• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

למישהו יש המלצה למכונת כביסה ?

waskindalost

משתמש רגיל
דירוג
414
תנאי סף -

7 ק"ג. רוחב עד 60 ס"מ.
עד 3K שח.
אחריות ארוכה ככל האפשר, גם אם בתוספת (קבועה וחד פעמית).
תוכנית קצרה של 15-30 דקות.

מישהו קנה לאחרונה ויש לו המלצה?

אני מסתכלת באתר wisebuy כדי ללמוד על הקריטריונים שיכולים לעניין אותי. אחר כך עושה סקר שוק. בדרך כלל אצל "אבי סופר" הכי זול.
אין לי נסיון מהזמן האחרון.

הכי זולה שנכנסת בתנאי הסף שלך.
יש לנו באוקנט, זנוסי ואלקטרולוקס ומכולן מרוצים (בסוף זה תוף שמסתובב מצד לצד, לא חללית).

נערך לאחרונה ב:
אנחנו עם בוש, קנינו בבלאק פרידיי האחרון. עלתה כ1500 ש"ח + 200 ש"ח הרחבת אחריות ל3 שנים.
יופי של מכונה. היה לנו ממש חשוב נוכחות של טיימר כדי ליעל טוב את התהליכים בבית :)

כתבה ממאקו על מכונות כביסה אמינות.

אמ;לק: מכונות של בוש, בעלות קיבולת של 7 ק"ג עם לפחות 1000 סל"ד אמינות מאוד לפי הכתבה.

מיותר לגמרי, 500-600 סל"ד good enough.

ציטוט מהכתבה:
"נדרשת אופציה של 1,000 סל"ד לפחות במכונת הכביסה – גם כדי שלכם תהיה האופציה לבחור אבל בעיקר מכיוון שזה אומר שמכונת הכביסה מגיעה עם תוף עבה יותר, מה שמונע תקלות עתידיות. לגבי השימוש עצמו, ממליצים הטכנאים להשתמש בסל"ד גבוה רק במידה ואתם מעבירים את הבגדים למייבש."

כלומר, עצם האפשרות ל-1000 סל"ד מסייעת למנוע תקלות, גם אם לא משתמשים בה.

תן לי רכב של 500 כ"ס כי הגיר שלו יותר עמיד, אבל סע איתו רק 90 קמ"ש.

כמובן יש לזה מחיר.

מעולם לא שמעתי שמכונת כביסה התקלקלה בגלל שהתוף היה דק מדי. בדרך כלל האלקטרוניקה או החיבור של התוף לציר מתקלקל הרבה לפני (תכנון לשבר על ידי היצרנים).

מחיה את השרשור הזה.

עברנו דירה ואנחנו מחפשים מכונה חדשה, עד אלף ש״ח. קצת מפחדים לקנות יד שניה.
fwiw, אנחנו זוג שמכבס פעם בשבוע.

המלצות?

קנה הכי זול שאפשר. באמת. כך אמר לי מכונאי של מכונת כביסה שהיה אצלי לפני כמה שנים ומאז עצתו מוכיחה עצמה שוב ושוב אצל כל חברי, שהם בעלי משפחות ומכבסים 5-10 מכונות בשבוע. לטענתו, הדור החדש של מכונות הכביסה הרבה פחות עמיד, ולכן, מכיוון שחומרי הבניה שלהם הם לא איכותיים, כשמשהו ישבר, כבר לא תרצה לתקן. הוא אישית אמר לי שהוא מתקן בעיקר מכונות ישנות יותר ואיכותיות, והמכונות החדשות מכילות חלקי פלסטיק שאפשר לתקן אבל אנשים לא רוצים לתקן בגלל שהעבודה יקרה מדי. בסופו של דבר, הוא אמר שיש יחס ישר בין המחיר לבין הזמן שהמכונה תחזיק, אבל לפעמים גם מכונות מיצרן טוב מחזיקות פחות מהממוצע. הוא אומר שזוג צעיר יכול לעבור דירה כמה פעמים ולדפוק את המכונה ופשוט חבל.

אחרי ההצעה שלו קניתי את המכונה הכי זולה בשוק, לפני 7 שנים. מאז, כל החברים שלי קנו מכונות זולות (בסכומים שלא עולים על 1500 ש"ח). לאף אחד מהם עדיין לא התקלקלה המכונה החדשה, שזה נורא מצחיק כי זוג ספציפי של חברים מת שהיא תתקלקל כי מאז נולדו להם עוד כמה ילדים והם לא רוצים להוציא על מכונה חדשה וגדולה כל עוד הישנה עובדת אבל זה נעשה כבר ממש ביזארי ואולי לא כלכלי. המכונה שלי עובדת מצוין, ואם היתה מתקלקלת, מזמן עשתה את שלה. לטענתו, בוש ודומיה מחזיקות לפעמים ארבע-חמש שנים לפני תקלה, ומכונה זולה שנתיים, אבל חלק גדול מהן מחזיק, כמו שלי, 7-10 שנים ועולה חצי. הוא סייג ואמר לקנות מכונה שהיא כמה שיותר מכנית וכמה שפחות אלקטרונית כי רוב התקלות הן לא במכניקה.

אם זה מענין אותך, קניתי אלקטרה, בלי צג דיגיטלי בסכום של 1300 ש"ח, הכי זולה שהיתה בנמצא ל- 7 ק"ג. כנ"ל לגבי החברים (4 מכונות שונות). ראיתי יחסית פשוטות ב- 900 ש"ח, במקומך פשוט הייתי הולכת על זה.

מאז, כל החברים שלי קנו מכונות זולות (בסכומים שלא עולים על 1500 ש"ח).
מסכים בהחלט. רכשתי מכונת כביסה פשוטה עם בקרה מכאנית (אלקטרה EL1076) ב-2010 ב-1400 שח, משמשת אותי עד היום בלי אף תקלה בדרך.

אני עם Siemens WM12E461ME מפברואר 2008 ועד היום עובדת פגז (טפו טפו טפו).
ממוצע שימוש מאז ועד היום - מכונה בשבוע וחצי.
הבנתי שסימנס במכונות כביסה זה בוש.
ומבחינת היגיון באמת עבדתי לפי מה שכתוב כאן בנוגע לסל"ד, קניתי 1200 סל"ד ורוב הזמן אני משתמש ב800 סל"ד, פשוט היה לי חשוב לדעת ש800 סל"ד זה לא הרף הגבוה שלה ושאני בעצם תמיד משתמש ברף הגבוה שלה, מה שמבחינה הגיונית ישחק אותה יותר.
לא ידעתי דבר על עובי התוף...
בכל מקרה אחלה מכונה, ממליץ בחום על סימנס או בוש.
מצד שני - הורי אשתי תמיד קונים את ההכי זול, ב1,000 ש"ח +/- וכשמתקלקלת פשוט מחליפים, ולמרבה ההפתעה המכונות הללו מחזיקות כמה שנים טובות (מעל 5), אז גם זו אופציה.

אני מופתעת לרעה מלוחות הזמנים עד להשבתה של המכונות החדשות.
יש לי מכונת כביסה של miele משנת 97 כמדומני . התקלקלה לראשונה לפני שנתיים.הגיע טכנאי שנראה כמו רוקח. כששאלתי אותו כמה זמן לדעתו המכונה תחזיק עוד סובב את התוף , הצמיד אוזן לאדמה... ואמר שלהערכתו אם נשמור עליה עוד כ 10-15 שנה.
גילוי נאות- המכונה כבר עשור נמצאת במרפסת בחצר! גלויה וחשופה לאיתני הטבע.
התיקון היה יקר ועלה 500 שקל..

להורים שלי יש "מכונה הכי זולה" של סמסונג. והם פחות מרוצים....

אני מופתעת לרעה מלוחות הזמנים עד להשבתה של המכונות החדשות.
יש לי מכונת כביסה של miele משנת 97 כמדומני . התקלקלה לראשונה לפני שנתיים.הגיע טכנאי שנראה כמו רוקח. כששאלתי אותו כמה זמן לדעתו המכונה תחזיק עוד סובב את התוף , הצמיד אוזן לאדמה... ואמר שלהערכתו אם נשמור עליה עוד כ 10-15 שנה.
גילוי נאות- המכונה כבר עשור נמצאת במרפסת בחצר! גלויה וחשופה לאיתני הטבע.
התיקון היה יקר ועלה 500 שקל..
מילה זו רמה לגמרי אחרת. בכלל, המכונות משנת 97 מורכבות בעיקר ממתכות ולא מפלסטיקים זולים. היתה לי מכונה מעולה לפני זו, והתושבות של התוף שלה היו ממתכת. כשהתושבות מתקלקלות שומעים רעשים נוראיים ובסוף יש קלקול. הטכנאי אמר שהמכונות הישנות החזיקו שנים, והחדשות מחזיקות הרבה פחות בגלל חתיכת מתכת קטנה שהחליפו בפלסטיק. זה משתלם להם כי בדרך כלל התיקון יקר מכדי לטרוח. דבר שני, כמו שכתבתי קודם, זה הלוח האלקטרוני שפשוט לא צריך במכונת כביסה - זה לא אפולו 13.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
L יש למישהו המלצה לשכפול מפתחות לרכב באשקלון והסביבה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ליאת - איפה שיש רצון... למישהו יש המלצה (לא יעוץ!) על קופת גמל להשקעה עם דמי ניהול נורמליים? צרכנות פיננסית 26
S למישהו יש המלצה ליועץ השקעות? שוק ההון 2
V אני רוצה לקנות לאחיינית שלי כיסא אוכל לבית ולא מבין בזה כלום, יש למישהו המלצה? אוף טופיק 10
yossidiv האם למישהו כאן יצא להשקיע עם [נערך] פוסטים מאיכות נמוכה 7
B משרת סטודנט מדעי המחשב למישהו עם ניסיון התפתחות אישית 9
R למישהו יש נסיון עם פעמון חכם לדלת ? אוף טופיק 3
A יש למישהו מידע על מדדים שונים שוק ההון 3
L למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם שעות פנויות וידע בתכנות אוף טופיק 8
א הטבות הבנקים לפותחי חשבון עו"ש - האם למישהו יש ניסיון בהשגתן בחשבון קיים? צרכנות פיננסית 18
ג חשבון ב coinbase כאזרח אמריקאי תושב ישראל, יצא למישהו? השקעות אלטרנטיביות 8
N למישהו יצא להוציא דרכון רומני? עלות vs כדאיות אוף טופיק 10
א שאלה קצת מביכה - למה למישהו אכפת מדיבידנדים ? שוק ההון 172
נ מסמך אקסל טוב לניהול השקעות- יש למישהו? שוק ההון 2
G קרה למישהו פעם ? מכירה רעיונית שוק ההון 5
L מישראל לIB ל TW למישהו יש נסיון? צרכנות פיננסית 6
L אני צריכה לשלוח סריקה דרכון שלי למישהו איך אני מוודא שהוא לא ישתמש איתה אחר כך? אוף טופיק 7
Z האם למישהו יש קישור לרשימת קרנות מחקות הישראליות הזולות שוק ההון 6
L דירה במרכז - AIRBNB - למישהו יש נסיון? נדל"ן 21
נ אוליי למישהו יש רעיון כיצד ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
נ למישהו יש רעיון איך ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? צרכנות פיננסית 1
K למישהו יצא להמיר שקלים ליורואים ולשלוח אותם לבנק אירופאי דרך xe? צרכנות פיננסית 1
י שאלה בהשקעות אבל למישהו שונה - הלכה וכשרות. שוק ההון 15
unrealx למישהו פה יצא להתעסק עם "אינטו - רשת חברתית להשקעות נדל"ן"? נדל"ן 1
Liron2035 למישהו יש נסיון עקבי ומוצלח עם העברת כסף מבנק לאומי לIB (זה"ב)? צרכנות פיננסית 34
Z נדל"ן מניב בארץ (משרדים). האם יש למישהו קישור לידע ומידע איכותי בנושא שוק ההון 0
T יש למישהו נסיון עם יועצי (/"משווקי") השקעות של בתי ההשקעות? שוק ההון 3
א למישהו יש נסיון עם מעמ+דמי טיפול של משלוח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
משה למישהו יש ניסיון בהעברת שיעורים פרטים? אוף טופיק 17
א למישהו/י יש נסיון בנו פו/ חפיפה עם אבקת סודה לשתייה? אוף טופיק 46
דימה למישהו יש ניסיון במענקי מילואים ומכתבים למוסד לביטוח הלאומי? צרכנות פיננסית 6
yossidiv למישהו פה יצא לעבוד עם Covercy? צרכנות פיננסית 24
ג האם למישהו יש ניסיון עם השירות של רמי לוי תקשורת(סלולר)? צרכנות פיננסית 3
Rio יש למישהו מושג מדוע זה לא נותן לי למכור? (תמונה בפנים) שוק ההון 13
Q יש למישהו נסיון עם הלוואות חברתיות ? שוק ההון 1
מוריה ביטוח סיעודי? בית אבות סיעודי? למישהו ניסיון? אוף טופיק 6
הקוקיה למישהו יש התנסות אישית עם וואלה מובייל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ק המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 4
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10
Fitch המלצה לשואב אבק אלחוטי פוסטים מאיכות נמוכה 9
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
י המלצה להשקעה בתעודה עוקבת נאסדק בדולרים שוק ההון 4

נושאים דומים

Back