• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת חשבון בנק בארה"ב לצורך השקעה בנדל"ן

אין לי מושג, לא יודע אם הם מתעסקים בזה.
האמת שאם אעשה את זה אזרוק שם ני"ע שמטרתם B&H לטווח ארוך אז מאמין שיהיה פשוט אפשר לנייד לשם ני"ע בשווי הזה כך שעמלות המסחר לא יהיו אישו רציני.

עדיין בודק זאת, אבל פתאום עלה לי רעיון. מה בנוגע להיעזר בסניפי הבנק הישראלי שלי בניו יורק? הרי גם לפועלים וגם ללאומי יש שם סניפים? זה לא אפשרי (אתקשר מן הסתם מחר, אבל סקרן...)

לי יש חשבון בבנק דיסקונט בניו יורק, הבעיה שצריך להפקיד חצי מליון דולר כדי לפתוח חשבון שם,
לטובת מי שזה מעניין אותו, זה מה שענה לי עורך דין מניו יורק

If you own the properties in a separate entity, either a corporation or an LLC, then your liability is limited to the assets owned by the entity (assuming you abide by the rules in running the entity).

Now, it would be extremely difficult for an attorney in the US to sue you in Israel. So there is less chance that you would be sued than a domestic investor. But there still is some risk.

And if you are buying houses built before 1978 there is risk of liability to the tenants for lead exposure. Unlike risks for injuries resulting in a slip or fall, etc., you can not insure yourself against lead exposure. None of the insurance companies will insure against that liability. If one of your tenants sues you claiming they were exposed to lead in your house, you would have to hire an attorney at your expense, and defend yourself in that lawsuit. It is this risk that causes me to advise every investor to own these properties in a limited liability entity.

התשובה של העו"ד נכונה והיא ולפי הספר, למיטב הבנתי במציאות זה מעט שונה, קראתי מאמר בעבר של משקיע מקומי במולטיפמלי גדולים, הוא טוען שמשרדי עורכי הדין פועלים משיקול כלכלי, הוא נתבע מספר פעמים בתביעה צד ג, לטענתו עורכי הדין לאחר שבדקו והעריכו את סיכויי התביעה, בודקים את גובה הכיסוי עבור תביעות צד ג' ורק אז פונים אליו שיפנה לסוכן הביטוח לצורך התביעה, הם לא מעוניינים לבזבז אנרגיות וזמן מיותר, כאשר הם בודקים שהסיכוי לזכיה ראלי (הם מקבלים 20% מהתביעה) ויש כיסוי ביטוחי, רק אז הם תובעים, ובמידה וזוכים הם מקבלים את התשלום תוך 6 חודשים מחברת הביטוח, הם ממוקדים ולא מקבלים תיקים שיאלצו אותם לבזבז זמן ומשאבים במרדף גלובלי אחר נכסים כשהם לא בטוחים כיצד זה יסתיים.

מחיה מחדש את השרשור. הצלחתי להסתדר עם נושא פתיחת חשבון בנק אמריקאי רגיל בצורה לגיטימית וחוקית לחלוטין.

כעת מבקש ממני עורך הדין הניו-יורקי ששכרתי לצורך פתיחת ה-LLC, כתובת אמריקאית לצורך קבלת דואר. האם מישהו מכיר דרך חוקית ופשוטה לבצע זאת?
@Yesmad @meinheigeleBelz @אורי ג.

כעת מבקש ממני עורך הדין הניו-יורקי ששכרתי לצורך פתיחת ה-LLC, כתובת אמריקאית לצורך קבלת דואר. האם מישהו מכיר דרך חוקית ופשוטה לבצע זאת?
אני חושב שאתה צריך REGISTERD AGENT, אני לא יודע אם אפשר לעשות זאת לפני פתיחת הLLC אבל אתה יכול לבדוק, אם אתה צריך לNY מצאתי אותם להיות הכי זולים:
https://www.newyorkregisteredagent.com/registered-agents/
מאד יתכן ואני טועה, איני בקיא בזה.

מחיה מחדש את השרשור. הצלחתי להסתדר עם נושא פתיחת חשבון בנק אמריקאי רגיל בצורה לגיטימית וחוקית לחלוטין.
איך אם מותר לשאול וכמה זה עלה?

איך אם מותר לשאול וכמה זה עלה?
תגובה שלך משירשור אחר
פתיחת חשבון בארה"ב מהארץ:
http://www.omega-rl-inv.com/פתיחת-חשבון-בנק-בארהב.html
לא מכיר ולא ממליץ.
בדקתי מולם, זה מה שהם שלחו לי
omega.jpg

חשבון פרטי - כניסת העברה ( WIRE ) חיוב של 15$ , עמלה חודשית של 12$ ( ללא עמלה אם יש לפחות 3000$ או 2000$ בחשבון )
חשבון LLC - כניסת העברה ( WIRE ) חיוב של 15$, עמלה חודשית של 29.95$ ( ללא עמלה אם יש לפחות 3000$ בחשבון )
ניתן לבצע העברות ל-VENDORS , ע"י עלות של כמה סנטים להעברה בהרשמה מוקדמת, ללא עמלה חודשית ע"י העברת ACH
( אלקטרונית ) בהעברה של 3 ימים.
אם אתה צריך סוג מסוים של עמלות אשמח לברר. יתכן ויש אי דיוק בפרטים, אז שוב אם יש משהו ספציפי אשמח לבדוק.
עמלת קניה\מכירה קרן\מניה אמריקאית - אני לא מתעסק עם מניות. לצורך ברור הנושא אבדוק עם הבנק

עמלת המרה מטבע חוץ (דולר ליורו) - לגבי זה אוכל לברר לך אחה"צ.

מה הם התנאים לכרטיס ה DEBIT , עמלת משיכה , המרת מט"ח , האם ניתן לשימוש בארץ בשקלים? - כרטיס דביט מונפק אוטומטית עם כל חשבון חדש. הנו חלק בלתי נפרד לצורך הוספת מוטבים להעברת כספים. ניתן להשתמש בו לכל דבר ועניין בארץ, לרכוש מוצרים, למשוך בכספומט. כמובן שיש לו הגבלות מקסימום ליום.

כמו כן ארצה לדעת אילו דרישות ישנם מהבנק לצורך קבלת כרטיס Credit ומה תנאיו - כרטיס האשראי הנ"ל יונפק בהתחלה כנגד עירבון, ותוכל להשתמש בגובה העירבון המופקד. לאחר כ-6 חודשים העירבון מוחזר ומונפקת לך מסגרת, הכל ובמידה והחשבון התנהל באופן תקין.

לא ממליץ כמובן

@Yesmad @meinheigeleBelz @אורי ג.
בניו יורק? https://www.google.com/search?q=new+york+virtual+mailbox
אם במדינה אחרת ייתכן ויש חברה ספיציפת, אבל מכיוון שNEXUS בניו יורק הוא הדבר האחרון שהייתי רוצה בחיים שלי, אין לי אחד להמליץ עליו במיוחד

בניו יורק? https://www.google.com/search?q=new+york+virtual+mailbox
אם במדינה אחרת ייתכן ויש חברה ספיציפת, אבל מכיוון שNEXUS בניו יורק הוא הדבר האחרון שהייתי רוצה בחיים שלי, אין לי אחד להמליץ עליו במיוחד
תודה!! כן בניו יורק.
אפשר לסמוך על השירותים האלה? אם אני מבין נכון - תמורת כמה דולרים בחודש- הם סורקים לי רק את המכתבים הרלוונטיים לי נכון?
ולא הבנתי את המשפט השני :)

תודה!! כן בניו יורק.
אפשר לסמוך על השירותים האלה? אם אני מבין נכון - תמורת כמה דולרים בחודש- הם סורקים לי רק את המכתבים הרלוונטיים לי נכון?
ולא הבנתי את המשפט השני :)

1. היחיד שמוכר לי שם זה Earth Class Mail שהם די וותיקים בתחום, אבל זה תחום די גדול אז תנסה..
תתעלם מהקיטורים שלי על NEXUS

אם אני מבין נכון - תמורת כמה דולרים בחודש- הם סורקים לי רק את המכתבים הרלוונטיים לי נכון?
אורי הביא חברה ב 4$~ לחודש.
אני חושב שאתה צריך REGISTERD AGENT, אני לא יודע אם אפשר לעשות זאת לפני פתיחת הLLC אבל אתה יכול לבדוק, אם אתה צריך לNY מצאתי אותם להיות הכי זולים:
https://www.newyorkregisteredagent.com/registered-agents/
מאד יתכן ואני טועה, איני בקיא בזה.

הצלחתי להסתדר עם נושא פתיחת חשבון בנק אמריקאי רגיל בצורה לגיטימית וחוקית לחלוטין.
מסכים לשתף כיצד ובאיזה מחיר?

REGISTERD AGENT אתה תצטרך בכל מקרה, בנוסף לשירות דואר וירטואלי כזה או אחר, הייתי שואל את העו"ד.
בדקתי מולם, זה מה שהם שלחו לי
במחיר הזה כבר עדיף לרכוש כרטיס טיסה לדעתי.

אבל לטוס לשם בכל מקרה לא יפתור את הקטע של המצאת כתובת מקומית, אאל"ט
אאל"ט בשביל חשבון בנק בארה"ב אתה לא חייב כתובת בארה"ב, בשביל LLC כן.

אאל"ט בשביל חשבון בנק בארה"ב אתה לא חייב כתובת בארה"ב,
מהנסיון שלי של פתיחת חשבון בנק פרטי, אתה אכן חייב כתובת בארה"ב. הם צריכים מקום לשלוח אליו את כרטיס הדביט שלך ומכתבים רשמיים (גם אם אתה לרוב מקבל אותם באמצעים אלקטרוניים).
בנוסף, ברוב הבנקים שניסיתי (למעט BofA), דרשו proof of address ולא סתם כתובת כלשהי.

מהנסיון שלי של פתיחת חשבון בנק פרטי, אתה אכן חייב כתובת בארה"ב. הם צריכים מקום לשלוח אליו את כרטיס הדביט שלך ומכתבים רשמיים (גם אם אתה לרוב מקבל אותם באמצעים אלקטרוניים).
בנוסף, ברוב הבנקים שניסיתי (למעט BofA), דרשו proof of address ולא סתם כתובת כלשהי.
אין בעיה לתת proof of address של כתובת ישראלית

אין בעיה לתת proof of address של כתובת ישראלית
אתה בטוח?
ניסיתי בלפחות 5 בנקים שונים, כולם דרשו כתובת אמריקאית מוכחת. (שוב, למעט boa שהסתפקו בכתובת אמריקאית בלי הוכחה)

איזה בנק הסכים לקבל כתובת ישראלית?

אתה בטוח?
ניסיתי בלפחות 5 בנקים שונים, כולם דרשו כתובת אמריקאית מוכחת. (שוב, למעט boa שהסתפקו בכתובת אמריקאית בלי הוכחה)

איזה בנק הסכים לקבל כתובת ישראלית?
Citi bank (הם רצו הוכחה לכתובת הישראלית באנגלית)
פתחתי בסוף ב-bofa כי קיבלתי המלצות.

מה ההבדל בין השניים? הראשן הוא סוג של מיופה כח?
החוק מחייב שלכל חברה/LLC יהיה נציג שפתוח בשעות עסקיות ע"מ לקבל Service of Process ועוד דברים מהסטייט. באופן עקרוני, בהרבה מדינות החברה יכולה להיות נציגה של עצמה, אבל אז לא יהיה לחברות שמספקות את השרות הכנסות אז לא אוהבים לספר.

BofA ממש נחמדים שהם נותנים למעשה ליצור proof of address יש מאין. כל מה שצריך כדי לפתוח חשבון בכל בנק זה חשבון ב-BofA. מבקשים הדפסה של סטייטמנט, והופ ניתן לפתוח חשבון בכל מקום אחר. יש עוד בנקים שלא מבקשים, אבל בד"כ קטנים\לוקאליים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
T פתיחת חשבון בנק אמריקאי ע״י קרוב משפחה צרכנות פיננסית 7
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
ב פתיחת חשבון בנק אירופאי מישראל שוק ההון 47
L פתיחת חשבון בנק בארה"ב עבור non resident שוק ההון 8
unrealx פתיחת חשבון בנק נפרד לעסק צרכנות פיננסית 2
D פתיחת חשבון בנק באינטרנט ללא צורך הגעה לסניף צרכנות פיננסית 1
stamEhad פתיחת חשבון בנק להשקעות בארה"ב - משתמש בהכנסות מהשקעת נדל"ן שוק ההון 0
D פתיחת חשבון בנק והזמנת כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 5
Couch Potato פתיחת חשבון בנק אמריקאי אונליין לאזרחית צרכנות פיננסית 13
N פתיחת חשבון בנק לצרכי השקעה נדל"ן 0
מרק סרפדים פתיחת חשבון בנק אירופאי ומסחר דרך ברוקר אירופאי שוק ההון 17
D פתיחת חשבון בנק עבור עוסק מורשה צרכנות פיננסית 0
ImCarryGG מספר שאלות על פתיחת חשבון בנק אמריקאי צרכנות פיננסית 7
ח פתיחת חשבון בנק ביוון צרכנות פיננסית 2
י פתיחת חשבון בנק חדש - איפה כדאי? צרכנות פיננסית 10
C פתיחת חשבון בנק בארה"ב - השוואת תנאים צרכנות פיננסית 11
Bear75 פתיחת חשבון בנק לזוג צעיר אוף טופיק 1
J פתיחת חשבון בנק בארה"ב שוק ההון 20
I פתיחת חשבון בנק ברוסיה מהארץ צרכנות פיננסית 4
שמוליק קיפוד פתיחת חשבון בנק אמריקאי [ללא SSN] שוק ההון 96
B פתיחת חשבון בנק עסקי אוף טופיק 1
א פתיחת חשבון בנק אירופאי צרכנות פיננסית 4
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 34
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7