• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משרה ממשלתית בארה"ב

WRLD

משתמש סולידי
דירוג
7
בן 21 לקראת שחרור, מעוניין להתחיל לעבוד מיד אחרי במשרה זמנית(חצי שנה-שנתיים) ביטחונית/דיפלומטית כלשהי בחו"ל עם העדפה גדולה לארה"ב.
איך הייתם מחפשים משרה במקומי?
ראיתי שמתפרסמות מדי פעם משרות באתר משרד החוץ ומשרד הביטחון בסגנון עוזר בנספחות הצבאית וכו', אבל זה נראה ממש לונגשוט ובאמת כנראה מתחרים על משרה אחת כמות מטורפת של אנשים, ובסוף רק מי שמקושר מצליח להגיע, ולצערי לי אין קשרים בתחום.

מעבר ללשאול אנשים שאני מכיר ולחפש בקבוצות פייסבוק, יש עוד דרכים שכדאי שאנסה?

בן 21 לקראת שחרור..
קודם כל תשתחרר
תנוח
פתח ערסל
תראה איך ממשיכים משם

די בטוחה שהמשרות הללו הן לבעלי תארים אקדמאיים.. לא מישהו שהרגע שוחרר מהצבא.
אולי תנסה באל על - אבטחה וכו (אם יש לך רקע מתאים), זה לא פיקניק ממה ששמעתי אבל זה לגור בחו"ל

רציתי לומר את מה שבאה לרשום @Ymf שככל הנראה מרבית המשרות האלו הן לאקדמאים.

אני יודע שאם אתה רוצה לראות עולם דרך שירות המדינה, אתה יכול בהמשך הדרך (אחרי תואר) לעשות קורס צוערים של משרד החוץ. זה ה-Gateway לדיפלומטיה הישראלית. אבל יש שם היררכיה ברורה בין המדינות ואין כמעט סיכוי שתקבל בתור התחלה את המדינות הנחשקות. בוודאי לא את ארה״ב - ש-90% מהדיפלומטיה הישראלית סובבת סביבה. הדרך לאמריקה (דרך משרד החוץ) עוברת דרך כמה רפובליקות בננות ואז מדינות עולם שני/אירופה.

בין שנינו, אם אתה רוצה לראות עולם בשירות המדינה ומהר אז אולי תנסה להתקבל למוסד. מהשרשור הקודם שלך בנושא הבנו שיש לך זכאות לאזרחות רוסית. יש המון דברים שמחזיק דרכון רוסי יכול לעשות עבור המדינה שלנו בחשאי חחח... ;)

עכשיו לקטע הקצת רציני יותר, אני חושב שכל הגישה שלך להגירה היא לא נכונה. ואני אומר לך את זה בתור אחד שגם תכנן זאת מגיל מאוד צעיר. זה פשוט לא עובד ככה - שאתה בא פתאום בגיל 21 ומתחיל לחפש לעצמך יעד.
כדי להגר למדינה ושהיא גם תאמץ אותך ותתן לך מסמכים, אתה צריך להציע לה משהו בדמות עבודה בתחום נדרש. בדרך כלל רוב המהגרים המקצועיים זה מתחומי ההנדסה, רפואה...
השאלה מה אתה רוצה להשיג. אתה רוצה הרפתקאה ל-1-2 או שאתה רוצה שזה יהיה לכל החיים? מהשרשור הקודם שלך, עשה רושם שאתה רוצה שזה יהיה הסדר קבוע, אבל עכשיו אתה פתאום אומר לנו שלא.
בן 21 לקראת שחרור..
קודם כל תשתחרר
תנוח
פתח ערסל
תראה איך ממשיכים משם
אני לא מסכים. זו חשיבה מאוד ״ישראלית״ שמעולם לא הסכמתי לאמץ.
ואני חושב שממרומי גילי המופלג (30), יש לי מספיק הישגים כדי לומר שלא הייתי מגיע לחצי מהדברים האלה אם הייתי עושה דברים בסגנון הזה.
מי שרוצה לקבל החלטות מהערסל מוזמן, אבל זה שגוי להמליץ על זה.

מי שרוצה לקבל החלטות מהערסל מוזמן, אבל זה שגוי להמליץ על זה.
פות"ש השרשור מדבר על משהו לא ראלי...
עוד לא השתחרר ורוצה מיד אח"כ לקבל משרה דיפלומטית/בטחונית בארה"ב
זה קיצוני
ערסלות קיצוני לצד השני
המטרה שהוא יגיע לנק' אמצע, לבחון את המציאות בצורה קצת יותר מעשית

חוץ מזה שאני לא מבין מה כל כך רע בלקחת את הדברים קצת יותר לאט...
כבר הכרתי המון אנשים מאד "מוצלחים" עם הרבה "השגים" שלא התחילו את הקריירה יום אחרי גזירת חוגר
אם פות"ש רוצה חוויה של לגור בחו''ל, אז שיחפש התנדבות כולל מגורים או מדינות עם הסכם ויזת טיול עבודה (הרשימה מתארכת עם השנים)
ושתבוא עליו הברכה. למי שאין דרכון זר, זו הדרך הקלה ביותר בפער.

במשרה זמנית(חצי שנה-שנתיים) ביטחונית/דיפלומטית כלשהי בחו"ל
אם יש לך מושג מעורפל מה אתה רוצה הייתי מתחיל מלפרט למה. אולי הפתרון שאתה רואה מתחת לפנס הוא רק אחד מיני פתרונות רבים.
אם יש לך מושג מדוייק מה אתה רוצה הייתי ממליץ לך לחפש אנשים שעושים בדיוק את זה ומדבר איתם על השאיפה שלך ועל מה הם ממליצים לעשות כדי להשיג אותה (+ אולי גם יכירו לך אנשים רלוונטיים לתהליך).

דיפלומטית אין סיכוי להבנתי
בטחוני אפשרי אם תעבור קורס אבטחה כזה או אחר אחרי השחרור
ומשם והלאה שיבוץ זה עניין של מזל
בנציגויות בחו"ל יש שני מעמדות:
שליחים שהם בעלי שכר גבוה ותנאים סבירים
ואית"ן (אזרח ישראלי תומך נציגות) בדרך כלל בני זוג של.. או עובדים זמניים
להם שכר ותנאים נמוכים משמעותית.
בדרך כלל אנשים שבאו כסטודנטים או גרים שם כבר.
חלופה נוספת זה דרך הבטחון של אלעל (סלקטורים)
ממליץ לך לחפש אנשים שעושים את זה
או לפנות דרך אתרים רלוונטיים
בהצלחה!

אולי אפשר להגיע לעבודה בארצות הברית דרך עבודה בסוכנות היהודית, תוכניות להבאת עולים והכרת ישראל, או עבודה בקהילות היהודיות איכשהו.

אם יש לך מושג מעורפל מה אתה רוצה הייתי מתחיל מלפרט למה. אולי הפתרון שאתה רואה מתחת לפנס הוא רק אחד מיני פתרונות רבים.
אם יש לך מושג מדוייק מה אתה רוצה הייתי ממליץ לך לחפש אנשים שעושים בדיוק את זה ומדבר איתם על השאיפה שלך ועל מה הם ממליצים לעשות כדי להשיג אותה (+ אולי גם יכירו לך אנשים רלוונטיים לתהליך).
בעיקר בגלל שבשירות הצבאי הרגשתי משמעות מסויימת ואפשר להגיד שהתחברתי מאוד לעולם הביטחון (אך לא רואה את עצמי עוסק בו לטווח הארוך), החיבור הזה באופן טבעי גם גרם לי להתעניין בדיפלומטיה.
מכל החיפושים שעשיתי, נראה שזו הדרך המושלמת להשיג את המטרות שלי לתקופה של השנתיים שאחרי השחרור שהן (לפי סדר עדיפויות):
1. לחוות מגורים במדינה מערבית(עדיפות משמעותית לארה"ב).
2. לעבוד בעבודה זמנית שאוכל להתפתח בה(כבן אדם) בתחום שיש לי זיקה אליו, וגם אוכל לחסוך בה קצת כסף(ברור לי שלא אחסוך כמו שאולי הייתי חוסך אם הייתי נשאר בארץ).
מן הסתם שמאחורי כל אחת מהן עומדות לא מעט סיבות, חלקן אישיות שיותר מכתיבות ומחייבות, והאחרות מבוססות העדפה ולפיכך מאפשרות יותר גמישות.

פות"ש השרשור מדבר על משהו לא ראלי...
עוד לא השתחרר ורוצה מיד אח"כ לקבל משרה דיפלומטית/בטחונית בארה"ב
זה קיצוני
ערסלות קיצוני לצד השני
המטרה שהוא יגיע לנק' אמצע, לבחון את המציאות בצורה קצת יותר מעשית

חוץ מזה שאני לא מבין מה כל כך רע בלקחת את הדברים קצת יותר לאט...
כבר הכרתי המון אנשים מאד "מוצלחים" עם הרבה "השגים" שלא התחילו את הקריירה יום אחרי גזירת חוגר
אם פות"ש רוצה חוויה של לגור בחו''ל, אז שיחפש התנדבות כולל מגורים או מדינות עם הסכם ויזת טיול עבודה (הרשימה מתארכת עם השנים)
ושתבוא עליו הברכה. למי שאין דרכון זר, זו הדרך הקלה ביותר בפער.
כמובן שאני מבין את הקיצוניות היחסית בשאיפה, אך מאז ומתמיד פעלתי במין גישה של לכוון לכוכבים וליפול לירח, זה מי שאני וברור לי שלא הכל יתגשם, העיקר שאהיה בכיוון הנכון ולא אתקע במקום.

אין לי ספק שאפשר לקחת את הדברים לאט ועדיין להצליח, אך עבורי השנה האחרונה של השירות הצבאי הייתה הרבה פחות אינטנסיבית (כשעברתי תפקיד), ובהחלט מרגיש שנחתי כראוי ושאני מוכן וצריך להתחיל להתקדם ולהגשים מטרות, דבר שהשירות קצת הקשה עליו.
מה גם שאני אדם תחרותי, וכמו כל אדם תחרותי אני רואה את החיים כסוג של מרוץ, וזה בסוף היום מגדיר את הדברים שאני עושה והסיבות שאני עושה אותם, לטוב ולרע.

שאלתי את הבוט של סוצקבר מהן הערים המובילות מבחינת איכות חיים, אף לא עיר אמריקאית אחת ברשימה.

יש כל מיני משרות אבטחה לאנשים עשירים בחו"ל.
ככה חבר היה כמה חודשים בערים שונות באירופה.
תבדוק אם יש אופציה לרילוקיישן דרך סוג כזה של חברה, יש מצב שיש עשירים ישראלים שמעוניינים באנשי אבטחה שהם יוצאי יחדות קרביות צהליות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
הפרופסור משרה ראשונה בתחום לא כזה מעניין ובתנאים לא מצויינים התפתחות אישית 10
R תשלום על מילואים בחצי משרה אוף טופיק 16
נגב איך מסתדר בן זוג הייטקיסט של קרייריסטית שקיבלה משרה בארה"ב מבחינת ויזת עבודה ומיסים? מיסים 13
ריש-לקיש שכר מקובל לייעוץ אסטרטגי - משרה התחלתית פוסטים מאיכות נמוכה 15
ז משרה חדשה התפתחות אישית 16
P משמעות אחוז משרה בעבודה חלקית? מיסים 4
H התלבטות איזו משרה עדיפה בתחילת הקריירה התפתחות אישית 5
P תיאום מס במהלך השנה - מעסיק חדש + שינוי באחוז משרה קיימת מיסים 1
S חיפוש משרה ראשונה בפיתוח תוכנה כאשר אין ניסיון רלוונטי התפתחות אישית 11
unrealx 2 מעסיקים, משרה מלאה + לפי שעות שוק ההון 12
ה מה היתרון של קרן אג"ח ממשלתית לעומת קרן כספית? שוק ההון 12
shirbi למה אני מופסד (תיאורטית) באגח ממשלתית בריבית משתנה שוק ההון 6
ס תשואת לפידיון של מק"מ לעומת אג"ח ממשלתית שוק ההון 1
T שאלה לגבי קניית כמות של יחידות באיגרת חוב ממשלתית לפני השלב הרציף בבורסת תל אביב שוק ההון 0
E התערבות ממשלתית בשוק שוק ההון 4
כנשר האם כדאי להירשם למערכת הזדהות ממשלתית? אוף טופיק 10
ישראלי מצוי דירקטור בחברה ממשלתית התפתחות אישית 3
I כיצד יתכן שיש תעודת התחייבות ממשלתית בקופת גמל מחקה S&P 500 ? שוק ההון 3
yossik האם משהו יכול לכתוב מדריך לפתיחת חשבון בארה"ב. צרכנות פיננסית 2
guesto סליקת T+1 בארה"ב שוק ההון 3
O המקבילה של קרן כספית בארה״ב שוק ההון 7
L קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב צרכנות פיננסית 34
F למה בעצם נדל"ן בישראל ולא בארה"ב? נדל"ן 32
מ משפט בנושא זיכוי מס זר בארה"ב נגד הNIIT מיסים 1
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
klayhamn לבעלי חשבון BOFA בארה"ב צרכנות פיננסית 37
Y אזרח אמריקאי לפתוח חשבון השקעות בארץ או בארה״ב, בעד נגד. שוק ההון 4
F פרישה מוקדמת סולידית בארה"ב פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 24
E השקעת נדל"ן בארה"ב - דוגמא שוק ההון 15
O רכישת מולטי פמילי בארה"ב להשקעה - איפה ולמה? נדל"ן 1
A בית השקעות מומלץ למסחר עצמאי בארה״ב שוק ההון 9
vaccinium תשלום מס בישראל של תושב ישראל אשר גר ועובד בארה״ב מיסים 15
S שכיר בארץ וsole proprietor בארה"ב מיסים 10
F מחפש מדריכים בנושא השקעות בארה"ב נדל"ן 2
כ קרן כספית בארה"ב? שוק ההון 6
R השקעה במניות ספציפיות ובקרנות מחקות מדד בארה״ב שוק ההון 11
ז דיווח מס לאזרחי ארה"ב על ברוקר בארה"ב (IB) מיסים 2
A מה עדיף בין לרכוש תעודת סל בארץ או בארה"ב? שוק ההון 1
N מיסוי RSU בארה"ב מיסים 3
א השקעת כסף מחשבון אמריקאי בארה"ב שוק ההון 10
H איסור אחזקת ני"ע לתושב מס בארה"ב בבתי השקעות/בנקים בארץ - לאיפה ואיך מעבירים תיק השקעות עם ני"ע ישראליים? שוק ההון 42
milx טענת BALAJI - האם אנו בפתח קריסה רצינית בבנקים בארה"ב? SVB רק ההתחלה? פוסטים מאיכות נמוכה 11
J מימוש אופציה על מניה בארה״ב שוק ההון 5
ל איזו משכורת צריך כדי לחיות בצורה צנועה לבד בארה"ב? התפתחות אישית 9
painblanc העברת קרנות איריות לברוקר בארה״ב שוק ההון 6
C מיסוי דיבידנדים בארה״ב + פתיחת חשבון מסחר בבנק אמריקאי מיסים 43
מ תיק השקעות בארה״ב במהלך שהות שם שוק ההון 3
U קבלת החזרי מס בארה"ב לחשבון ב-Interactive Brokers מיסים 1
O שאלה לגבי מס מחושב בנייר ערך בארה"ב שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה