• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ישראלי בארה"ב עם זוית שונה בנוגע להשקעות

אני מאמין ששניהם במקביל. אני לא מנסה לתזמן את השוק במובן שאני מכניס כסף חדש באופן קבוע אבל יחד עם זאת יודע שהשוק לפעמים מתנהג באופן לא רציונלי ומעניש חברות באופן מוגזם. דוגמא מהתקופה האחרונה - טיקטוק (מאמין שכולם מכירים את האפליקציה) הייתה אחת מהלקוחות הגדולים באחת מהחברות שבהן אני משקיע בשם Fastly (אין המלצה). בתחילת אוקטובר Fastly נסחרה בסביבות 130 דולר למניה אבל לקראת דוחות רבעון שלוש החברה הוציאה הודעה שבהן היא הודיעה למשקיעים שבעקבות קשיים רגולטריים של טיקטוק (טרמאפ החליט לאסור עליהם לפעול בארה"ב) הם מצפים לירידה בהכנסות הרבעון השלישי לעומת הציפיות המוקדמות. השוק העניש את fastly בחומרה והמנייה ירדה לסביבות 60 דולר בשבועות לאחר מכן. בעקבות זאת ההחלטה שקיבלתי הייתה להכניס כסף חדש שלא היה מתוכנן להשקעה ולקנות עוד מניות fastly מכיוון שלדעתי התגובה של המשקיעים הייתה מוגזמת. זו דוגמא טובה לגישה שלי. להיות תמיד מוכן להזדמנויות קנייה על ידי שימוש ביתרות מזומן שיש לי. לדעתי זאת הייתה החלטה נכונה מכיוון שבסוף המהלך של טראמפ לא יצא לפועל באופן שהוא תיכנן וטיק טוק עדיין פועלת בארה"ב ככה שהפגיעה בהכנסות של fastly הייתה זמנית בלבד ולדעתי לא הצדיקה ירידה של מעל 50 אחוז במחיר המניה. כיום Fastly היא בכמעט 90 דולר למניה אז לפחות בטווח הקצר זו הייתה החלטה נכונה.

בפועל אתה 100% מתזמן שוק.
לא אומר שזה טוב או רע (כלומר, לטעמי זה רעיון שבתוחלת גורם לתשואת חסר, אבל כל אחד והשיקולים שלו), אבל להגיד "אני רק חצי מתזמן" (כי אתה מכניס חלק מהכסף באינטרוולים קבועים אבל חלק אחר מהכסף אתה מחזיק "בשביל הזדמנות טובה להיכנס". וזה תזמון שוק).
עקרונית כשאתה מחזיק כסף ומכניס אותו באינטרוולים זה גם תזמון שוק אבל לכאורה אפשר להצדיק אותו בגלל האפקט הפסיכולוגי שיש למיצוע (אם כי אני חושב שזה לא פתרון אופטימלי).

אני לא ממש רואה את זה ככה אבל מבין למה אתה מתכוון. אני בהחלט משקיע יותר אקטיבי מהממוצע אבל אני לא מחכה ל"נפילה הגדולה" בשביל להיכנס עם כל הכסף. יש לי תוכנית השקעה ללא קשר למחירים אבל בנוסף אני משתמש ביתרות מזומן שלי בשביל להכניס יותר מהתכנון המקורי אם אני רואה נכון.

@Tor50 קראתי עד כאן מרתק.
האם אתה קונה ע"י מכירת אופציות PUT, ואם לא אז למה לא?

אני לא מתעסק באופציות, לא PUT ולא CALL.
מעדיף להשקיע את הזמן המועט שיש לי בלקרוא וללמוד על החברות שאני מחזיק ולא להתמקד יותר מדי בדברים אחרים.

ולא להתמקד יותר מדי בדברים אחרים.
צורה יעילה לקנות מניות שאתה מחזיק או רוצה להחזיק במחיר יותר נמוך ממחיר נוכחי:
דוגמא, אם אתה רוצה לקנות עוד ממנית פייבר במחיר 10$ וכעת המחיר 11$
אתה מוכר אופצית PUT של פייבר במחיר מימוש 10$ אם המחיר יורד מתחת ל10$ זה קונה לך 100 מניות בקצת פחות מ10$ כי קיבלת פרמיה ואם לא ירד קיבלת רק את הפרמיה.

כן אני מבין. בכל מקרה זה לא הצורה שאני משקיע. עבור כל החברה בתיק אני קובע מה האלוקציה שאיתה אני מרגיש בנוח ועושה את הקניות בהתאם. אני בדרך כלל לא משנה את האלוקציה אלא כן קורה משהו חריג וגם אז אני מנתח את המצב (כמו שכתבתי מקודם על fastly). כלומר אם החלטתי שפייבר תהיה 5 אחוז מסך הכסף שהשקעתי (פייבר היא כרגע 12 אחוז מהתיק כי היא עלתה בטירוף אבל זה לא תלוי בי מן הסתם) אז אני לא אקנה עוד רק כי המחיר ירד ב-10 אחוז. גם אם המחיר ירד ב-50 אחוז אני ארצה להבין מה קרה לפני שאקנה ולכן אני מעדיף לא להשתמש באופציות.

אפשר לשמוע גם על הפוזיציות המפסידות שלך?( במידה והיו כאלה)
או הפוזיציות הפחות מוצלחות?

אממ שאלה טובה. צריך טיפה רקע:) אני מחלק את "קריירת" ההשקעות שלי לשני חלקים. אחד זה מתחילת עד אמצע שנות ה-20 שלי והשני זה מגיל 30 עד עכשיו (כיום בן 31.5). בתקופה הראשונה קראתי דברים על השקעות ערך וממש נכנסתי לזה. ניסיתי לנתח חברות ולנסות למצוא מציאות לפי הספר. קניתי כל מיני חברות הזויות ובסך הכל בחלק הרווחתי קצת ובחלק הפסדתי קצת. היו לי הרבה פוזיציות מפסידות אבל להגיד את האמת את הרוב המכריע אני פשוט לא זוכר. מה שאני זוכר זה חברת בשם Corinthian Colleges, Inc שקניתי בעקבות קריאה בבלוג די מפורסם של השקעות ערך של בחור בשם עידו מרוז. זו היה כישלון רציני ובסוף החברה פשטה את הרגל. אני הפסדתי שם איזה 70 אחוז. למזלי הרב לא היה מדובר בסכומים גדולים ובסוף יצאתי מאותה תקופה עם אותו סכום כסף איתו נכנסתי אז יצאתי במזל אני משער. אני לא אומר שהשקעות ערך לא עובדות אבל זה לא מתאים ל99.99% מאנשים. זה מאוד מאוד קשה להצליח בזה ואני אפילו אטען שרק מקצועניים יכולים להצליח. בחלק השני של ה"קריירה" שהתחיל לפני שנה וחצי בערך התחלתי ליישם כל מה שלמדתי בשנים האחרונות ולהשקיע רק בחברות מעולות עם מאזן פיננסי חזק מאוד, עם הנהלה איכותית שמתכננות לטווח ארוך של 10+ שנים. עד עכשיו לא היו לי פוזיציות מפסידות באופן משמעותי. מכרתי כמה חברות בהפסד של 10-15 אחוז גג כי החלטתי שהן לא מספיקות טובות להישאר בתיק שלי. אם יהיו מפסידים רציניים מבטיח לעדכן:)

נערך לאחרונה ב:
אממ שאלה טובה. צריך טיפה רקע:) אני מחלק את "קריירת" ההשקעות שלי לשני חלקים. אחד זה מתחילת עד אמצע שנות ה-20 שלי והשני זה מגיל 30 עד עכשיו (כיום בן 31.5). בתקופה הראשונה קראתי דברים על השקעות ערך וממש נכנסתי לזה. ניסיתי לנתח חברות ולנסות למצוא מציאות לפי הספר. קניתי כל מיני חברות הזויות ובסך הכל בחלק הרווחתי קצת ובחלק הפסדתי קצת. היו לי הרבה פוזיציות מפסידות אבל להגיד את האמת את הרוב המכריע אני פשוט לא זוכר. מה שאני זוכר זה חברת בשם Corinthian Colleges, Inc שקניתי בעקבות קריאה בבלוג די מפורסם של השקעות ערך של בחור בשם עידו מרוז. זו היה כישלון רציני ובסוף החברה פשטה את הרגל. אני הפסדתי שם איזה 70 אחוז. למזלי הרב לא היה מדובר בסכומים גדולים ובסוף יצאתי מאותה תקופה עם אותו סכום כסף איתו נכנסתי אז יצאתי במזל אני משער. אני לא אומר שהשקעות ערך לא עובדות אבל זה לא מתאים ל99.99% מאנשים. זה מאוד מאוד קשה להצליח בזה ואני אפילו אטען שרק מקצועניים יכולים להצליח. בחלק השני של ה"קריירה" שהתחיל לפני שנה וחצי בערך התחלתי ליישם כל מה שלמדתי בשנים האחרונות ולהשקיע רק בחברות מעולות עם מאזן פיננסי חזק מאוד, עם הנהלה איכותית שמתכננות לטווח ארוך של 10+ שנים. עד עכשיו לא היו לי פוזיציות מפסידות באופן משמעותי. מכרתי כמה חברות בהפסד של 10-15 אחוז גג כי החלטתי שהן לא מספיקות טובות להישאר בתיק שלי. אם יהיו מפסידים רציניים מבטיח לעדכן:)
אז אתה אומר שאתה מצליח רק מאז 2019.
לא מפתיע :)

דווקא מפתיע,
אני חושב שקרה משהו לשווקים הגלובליים ממרץ 2020.
אין פה מחשבה אלא עובדות. השוק מאז 2019 הוא שוק שורי, חוץ מכמה שבועות בודדים שבהם הייתה איזה מגפה.
להגיד "תקופה ההצלחה שלי היא כשיש שוק שורי", זה כמו להגיד "שלכולם הולך, אז גם לי הולך". מצד שני, בשנים שלפני הוא מכר אחזקות בהפסד.
זה ויכוח שאין סיבה להמשיך אותו. אני חושב שהוא מתזמן את השוק בצורה שתפגע ב98% מהאנשים, והוא חושב שהוא לא מהסטטיסטיקה הזו.

אני חושב שהתגובות שלי או של @KickR במקום, במיוחד כי יש עוד אנשים (בפרט חסרי ניסיון) שקוראים פה בפורום, ותמיד טוב לקרוא דעות בעד ונגד על שיטות קסם כאלה ואחרות.

שיהיה אחלה יום מקסים :)

אז אתה אומר שאתה מצליח רק מאז 2019.
לא מפתיע :)

אני לא אמרתי אם אני מצליח או לא מצליח. התשואה ב2020 הייתה חריגה ללא כל ספק וציינתי את זה מספר פעמים. כמו כן כתבתי שהצורה שבה אני משקיע לא מתאימה לרוב המוחלט של האנשים ולכן אנחנו מסכימים על זה.
מה שאני לא מסכים איתך זה עם ההגדרה שלך ל"נוסחת קסם".. מה בדיוק נוסחת קסם בלהשקיע בחברות מצויינות עם מאזן פיננסי חזק, הנהלה חזקה ואמינה עם טווח זמן של 10 שנים פלוס? זה ממש לא מתכון להתעשרות מהירה. אני דווקא חושב שנתתי כמה דוגמאות לא רעות בשרשור לתהליך החשיבה שלי ולמה אני משקיע בחברה מסויימת אז לא סתם זרקתי תשואות בלי הסברים.

נמצא כרגע בהתחבטות ואשמח לשמוע דעות מחברי הפורום האנונימיים. -

בעקבות רכישה של הסטרטאפ שבו עבדתי עד לפני כמה חודשים, אני כיום עובד בcorporate אמריקאי ענק (מעל 8000 עובדים) ולמרות שאני כרגע עסוק בעיקר בענייני אינטגרציה (פיננסית) של הסטרטאפ אני צפוי להתחיל תפקיד חדש בcorporate בחודשים הקרובים. מדובר בתחום מהעולם הפיננסי אבל כזה שאין לי תשוקה מיוחדת לעשות אותו. מתפקידים קודמים שעשיתי ב7-8 שנים האחרונות בחברות קטנות יחסית, אני רגיל להיות במרכז העניינים, לעבוד צמוד עם מנהלים בכירים ולחוות הרבה אנדרלין ואקשן. התפקיד החדש הוא ממש להיות בורג ולמרות שהתפקיד מורכב ומעניין אין לי תשוקה מיוחדת לעשות אותו. התנאים טובים והחברה עצמה יציבה מאוד ובתחום צומח ככה שבתיאוריה אני יכול להישאר בחברה הזו שנים ארוכות וגם ייתכן מאוד שאוכל להישאר לאחר החזרה לארץ בעוד כמה שנים. כמו כן זו עבודה של 9-5 כזו ככה שיהיה לי זמן לעסוק בתחביבים (השקעותD:) ולהשקיע במשפחה שזה גם חשוב לי מאוד כמובן.
יחד עם זאת אני מרגיש שלהישאר זו בחירה שאני עלול להצטער עליה בעתיד ואני חושב שכדאי לי לחזור לחברות קטנות יותר, לאקשן ולאנדרלין גם במחיר של ויתור היציבות. אשתי רוצה שאשאר במקום הנוכחי כי די נמאס לה (בצדק) מהשעות הארוכות שהייתי נותן בחברות הקודמות והיא נהנית שיש לי עכשיו הרבה זמן פנוי לבלות איתה ועם התינוק.
בקיצור - הראש אומר להישאר אבל הלב קצת אומר לנסות לחפש מקום אחר.
כמובן שיש הרבה שיקולים ושזה עניין אינדיבדואלי מאוד אבל עדיין אשמח לשמוע דעות אם יש. מרגיש שהאנשים שקרובים אליי כבר גיבשו דעה ויכול להיות מרענן לשמוע דעות מאנשים זרים.

תודה מראשD:

למרות שהתפקיד מורכב ומעניין אין לי תשוקה מיוחדת לעשות אותו.

זו בראייתי סיבה לפסול את העניין.
אני מתרשם שהאופי שלך הוא להיות יחודי ולכוון גבוה, אתה תנבול שם.

70% מזמן הערות שלנו הוא בעבודה, אז לי חשוב למקסם עניין ומשמעות. באופן אישי גם עזבתי את אחת החברות הנחשקות בתחום מהסיבה הזו.

אבל ברגע שנכנסים שיקולים של משפחה, פרנסה וילדים, לפעמים צריך להתפשר.

@Tor50 גם אני עברתי חוויה דומה בעבר - אינטגרציה בחברה גדולה כתוצאה מרכישה של החברה הקטנה בה עבדתי (לא בתחום הפיננסי) וגם לי היו את אותן תחושות כמו שלך יש. תן לי לתת לך עצה שנתנו לי ואני ממש לא מתחרט שהקשבתי לה: תשאל את עצמך אם יש משהו שתרצה לקחת מחוויה כזאת, שתישאר ככל הנראה יחסית ״מיוחדת״ בקריירה שלך, פשוט כי זה לא מה שאתה מחפש, ולפני שאתה עוזב תוודא שאתה לוקח את זה, אם אפשר.

אתה רוצה לנהל צוות בינלאומי גדול?
אתה רוצה להתעסק עם טכנולוגיה סופר יקרה שלסטארט-אפים אין גישה אליה?
אתה רוצה להתנסות בתחום משיק שעד עכשיו לא התעסקת בו כמעט או בכלל?

את כל הדברים האלה ועוד הרבה יותר קל לעשות בחברה גדולה מאשר בקטנה, בייחוד כשאתה מגיע עם ״קרדיט״ של תותח שבגיע מרכישה. תזכור שאם אתה נשאר קצת זאת לא חתונה קטולית ותוכל לעזוב בעתיד, אבל לפני שאתה עוזב תבדוק אם אין משהו משמעותי שאתה יכול להרוויח מהחברה הגדולה. גם אני היום כבר לא באותה חברה גדולה, אבל ממש לא מתחרט שלא עזבתי מיד.

חחח מכל ההצלחות של עידו בחרת דווקא במנייה הזו? גם אני בצעירותי קראתי המון את הבלוג שלו..

@Tor50 כיף לקרוא על זוג שעושה מסלול דומה לשלנו. למרות שאתם ממש מעורים בארה"ב ואנחנו היינו בחו"ל קצת יותר משנה וברחנו בחזרה לארץ.

לגבי בחירת קריירה לדעתי זה תלוי באופק שלך, אם אתה גם ככה חוזר לארץ ומתפטר עוד שנים ספורות אז לא כדאי לשנות. שעות יותר נוחות ואין מחיר ליציבות שלכם כשאתם בחו"ל ללא רשת תמיכה וללראות את התינוק שלכם גדל ובאמת להיות שם. אם יש לך אופק של הרבה שנים, אז להישאר במקום שפחות נחמד בו זה מתקון לבינוניות ואין מנוס מללכת אחרי הלב כדי להצטיין.

זו בראייתי סיבה לפסול את העניין.
אני מתרשם שהאופי שלך הוא להיות יחודי ולכוון גבוה, אתה תנבול שם.

ככה גם הרגשתי/מרגיש אבל בשלב זה ייתכן שכדאי להתעלם מהתחושה הזו ולתת לפחות שנה שלמה במקום החדש. בכל זאת זו חברה גדולה ומצליחה ויכול להיות לי הזדמנויות בהמשך לכוון גבוה.

תשאל את עצמך אם יש משהו שתרצה לקחת מחוויה כזאת, שתישאר ככל הנראה יחסית ״מיוחדת״ בקריירה שלך, פשוט כי זה לא מה שאתה מחפש, ולפני שאתה עוזב תוודא שאתה לוקח את זה, אם אפשר.

בהחלט זו חוויה ייחודית לעבוד בחברה כזו. לכן אני כן נוטה מאוד לשים רגע בהולד את חוסר השקט הפנימי ולנסות להצטיין גם כ"בורג" אבל בסביבה הרבה יותר גדולה. זה יכול לפתוח לי אופציות מעניינות בהמשך אם אוכיח את עצמי בתפקיד הנוכחי (אני מקווה)

לגבי בחירת קריירה לדעתי זה תלוי באופק שלך, אם אתה גם ככה חוזר לארץ ומתפטר עוד שנים ספורות אז לא כדאי לשנות. שעות יותר נוחות ואין מחיר ליציבות שלכם כשאתם בחו"ל ללא רשת תמיכה וללראות את התינוק שלכם גדל ובאמת להיות שם. אם יש לך אופק של הרבה שנים, אז להישאר במקום שפחות נחמד בו זה מתקון לבינוניות ואין מנוס מללכת אחרי הלב כדי להצטיין.
אני מתכנן להמשיך בתחום הקריירה הזו בעתיד הנראה לעין. החשיבה שלי שדווקא אם אשאר בחברה הנוכחית, לא אצטרך להתפטר שאחזור לארץ ואוכל להישאר בחברה ובתקווה במשכורת האמריקאית. יש להם נוכחות בארץ אז זה לא אמור להיות כזה קשה. זה ממש יכול לעשות את המעבר חזרה לארץ להרבה יותר קל, גם מבחינה פיננסית וגם מבחינה מנטלית. זה משהו שבעבר לא חשבתי עליו אבל כיום עם התינוק והכל, אני מתחיל להבין שיציבות זה דבר חשוב מאוד.

הקושי העיקרי שלי כרגע הוא איך לנסות ולשחזר את הרגשת ההתלהבות והאקשן שהייתה לי בעבר. מצד שני, מי אמר שצריך לשחזר את זה? אשתי אמרה לי שהבעיה שלי היא שהפכתי להיות adrenaline junkie בעקבות התפקידים הקודמים שעשיתי ואני חייב להגיד שיש בזה משהו שאני חושב על לעומק.

תודה על התגובות!

חחח מכל ההצלחות של עידו בחרת דווקא במנייה הזו? גם אני בצעירותי קראתי המון את הבלוג שלו..
חח שאלו על ההפסד הכי גדול שהיה. בכללי הבלוג שלו היה טוב אבל בדיעבד שאני קורא שוב את הפוסטים אני לא מאוד מתרשם כפי שהייתי בעבר. הוא גם הפסיק לכתוב ברגע שהתשואה שלו התחילה לפגר אחרי השוק וחבל מאוד.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M שיקולי מיסוי בשילוב תיק השקעות ונדל"ן בארה"ב עבור זוג ישראלי-אמריקאי מיסים 10
I מס ירושה ממניות אמריקאיות בבנק ישראלי - האם מניות אמריקאיות בחשבון בנק ישראלי של אזרח ותושב ישראלי שמת, ימוסו או ידווחו לרשויות בארה"ב?! מיסים 9
פסיוני מיסוי בארה''ב לאזרח ישראלי מיסים 7
S הרכב התיק שלי ושינויים גדולים שצפויים בקרוב (אזרח ישראלי שחי בארה״ב ובקרוב יהיה תושב חוזר) שוק ההון 120
N איך נמנעים ממיסוי רווח הון כפול ישראלי בארה"ב? צרכנות פיננסית 4
Y מה היתרונות של השקעה בארה"ב ע"י אזרח אמריקאי-ישראלי שוק ההון 1
NightStyle העברת תיק מ-IB לבית השקעות ישראלי שוק ההון 0
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
MaorRocky שאלות על קרנות אמריקאיות ומס ירושה עבור אזרח ישראלי מיסים 6
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
א חסכון אפוטרופוס לילדים בבית השקעות ישראלי (בהמשך לפוסט האחרון) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 0
L העברת דולרים מבנק ישראלי לIB שוק ההון 4
מ העברת מט"ח מחשבון ישראלי לחשבון השקעות ישראלי שוק ההון 1
S השקעה באג"ח ישראלי דרך ברוקר זר שוק ההון 1
SolidBixby הפקדת דולרים לאינטרקטיב מבנק ישראלי שוק ההון 24
א מס ירושה על קרנות וואנגארד שנקנו בבנק ישראלי שוק ההון 12
M דו"ח שנתי כאשר יש חשבון ב-IB וחשבון בבית השקעות ישראלי מיסים 6
M תהליך סגירת חשבון בIB ומעבר לבית השקעות ישראלי שוק ההון 2
N בית השקעות ישראלי או זר? שוק ההון 1
ס מכירה בשכבות (fifo) נתמכת בברוקר ישראלי (אקסלנס) מיסים 3
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10
M העברת ניע׳׳ז מIB לברוקר ישראלי מיסים 2
T אזרח ישראלי אמריקאי מעוניין להשקיע בקרנות/תעודות סל מחקות מדד שוק ההון 5
JBUZZ ברוקר ישראלי חדש: בלינק שוק ההון 124
S מעמד חשבון בנק ישראלי למי שהינו תושב מס בישראל ובמדינה אחרת במקביל מיסים 11
R ברוקר ישראלי עם 2fa פוסטים מאיכות נמוכה 6
A האם ניתן לקנות קרנות נאמנות של וואנגראד דרך ברוקר ישראלי? שוק ההון 4
G האם יש דרך להפקיד צ'ק ישראלי (התקבל מקופת גמל, כמה אלפים בודדים) לחשבון בנק בבריטניה (NatWest)? צרכנות פיננסית 2
B אזרח ישראלי-אמריקאי עובר להתגורר במדינה שלישית - היכן להתחיל? מיסים 1
The Thinker על מי האחריות כאשר מתבצעת מכירה בשער לא נכון בברוקר ישראלי? שוק ההון 10
L מינוף ברוקר ישראלי שוק ההון 6
V ברוקר ישראלי מבקש המון פרטים בהרשמה, הגיוני? צרכנות פיננסית 10
Y קרנות להשקעה באגח מדינות מפותחות וסל אגח ישראלי שוק ההון 0
א מס נומינלי במחקה מדד-קרן ישראלי פוסטים מאיכות נמוכה 0
E תמחור שכר סופרים/אמנים לאזרח אמריקאי-ישראלי ושיקולים מיסויים מיסים 5
Y חישוב IBAN של בנק ישראלי (העברה מIB) פוסטים מאיכות נמוכה 2
S רו"ח ישראלי מומלץ עבור הייטקיסט אזרח ארה"ב מיסים 30
ד איך משקיעים במניות ישראליות ללא בנק או בית השקעות ישראלי שוק ההון 11
T מס על מניה אמריקאית בברוקר ישראלי מיסים 6
yossik חשבון בנק ישראלי/אמריקאי צרכנות פיננסית 10
N מיסוי שכיר ישראלי שמתגורר בשוויץ מיסים 6
S שאלה על אופן חישוב מס ירושה אמריקאי למשקיע ישראלי עם מינוף מיסים 2
ע ניוד ניירות דואלים מברוקר ישראלי ל ib שוק ההון 1
ש הורדת תשואה היסטורית של אג"ח ממשלתי ישראלי שוק ההון 1
Plato חלופה לאג"ח ממשלתי ישראלי בחלק הסולידי שוק ההון 9
א המרה של שקלים לדולרים - אזרח ישראלי + אמריקאי עם חשבון בנק בישראל ובארה״ב שוק ההון 2
ח interactive brokers, אזרחות זרה, העברת מניות מבנק ישראלי שוק ההון 1
A ברוקר ישראלי - דרך איפה אתם ממליצים להשקיע? פוסטים מאיכות נמוכה 1
S איך לבחור ברוקר ישראלי? האם וכיצד להתמקח על העמלות? שוק ההון 6
A האם מומלץ להשקיע בשוק ההון דרך אתר ישראלי או בחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 5

נושאים דומים

Back
למעלה