• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קידום הכנסה על בסיס תחביבים ומיומנות

Dream

משתמש רשום
דירוג
4
שלום לכולם,
לא ידעתי בדיוק היכן לפתוח זאת אז החלטתי על הפורום הזה.
אנחנו זוג צעיר, אחד עובד במשרה מלאה ואני סטודנטית שמרוויחה בעיקר משיעורים פרטיים ועבודות כאלה ואחרות ויש עוד כמה שנים עד שאסיים את לימודיי ואז מובטחת לי משכורת יחסית נאה.
עד אז הייתי שמחה להגדיל את ההכנסות שלי כרגע.
יש לי ידע בתחומים רבים והייתי שמחה להכוונה כיצד ניתן להשתמש בו.
אני מסכמת טוב, סטודנטים משתמשים בסיכומים שלי בכל השנים ובשלל המחלקות בפקולטה.
אני יודעת להשתמש בכל תוכנות העיצוב (לצורך העניין עיצבתי את הזמנת בת המצווה שלי, של אחותי ובר המצווה של אח שלי וכך גם את ההזמנות לחתונות שלנו ועיצובים לאירועים נוספים לא משפחתיים). ידע גם בעריכת וידאו.
יש לי ידע בבניית אתרים, שימוש ב-HTML, PHP (לימדתי את עצמי). החזקתי אתר בעבר (כשהייתי ילדה, בנושא של תוכנית טלויזיה) כולל דומיין ואחסון ובניה מאפס שהגיע למספר צפיות יפות ליום ואף איפשר לי שיתופי פעולה עם חברות מסחריות וביצוע הגרלות לגולשים והזמנה לכל מיני תוכניות טלויזיה קשורות. איי שם בכיתה ט'.
אני מעבירה שיעורים פרטיים ודיי טובה בזה.
מבשלת ואופה אבל לא ברמת מכירה ולקחתי קורס בתכשיטנות ובתפירה.
תוהה כיצד ניתן למקסם את כל התחביבים או התחומים האלה ולהביא לכך שתהייה עוד הכנסה עם השקעה המינימלית האפשרית של זמן (התואר עמוס נורא ולא מאפשר עבודה במשרה מלאה בכלל). אין לי בעיה ללמוד בשביל זה דברים חדשים אני אוהבת.

יש לכם רעיון?
חשבתי על בלוג אבל לא הצלחתי למקד את זה כל כך. וגם מלבד פרסומות קשה לי לראות איך יכניס כסף וגם כמה זה באמת שווה את ההשקעה של לתפעל אותו.
אשמח לתובנות.
תודה

נראה לי שזה יביא לך את הרווח הטוב ביותר, תגדילי מאגר תלמידים וכמות שיעורים.
וברוכה הבאה!
לצערי זה בלתי אפשרי מבחינת זמנים (כמות שיעורים). תלמידים רוצים ואני דוחה כי אני לא מוצאת את הזמן.
הלימודים אינטנסיביים מ-8 עד 16:00, כל יום ולפחות פעם בשבוע (כולל שישי) עד 23:00. בנוסף לזה שאין תקופת מבחנים מקובצת אלא המבחנים הם לאורך כל הסמסטר (כל כמה שבועות מבחן גדול) שמצריכים ישיבה רבה בבית ללמידה (גם כדי "רק לעבור"), הגשת עבודות, תרגילים וכו'.
אני מכניסה כמה תלמידים שיכולה בהתאם לתקופה.
את צודקת שזה כרגע הדבר הכי מכניס שיכולה לעשות אבל אני אישית לא מצליחה יותר מזה.
תודה!

לצערי זה בלתי אפשרי מבחינת זמנים
כל הרעיונות האחרים שהעלית יגזלו לך את אותו זמן לפחות, ויש להניח שבפחות רווח. אולי כרגע לא מתאים שתוסיפי עוד משימות ללו"ז הצפוף שלך.

לצערי זה בלתי אפשרי מבחינת זמנים (כמות שיעורים). תלמידים רוצים ואני דוחה
האם את יכולה לצלם את עצמך מעבירה את השיעורים האלה ולמכור לתלמידים שאין לך זמן להיפגש איתם?
ככל שתעשי דברים שהם יותר אוטומטיים (מכירה להרבה לקוחות בו זמנית) כך תוכלי להגדיל הכנסה יותר בקלות.

אני עשיתי המון כסף מעבטדות פרילנס.

היתרונות:
עובדת מתי שנוח לי ולא תלוייה בלו"ז של הלקוח (לעומת שיעורים פרטיים)
יכולה לבחור פרוייקטים שמתכתבים עם המקצוע שלך ולהעשיר את הידע, הנסיון ומאגר הנטוורקינג שלך.
יכולה למנן פרוייקטים וכשאין זמן לקחת פחות או להעביר למישהו אחר.

לגבי הכנסה מבלוג. אני בסיבוב הזה כבר כמה שנים. בשביל הכנסה פאסיבית משמעותית צריך להתייחס לזה כאל פול טיים ג'וב כמה חודשים טובים.
הייתרון הוא שאפשר להיעזר בבלוג כדי לבסס לעצמך סמכות בתחום המקצוע שלך, וזה מתורגם אח"כ לשכר.

קודם כל ברוכה הבאה לפורום!

לצערי זה בלתי אפשרי מבחינת זמנים (כמות שיעורים). תלמידים רוצים ואני דוחה כי אני לא מוצאת את הזמן.
הלימודים אינטנסיביים מ-8 עד 16:00, כל יום ולפחות פעם בשבוע (כולל שישי) עד 23:00. בנוסף לזה שאין תקופת מבחנים מקובצת אלא המבחנים הם לאורך כל הסמסטר (כל כמה שבועות מבחן גדול) שמצריכים ישיבה רבה בבית ללמידה (גם כדי "רק לעבור"), הגשת עבודות, תרגילים וכו'.
אני מכניסה כמה תלמידים שיכולה בהתאם לתקופה.
את צודקת שזה כרגע הדבר הכי מכניס שיכולה לעשות אבל אני אישית לא מצליחה יותר מזה.
תודה!
ברוח המצב הנוכחי, אולי שיעורים בזום? לוקחת 3-4 סטודנטים בו זמנית, עדיין יש תחושה של למידה אישית עבורם ואת יכולה לקחת חצי מחיר מכל אחד ועדיין להרוויח יותר על אותו הזמן.

אם את עדיין שולטת טוב ב PHP, יש בזה הרבה עבודה בלוחות השונים של הפירלנסרים (freelancer.com, fiverr, xplace.com)
מדובר בפרוייקטים שיכולים להיות עזרה בתיקון איזה סקריפט או פלאגין ל wordpress שם מדובר על עבודה של כמה שעות, ועד פרוייקטים גדולים יותר של שבועות.

בכל מקרה - בהצלחה!

חד משמעית לבנות אתר שמקבץ סרטוני הסבר וסיכום שלך על נושאים ומכירה של סרטונים בודדים/מנוי סמסטריאלי.
יש את עידו מרבך שעשה ככה עם לימודי המתמטיקה ופיזיקה שלו והאתר שלו היום הולך חזק מאוד(גם בגלל איכות ההוראה ונוחות השימוש)

חד משמעית לבנות אתר שמקבץ סרטוני הסבר וסיכום שלך על נושאים ומכירה של סרטונים בודדים/מנוי סמסטריאלי.
למה חד משמעית?
אתה מבין שזה לא כסף מהצד אלא פול טייל ג'וב כולל שכירת אנשי מקצוע שיסייעו?

יצא לך לנסות להתפרנס מכזה עסק?

למה חד משמעית?
well לא חד משמעית, אבל ממה שהיא סיפרה יש לה ביקוש לשיעורים ולסיכומים שלה, אז אם היא תקליט הכל באיכות גבוה ותעלה לאינטרנט כנראה יהיה ביקוש לרכישה, וכמו שידוע לך להקליט סרטון צריך פעם אחת ואפשר להרוויח ממנו כמות לא מוגבלת של פעמים והשיעורים הפרטיים יכולים להיות אקסטרה למי שירצה מעל.
לא התכוונתי למודל שלו שבאמת יש תמיכה ועזרה תמידית כי בשביל זה היא עושה את השיעורים הפרטיים שלה גם ככה...
ממה שהיא רשמה יש לה נסיון להחזיק אתרים ולטפל בכל השרתים וכדומה ככה שחוץ מזמן הקמה ראשוני והקלטה וצילום כל הסיכומים לא נראה שצריך אנשי מקצוע או לעבוד על זה פול טיים...

כרגע לא, מקווה להתחיל לעשות שיעורים פרטיים ולצבור נסיון השנה ואז בעתיד להריץ משהו דומה(משהו שגם יכסה קורסים לסטודנטים וגם לתלמידי תיכון)

מקווה להתחיל לעשות שיעורים פרטיים ולצבור נסיון השנה ואז בעתיד להריץ משהו דומה
המון בהצלחה, אבל חשוב שתתכונן נפשית
להמון עבודה.

להקליט סרטון ברור באיכות טובה זה *מאוד* קשה.
קודם כל צריך מערך שיעור מצויין. קשה לדעת מראש האם הוא מצויין או לא, כי צריך לוודא שהוא עונה מראש על כל השאלות של הצופים. בשביל זה צריך לעשות הרצה.
אחרי שיש לך מערך שיעור, כדי שהוא אכן יהיה באיכות טובה צריך להקליט אותו. הרבה פעמים נדרשים כמה וכמה טייקים ואז עריכה.

אח"כ צריך לייצר מאסה קריטית של שיעורים, לתת בשר כדי שיהיה מה למכור.

אחכ צריך לשווק ולקדם - זה החלק הכי קשה לדעתי. צריך לבנות משפכי מכירה, הצעות ערך, להתעסק עם החזרים, לתכנן אפסיילז לתפוס לקוחות חוזרים.

יש עכשיו טרנד של "גורואים" שמספרים כמה קל להרוויח ממוצרי אונליין... אז קל זה לא. זו משרה בפני עצמה.

ממליצה לך להתייעץ עם אנשים שעושים את זה בפועל ולהבין מהם האם זה סיידפרוג'קט קטנצי'ק על הדרך, או ממש העבודה שלהם.

האם את יכולה לצלם את עצמך מעבירה את השיעורים האלה ולמכור לתלמידים שאין לך זמן להיפגש איתם?
ככל שתעשי דברים שהם יותר אוטומטיים (מכירה להרבה לקוחות בו זמנית) כך תוכלי להגדיל הכנסה יותר בקלות.
זה נשמע כמו רעיון מעולה :)

תודה על התגובות של כולכם! לוקחת לתשומת ליבי.
זה אכן משהו שנשמע כמו עבודה רבה.
למזלי, אחי התעסק המון בכל הנושא של הקלטות וידאו ולכן הציוד קיים כבר בבית. אנסה לחשוב על זה ולראות אם אפשרי לארגן את זה בחופשת הסמסטר כך שבשנת הלימודים הבאה זה כבר יוכל לרוץ.
תודה רבה!

תודה על התגובות של כולכם! לוקחת לתשומת ליבי.
זה אכן משהו שנשמע כמו עבודה רבה.
למזלי, אחי התעסק המון בכל הנושא של הקלטות וידאו ולכן הציוד קיים כבר בבית. אנסה לחשוב על זה ולראות אם אפשרי לארגן את זה בחופשת הסמסטר כך שבשנת הלימודים הבאה זה כבר יוכל לרוץ.
תודה רבה!
תתאמני מול קרובייך וגם מול אנשים שלא מכירים את אופן ההתבטאות שלך
אני מניח שצריך אימון בסיסי לדיבור שוטף, ברור, אינפורמטיבי ואטרקטיבי

ממליץ להכיר את התחום שכולל גם את הקידום של אותו התוכן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
V התלבטות קריירה קשה - קידום או עזיבה התפתחות אישית 17
A קידום או משכורת התפתחות אישית 13
גרהם קידום אוריינות פיננסית במסגרת התנדבותית התפתחות אישית 22
M איך לבקש העלאת שכר עקב קידום חלקי בתפקיד אוף טופיק 24
XpH פתיחת תיק במס הכנסה - טופס 5329 מיסים 36
ע דירה בירושה ומס הכנסה מיסים 2
ס צריך להצהיר על רווח ממק"מ בדוח שנתי למס הכנסה? מיסים 6
S דיווח על הכנסות בחו"ל למס הכנסה מיסים 1
לאץ' מס הכנסה מול מס רווח הון מיסים 11
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 18
N קיזוז מס רווחי הון כנגד מס הכנסה מעבודה מיסים 1
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
מ איך לשלם למס הכנסה סכום קטן כמס על ריבית בפיקדון בחו״ל? מיסים 1
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
פ נספח ד לדוח השנתי למס הכנסה (טופס 1324) - כמה שאלות מיסים 3
T מימוש מניות ורף תקרת מס הכנסה (אסטרטגיה כדאית) שוק ההון 9
yossik מס הכנסה על זיכוי בעמלות מסחר מיסים 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
A אי דיווח מקדמות מס הכנסה מיסים 2
Z האם נ״ז ילדים מזכים גם כנגד הכנסה שאינה מיגיעה אישית? מיסים 8
ה תחשיב ימי מילואים מול תשלום בט'ל ומס הכנסה אוף טופיק 1
כ משכנתה ללא הכנסה יש חייה כזאת? נדל"ן 17
D שאלה לגבי הכנסה מדיבידנדים שוק ההון 79
W האם מעסיק יכול לנכות מס הכנסה שנתי ולא חדשי? מיסים 4
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 10
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
A חישוב הצמדה וריבית על חוב לביטוח לאומי ולמס הכנסה מיסים 3
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 1
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 2
מ הכנסה מהטלפון? אוף טופיק 2
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
B מה הסיווג הנכון עבור דווח ותשלום מס הכנסה על הכנסות משכר דירה העוברות את תקרת הפטור? מיסים 0
N תביעה קטנה נגד מס הכנסה - המלצות לעורך דין מיסים 5
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
ע הוצאת ני״ע לחו״ל מעל 500k ש״ח - מחוייב בדיווח למס הכנסה? מיסים 19
C האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה שוק ההון 14
Z יש לי יתרת זכות במס הכנסה צוברת ריבית. האם מתישהו מסהכנסה תוכל לטעון שזה התיישן כי לא דרשתי? מיסים 3
Z האם בטוח שאין התיישנות על יתרת זכות במס הכנסה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
S אי הפרשת מס הכנסה על ידי המעסיק מיסים 4
מ הוכחת מרכז חיים ביישוב מזכה - מס הכנסה מיסים 17
S דיווח מס הכנסה חצי שנתי מרווחי הון שוק ההון 4
Z יתרת זכות במס הכנסה. לדרוש או להנות מהריבית מיסים 1
אוטודידקט הכנסה בדולרים שוק ההון 2
F מילוי דו''ח שנתי על הכנסה מריבית מ-IB מיסים 8
מ חוב למס הכנסה מיסים 2
G דו״ח מס הכנסה ו-RSU מיסים 1
B תשלום מס הכנסה על הפרשות לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C דיווח מס על הכנסה מחו״ל שוק ההון 6