• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כסףקון, מישהו נרשם?

א' זה לא נשמע מעניין בכלל. כמו שנאמר פה - תכנים בינוניים, הרבה מתחת לרמה של הפורום + אפשרות שמביאים את החוג למגדר להרצות על פשעי ומעללי הגברים הסטרייטים הלבנים.
ב' נשמע שזה בעיקר יהיה כסף-בכיס-שלי-קון של המארגנים. זה לא נראה משהו באמת מעניין כמו מפגש של אנשים מכאן שיש רמה. אלא סתם מסחטת כסף מההדיוטות.

אני גם פמינאצי, כי אני מאוד מתקדם.

אני שוקל אם שווה להירשם.
http://kessefcon.vp4.me/con-october2015
לא כ"כ יודעת במה מדובר, אבל כלל האצבע שלי אומר שאם מישהו אומר לי לקחת אחריות על הכסף שלי, ואז עוד מבקש דמי הרשמה (194 ש"ח!!) , אני לוקחת אחריות על הרגלים שלי ובורחת (וסליחה מראש אם מדובר באתר/אירוע עם תוכן ערכי).

רק עכשיו פתחתי את הלינק. לא ברור לי מה זה הזוגיתא הזה ומה זה כסףקון ומה זה האישה שהפסיקה לקנות, יותר מדי ישויות שלא ברור מי הן ומה הן ומה הקשר שלהן לכנס. חלק מהדוברים בחרו בצילומים לא מקצועיים.
לדעתי זה כנס שמנסה לתפוס הכל מהכל (לפי כמות הבולטים בעמוד כאשר כל בולט שווה נושא שייסקר בכנס).
לא הבנתי אם אני רוצה להתייעל מבחינה צרכנית מה מעניין אותי לשמוע דובר בכנס שמוגדר כאושיית פייסבוק...זה לא שהכנס הוא בנושא שיווק ואז אושיית פייסבוק זה סופר רלוונטי.
הקיצר...הם צריכים יועץ שיווק :)

אותי הוציאו משם כי הערתי לאדמינית (לא שרון, היא נחמדה סה״כ) על היסטריותה. נו שוין.

אכן, נראה שהיה מרחץ דמים בחוסכים ונהנים..
ממש פרק תשע עונה שלוש של קבוצות הפייסבוק.

הדבר היחיד שם שנראה לי מעניין זה ניהול נושא הביטוחים, שם אני יודעת שיש לי פער ידע משמעותי שאני צריכה לסגור. אבל מכיוון שיש לי גישה לספריות ולאינטרנט- למישהו שהתעסק בנושא יש אולי חומר קריאה שהוא ממליץ עליו?
אני הולכת בשביל נושא הביטוחים, אשמח לעדכן ואשמח לקרוא חומר נוסף אם את מוצאת.

יש לי חצי כרטיס זוגי, אם מישהו בעניין...

לסיכום - אני שמחה שהלכתי באופן אישי, אני בתקופת התחפרות והתעצלות והכנס נתן לי נקודות למחשבה ואני מקווה ששהוא יעזור לי לחדש את תהליך ההתמקדות הסולידי שלי. לא השתעממתי בשום שלב, אבל גם לא גילו לי את אמריקה - כמו שנאמר כאן, היה מעט מאוד שלא ניתן לגילוי עצמי בשיטוט קצר בבלוגוספירה. ההרצאות היו מעניינות והדוברים היו טובים, אבל תכני ותכנון הכנס היו טעוני שיפור - יחס ההרצאות מעניקות הידע לעומת הרצאות הקואצינג היה נמוך לטעמי. לכל הדוברים ניתן אותו פרק זמן - 20 דקות שאכן הספיק להרצאה של אדם חביב שהגשים את חלומו אבל הותירה ליועץ המשכנתאות זמן להעביר שני מסרים מרכזיים - הריבית פחות חשובה ובואו להתייעץ אצלי. הייתה עוד הרצאה מעניינת של יועצת ביטוח, שהייתה טובה ואינפורמטיבית, אבל בדיעבד הייתה מאוד פרו-ביטוח ולא נתנה גילוי נאות - אין לי מושג ממה היא מתפרנסת בעצם אז קשה לי לאמוד את העצות שלה. שניים מהדוברים העבירו את ההרצאה שלהם לראשונה בכנס, זה לא מתאים לאירוע שתג המחיר שלו הוא 135 ש"ח. האירוע גם נמשך שעה פחות מהמוצהר מה שהעלה את התהיה למה הקפידו כל כך על זמני ההרצאות וקטעו את רוב הדוברים.

בשורה התחתונה - מעניין אך בוסרי...

אני חברה בקבוצה שם, אבל אנשים שם ממש מתחילים.
ברגע שמישהו משתף במשהו טוב שקרה לו, ישר קופצות אלה שלא מצליחות לצאת מהמינוס ומתחילות לייבב.
זאת גישה שמעצבנת אותי, יש שם קצת יותר מדי תבוסתנות.
לגבי הכנס, אני מניחה גם הוא למתחילים שעוד לא גילו שאפשר לרשום הוצאות ולאזן אותן עם ההכנסות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מישהו מכיר את הבנקים האלו: צרכנות פיננסית 0
Z החלטת האו״ם האחרונה, מישהו מוכן להסביר ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 18
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
Y מישהו שנמצא בפסגות טרייד? שוק ההון 4
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
נ פרויקט 'שובל ברמות' ירושלים מישהו מכיר? נדל"ן 0
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
A מישהו מבין למה שערי הדולר והאירו עלו בצורה חדה שוק ההון 8
מ השקעה בביטוח חיים של מישהו אחר השקעות אלטרנטיביות 16
U מישהו התנסה עם Passiv? שוק ההון 0
T מישהו שמע או התנסה עם בוליגו? השקעות מולטי פמילי ועוד השקעות אלטרנטיביות 3
A מישהו יודע מהו אתר המסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
V מישהו יודע למה אין נתונים על ZPRV/ZPRX באתרים השונים מהתאריך 30.6? פוסטים מאיכות נמוכה 2
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A מישהו יודע כיצד ניתן להשיג מידע על כמה הרוויחו המדדים המובילים שוק ההון 1
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א מישהו יכול להמליץ על ספר כדאיות השקעות בנדלן? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
W האם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה מ- cost average? פוסטים מאיכות נמוכה 19
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
מ tastyworks מישהו מכיר/משתמש? פוסטים מאיכות נמוכה 0
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
H האם מישהו כאן גר בישוב עם הטבות מס? צרכנות פיננסית 17
Z האם מישהו קיבל אי פעם הודעה כזאת באיזור אישי במס הכנסה מיסים 7
A מישהו יכול בבקשה להסביר לי (בתור מתחיל) מה זה קרנות איריות ומה זה בלאקרוק? שוק ההון 4
F מישהו משתמש במסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
F FAIR פלטפורמה חדשה לרכישת קרנות נאמנות נאמנות אקטיביות - האם מישהו התנסה? שוק ההון 28
S מישהו נוסע על סיאט אטקה 2019? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
O Boxabl, מישהו בדק אם ניתן לייבא לישראל? נדל"ן 2
B ניסיון עוקץ מוזר - מישהו מבין מה מטרתו? אוף טופיק 41
O מישהו יכול להסביר למה ETFs עוקבי TIPS יורדים בחודשים האחרונים? שוק ההון 2
M מישהו כאן יודע מבחינת מיסוי של עמותה? מיסים 14
Y מישהו עדיין חושב שBitcoin זה רעיון טוב? השקעות אלטרנטיביות 788
tomer111 מישהו פה קנה שטח חקלאי שהופשר לבניה? נדל"ן 8
tomer111 האם עוד מישהו כאן חושש ממצב שחשבון ההשקעות נעלם? שוק ההון 12
stamEhad BloxTax - שירותי מיסוי עבור קריפטו. האם מישהו התנסה? השקעות אלטרנטיביות 5
בובין חוט-השני דמי תייווך כרוכש דירה - מישהו הצליח להתחמק? נדל"ן 195
E מחפש מישהו שמבין בגיטרה בסיסית לפנענח טאבים פשוטים פוסטים מאיכות נמוכה 3
G שאלת מטח עם מישהו מכיר שוק ההון 5
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
Y חברת "סלייס" - מישהו יודע מה קורה שם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Adrian אשמח אם מישהו יכול להסביר לי יותר לעומק שוק ההון 13
ד האם מישהו יכול לתת רקע על מניית יאללה גרופ? פוסטים מאיכות נמוכה 3
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה מישהו יודע איך אפשר להגיע לDB שמדלן עובדים איתו ? נדל"ן 6
E הציעו לי להצטרף לBNI האם שווה ? מישהו מכיר ויכול להמליץ? פוסטים מאיכות נמוכה 6
L פער מחירי דירות באריאל - מישהו יודע להסביר בבקשה נדל"ן 3

נושאים דומים

Back
למעלה