסד הון בפועל? מיסים 9
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
Y עבור איזה סכום הייתם מגישים דו"חות כדי לקבל החזר מס מיסים 9
ת איך מפסיקים לתת טיפ אחרי שכבר הרגלת את השליח לקבל? אוף טופיק 56
O רכישת דירה(ות) בחול, איך ניתן לקבל מימון לאחר רכישת דירה ראשונה נדל"ן 7
ע מה צריך לעשות כדי לקבל את מענק הקורונה של טראמפ? אוף טופיק 1
D מבקש לקבל חו"ד בבניית תיק ההשקעות והפנסיה שלי (מעט מורכב) שוק ההון 10
C מהן הקבוצות פייסבוק שאתם מצליחים לקבל מתוכן מידע מאוד איכותי או מעניין? אוף טופיק 17
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
S מישהו יודע איזה טופס צריך למלא כדי לקבל את המענק שהמיסים שלנו ממנים לנו? פוסטים מאיכות נמוכה 5
א אשמח אם אוכל לקבל מידע על הוראות המסחר שוק ההון 3
1337justme מכירה של מניות ישראליות בהפסד גדול כדי לקבל מגן מס על רווחי הון שוק ההון 16
ר בית השקעות שמסכים לקבל הוראת קבע צרכנות פיננסית 3
מ אשמח לקבל דעה לגבי פיזור בתי השקעות על אותו מדד שוק ההון 16
V לקבל מימון לתואר שני מהמעסיק אוף טופיק 0
P איך אפשר לקבל תשובה בטלפון ממס הכנסה? צרכנות פיננסית 16
A לקבל אבטלה על תקופה מאוד קצרה צרכנות פיננסית 1
S איפה ניתן לקבל הלוואה בגובה 100K עם מינימום ריבית? צרכנות פיננסית 12
L איזו ריבית אפשר לקבל על פקדון בבנק? שוק ההון 28
Williamsburg קרן פנסיה- מתי להתחיל לקבל קצבה? צרכנות פיננסית 12
D IB הפסידה בתביעה נגד הרשות לניירות ערך, תצטרך לקבל רישיון זירת סוחר שוק ההון 110

נושאים דומים

Back
למעלה