• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש למישהו מושג מדוע זה לא נותן לי למכור? (תמונה בפנים)

• פותח הנושא Rio
  • פורסם בתאריך

Rio

משתמש רגיל
דירוג
193
אני מנסה למכור קרן שהעלו לה את הדמי ניהול

מאחר וזה לא משהו סחיר כמו תעודת סל או מנייה אז אמור להימחר תוך גג יום יומיים ואין לזה קשר אם יש קונים או אין קונים שמוכנים לקנות במחיר שהגדרתי,
משומה הקרן הזו לא נמכרת, היא לא מופיעה בתיק, אני לא יכול לבטל את ההוראה, והסטאטוס הוא משהו לא ברור
אני אפילו לא מצליח למצוא הגדרה ברורה למונח BST שיש שם
ובינתיים כמובן שלא צובר תשואה

אשמח לעזרתכם המקצועית

not_selling.png

אני בסיטואציה זהה בבנק איגוד (מנסה לקנות את הקרן של תכלית TTF על מניות העולם, והיא תקועה איפשהו בלימבו)

אני בסיטואציה זהה בבנק איגוד (מנסה לקנות את הקרן של תכלית TTF על מניות העולם, והיא תקועה איפשהו בלימבו)
לוקח מספר ימים לקניה/מכירה. גם אני קניתי דרך טרייד-וואן אם איני טועה זה היה ביום רביעי או חמישי והביצוע יצא ביום שני שלישי אחרי שמשהו הסתכרן עם השוק האמריקאי. וגם התשואה היומית מוצגת בדילי של יום עד שהבורסה בניו יורק נסגרת.

הגדרה ברורה למונח BST שיש שם
אם איני טועה זה מקביל ל- at best ז״א שאתה מבקש לקנות במחיר הטוב ביותר.
זה כנראה לא נסחר ברציף, אלא בסוף יום מסחר.
מנסיון עבר שלי, אם הכמות קטנה ההוראה מתעכבת עד שיהיו בפול עוד הראות כדי להשלים למינימום הנדרש לביצוע. אולי אני טועה ויתקנו אותי המומחים.
מילון מושגים פיננסים:
http://www.dividend.co.il/dictionary.htm

@yossik תודה על התשובה!

האם ניתן להגדיר limit לקרנות, או שמשום שהן נסחרות בסוף היום אזי ניתן להשתמש בפקודהbst בלבד?

@yossik תודה על התשובה!

האם ניתן להגדיר limit לקרנות, או שמשום שהן נסחרות בסוף היום אזי ניתן להשתמש בפקודהbst בלבד?
אם זכרוני אינו מטעה אותי (הגיל סחבאק, הגיל) לא ראיתי אופציה לשנות או להגדיר את הלימיט.
וגם לי יש שאלה למבינים ממני ואולי @הסולידית תוכל לעזור - לי נראה שהמחיר נקבע לאחר נעילות הבורסות בעולם שאותן ני"ע מחקה ואז נקבע ערך הנייר

מכר לי אתמול! לקח סה"כ 5 ימים...
אני עוד הייתי במצב מסוכן כי היה עיכוב לא צפוי עם המשכורת והייתי חייב לקבל את הכסף מהקרן כמה שיותר מהר לפני חיוב האשראי שלא אכנס למינוס כי בעוש לא היה מספיק.

יוסי וסיניסטר תודה על ההשתתפות בדיון, גם אני אשמח לעוד תגובות בעניין המעט מתסכל הזה

בעניין המעט מתסכל הזה
זה לא מתסכל אם יודעים מראש איך מתנהל המסחר בקרנות מסוג זה.
בהחלט מצטרף לבקשתך שעוד חברים יתרמו מהידע שלהם בנושא.
איפה @איליה ?

שער קרן נאמנות נקבע בסוף מסחר, זאת לעומת קרן סל או תעודת סל שנסחרות כמו מניות.
סלקיה מתבצעת בT+1 אם אינני טועה.
יש שלב שבו לא רואים לא את הקרן ולא את הכסף

@Rio מה שמוזר לי אצלך זה שכמות ביצוע שאר ביצוע מאופסים. בתור לקוח בנק לאומי, אני יכול לומר לך שכדאי לדבר עם הסניף ולבדוק מה קורה, ככה תקבל הסבר מלא.

אני עוד הייתי במצב מסוכן כי היה עיכוב לא צפוי עם המשכורת והייתי חייב לקבל את הכסף מהקרן כמה שיותר מהר לפני חיוב האשראי שלא אכנס למינוס כי בעוש לא היה מספיק.
סתאם שאלה: אתה מתבסס על קרן מנייתית כדי לאזן עו"ש?

מנסיון עבר שלי, אם הכמות קטנה ההוראה מתעכבת עד שיהיו בפול עוד הראות כדי להשלים למינימום הנדרש לביצוע
כפי שזכור לי אין מינימום לביצוע בשלב מסחר בו נסחרת קרן נאמנות

תודה על התרומה לדיון איליה. לא מחקתי את הנתונים ואם אתה אומר שהנתונים מצביעים על בעיה אני אברר ברגע שיועילו בטובם לענות לי בבנק.

ולשאלתך אני לא משתמש בקרנות מניה ואגח לאזן את העוש, מדובר במקרה חריג שלמדתי ממנו. יש לי למקרים כאלה קרן כספית וכשאני מוכר אותה תמיד תוך יומיים הכסף בחשבון. משום מה רק עם המניותיות זה קורה

האם במרווח ה5 ימים הללו שההוראה לא מבוצעת, היא סופגת הפסדים\רווחים של פרק הזמן הזה או אך ורק של היום מסחר למחרת?

האם במרווח ה5 ימים הללו שההוראה לא מבוצעת, היא סופגת הפסדים\רווחים של פרק הזמן הזה או אך ורק של היום מסחר למחרת?
ההערכה שלי היא שהיא סופגת את הרווח/הפסד של כל התקופה.
יש בעיה ענקית עם הקרנות הישראליות שמחקות מדדי חו"ל, בגלל חוסר הסינכרון בין ימי ושעות הפעילות של הבורסות ובין סיום קבלת פקודות בבתי ההשקעות לבין קביעת השער היומי של הקרנות האלה.
הבורסה הישראלית נסחרת בימים א'-ה' , שאר העולם ימים ב'-ו'.
קרן מחקה מדד אמריקאי קובעת שער רק אחרי סגירת הבורסה האמריקאית (בערך 11 בלילה אצלנו), או האירופאית (בערך 5 אחה"צ אצלנו). מצד שני, בתי ההשקעות מסיימים לקבל פקודות עוד לפני שידוע השער של אותו היום. מה שמשאיר אותנו עם חוסר ידיעה גמור לגבי המחיר.
אם נתת פקודת קניה/ מכירה לקרן מחקה מדד אמריקאי ביום חמישי, הפקודה תתקבל ביום שני אבל תבוצע רק ביום שלישי (כי רק בשני בערב יוודע שער הקרן.

בקיצור, לתת פקודות לקרנות כאלו רק בימים שלישי ורביעי אם רוצים פעולה מהירה. עצוב אבל זה מה יש.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossidiv האם למישהו כאן יצא להשקיע עם [נערך] פוסטים מאיכות נמוכה 7
B משרת סטודנט מדעי המחשב למישהו עם ניסיון התפתחות אישית 9
R למישהו יש נסיון עם פעמון חכם לדלת ? אוף טופיק 3
A יש למישהו מידע על מדדים שונים שוק ההון 3
L למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם שעות פנויות וידע בתכנות אוף טופיק 8
א הטבות הבנקים לפותחי חשבון עו"ש - האם למישהו יש ניסיון בהשגתן בחשבון קיים? צרכנות פיננסית 18
ג חשבון ב coinbase כאזרח אמריקאי תושב ישראל, יצא למישהו? השקעות אלטרנטיביות 8
N למישהו יצא להוציא דרכון רומני? עלות vs כדאיות אוף טופיק 10
א שאלה קצת מביכה - למה למישהו אכפת מדיבידנדים ? שוק ההון 172
נ מסמך אקסל טוב לניהול השקעות- יש למישהו? שוק ההון 2
G קרה למישהו פעם ? מכירה רעיונית שוק ההון 5
L מישראל לIB ל TW למישהו יש נסיון? צרכנות פיננסית 6
L אני צריכה לשלוח סריקה דרכון שלי למישהו איך אני מוודא שהוא לא ישתמש איתה אחר כך? אוף טופיק 7
Z האם למישהו יש קישור לרשימת קרנות מחקות הישראליות הזולות שוק ההון 6
L דירה במרכז - AIRBNB - למישהו יש נסיון? נדל"ן 21
נ אוליי למישהו יש רעיון כיצד ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
נ למישהו יש רעיון איך ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? צרכנות פיננסית 1
K למישהו יצא להמיר שקלים ליורואים ולשלוח אותם לבנק אירופאי דרך xe? צרכנות פיננסית 1
י שאלה בהשקעות אבל למישהו שונה - הלכה וכשרות. שוק ההון 15
unrealx למישהו פה יצא להתעסק עם "אינטו - רשת חברתית להשקעות נדל"ן"? נדל"ן 1
Liron2035 למישהו יש נסיון עקבי ומוצלח עם העברת כסף מבנק לאומי לIB (זה"ב)? צרכנות פיננסית 34
L יש למישהו המלצה לשכפול מפתחות לרכב באשקלון והסביבה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ליאת - איפה שיש רצון... למישהו יש המלצה (לא יעוץ!) על קופת גמל להשקעה עם דמי ניהול נורמליים? צרכנות פיננסית 26
Z נדל"ן מניב בארץ (משרדים). האם יש למישהו קישור לידע ומידע איכותי בנושא שוק ההון 0
waskindalost למישהו יש המלצה למכונת כביסה ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 56
T יש למישהו נסיון עם יועצי (/"משווקי") השקעות של בתי ההשקעות? שוק ההון 3
א למישהו יש נסיון עם מעמ+דמי טיפול של משלוח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
משה למישהו יש ניסיון בהעברת שיעורים פרטים? אוף טופיק 17
S למישהו יש המלצה ליועץ השקעות? שוק ההון 2
א למישהו/י יש נסיון בנו פו/ חפיפה עם אבקת סודה לשתייה? אוף טופיק 46
דימה למישהו יש ניסיון במענקי מילואים ומכתבים למוסד לביטוח הלאומי? צרכנות פיננסית 6
V אני רוצה לקנות לאחיינית שלי כיסא אוכל לבית ולא מבין בזה כלום, יש למישהו המלצה? אוף טופיק 10
yossidiv למישהו פה יצא לעבוד עם Covercy? צרכנות פיננסית 24
ג האם למישהו יש ניסיון עם השירות של רמי לוי תקשורת(סלולר)? צרכנות פיננסית 3
Q יש למישהו נסיון עם הלוואות חברתיות ? שוק ההון 1
מוריה ביטוח סיעודי? בית אבות סיעודי? למישהו ניסיון? אוף טופיק 6
הקוקיה למישהו יש התנסות אישית עם וואלה מובייל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
T תל אביבי שרוצה רילוקיישן בארץ ואין לו מושג אוף טופיק 20
הפרופסור סיימתי תואר ראשון ואין לי מושג מה הלאה התפתחות אישית 107
G שאלת תם ללא מושג כלל נדל"ן 12
Lemonade מה החשיבות של חסכון פנסיוני, ועזרה בהבנת מושג מתוך טופס 161 שוק ההון 1
oz1987 הלוג שאין לו מושג יומני מסע אישיים 473
M מדוע קיים אצלי פער גדול בין קרנות פנסיה והשתלמות בעלות מסלול זהה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א מדוע הוצאות במטבע זר באשראי יורדות רק אחרי כמה חודשים וכיצד לשנות ? צרכנות פיננסית 12
M מדוע מחירי הדירות לא משוקלל במדד המחירים לצרכן ? נדל"ן 77
Z קרן כספית - מדוע חוייבתי במס של 25% ? שוק ההון 10
Y בחור צעיר - מדוע שיער הזקן מלבין? אוף טופיק 38
A מדוע הכנסה ממניות לא נחשבת כמו שכר בתחשיב של החזר משכנתא נדל"ן 72
I מדוע אין פיצוי על המח״מ באג״ח הממשלתי? שוק ההון 1
ת מדוע באתר "כלכליסט" כבר אי אפשר לקרוא תגובות? פוסטים מאיכות נמוכה 1

נושאים דומים

Back
למעלה