• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מישהו משתמש במסלקה הפנסיונית?

FreeAgent

משתמש רגיל
דירוג
322
גיליתי ב2021 שאתה יכול פשוט להירשם למסלקה הפנסיונית ולהוציא את אותם דוחות שסוכנים פנסיוניים מוציאים ממנה. זה עולה כמה שקלים פר בקשה, אז נראה לי מגניב ונרשמתי לבקשה מתחדשת. מאז באופן קבוע אני מקבל קובץ ZIP עם קבצים בתוכו, ביניהם PDF יפה של כל הקרנות, ויש את המידע בצורה מאוד מפורטת באתר המאוד איטי ובאגי שלהם, ואני יכול לוודא שההפקדות עוברות כשורה אם בא לי (במידת נוחות די דומה ללבדוק בכל אתר בנפרד).

החדשנות שבזה קצת עברה אבל זה עדיין מועיל לי

מאינטראקציות שהיו לי מאז, עם סוכנים פנסיוניים ועם המסלקה, נראה לי שאני היחיד. האחרונה קרתה רק בגלל שהקובץ האחרון שהם שלחו לי לא היה "מוצפן" וניסיתי להצביע להם על כך.

אולי מישהו רוצה להצטרף גם? נוכל להיות שני פסיכים

השתמשתי בעבר, אבל לא ידעתי שאפשר לקבל עדכונים שוטפים, ולמען האמת לא היה לי צורך. אני בודק את הסטטוס ישירות מול הקרנות שלי.

אני מנוי על השירות של המסלקה הפנסיונית וגם שכנעתי את ההורים שלי.

בפועל - לצערי הרב - זה מסתבר כמיותר לחלוטין.

קודם כל "הצפנה" של הקבצים ממש מעצבנת ומיותרת.

גם מהותית, אם אתה כבר מכיר ומבין את המוצרים הפנסיונים שלך, לא צריך את המסלקה. אפשר לבדוק לבדק פעם-פעמיים בשנה מול הגופים המנהלים. אין צורך יותר מכך. ומי שלא מכיר ולא מבין, גם לא באמת מסתכל על הדיווחים השוטפים או מבין את המשמעות שלהם.

אני מנוי על השירות של המסלקה הפנסיונית וגם שכנעתי את ההורים שלי.
תודה!

קודם כל "הצפנה" של הקבצים ממש מעצבנת ומיותרת.
יש לי חדשות טובות בנושא הזה :)

גם מהותית, אם אתה כבר מכיר ומבין את המוצרים הפנסיונים שלך, לא צריך את המסלקה. אפשר לבדוק לבדק פעם-פעמיים בשנה מול הגופים המנהלים. אין צורך יותר מכך. ומי שלא מכיר ולא מבין, גם לא באמת מסתכל על הדיווחים השוטפים או מבין את המשמעות שלהם.
נכון.

מישהו חושב שיש ערך למסלקה עבור אנשים פרטיים, נניח ככלי שאנשים פרטיים משתמשים בו פעם או פעמיים בחייהם?

אם כן, איך הערך הזה יכול לבוא לידי ביטוי אם אין שום שימוש במסלקה?

יש לי חדשות טובות בנושא הזה :)
בדקתי ושמחתי לגלות שהפסיקו עם השטות הזאת

אולי אתחיל לעבור על הדוחות החודשיים ולראות האם דעתי תשתנה על השירות.

אני מנוי.
לדעתי שילמתי 80 שקלים ל3 שנים או משהו דומה.
לא חייב לעבוד עם הקבצים אגב, יכול גם פשוט להיכנס למסלקה ולנווט בפריט אל מול הדיווחים האחרונים.

אני מנוי.
לדעתי שילמתי 80 שקלים ל3 שנים או משהו דומה.
לא חייב לעבוד עם הקבצים אגב, יכול גם פשוט להיכנס למסלקה ולנווט בפריט אל מול הדיווחים האחרונים.
כן, אני מסתכל לפעמים דרך האתר.
אם אני רוצה רק את 'הכותרת הראשית' של הסכומים זה מהר יותר לפתוח את הPDF שהם שולחים

משהו שלמדתי מסוכן, חשוב להשוות את נתוני ההפקדות בין:
1. תלוש
2. דוח רבעוני של החברה
3. דוח מסלקה

לפעמים אין תיאום וזה יכול להצביע על בעייה בשיוך הכספים או בהפקדה שעדיף לגלות מוקדם ולא לקראת פרישה.

לגבי הנתונים, גם אני מנוי, וממה שראיתי האתר מציג הרבה יותר נתונים מאשר ה pdf שנשלח במייל.
אכן אין לזה שימוש קבוע אבל ההבדל בין בקשה חד פעמית לבין מנוי מתמשך ל 3 שנים הוא שקל לחודש, וזה שווה לי שיהיו לי נתונים מעודכנים לפעמים הבודדות שאני ארצה לבדוק למשל אחרי מעבר עבודה או הגדלת שכר או ניוד קרן.

אגב, לידיעתכם כל עוד בקשה מתמשכת פעילה ניתן להאריך אותה במחיר של בקשה מתמשכת ללא העלות של ה 20 ש"ח לבקשה ראשונה.

אכן אין לזה שימוש קבוע אבל ההבדל בין בקשה חד פעמית לבין מנוי מתמשך ל 3 שנים הוא שקל לחודש
תודה רבה! אני שמח לראות שיש עוד אנשים שמוצאים ערך בכמה שקלים לחודש שזה עולה, גם אם הוא פעם בכמה שנים.

אני חושב שזה מועיל (לשימושיות המסלקה לאורך זמן) שיש שימוש במסלקה שהוא לא של סוכנים.

כשהוצאתי לפועל את התכנית הפיננסית שלי שכללה ארגון מחדש וניודים של הרבה קרנות ושינויים נוספים עשיתי מנוי לשנה במסלקה והיה לי מאד נחמד לקבל סיכום חודשי.
אלו היו עשרות ש״ח שסיפקו הרבה נחת.
האם שימושי יתר על המידה? ממש לא.
אבל כאמצעי מעקב חסר מאמץ? לגמרי.

אמנם הכי לואו טק אבל היה כיף לשלם בעבור שירות פשוט, נקי ויעיל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ tastyworks מישהו מכיר/משתמש? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ITS BullionVault - השקעה בזהב פיזי - מישהו משתמש בשירות? שוק ההון 8
ס מישהו משתמש ב-API של alphavantage? אוף טופיק 7
D מישהו יודע למה יש תקלה בכניסה בחשבון מסחר עצמאי בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
Z החלטת האו״ם האחרונה, מישהו מוכן להסביר ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 18
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
Y מישהו שנמצא בפסגות טרייד? שוק ההון 4
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
נ פרויקט 'שובל ברמות' ירושלים מישהו מכיר? נדל"ן 0
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
A מישהו מבין למה שערי הדולר והאירו עלו בצורה חדה שוק ההון 8
מ השקעה בביטוח חיים של מישהו אחר השקעות אלטרנטיביות 16
U מישהו התנסה עם Passiv? שוק ההון 0
T מישהו שמע או התנסה עם בוליגו? השקעות מולטי פמילי ועוד השקעות אלטרנטיביות 3
A מישהו יודע מהו אתר המסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
V מישהו יודע למה אין נתונים על ZPRV/ZPRX באתרים השונים מהתאריך 30.6? פוסטים מאיכות נמוכה 2
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A מישהו יודע כיצד ניתן להשיג מידע על כמה הרוויחו המדדים המובילים שוק ההון 1
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א מישהו יכול להמליץ על ספר כדאיות השקעות בנדלן? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
W האם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה מ- cost average? פוסטים מאיכות נמוכה 19
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
H האם מישהו כאן גר בישוב עם הטבות מס? צרכנות פיננסית 17
Z האם מישהו קיבל אי פעם הודעה כזאת באיזור אישי במס הכנסה מיסים 7
A מישהו יכול בבקשה להסביר לי (בתור מתחיל) מה זה קרנות איריות ומה זה בלאקרוק? שוק ההון 4
F FAIR פלטפורמה חדשה לרכישת קרנות נאמנות נאמנות אקטיביות - האם מישהו התנסה? שוק ההון 26
S מישהו נוסע על סיאט אטקה 2019? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
O Boxabl, מישהו בדק אם ניתן לייבא לישראל? נדל"ן 2
B ניסיון עוקץ מוזר - מישהו מבין מה מטרתו? אוף טופיק 41
O מישהו יכול להסביר למה ETFs עוקבי TIPS יורדים בחודשים האחרונים? שוק ההון 2
M מישהו כאן יודע מבחינת מיסוי של עמותה? מיסים 14
Y מישהו עדיין חושב שBitcoin זה רעיון טוב? השקעות אלטרנטיביות 788
tomer111 מישהו פה קנה שטח חקלאי שהופשר לבניה? נדל"ן 8
tomer111 האם עוד מישהו כאן חושש ממצב שחשבון ההשקעות נעלם? שוק ההון 12
stamEhad BloxTax - שירותי מיסוי עבור קריפטו. האם מישהו התנסה? השקעות אלטרנטיביות 5
בובין חוט-השני דמי תייווך כרוכש דירה - מישהו הצליח להתחמק? נדל"ן 195
E מחפש מישהו שמבין בגיטרה בסיסית לפנענח טאבים פשוטים פוסטים מאיכות נמוכה 3
G שאלת מטח עם מישהו מכיר שוק ההון 5
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
Y חברת "סלייס" - מישהו יודע מה קורה שם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Adrian אשמח אם מישהו יכול להסביר לי יותר לעומק שוק ההון 13
ד האם מישהו יכול לתת רקע על מניית יאללה גרופ? פוסטים מאיכות נמוכה 3
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה מישהו יודע איך אפשר להגיע לDB שמדלן עובדים איתו ? נדל"ן 6
E הציעו לי להצטרף לBNI האם שווה ? מישהו מכיר ויכול להמליץ? פוסטים מאיכות נמוכה 6

נושאים דומים

Back
למעלה