• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לפרוש מבלי לכתוב קוד

הפורשת

משתמש סולידי
דירוג
20
היי מתלבטת לאן לנתב את החיים שלי.
עובדת בארגון קטן בתחום.האינטגרציה, מרוויחה פחות ממה שאני אמורה לדעתי .
מצליחה לחסוך כל חודש בערך 8,500 אלף (חסכון אגרסיבי) במטרה לפרוש בטווח של 6-8 שנים. הייתי רוצה להתקדם בתחום ולהגדיל את שיעור החיסכון שלי,
הבעיה שקשה לי להתמיד בתחום.
אני לא מעוניינת לכתוב קוד, לא טובה בזה. (או מרגיש לפחות שיש הרבה יותר טובים מימני), וגם קצת קשה לי עם כל הפוליטיקה הארגונית, השעות הרבות, הצורך להיות עם היד על הדופק כל הזמן....
חשבתי להכנס לתחום של ניהול פרויקטים/מוצר אבל לא קל להכנס לתחום ללא ניסיון. מה גם שאני גרה בקיבוץ קטן בדרום, אין פה הרבה עבודות, ואף שוקלת להרחיק לאיזור ללא מס כדיי לחסוך את רוב המשכורת
האם.זה מהלך נכון? (עוד כ 2000 נטו חיסכון בחודש)
לא מתחברת למרכז באופן כללי, ולא הייתי מעוניינת לעבור לשם על אף ההזדמנויות התעסוקתיות.
חשבתי להמשיך עוד שנתיים בעבודה שלי ולעבור לאיזור ללא מס, אבל עדיין מרגיש לי קצת underpaid והעלאה כרגע לא כל הפרק.
לא ככ יודעת אם לנסות להתברג בחברה אחרת ( יחסית נוח לי בחברה הקיימת ואני לומדת הרבה) או לאיזה כיוונים ללכת אם אני לא מעוניינת לכתוב קוד

אשמח לכל עצה, תודה!

את רוצה תשואה (שכר גבוה יותר / תפקיד חדש) ללא סיכון כלשהו. אין כזאת חיה.
במופרד, השאלה לא כמה את חוסכת אלא מה היחס בין ההכנסות וההוצאות - ככל שאחוז החיסכון שלך גבוה יותר את קרובה יותר לפרישה.
אם פרישה מוקדמת היא המטרה תנסי לעשות סימולציה של "אם הייתי עוברת לבאר-שבע/מרכז" - כמה ההכנסה תעלה וכמה ההוצאות? מה לגבי עלויות שאינן כסף כמו זמן פנוי. תנסי לכמת את זה ולחשוב על התיעדוף שלך בצורה הגיונית אחרת תישארי בתחום ה"אני רוצה ולא יודעת מה לעשות".

את יכולה לחפש בשקט בצד בחברות אחרות. בגלל שאת כרגע עובדת ומרוצה ממקום העבודה שלך בסך הכל את יכולה לציין ציפיות שכר גבוהות בראיונות כי אין לך יותר מדי מה להפסיד, מקסימום לא תעברי לא קרה כלום, מצד שני אם תמצאי מקום שיזרום איתך תוכלי לשפר את השכר משמעותית (משמעותית הכוונה לפחות עוד 5 בחודש אם את underpaid, שווה לבדוק עם חברים ומכרים באותו מקצוע מה פוטנציאל ההשתכרות). גם לעבור לאיזור עם הטבת מס זה אחלה אופציה, אני גרה באזור כזה וההטבה משמעותית מאוד, מה גם שנשמע שאת גם ככה גרה בחור אז זה לא ויתור גדול מדי

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C כמה משכנתא לקחת אם רוצים לפרוש מוקדם נדל"ן 19
N האם לדעתכם אני יכול לפרוש? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 41
זריקת תבונה זוג + 2 (5, 7) בני 35 מעוניינים לפרוש בגיל 50, איך מתכננים? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 9
A האם משתלם לבנות בית בשביל לפרוש מוקדם פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 10
M לפרוש מקבע עתודאי - התלבטות התפתחות אישית 7
פ איזו עיר מגורים טובה לפרוש בה בגיל צעיר? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 13
M האם אני יכול לפרוש כבר כיום? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
דוג להפקיד לקופת גמל להשקעה של קרוב משפחה שעומד לפרוש שוק ההון 8
E בצומת דרכים, מתלבט אם לפרוש חלקית בחו"ל יומני מסע אישיים 74
N האם אני יכול לפרוש פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 27
S האם לדעתכם הם יכולים לפרוש? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 20
M ללמוד תואר שיגשים אותי תואר שאוכל לפרוש באמצעותו? התפתחות אישית 3
א סקר: באיזה גיל אתם מתכננים לפרוש/באיזה גיל פרשתם ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
משה מה קורה במצב שבו רק אחד מבני הזוג מעוניין לפרוש? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 51
K כמה כסף צריך כדי לפרוש? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 32
א לפרוש אפילו מוקדם יותר: איך לשחרר את הפנסיה בלי קנס? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 37
ש מה סכום הקיצבה החודשי שאיתו הייתם/מתכננים לפרוש? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 256
גיא_87 הגירה לחו"ל כדי לפרוש מוקדם יותר ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
ר הרצון ליציאה לפנסיה יורד עם הגיל. הרוב לא רוצים לפרוש פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 30
M הם ממשיכים לעבוד כדי שאנחנו נוכל לפרוש מוקדם פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 9
ל עוד סיבה לפרוש מוקדם מעבודה אוף טופיק 3
A בשלב החסכון, רוצה לפרוש בחו"ל יומני מסע אישיים 38
C האם יש דרך לקנות בלאקרוק iShares מבלי לשלם עלות חודשית קבועה שוק ההון 3
P בקשת החסר מס מבלי טופס 161 מיסים 7
M רכישת אופציות מבלי להוציא כסף - equitybee ודומיהן צרכנות פיננסית 12
A ראיית חשבון מבלי להיות רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 5
S ירושה ע"י צוואה מבלי לחשוף חלוקה ליורשים צרכנות פיננסית 11
W שאלה טכנית - איך למשוך קופת גמל להשקעה מבלי לשלם מס ע"י קיזוז מול נקודות זכות מיסים 1
unrealx איך לעבור דירה מבלי להתרושש? צרכנות פיננסית 9
זריקת תבונה האם עצמאי פטור עם הכנסות מעטות יכול להפריש את המקסימום לקרן השתלמות (18,400 ש"ח) מבלי שירימו גבה שם למעלה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
A האם אני יכול לחסוך עבור משפחתי, מבלי אישור שלהם? שוק ההון 36
Tsachi01 חיפוש שם לערוץ יוטיוב מבלי להפר זכויות יוצרים אוף טופיק 1
ס תיק השקעות ראשוני לlong run מבלי להתחכם, בן 24 שוק ההון 6
always.smile איך להשקיע (כמעט) מבלי לנקוף אצבע - בחירת חיסכון פנסיוני לטווח ארוך דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 8
S איך להשקיע פשוט מבלי לשים את כל הביצים בסל אחד שוק ההון 21
amit האם ניתן להוסיף משכנתא על נכס מבלי למחזר? נדל"ן 2
מ איך לעשות כסף בשוק מבלי להשקיע? שוק ההון 7
A האם יש דרך לכתוב למשתמש ספציפי הודעה פרטית? אוף טופיק 2
Liron2035 כבר התחלתי לכתוב ת'רד על תקרת ביטוח 250K ב-IB שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה