• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

המון תודה על העזרה!
יש לך להמלצה לאחד כזה? בהנחה שבעתיד הקרוב כנראה ארצה להוציא את הreserve של chase או אחד מהכרטיסים של capital one

יש לך להמלצה לאחד כזה?
יש המון.
בגדול אמקס יחסית נוחים לCLI (אפשר בקלות לקבל X3 אחרי 3 חודשים, ואז להכפיל שוב פי 3 כל חצי שנה, עד שמגיעים לCL של 5 ספרות).

הי! תודה לכל התורמים כאן, שרשור מאד מועיל :)
אני עוד חודש בארה״ב וארצה לפתוח חשבון בנק + אשראי של BOFA. אין לי ITIN.
יש לי מספר שאלות :)

1. תוך כמה זמן הכרטיס מגיע? אני אהיה בכתובת שאמסור עד 4 ימים בערך. (למרות שחשבתי פשוט להשתמש בו ב-Google Pay אם זה לא יספיק עד שאחזור לשם).
2. לפי מה שהבנתי מהשרשור לא בטוח שאקבל אפילו את ה Travel Rewards ולכן אצטרך כרטיס Cash Rewards secured שהוא עם FTF. אני הבנתי נכון? (זה לא כ״כ נורא לי כי אני אהיה בארה״ב לכמה חודשים אז לפחות אוכל להשתמש ב-3% על דלק או משהו, אבל מבאס כשאחזור).
3. קניות באינטרנט מהארץ הם גם עם FTF?
4. לא הצלחתי להבין מהשרשור איך אתם שומרים על Utilization כל כך נמוך של 1%? כלומר אתם לא משתמשים בכרטיס מעבר לכמה דולרים בחודש, רק עבור בניית CS? ואתם כל חודש מחפשים איזושהי עסקה רנדומלית בעלות של כמה דולר כדי לסגור אותה? לכמה זמן זה צריך להימשך ככה? נשמע לי מאד מטרטר.
בטח לא הבנתי משהו בסיסי בנוגע לזה :)

תוך כמה זמן הכרטיס מגיע?
מניח כשבוע.
אפשר לפעמים לבקש משלוח מהיר שיגיע תוך כמה ימים.
למרות שחשבתי פשוט להשתמש בו ב-Google Pay אם זה לא יספיק עד שאחזור לשם
אכן פתרון מצויין שאני משתמש בו הרבה לכרטיסים חדשים.
לפי מה שהבנתי מהשרשור לא בטוח שאקבל אפילו את ה Travel Rewards ולכן אצטרך כרטיס Cash Rewards secured שהוא עם FTF. אני הבנתי נכון?
לא. אין הבדל בדרישות בין הטראוול לקאש.
אבל ככרטיס ראשון יכול להיות שתקבל כרטיס סקיורד שהוא בלי הטבות בכלל. למרות שלאחרונה שמעתי על כמה אנשים שקיבלו את הסקיורד בגרדת הטראוול (כלומר כרטיס סקיורד עם הטבות של טראוול).
3. קניות באינטרנט מהארץ הם גם עם FTF?
תלוי באיזה אתרים אתה קונה.
באתרים אמריקאים (אמזון ארה"ב וכו') מן הסתם אין. באתרים ישראלים יש. באתרים סינים זה תלוי מי הסולק שלהם.
לא הצלחתי להבין מהשרשור איך אתם שומרים על Utilization כל כך נמוך של 1%?
אני חושב שהסברתי את זה איפשהו בשרשור, אבל בגדול:
היוטיליזישן נמדד רק בסגירת הסטיטמנט. בכרטיס אמריקאי אתה יכול "לשלם" לכרטיס בכל רגע שתרצה.
מכאן הכל די פשוט - אתה משתמש כמה שאתה רוצה, ויום לפני סגירת הסטייטמנט פשוט משלם את רוב ה"חוב" שלך בכרטיס כדי להשאיר כ5-10$ בכרטיס כשהטייטמנט נסגר. (בקטן, צריך לזכור שיש תקופה שחיוב הוא בפנדינג. קניות ב2-5 ימים לפני הסגירה יכול להיות שיכנסו לסטייטמנט ויכול להיות שלא, ואלו דברים שתדע רק אחרי הסגירה).
לכמה זמן זה צריך להימשך ככה?
ברגע שהCL שלך גדול מספיק זה כבר נהיה פחות חשוב (נניח אם יש לך CL כולל של 100K ואתה מוציא כל חודש 1-2K בכרטיס אז אין בעיה).
אחרי תקופה ארוכה מספיק ומספיק כרטיסים זה גם פחות קריטי אם הציון שלך ירד קצת יהיה לך ניצול של 5-10%.
נשמע לי מאד מטרטר.
זה לא כזה נורא. בסה"כ עוד פעולה אחת בחודש.

אני אזרח אמריקני גר בארץ. ניסיתי להוציא כרטיס אשראי דרך Wells Fargo שם יש לי חשבון שמתנהל שנים וגם Debit Card. יש לי כתובת של קרוב משפחה לשם אני מקבל את ההודעות של הבנק. אבל הם רוצים הוכחה של מגורים בצורה של חשבון מים או חשמל עם השם שלי (2 הוכחות כאלו), או statements של בנק - אבל statement של בנק אחר - לא מוכנים לקבל את של עצמם - קצת מצחיק אבל זה תוקע לי את העניין. הם לא מתחשבים בשום מידע שיש לבנק על החשבון שלי שרץ שם הרבה שנים. איך מתמודדים עם זה? מישהו נתקל בדרישות דומות?

איך מתמודדים עם זה?
תוציא כרטיס אשראי של בנק אחר.
למשל קאפיטל ואן נחמדים לאנשים בלי הסטוריית אשראי אבל עם הסטוריה של חשבונות בנק. (אני מניח שיש לך SSN).
אחרי שיהיה לך כרטיס אחד, יהיה לך יותר קל להוציא אחרים.

אם הם מסרבים, יש עוד כמה שיטות לאמריקאים שגרים בחו"ל. חפש למשל על SDFCU בשרשור הזה

תוציא כרטיס אשראי של בנק אחר.
כרגע הפניה שלי פתוחה שם. אם אני הולך לנסות בנק אחר, האם לדעתך כדאי לי לבקש מ- Wells Fargo במפורש לבטל את הבקשה, כדי שלא יהיה לי ברקורד denial , או פשוט לעזוב את זה ולנסות במקום אחר?

האם לדעתך כדאי לי לבקש מ- Wells Fargo במפורש לבטל את הבקשה
זה לא משנה.
כדי שלא יהיה לי ברקורד denial ,
אין רקורד של denial.
כל מה שיש ברקורד זה כרטיסים/חשבונות שפתחת (כולל מתי פתחת אותם, מה המסגרת שלך, מה אחוז הניצול, איחור בתשלומים וכאלה) ובקשות של בנקים וגופים אחרים לקבל מידע עליך.

קודם כל תודה לכל התורמים לשרשור - פתחתי בהצלחה חשבון והוצאתי כרטיס אשראי ראשון בעזרת כל המידע כאן.
אשתף קצת מניסיוני הטרי, מקווה שיעזור למשתמשים נוספים:

1. הגעה לסניף BOFA:
* ממליץ לקבוע תור לבנקאי בסניף אליו אתם מתכננים להגיע, במיוחד אם במיקום בו אתם נמצאים אין הרבה סניפים של BOFA - אפשר לעשות את זה מאוד בקלות דרך האתר שלהם.
* ניסיתי את מזלי ללא תור בסניף אך לא היה בנקאי פנוי, בהמשך היום נכנסתי רנדומלית לסניף אחר ובנקאית קיבלה אותי באותו רגע. אם אכן יש מספר סניפים ולא קבעתם תור, שווה להמשיך לנסות בסניפים אחרים.

2. תהליך פתיחת חשבון הבנק:
* נדרשות 2 תעודות מזהות (בתור ישראלים תוכלו להציג דרכון ישראלי ורישיון נהיגה ישראלי).
* צריך לענות על מספר שאלות גנריות על תעסוקה, מגורים, וכו'.
* חובה כתובת אמריקאית (לשם שולחים את כרטיס הדביט והקרדיט).
* הצהרתי שאני גר בפועל גם בישראל ונתתי כתובת ישראלית שהבנקאית הכניסה למערכת - לא יודע אם באמת יגיעו לשם מכתבים אי פעם - בכל מקרה ממליץ להעביר את כל הגדרות המכתבים ל-Paperless מיד לאחר פתיחת החשבון (להימנע מניירת מיותרת ושיגיע כמה שיותר לאימייל).
* מס' טלפון אמריקאי - חשוב ונדרש בשביל לאמת את החשבון, כניסה עם 2FA וכו'. מחזק את המלצות קודמיי על Google Voice בשביל מספר אמריקאי וירטואלי.
* סוג חשבון בנק - פתחתי את סוג החשבון עם פטור עמלות כל עוד מחזיקים בו מעל 1500$.

3. פתיחת חשבון בנק - הפקדה ראשונית לחשבון:
* נדרש מינימום של 100$ לפתיחת חשבון.
* לצערי לא התכוננתי מבעוד מועד עם כסף פנוי ב-IBKR לטובת העברה, אז הוצאתי 100$ מהכספומט באותו סניף והפקדתי דרך הTELLERS.
* כעבור 3 ימי עסקים הגיע מכתב עם כרטיס הדביט לכתובת האמריקאית (משלוח רגיל, לא ביקשתי משלוח מהיר).
* לגבי בקשה לקבלת כרטיס אשראי ראשון (אני ללא היסטוריית אשראי כלל) - הבנקאית המליצה להעביר תחילה סכום כסף מספק לפני ביצוע הבקשה כדי להגדיל את הסיכויים לאישור. נאלצתי לחכות עד שאוכל להעביר כסף מ-IBKR לחשבון החדש ולבצע את בקשת האשראי כאשר הכסף ייכנס לחשבון.

4. העברת כסף לחשבון האמריקאי:
* מי שלחוץ בזמן, מדגיש שוב את ההמלצה שיהיה כסף מוכן להעברה ב-IBKR מבעוד מועד (תמיד אפשר להעביר מהבנק הישראלי כמובן ולספוג את העמלות שלהם).
* העברתי כמעט 4k מ-IBKR ב-Wire לחשבון ה-BOFA (העברה אחת בחודש מ-IBKR היא בחינם, עמלת קבלת WIRE בצד של BOFA היא $15).
* ישנה אפשרות להעביר כסף מ-IBKR באמצעות ACH לבנק אמריקאי (במקום WIRE), כאשר אין עמלת קבלה של הכסף בצד של BOFA, אך מגוגל קצר הבנתי ששיטה זו איטית יותר והעדפתי לסיים את הפרוצדורה מהר.

5. בקשת כרטיס האשראי:
* ביקרתי שוב בסניף, הפעם נפגשתי עם בנקאית אחרת וביקשתי להוציא את כרטיס ה-TRAVEL (כרטיס ללא Foreign Transaction Fees).
* אושר לי כרטיס partially-secured עם לימיט של 500$ (דיפוזיט של 100$ כנגד האשראי), לצערי לא הייתי זכאי לבונוס של 25k נקודות, כנראה בגלל שהכרטיס סקיורד.
* היו לי כמעט 4k בחשבון בזמן הגשת הבקשה לכרטיס, אין לי מושג אם הפקדה של סכום ראשוני גדול יותר הייתה עוזרת לקבל כרטיס עם תנאים טובים יותר (הבנקאית לא ידעה לומר).
* ביקשתי משלוח מהיר של הכרטיס - הוצאתי את הבקשה בסניף ב11:30 בבוקר והכרטיס הגיע לכתובת למחרת בסביבות 10:00 בבוקר.

אשתף קצת מניסיוני הטרי, מקווה שיעזור למשתמשים נוספים
אחלה הסבר. תודה על השיתוף.
אולי אחד המנהלים יוכל לשים קישור בהודעה הראשונה של השרשור?

ישנה אפשרות להעביר כסף מ-IBKR באמצעות ACH לבנק אמריקאי (במקום WIRE), כאשר אין עמלת קבלה של הכסף בצד של BOFA, אך מגוגל קצר הבנתי ששיטה זו איטית יותר והעדפתי לסיים את הפרוצדורה מהר.
אני כמעט תמיד מעביר ב ACH.
בגדול ההבדל ביניהם זה כמו ההבדל בין מס"ב לזה"ב.
אז לוקח יום עסקים אחד ב ACH במקום שעה ב wire, ב99% מהמקרים זה לא משמעותי ולא שווה את העמלה.
היה יוצא לך יותר זול להעביר ב ACH יום קודם ולשלם ל IB ריבית של יום (או אפילו של חודש על סכום כזה).

בנוסף עוד יתרון של ACH זה שברוב הבנקים העברה כזאת מ IB נחשבת לצורך קבלת פטור מהעמלה החודשית.

שלום לכולם, חדש פה :)
באמת עברתי אני חשוב על מרבית השרשור כאן אך לא מצאתי תשובה מדויקת בנושא.
אני אזרח אמריקאי בעל SSN, עתיד לעשות רילוקיישן בעוד כשנה לארה״ב.
מעוניין לפתוח חשבון בנק לא בצורה פיסית אלא מהארץ והבנתי שיש דרכים נוספות לאזרחים חוץ משימוש בעו״ד.
ללא כתובת בארה״ב, במקרה הצורך יש לי משפחה שם אבל מעדיף שלא לערבב את הכתובת שלהם.

מבקש להעזר בידע הענק שלכם בתחום ולהבין קודם כל מה הדרכים, איזה בנק הוא המומלץ לביצוע הנ״ל.
תודה מראש לעונים.

מניח שמדובר בכתובת פיזית של קרובים/חברים שישלחו לך כרטיסים בעתיד במידת הצורך?
אמת.

אני כמעט תמיד מעביר ב ACH.
בגדול ההבדל ביניהם זה כמו ההבדל בין מס"ב לזה"ב.
אז לוקח יום עסקים אחד ב ACH במקום שעה ב wire, ב99% מהמקרים זה לא משמעותי ולא שווה את העמלה.
היה יוצא לך יותר זול להעביר ב ACH יום קודם ולשלם ל IB ריבית של יום (או אפילו של חודש על סכום כזה).

בנוסף עוד יתרון של ACH זה שברוב הבנקים העברה כזאת מ IB נחשבת לצורך קבלת פטור מהעמלה החודשית.

אחלה טיפים!
לא חשבתי שאפשר להשתמש במארג'ין ב-IB בשביל למשוך כסף החוצה, רעיון טוב :)

אם בשיתופים עסקינן, התקשרתי היום ל-BoA כדי לשנמך את כרטיס ה-Premium Rewards שלי ($95 שנתי) לכרטיס Travel Rewards (החינמי), לפני שיחייבו אותי עבור שנה נוספת.

השיחה ראשונה הייתה למספר שמופיע באתר של BoA בעמוד הכרטיס Travel Rewards. הנציגה טענה שאין אפשרות לבצע שנמוך כזה (בדקה כמה פעמים) ושאצטרך קודם להגיש בקשה לכרטיס החדש, להעביר את הכל אליו מהכרטיס הקיים ואז לסגור את החשבון של הקיים. זכרתי שסגירת חשבון אשראי עלולה לפגוע ב-CS אז חיפשתי דרך אחרת לעשות את זה...
השיחה השניה הייתה למספר שמופיע בחלק האחורי של הכרטיס הקיים. שם הנציגה הריצה לי את הבקשה לשנמוך תוך דקה ואמרה שאקבל תשובה בדואר ואת הכרטיס החדש תוך 2-4 שבועות. אגב, לא קיבלתי הצעת שימור לכרטיס הקיים.

כמה דגשים שוידאתי מול הנציגה השניה:
- ה-CL יעבור as-is לכרטיס החדש.
- הבקשה לשנמוך לא פוגעת ב-CS.
- ברגע שאעשה אקטיבציה לכרטיס החדש הכרטיס הקיים יתבטל אוטומטית. חשוב לעשות את זה לפני מועד החיוב לדמי הכרטיס לשנה נוספת (במקרה שלי מרחוק) כדי לא להיות מחויב סתם. כלומר מומלץ לבקש שנמוך לפחות חודש לפני מועד החיוב לדמי כרטיס.
- חשוב לפדות באופן ידני/מיידי באתר/אפליקציה את הנקודות שנצברו, כי ברגע שהבקשה לשנמוך מאושרת לא ניתן לפדות יותר את הנקודות האלה.

בתור אזרח אמריקאי בעל SSN, אתמול ניסיתי לפתוח חשבון מרחוק כאשר יש לי גם כתובת בארה״ב וגם מספר טלפון (CallCentric), סורבתי בכלל הבנקים.
היחיד שעוד איכשהו הצלחתי לסיים בו תהליך היה BoA אבל שלב אחרון הוא מבקש להגיע לסניף להזדהות עם 2 מסמכי זיהוי.

בתור אזרח אמריקאי בעל SSN, אתמול ניסיתי לפתוח חשבון מרחוק כאשר יש לי גם כתובת בארה״ב וגם מספר טלפון (CallCentric), סורבתי בכלל הבנקים.
היחיד שעוד איכשהו הצלחתי לסיים בו תהליך היה BoA אבל שלב אחרון הוא מבקש להגיע לסניף להזדהות עם 2 מסמכי זיהוי.
האם זוהי האינטרקציה הראשונה שלך עם מערכת הבנקאות האמריקאית?

אתה תמיד יכול לפתוח חשבון ב-sdfcu וגם ב-Wise.

האם זוהי האינטרקציה הראשונה שלך עם מערכת הבנקאות האמריקאית?

אתה תמיד יכול לפתוח חשבון ב-sdfcu וגם ב-Wise.
כן, גם מעולם לא דיווחתי מס לארה״ב (כרגע בתהליך עם רו״ח אמריקאי לביצוע ההליך).
ניסיתי החל מבנקים גדולים כמו Chase וCapital One ואת לבנקים לוקאליים ברחבי ארה״ב, בין היתר גם Sable וסורבתי בכולם, לא מספקים סיבה.

בWise יש לי חשבון, אבל המטרה הייתה יותר להכין את עצמי לרילוקיישן ולהתחיל לצבור CS, מה שWise לא יעזור בזה.
SFDCU - לפי הבנתי אני צריך להצטרף לקבוצה מסויימת שזה בעלות כספית (לדוגמא ACA), אך מי מבטיח לי שלא אקבל את אותה תשובה שלילית?
והאם זה בנק כמו כל בנק אחר? אוכל גם להוציא בהתחלה Debit ולאחר מכך להגיש בקשה לCredit Card על מנת להתחיל לעלות את דירוג האשראי שלי?

תודה.

כן, גם מעולם לא דיווחתי מס לארה״ב (כרגע בתהליך עם רו״ח אמריקאי לביצוע ההליך).
אם כך יכול להיות שזה הסיבה, מכיוון שאתה לא מופיע במאגר ה-ChexSystems שזה כמו Credit Score רק של בנקים.
אין לי מושג אם Wise מדווחים ל-chex ואם כן, אז כמה זמן אחרי פתיחת החשבון.
אני יודע שאינטראקטיב ברוקרס מדווחים וכך גם Td Ameritrade בשניהם אין בעיה לישראלי לפתוח חשבון השקעות.

SFDCU - לפי הבנתי אני צריך להצטרף לקבוצה מסויימת שזה בעלות כספית (לדוגמא ACA), אך מי מבטיח לי שלא אקבל את אותה תשובה שלילית?
זה בנק שהוקם במיוחד עבור אמריקאיים שגרים בחו"ל.
אין לי נסיון איתם ישירות. @אורי ג. מכיר אם הם אמורים לקבל את כולם?

והאם זה בנק כמו כל בנק אחר? אוכל גם להוציא בהתחלה Debit ולאחר מכך להגיש בקשה לCredit Card על מנת להתחיל לעלות את דירוג האשראי שלי?
כן, גם אשראי על ההתחלה אאלט

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
T דירוג אשראי צנח דרסטית - חזרת צ'ק מסיבה טכנית צרכנות פיננסית 67
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה