• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הלמן אלדובי החליטו להעלות לי דמי ניהול בקופת גמל מה ניתן לעשות?

אבל עזוב אותך מגמל להשקעה, מוצר מיותר לרוב המקרים. תקנה קרן מחקה אפילו דרך הבנק יצא לך יותר זול.

לא מאמין שאצא חוצץ נגד ביקורת על גוף במדינה שלנו... אבל כשצריך לפרגן, אפרגן [גם שונא גופים שכמוני].
התנהלתי מול גורם אחד מטעמם, היה לי את המייל שלו הישיר.
כל מי שהפניתי אליו + כל מה שביקשתי, קרה תוך יום-יומיים.

לפני כן הייתי באינטרגמל, קיבלתי שירות כמו בהוט.
נשמע נחמד. אצלי לפני כ3 וחצי שבועות פתחתי גמל להשקעה באינטרנט וביצעתי ישר העברה בנקאית, שלחתי ישר את כל המסמכים המבוקשים.
מאז התקשרתי אליהם בערך 4-5 לשאול למה עדיין החשבון ריק, כל פעם אמרו לי שהם יבדקו את זה וכלום לא זז. נכון היה ראש השנה כיפור ועכשיו סוכות אבל עדיין נשמע לי מוגזם ביותר.... גם קשה מאוד לתפוס אותם בטלפון.
אחותי לדוגמא פתחה גמל להשקעה (במיטב דש אני חושב) לפני כמה חודשים ותוך יומיים הכל היה מסודר.
חבל מאוד שאצל הלמן זה אחרת. כנראה שאתקשר לבטל הכל מאוחר יותר ושיעבירו לי חזרה את ההפקדה.

נשמע נחמד. אצלי לפני כ3 וחצי שבועות פתחתי גמל להשקעה באינטרנט וביצעתי ישר העברה בנקאית, שלחתי ישר את כל המסמכים המבוקשים.
מאז התקשרתי אליהם בערך 4-5 לשאול למה עדיין החשבון ריק, כל פעם אמרו לי שהם יבדקו את זה וכלום לא זז. נכון היה ראש השנה כיפור ועכשיו סוכות אבל עדיין נשמע לי מוגזם ביותר.... גם קשה מאוד לתפוס אותם בטלפון.
אחותי לדוגמא פתחה גמל להשקעה (במיטב דש אני חושב) לפני כמה חודשים ותוך יומיים הכל היה מסודר.
חבל מאוד שאצל הלמן זה אחרת. כנראה שאתקשר לבטל הכל מאוחר יותר ושיעבירו לי חזרה את ההפקדה.
אני מניח שכל אחד יוכל לתת יתרונות/חסרונות קיצוניים לכל בית השקעות/סיטוח/נותן שירות במדינה הזאת.
[מניח שמדובר בצירי לידה, עדיין הייתי הולך איפה שהכי משתלם]

א. נכנס למיטב דש -> פניות הציבור -> מחלקה משפטית
ב. שולח מייל ומכתב כל גורם שיהיה מכותב גם דרך המייל (לא בנסתר את הנמענים, שכולם יראו שכולם מכותבים) שלך הרגיל וגם דרך שליחת טופס באתר שלהם. שולח אותו פעמיים מכל מקום.
ג. נושא = התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים + *****- ההייתם או חלמתי סיוט ?.
ד. חוזר על ב+ג אבל עכשיו לכל פקס שיש להם *****. שולח אותו פעמיים.
ה. כשיתקשרו עד סוף היום להתנצל, תבקש מהנציג את השם שלו ותגיד לו "השיחה מוקלטת, אני מבקש שאתה אישית תתקשר אליי מחר ותגיד לי מה קורה עם זה, לא אהייה אסקופה נדרסת. נא שים פתק על המקלדת שלך ומחר תתקשר אליי. לא, אני לא מוכן לחזור אליכם, נא לתת שירות."
ו. חוקים אלו נכתבו בדם לאחר שנים מול OT*, זה עובד. :) סלח לי על המילטנטיות. בהצלחה!

תשנה את ה-**** לנמען שמתייחס אליך כאסקופה. בהצלחה.

הכסף עדיין לא הועבר לקרן החדשה מהלמן אלדובי, עבר כבר חודש וחצי.
לאן העברת? IRA ?

עריכה: ראיתי שרשמת שזה ה-IRA של מיטב דש.

קרן השתלמות - כל קרנות ההשתלמות הקיימות עומדות בקריטריונים לכניסה לניהול אישי. החל מיתרה מינימלית של 100,000 ש"ח ועד תקרה של 5.2 מיליון שקלים (להלן: "התקרה") במעמד עצמאי או שכיר וללא תלות בותק.
WTF ? הם נוכלים...
מה זה המגבלה של המינימום 100K ב-IRA של מיטב דש ?

לא מאמין שאצא חוצץ נגד ביקורת על גוף במדינה שלנו... אבל כשצריך לפרגן, אפרגן [גם שונא גופים שכמוני].
התנהלתי מול גורם אחד מטעמם, היה לי את המייל שלו הישיר.
כל מי שהפניתי אליו + כל מה שביקשתי, קרה תוך יום-יומיים.

לפני כן הייתי באינטרגמל, קיבלתי שירות כמו בהוט.
תוכל לפרסם את הפרטים של הגורם בהלמן?

אחרי מספר פעמים שאמרו לי שיעדכנו ולא ביצעו, התקשרתי היום והנציגה אמרה שאין לה מושג על מה אני מדבר, ושאני לא זכאי לתנאים. כמובן שיש לי הקלטות של השיחה בה נאמר לי שהתנאים עודכנו.

דרך אגב, אם כבר הזכרת את הוט, רמת השירות וההתנהלות הכללית של הלמן אלדובי היא בכמה סדרי גודל מתחת להוט.

עשרות שיחות ומיילים בניסיון לפתור הפקדות שלא שויכו, כל פעם אומרים שיבדקו ויחזרו. אף פעם לא חוזרים, ובכל שיחה טוענים שאין להם מושג על מה אני מדבר ושאין להם שום תיעוד על כלום. לצערי אין לי מספיק צבירה ל ira, ולכן אני נאלץ לספוג את כל זה.

בשמחה, בפרטי.
[על מנת שלא לפרסם את המס' שלו ברבים, בכל זאת, הוא לא עובד אצלי]
למען הסר ספק, אין לי שום רווח כזה או אחר מהעניין, סתם מנסה לעזור.

דרך אגב, אם כבר הזכרת את הוט, רמת השירות וההתנהלות הכללית של הלמן אלדובי היא בכמה סדרי גודל מתחת להוט.
של נעליך מעל רגליך כשאתה מעז לשבח ולהלל את הוט ככה.
עשרות שיחות ומיילים בניסיון לפתור הפקדות שלא שויכו, כל פעם אומרים שיבדקו ויחזרו. אף פעם לא חוזרים, ובכל שיחה טוענים שאין להם מושג על מה אני מדבר ושאין להם שום תיעוד על כלום. לצערי אין לי מספיק צבירה ל ira, ולכן אני נאלץ לספוג את כל זה.
האם השתמשת בנשק יום הדין ?

אחרי מספר פעמים שאמרו לי שיעדכנו ולא ביצעו, התקשרתי היום והנציגה אמרה שאין לה מושג על מה אני מדבר, ושאני לא זכאי לתנאים. כמובן שיש לי הקלטות של השיחה בה נאמר לי שהתנאים עודכנו.

אני אצלם ב ira.
לא ברור מי נותן שרות למי, כי אחת לחודשיים לא נכנס הכסף ואני צריך לחפש אותו אצלם. לזכותם ייאמר שהם אדיבים, אומרים שיבדקו ואז מתקנים תוך כמה ימים.

בשמחה, בפרטי.
[על מנת שלא לפרסם את המס' שלו ברבים, בכל זאת, הוא לא עובד אצלי]
למען הסר ספק, אין לי שום רווח כזה או אחר מהעניין, סתם מנסה לעזור.

של נעליך מעל רגליך כשאתה מעז לשבח ולהלל את הוט ככה.

האם השתמשת בנשק יום הדין ?
מעולה, תודה רבה.

לא השתמשתי בנשק יום הדין עדיין, אבל אין לי שום ספק שזה לא יזיז להם.

מעולה, תודה רבה.

צרורות רוחב של פקסים + מיילים לכל מי שמופיע באתר שלהם עם הכותרת "התרעה לפני ..."
מאמין שזה יזרז

אתה חושב שמייל לרשות שמפקחת עליהם לא תזיז להם? להבנתי זה עובד בובה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
פ הלמן אלדובי קרן השתלמות SP500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
T מיזוג פנסיה הלמן אלדובי S&P 500 -> מיטב דש -> איילון מיטב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S קרן P2P של הלמן אלדובי השקעות אלטרנטיביות 1
S צבירה לא מעודכנת בפנסיה מקיפה S&P500 מיטב דש (לשעבר הלמן אלדובי) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
twister לאחר סגירת הלמן אלדובי, לאן העברתם את הפנסיה שלכם? שוק ההון 21
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
V קרן השתלמות IRA הלמן אלדובי בפלטפורמה של מזרחי טפחות - ניתן לקנות ניירות בבורסה האמריקאית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
ד פתיחת קרנות פנסיה והשתלמות בפעם הראשונה - הלמן אלדובי או מיטב ד"ש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
flower הלמן אלדובי - אין תקשורת אוף טופיק 1
G העתיד של הלמן אלדובי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
flower חקר ההשקעות של מסלול פנסיה s&p ברירת מחדל של הלמן אלדובי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א מחזור הלוואה ע" חשבון גמל/התשלמות נזילים. הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 0
L הפניקס רוכשת את הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 3
twister קרן השתלמות מחקה מדדי מניות חו”ל (?) - הלמן אלדובי שוק ההון 14
D סיבה לא לשים פנסיה לא פעיל בקרן המחקה של הלמן אלדובי? צרכנות פיננסית 1
שמנת חמוצה בנוגע לקרן פנסיה מחקה מדד של הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 3
S הלמן אלדובי - קרן השתלמות פאסיבית מניות חול שוק ההון 12
J האם פנסיה עוקב מדד s & p 500 של הלמן אלדובי עדיף על מסלול מנייתי של הראל? צרכנות פיננסית 10
J השלמת כיסוי עולמי בתיק הפנסיוני -קרן הפנסיה החדשה של הלמן אלדובי שוק ההון 2
A אלטשולר שחם מבקש לרכוש את הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 12
נ הלמן אלדובי - גמל מחקה מדד sp500 שוק ההון 8
1 הלמן אלדובי | פנסיה מקיפה מחקה מדד צרכנות פיננסית 11
1 S&P 500 הלמן אלדובי שוק ההון 70
S דמי ניהול בקופת גמל הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 31
Liron2035 קה"ש IRA הלמן-אלדובי, רכישת IWDA: השוואת עלויות ברוקר שוק ההון 9
M הלמן אלדובי השתלמות פאסיבי – מדדי מניות חו”ל שוק ההון 1
yanosh34 בעיה בתשואת ינואר של הלמן אלדובי מחקה S&P500 שוק ההון 10
A ברכות לסמנכ״ל החדש של הלמן אלדובי .... אוף טופיק 90
E הפקדות לקרן השתלמות לא מופיעות בחשבון (הלמן אלדובי ו-ibi) שוק ההון 8
ב סיפור שאינו נגמר עם אי.בי.אי - הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 9
A הלמן אלדובי P2P קרן השקעות השקעות אלטרנטיביות 47
oz1987 הלמן אלדובי קונה את (/מתמזגת עם) בית השקעות IBI שוק ההון 138
ERE בלי ה E הלמן אלדובי שירות איום. צרכנות פיננסית 8
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
adamshalev בעלי IRA של הלמן אלדובי יכולים לראות עכשיו דוחות באתר צרכנות פיננסית 12
A שאלה על המיזוג בין הלמן לאקסלנס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
Yos IRA הלמן - שינוי תנאים וחיפוש חלופה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 184
T חוות דעת IRA - הלמן מול הפניקס/אקסלנס שוק ההון 18
F אלטשולר קונה את הלמן? צרכנות פיננסית 1
Oracle ניסיון מיקוח לא מוצלח מול הלמן והצעה עדכנית ממיטב שוק ההון 0
נ התלבטות בין קופת גמל של הלמן לקל גמל שוק ההון 7
L קרן השתלמות הלמן מחקה מדד SP500 שוק ההון 2
A הפניקס הולכים כנראה לרכוש את הלמן (גמל&פנסיה) ): צרכנות פיננסית 6
Oyi קופת גמל להשקעה- עוקב S&P הלמן מול אינטרגמל שוק ההון 46
B קרן מחקה סנופי (S&P500) של IBI-הלמן נסגרה למצטרפים חדשים שוק ההון 42
1337justme האם כדאי לנייד קה"ש וגמל IRA של אלדובי ז"ל למקום אחר עקב המיזוג עם הפניקס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
S הערכת תשואה בהלמן אלדובי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח הבדלים בקרן השתלמות בין מור גמל להלמן אלדובי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
1337justme מעבר לפנסיה של אלדובי מחקת סנופי בזמן ריסק צרכנות פיננסית 0
E מסלול מחקה S&P באלמן אלדובי צרכנות פיננסית 5

נושאים דומים

Back
למעלה