• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

טוב אז אני בחופשה בפלורידה, והחלטתי לנצל את זה לפתוח פה חשבון ולהוציא כרטיס אשראי.
במקרה שלי נתקלתי בערך בכל בעיה אפשרית, אז ממליץ מאוד לקרוא לכל מי שעדיין לא הוציא ורוצה להיערך :)

אני נמצא באורלנדו. הלכתי לאחד הסניפים כדי לפתוח, וכבר הנציג בכניסה אמר לי שאין אפשרות לפתוח חשבון לתושבים זרים ושהם דורשים לראות, בנוסף לתעודות מזהות והוכחת כתובת גם את הוויזה בדרכון, והם לא פותחים חשבון לוויזה B1/B2 (ויזת תייר).

למחרת הלכתי לסניף אחר. הנציגה בכניסה אמר לי שהם מוכנים לפתוח עם הוכחת כתובת ו-2 תעודות מזהות. הכתובת שהשתמשתי בה הייתה של אחי שגר פה באורלנדו, והבאתי חשבון חשמל *על שמו*, תוך כדי שאני מסביר להם שאני שוהה אצלו.
הם הסכימו לקבל את זה ורק רצו שהוא יגיע פיזית לאשר שאני מתגורר אצלו (הם לא דרשו ממנו לחתום או משהו כזה, פשוט רצו שהוא יגיע עם תעודה מזהה).
אז אחרי כמעט שעתיים המתנה (אם יש לכם אפשרות - תקבעו תור מראש דרך האתר!!!) הגיע התור שלי. הזדהיתי עם דרכון ורישיון ישראליים. אחי הזדהה מול הבנקאית וסיים את תפקידו.

הבנקאית אספה ממני כמה פרטים בסיסיים - כתובת בארץ, טלפון וכו'.
הייתי שקוף לגמרי לגבי זה שאני מתגורר בארץ ורק מבקר מדי פעם בארה"ב, לבנקאית לא הייתה בעיה עם זה (להפך - היא עזרה לי להגדיר הכול בצורה כזאת שאני אזדקק למינימום התעסקות טלפונית או פיזית - כמו להעביר את החשבון ל-paperless ולאפשר שהקוד של ה-2FA יוכל להישלח גם למייל ולא רק לטלפון). היא גם הכניסה את הכתובת הישראלית שלי למערכת (בנוסף לאמריקאית).

היא הציעה לי 2 סוגי חשבונות:
1. חשבון עם עמלה קבועה של 5$ בחודש.
2. חשבון עם עמלה של 12$ בחודש, אבל אני מקבל פטור מעמלה אם אני מחזיק יותר מ-1500$ בעו"ש או שאני מקבל משכורת של מעל 250$ לחשבון.
סכום המינימום לפתיחת חשבון (מכל סוג) הוא 100$.

הלכתי על הסוג השני והיא פתחה לי את החשבון בלי בעיות (כאילו, היו קצת בעיות טכניות עם המערכת שלהם שבגללן היינו צריכים להתחיל את כל התהליך מההתחלה, אבל הבנקאית אמרה שזה קורה כל הזמן).
הנפיקו לי debit card. כבר באותו רגע הוא היה זמין באפליקציה של הבנק (ויכולתי לחבר אותו ל-google pay), והוא נשלח בדואר רגיל והגיע אחרי 3-4 ימים.
באותו רגע קבעתי איתה גם פגישה ליום למחרת בשביל כרטיס אשראי. היא המליצה לדאוג שיהיו לפחות 2500$ בחשבון בשביל שיאשרו את הבקשה.
היא גם ציינה שאם לא מאשרים את הבקשה, אני אצטרך להשתמש בחשבון 2-3 חודשים (שיראו תנועות בחשבון) ואז לבקש שוב, אבל שלרוב מאשרים בלי בעיה אם יש מספיק כסף בחשבון.
הפקדתי באותו רגע 3000$ במזומן בקופות של הסניף.

למחרת הגעתי לסניף לתור שקבעתי עם אותה בנקאית. למרות שקבעתי תור עדיין המתנתי קרוב לשעה, אז קחו את זה בחשבון בתכנון היום שלכם.
תהליך ההנפקה עצמו היה קליל, שאלה אותי כמה אני מרוויח והאם יש לי משכנתא או מזונות שאני משלם (אין).
היא פתחה את הבקשה, כרטיס Bofa Travel Rewards, ואישרו לי במקום כרטיס לא secured עם מסגרת של 1000$, והיא הסבירה לי שתוך 3 חודשים אני יכול לבקש הגדלת מסגרת דרך האתר. בנוסף, יש בונוס הצטרפות שאם תוך 3 חודשים אני קונה ב-1000$ אני מקבל בונוס של 25,000 נקודות (שווה ערך ל-250$).

זה הזמן לציין שתוך כדי פתיחת החשבון דיברנו קצת, וכשהיא התחילה להסביר לי על כרטיסי אשראי הראיתי לה שכבר עשיתי מחקר ואני מכיר את כרטיסי האשראי והתנאים שלהם. היא התלהבה מזה שבאתי מוכן (ובכללי מאוד חיבבה אותי), ויכול מאוד להיות שזה עזר להוציא כרטיס לא secured (לטענתה היא כבר 11 שנים בבנק, ויודעת, במילים שלה, to press all the right buttons).
הכרטיס נשלח באותו יום במשלוח מהיר, אבל בגלל שזה היה יום שישי בצהריים הוא הגיע רק ביום שני בבוקר (אם זה היה אמצע שבוע הוא היה מגיע למחרת).

קיבלתי את הכרטיס, ומפה העניינים התחילו להסתבך.
עשיתי אקטיבציה לכרטיס, וכשניסיתי להשתמש בו, כל העסקאות נדחו (declined).
ניסיתי לראות למה דרך האפליקציה ואמרו לי רק ליצור קשר טלפוני עם המוקד.
התקשרתי לשירות הלקוחות, מסתבר שהכרטיס נחסם ואני צריך לדבר עם מחלקת fraud.
דיברתי איתם, אמרו שהייתה פעילות חשודה בכרטיס והוא נחסם ואני צריך לגשת לסניף ולהזדהות בשביל להוריד את החסימה.
התקשרתי אחרי דקה לנציג אחר, והוא דווקא כן הצליח להוריד את החסימה.
השתמשתי בכרטיס, ואחרי 2 עסקאות בערך (שהתקבלו) הוא שוב נחסם בעסקה השלישית.
שוב התקשרתי, שוב אותו סיפור... נציג אחד לא יכול לעשות כלום, נציג אחר יכול. מבטלים לי את החסימה, ובעסקה הבאה הוא שוב נחסם.
ככה קרה 3 או 4 פעמים.
בלית ברירה הלכתי לסניף, משם התקשרתי למחלקת fraud והזדהיתי מול הנציג בבנק (דרושות 2 תעודות. הצגתי לו דרכון ואת כרטיס האשראי של הבנק, שנחשב לתעודה מזהה אצלם), הוא אישר לנציגה בטלפון את ההזדהות ומשם המשכתי טלפונית.
מסתבר שמאיזו סיבה משהו באקטיבציה של הכרטיס לא היה טוב, והיה צריך להוריד איזושהי חסימה, והנציגה במוקד הטלפוני יכלה לעשות את זה רק אחרי שהזדהיתי פיזית.
מאז הכרטיס עובד טוב, והנציגה במוקד הטלפוני אישרה לי שרשום במערכת שהזדהיתי פיזית ואני לא אצטרך ללכת שוב לבנק בשביל לבצע פעולות מול המוקד.
לא ברור לי מה גרם לבעיה הזאת... בדיעבד, אני חושב שאולי זה קשור לבונוס ההצטרפות. כנראה שהנציגה עשתה איזו קומבינה כדי שיאשרו לי את הבונוס למרות שהגשתי את הבקשה בסניף ולא online, והקומבינה הזאת עשתה איזו בעיה. כי עכשיו אני כבר לא מצליח לראות שום אזכור באפליקציה או באתר לבונוס הזה (וכן ראיתי בהתחלה). אני אנסה לבדוק את זה מול שירות הלקוחות, ואעדכן בהמשך אם יש בונוס או לא :)

דבר נוסף - ביקשתי שישלחו לי PIN. אני לא יודע אם בפועל צריך אחד או לא, אני יודע שבארץ בעסקאות מבקשים PIN אז הלכתי על בטוח. ה-PIN נשלח בדואר רגיל ומגיע תוך 4-7 ימי עסקים. לא יודע אם אפשר לזרז, לא יודע אם הם שולחים לארץ (באפליקציה נראה שכן, אבל לא ניסיתי).

עוד כמה המלצות למי שהולך להוציא כרטיס:
* תדאגו ללכת לבנק כמה שיותר מוקדם (בימים הראשונים שלכם בארה"ב), כדי שאם יהיו בעיות שידרשו מכם לחזור לסניף יהיה לכם מספיק זמן לזה. תדאגו גם לעשות כמה עסקאות בכרטיס ישר אחרי שאתם מקבלים אותו, כדי שאם יש בעיות הן יצוצו ישר.
* אם אתם משתמשים בפייפאל, גוגל pay או משהו דומה, ישר תעשו את השיוך. הם מבצעים עסקה קטנה בכרטיס בשביל אימות, כך שזה גם יכול לעזור לאתר בעיות אם אין לכם עסקה לבצע.
* מצטרף להמלצות של קודמיי להוציא מספר של google voice. אפשר להסתדר בלעדיו, אבל אם יש מספר אמריקאי זה חוסך כאב ראש. שימו לב רק שבשביל לאמת אותו צריך מספר אמריקאי שתישלח אליו הודעה (חד פעמי).
* אפשר לעקוף את הוכחת הכתובת אם יש לכם קרוב משפחה שמתגורר שם ויכול לבוא איתכם לבנק. רק תדאגו שהוא יביא הוכחת כתובת על שמו.
* תקבעו תור לסניף אם אתם יכולים. אם יש לכם מספיק זמן, אני ממליץ ללכת קודם לסניף ולשאול את הנציג בכניסה אם אתם יכולים לפתוח שם חשבון. אם התשובה חיובית (ובהנחה שיש זמן המתנה ארוך בסניף) תקבעו אונליין תור לאותו הסניף ותחזרו לתור, במקום לחכות המון זמן.
* אם לא הולך בסניף אחד, נסו סניף אחר. יש המון סניפים, במיוחד אם אתם נמצאים בעיר גדולה.
* אם יש לכם אפשרות, כדאי להפקיד את ההפקדה הראשונית במזומן. העברה בנקאית עלולה לקחת זמן (ואז לא בהכרח תוכלו להוציא את כרטיס האשראי ביום למחרת), ועל העברת זה"ב נכנסת יש עמלה של 15$.
* במקרה שאתם באורלנדו, זו הכתובת של הסניף שהוצאתי בו:
7220 W Sand Lake Rd, Orlando, FL 32819
זמני המתנה ארוכים, אבל הם מאוד נחמדים ולא עושים בעיות. הבנקאית שעבדתי מולה הייתה Nubia.

בשלב הבא אני מכוון לכרטיס customized cash rewards.
אמנם יש לו עמלת FTF, אבל הוא נותן 3% (על 2500$ ראשונים ברבעון, מעבר לזה זה יורד ל-1%) על קטגוריה לבחירה. אחת הקטגוריות היא online shopping כך שאני מתכוון להשתמש בו באמזון ודומיו, איפה שבכל מקרה אין FTF.

אם יש עוד שאלות תרגישו חופשי :)

טוב אז אני בחופשה בפלורידה, והחלטתי לנצל את זה לפתוח פה חשבון ולהוציא כרטיס אשראי.
במקרה שלי נתקלתי בערך בכל בעיה אפשרית, אז ממליץ מאוד לקרוא לכל מי שעדיין לא הוציא ורוצה להיערך :)
תתחדש. ותודה על השיתוף.

דבר נוסף - ביקשתי שישלחו לי PIN. אני לא יודע אם בפועל צריך אחד או לא, אני יודע שבארץ בעסקאות מבקשים PIN אז הלכתי על בטוח. ה-PIN נשלח בדואר רגיל ומגיע תוך 4-7 ימי עסקים. לא יודע אם אפשר לזרז, לא יודע אם הם שולחים לארץ (באפליקציה נראה שכן, אבל לא ניסיתי).
לגבי הקוד, בגדול בכרטיסים אמריקאים לא צריך אותו בעסקאות, רק במשיכת כספים בכספומט (מה שמאוד לא משתלם לבצע בכרטיס אשראי).
ספציפית כרטיס הטראוול שהוצאת כן תומך בשימוש בקוד במקרים מסויימים (בגדול, כשהמסוף דורש את זה. מה שלא קורה אף פעם בארץ, וקורה לעתים נדירות באירופה).
את הקוד אתה יכול לשנות בקלות באתר/אפליקציה אונליין למה שאתה רוצה, ככה שאתה לא באמת צריך לבקש שישלחו לך אותו.
אפשר לעקוף את הוכחת הכתובת אם יש לכם קרוב משפחה שמתגורר שם ויכול לבוא איתכם לבנק. רק תדאגו שהוא יביא הוכחת כתובת על שמו.
מהנסיון שלי (ושל הרבה חברים), אפילו את זה לא צריך. יש מספיק סניפים שפשוט מבקשים כתובת אמריקאית בלי לבקש הוכחה כלשהי.
תקבעו תור לסניף אם אתם יכולים. אם יש לכם מספיק זמן, אני ממליץ ללכת קודם לסניף ולשאול את הנציג בכניסה אם אתם יכולים לפתוח שם חשבון. אם התשובה חיובית (ובהנחה שיש זמן המתנה ארוך בסניף) תקבעו אונליין תור לאותו הסניף ותחזרו לתור, במקום לחכות המון זמן.
מהנסיון שלי לשאול את הנציג בכניסה לא עובד.
כשאני ניסיתי לפתוח נתקלתי ב5 בנקים שונים שבהם הנציג בכניסה אמר שאין שום בעיה (למרות שהסברתי לו באריכות שאני לא גר בארה"ב ואין לי הוכחת כתובת), וכשהגעתי לבנקאי להתחיל את התהליך הבנקאי טען שאי אפשר.
בערים הגדולות יש כל-כך הרבה סניפים שיחסית קל למצוא סניף אחד עם בנקאי פנוי שמוכן לפתוח.

לגבי הקוד, בגדול בכרטיסים אמריקאים לא צריך אותו בעסקאות, רק במשיכת כספים בכספומט (מה שמאוד לא משתלם לבצע בכרטיס אשראי).
ספציפית כרטיס הטראוול שהוצאת כן תומך בשימוש בקוד במקרים מסויימים (בגדול, כשהמסוף דורש את זה. מה שלא קורה אף פעם בארץ, וקורה לעתים נדירות באירופה).
זהו, ראיתי שבגדול כנראה שלא צריך PIN, וגם פה בשרשור לא ראיתי מישהו שנתקל בבעיה, אבל העדפתי שיהיה לי בכל מקרה, אם אני כן אתקל במקום שדורש את זה.

את הקוד אתה יכול לשנות בקלות באתר/אפליקציה אונליין למה שאתה רוצה, ככה שאתה לא באמת צריך לבקש שישלחו לך אותו.
ואללה? חיפשתי ולא מצאתי איך. וגם ניסיתי לשאול בסניף ולהתקשר לשירות שלהם ואמרו לי שאפשר רק בדואר.
אתה יודע במקרה איך מגיעים לזה באתר/אפליקציה?

מהנסיון שלי (ושל הרבה חברים), אפילו את זה לא צריך. יש מספיק סניפים שפשוט מבקשים כתובת אמריקאית בלי לבקש הוכחה כלשהי.
כן, ראיתי פה בשרשור שהרבה לא נזקקו לזה. בכל זאת ציינתי את האופציה עבור מי שזו לא טרחה בשבילו, כי כי זה יכול לחסוך טיול בין סניפים.

מהנסיון שלי לשאול את הנציג בכניסה לא עובד.
כשאני ניסיתי לפתוח נתקלתי ב5 בנקים שונים שבהם הנציג בכניסה אמר שאין שום בעיה (למרות שהסברתי לו באריכות שאני לא גר בארה"ב ואין לי הוכחת כתובת), וכשהגעתי לבנקאי להתחיל את התהליך הבנקאי טען שאי אפשר.
ואללה, אז כנראה היה לי מזל על הנציג שנפלתי עליו.

אתה יודע במקרה איך מגיעים לזה באתר/אפליקציה?
נכנס לאפליקציה, בוחר בכרטיס אשראי, גולל למטה עד שאתה מגיע לאזור של card management. האופציה הראשונה שם זה change PIN.

נכנס לאפליקציה, בוחר בכרטיס אשראי, גולל למטה עד שאתה מגיע לאזור של card management. האופציה הראשונה שם זה change PIN.
לשם הלכתי. מופיע לי רק send PIN by us mail ו-replace card.
לא נורא, הזמנתי כבר בדואר ואמור להגיע ביום-יומיים הקרובים.

בלי ITIN אתה קצת מוגבל.
ממה שאני מכיר יש היום רק 2 בנקים שמוכנים להוציא אשראי בלי מספר - אמקס ובופא.
בבופא בכל מקרה צריך להתקשר אם אתה לא אמריקאי.
באמקס צריך להתקשר אם אין ITIN ואפשר אונליין אם יש.
בעבר היה אפשר גם בסיטי בלי ITIN אבל זה דרש נוכחות פיסית בבנק. לדעתי היום אפילו זה כבר לא אפשרי.
אהלן,

אשמח לעזרה,

יש ברשותי חשבון בצ'ייס עם כרטיס דביט (כתובת של קרוב משפחה),

ללא ITIN , ללא SSN , לא אזרח ארה"ב

לפי הלעיל, מה הדרך הנכונה לקבלת הכרטיס הראשוני, טלפוני? או אונליין? בופא אמקס או שמא בצ'ייס (איפה שהחשבון שלי)?

(בלונג ראן מבין את הקווים המנחים - יוטיליזיישן נמוך וכו)

עברה חצי שנה, קיבלתי ציון 750 ואישרו לי כרטיס אשראי ראשון (Amex Hilton), תודה רבה על המידע בשרשור.

כמה שאלות:
1. מישהו הצליח להפעיל את האפליקציה של BofA על מכשיר בארץ? ניסיתי להתקין את ה-APK ישירות אבל עדיין לא עבד, הייתי צריך להוסיף גם VPN? או שיש שיטה אחרת?
2. מכירים דרך להזין כרטיסי אשראי אמריקאים וישראלים ב- Google Wallet בצורה נוחה? לאחר שהוספתי לשם את הכרטיס של BofA אני לא מצליח להוסיף עוד כרטיס ישראלי, אני מוגדר בארה"ב כברירת מחדל ולא רואה אפשרות לשנות את המדינה. אני גם לא בטוח שאני רוצה לשנות לישראל כי אז תהיה לי בעיה הפוכה כשארצה להזין את ה-Amex החדש.
3. שווה לי לנסות להוציא כרטיס נוסף כבר עכשיו (לדוגמה Citibank Perstige) על סמך אותו HP שהיה לי בגלל Amex? או לחכות שוב כמה חודשים?
4. האם לחכות שהכרטיס סקיורד שיש לי מ-BofA 'יבשיל' לבד או שאני יכול לבקש להמיר אותו לאשראי על סמך זה שכבר יש לי ציון וכרטיס אשראי של חברה אחרת?

תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:
2. מכירים דרך להזין כרטיסי אשראי אמריקאים וישראלים ב- Google Wallet בצורה נוחה? לאחר שהוספתי לשם את הכרטיס של BofA אני לא מצליח להוסיף עוד כרטיס ישראלי, אני מוגדר בארה"ב כברירת מחדל ולא רואה אפשרות לשנות את המדינה. אני גם לא בטוח שאני רוצה לשנות לישראל כי אז תהיה לי בעיה הפוכה כשארצה להזין את ה-Amex החדש.
יש לי שני כרטיסים ולא הייתה לי בעיה לשים ישראלי ואמריקאי.

• אהבתי
Reactions: Lon
מכירים דרך להזין כרטיסי אשראי אמריקאים וישראלים ב- Google Wallet בצורה נוחה?
הוספתי גם וגם, הGoogle Play שלי מוגדר אמריקאי (לא יודע אם רלוונטי)

• אהבתי
יש לי שני כרטיסים ולא הייתה לי בעיה לשים ישראלי ואמריקאי.
עכשיו ניסיתי שוב ובאמת יש אפשרות לשנות את המדינה, אני בטוח שבפעם האחרונה שניסיתי זה היה מוגדר רק על ארה"ב ויכולתי לבחור רק אחת מה-States. מוזר.

שווה לי לנסות להוציא כרטיס נוסף כבר עכשיו (לדוגמה Citibank Perstige) על סמך אותו HP שהיה לי בגלל Amex? או לחכות שוב כמה חודשים?
א. לדעתי מדובר ב-HP נוסף, ב. אתה צריך לוודא שתעמוד בשתי דרישות המינימום כדי לקבל את פרס ההצטרפות בשניהם.

האם לחכות שהכרטיס סקיורד שיש לי מ-BofA 'יבשיל' לבד או שאני יכול לבקש להמיר אותו לאשראי על סמך זה שכבר יש לי ציון וכרטיס אשראי של חברה אחרת?
לבקש לא עולה כסף. אצלי ב-Cap1 ביקשתי כמה פעמים, ונעניתי בשלילה למרות שהיה לי כבר מעל 750 וכמה כרטיסים במשך שנה לפחות. מתישהו ויתרתי, ובסוף הם יזמו פניה אליי מתישהו אחרי ששכחתי ממנו ואמרו לי שמחזירים לי את הבטחון.

• אהבתי
לבקש לא עולה כסף. אצלי ב-Cap1 ביקשתי כמה פעמים, ונעניתי בשלילה למרות שהיה לי כבר מעל 750 וכמה כרטיסים במשך שנה לפחות. מתישהו ויתרתי, ובסוף הם יזמו פניה אליי מתישהו אחרי ששכחתי ממנו ואמרו לי שמחזירים לי את הבטחון.
התלבטתי אם זה חלק מתהליך שעלול לפגוע בציון אבל אני מבין ממך שזו רק שיחת טלפון ותשובה של כן או לא, אז אני פשוט אנסה. תודה!

לפי הלעיל, מה הדרך הנכונה לקבלת הכרטיס הראשוני
כנראה שתצטרך להגיע פיסית לסניף כלשהו כדי להוציא סקיורד.
בופא אמקס או שמא בצ'ייס (איפה שהחשבון שלי)?
לאמקס אין כרטיסי סקיורד.
צייס לא בטוח שיסכימו, אבל שווה לנסות. הם כנראה גם היחידים שיש סיכוי כלשהו שיסכימו טלפונית במצבך.
ואם לא אז בופא.

1. מישהו הצליח להפעיל את האפליקציה של BofA על מכשיר בארץ? ניסיתי להתקין את ה-APK ישירות אבל עדיין לא עבד, הייתי צריך להוסיף גם VPN? או שיש שיטה אחרת?
אני מתישהו החלפתי את החנות אנדרואיד שלי לאמריקאית, ואז אין לי בעיה להתקין אפליקציות.
אבל לפני זה התקנתי כמה פעמים את הAPK ישירות וזה עבד סבבה.
בכל מקרה, לא צריך VPN בשביל זה.
מכירים דרך להזין כרטיסי אשראי אמריקאים וישראלים ב- Google Wallet בצורה נוחה? לאחר שהוספתי לשם את הכרטיס של BofA אני לא מצליח להוסיף עוד כרטיס ישראלי, אני מוגדר בארה"ב כברירת מחדל ולא רואה אפשרות לשנות את המדינה. אני גם לא בטוח שאני רוצה לשנות לישראל כי אז תהיה לי בעיה הפוכה כשארצה להזין את ה-Amex החדש.
לא נתקלתי בבעיה.
יש לי לא מעט ישראלים ואמריקאים, ומעולם לא הייתה לי בעיה להוסיף.
לכל כרטיס אתה צריך להכניס כתובת של אותו כרטיס, ולכן אין בעיה לשים כרטיסים ממדינות שונות.
3. שווה לי לנסות להוציא כרטיס נוסף כבר עכשיו (לדוגמה Citibank Perstige) על סמך אותו HP שהיה לי בגלל Amex? או לחכות שוב כמה חודשים?
זה לא יהיה עם אותו HP אלא זה יהיה HP נפרד.
לפעמים אומרים להוציא מאותו מנפיק 2 כרטיסים באותו יום, כי אותו מנפיק מרכז HP של אותו יום ל HP אחד. אבל הטריק הזה לא עובד כשאתה מנפיק מבנקים שונים.
לגבי סיטי, אתה יכול להוציא רק אם יש לך ITIN או SSN.
היתרון היחיד של להוציא עכשיו עוד כרטיס זה שהבנק החדש כנראה לא יראה את הHP אם עשית את הבקשה באותו יום (לוקח לזה זמן להתעדכן). אבל השאלה אם יש לך מספיק הוצאות כדי לקבל את 2 ה sign up bonus (בסוף זה החלק החושב).
על פניו לא נראה לי שיקרה כלום אם תחכה עוד 2-3 חודשים.
4. האם לחכות שהכרטיס סקיורד שיש לי מ-BofA 'יבשיל' לבד או שאני יכול לבקש להמיר אותו לאשראי על סמך זה שכבר יש לי ציון וכרטיס אשראי של חברה אחרת?
אתה יכול לבקש, אבל לא בטוח בכלל שהם יסכימו. מה איכפת לך להשאיר אותו ככה?

אני מתישהו החלפתי את החנות אנדרואיד שלי לאמריקאית, ואז אין לי בעיה להתקין אפליקציות.
אבל לפני זה התקנתי כמה פעמים את הAPK ישירות וזה עבד סבבה.
בכל מקרה, לא צריך VPN בשביל זה.
תודה, אנסה שוב עם ה-APK.
לא נתקלתי בבעיה.
יש לי לא מעט ישראלים ואמריקאים, ומעולם לא הייתה לי בעיה להוסיף.
לכל כרטיס אתה צריך להכניס כתובת של אותו כרטיס, ולכן אין בעיה לשים כרטיסים ממדינות שונות.
כן זו טעות שלי כנראה, ניסיתי עכשיו ועבד חלק.
זה לא יהיה עם אותו HP אלא זה יהיה HP נפרד.
לפעמים אומרים להוציא מאותו מנפיק 2 כרטיסים באותו יום, כי אותו מנפיק מרכז HP של אותו יום ל HP אחד. אבל הטריק הזה לא עובד כשאתה מנפיק מבנקים שונים.
לגבי סיטי, אתה יכול להוציא רק אם יש לך ITIN או SSN.
הבנתי, תודה על ההבהרה. באמת במהלך מילוי טופס הבקשה ל-Amex הם נתנו לי אפשרות לבקש עוד כרטיס.
אבל השאלה אם יש לך מספיק הוצאות כדי לקבל את 2 ה sign up bonus (בסוף זה החלק החושב).
יש לי לפעמים אבל לא רוצה להיות לחוץ להוציא כסף (במיוחד כש-Amex לא עובר בכל מקום), לכן באמת עדיף לי לחכות.
אתה יכול לבקש, אבל לא בטוח בכלל שהם יסכימו. מה איכפת לך להשאיר אותו ככה?
האמת שבדיוק ביקשתי ואושר לי קרדיט של 1,200. רציתי את זה כדי להפוך את הכרטיס הזה לראשי שלי ולהחליף את הכרטיסים הישראלים, בנוסף קיבלתי בחזרה את ההפקדה של ה-600 דולר אז זה גם נחמד (גם ככה אני נועל עוד 1,500 כדי שחשבון הבנק יהיה חינמי).

תודה!

מה שאני עשיתי (כשעוד הייתי בארה"ב, אבל אני לא חושב שזה משנה) זה להוסיף חשבון נוסף לטלפון (יש לי כמה כתובות ב-GMAIL), ולהגדיר שהוא מארה"ב. ואז זה אפשר לי להתקין אפליקציות שלא זמינות בארץ.

• אהבתי
באמת במהלך מילוי טופס הבקשה ל-Amex הם נתנו לי אפשרות לבקש עוד כרטיס.
זה משהו אחר לגמרי.
הם הציעו לך AU, שזה עותק נוסף של אותו כרטיס רק עם שם אחר (במקור לבן/בת זוג, ילדים וכו').
ה"פנטנט" שמדברים עליו זה לא פיצ'ר רשמי ולרוב לא משהו שהבנקים יאשרו בכלל. זה רק טריק שאנשים גילו.
האמת שבדיוק ביקשתי ואושר לי קרדיט של 1,200. רציתי את זה כדי להפוך את הכרטיס הזה לראשי שלי ולהחליף את הכרטיסים הישראלים, בנוסף קיבלתי בחזרה את ההפקדה של ה-600 דולר אז זה גם נחמד (גם ככה אני נועל עוד 1,500 כדי שחשבון הבנק יהיה חינמי).
לא הבנתי איך זה קשור לזה שהכרטיס ראשי או לא (בהנחה שהצבירה באותם תנאים).
מה שאני עשיתי (כשעוד הייתי בארה"ב, אבל אני לא חושב שזה משנה) זה להוסיף חשבון נוסף לטלפון (יש לי כמה כתובות ב-GMAIL), ולהגדיר שהוא מארה"ב. ואז זה אפשר לי להתקין אפליקציות שלא זמינות בארץ.
די בטוח שצריך להיות בארה"ב כדי לעשות את זה, אחרת החשבון החדש יוגדר כחשבון ישראלי.

אבל מעניין מה שהצעת לגבי כמה חשבונות על הטלפון. אני הגדרתי חשבון ישראלי על טלפון אחר (ישן) כדי שיהיו לי אפליקציות שלא זמינות בארה"ב. אבל אולי באמת הפתרון העדיף נוא להגדיר את החשבון הנסוף על הטלפון הרגיל.

זה משהו אחר לגמרי.
הם הציעו לך AU, שזה עותק נוסף של אותו כרטיס רק עם שם אחר (במקור לבן/בת זוג, ילדים וכו').
אה אוקיי, דילגתי ישר אז לא שמתי לב.
לא הבנתי איך זה קשור לזה שהכרטיס ראשי או לא (בהנחה שהצבירה באותם תנאים).
קרדיט לימיט יותר גדול (בלי לנעול עוד כסף) ככה שלא אצטרך לשלם את החשבון בתדירות גבוהה כדי לפנות יתרה, בנוסף עכשיו יש לי עוד כרטיס אשראי שצובר ותק לא? או שהסקיורד גם נחשב לזה?

די בטוח שצריך להיות בארה"ב כדי לעשות את זה, אחרת החשבון החדש יוגדר כחשבון ישראלי.
האמת שלא היה מדובר בחשבון חדש, אלא חשבון קיים שעדכנתי בו את המדינה.
יכול להיות שאי אפשר לשנות למדינה שלא תואמת את ה-IP שלך, אבל אני מאמין שזה פתיר עם VPN.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
T דירוג אשראי צנח דרסטית - חזרת צ'ק מסיבה טכנית צרכנות פיננסית 67
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה