• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סוחר הים - משחק שכתבתי לאנדרואיד

shirbi

משתמש רגיל
דירוג
521
כתבתי משחק לאנדרואיד - סוחר הים.
זהו משחק מחשבה שבו השחקן הוא סוחר שיש לו ספינה והוא מפליג בין נמלים בים התיכון ומנסה להרוויח כמה שיותר כסף.
בהשראת משחק מחשב ישראלי עתיק מלפני 30 שנה.
המשחק תומך בשפות עברית ואנגלית.
אשמח לשמוע מה דעתכם. :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirbi.seamerchant

הרעיון והמשחק עצמו נראה ממש נחמד, אבל הגרפיקה - היא גם מבוססת על המשחק העתיק מלפני 30 שנה?

לא. הציורים במשחק - אחותי הכינה אותם. הממשק מין הסתם מותאם למסך מגע ולא למקלדת.
בהתחשב בכך שאני לא מעצב גרפי ולא איש פרונטאנד, המראה לא ברמה של משחק כמו קלאש אוף קלאנס.

אני ראיתי באיזה אתר את המקור לפני שנה שנתיים!
הייתי ממש גרוע בזה כל הזמן סופות ופיראטים ונדפקתי מהמחירים.

וואו ממש אהבתי לפני הרבה שנים את המשחק המקורי, והרבה פעמים חיפשתי אם עשו לו רימייק,
היה כיף למצוא את המשחק שלך!
אהבתי את הפונקציות שהוספת ואת הנוסחאות המורכבות
(השיא שלי הוא 50 מיליון:lol:)
אבל בלי ספק הגרפיקה לא תדבר אל ההמונים. אני אהבתי בגלל הנוסטלגיה, לא בטוח שיש מספיק כאלה.
תודה רבה
ותכלס הציורים ממש חמודים

למעשה זה הרימייק השלישי שאני מכין.
הראשון היה לפני כעשרים שנה, לוינדוס. מעניין אם אפשר למצוא אותו עוד ברשת. אני בספק אם יש לי אותו איפשהו.
השני היה לפני שבע שנים, והוא מאוד דומה לנוכחי. הבעיה היתה שהשתמשתי בכלי גרוע בשביל לפתח אותו ועל כן זה היה בלתי נסבל להוסיף יכולות חדשות.
אז עכשיו כתבתי אותו מחדש, כך שהוא מאוד דומה לקודם, אך אני יכול להוסיף יכולות חדשות ולהתאים אותו למכשירים חדשים.

אני מנחשים ששחקנים נוסטלגים שהכירו את המשחק המקורי יבינו די מהר את הממשק ואת מה שצריך לעשות. אני תוהה איך זה עבור שחקנים חדשים שלא מכירים. האם אין ברירה אלא להכין איזה טוטוריאל שפותח אט אט את כל היכולות של המשחק.

כתבתי משחק לאנדרואיד - סוחר הים.
זהו משחק מחשבה שבו השחקן הוא סוחר שיש לו ספינה והוא מפליג בין נמלים בים התיכון ומנסה להרוויח כמה שיותר כסף.
בהשראת משחק מחשב ישראלי עתיק מלפני 30 שנה.
המשחק תומך בשפות עברית ואנגלית.
אשמח לשמוע מה דעתכם. :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirbi.seamerchant
משחק נחמד מאוד. נהינתי לשחק בו
שמתי לב שהמשחק מסתיים אחרי כמה 'ימי' משחק ומתחיל מחדש. הגיוני?

איזה נוסטלגיה
איך אהבתי את זה בתור ילד

מאוד אהבתי את המשחק של פעם

OFF TOPIC:
אני פה כדי לציין שנהנתי מהwifi שלך* לפני למעלה מעשור, בדרך הטכניון 48 D:
*רק כששלנו קרס

נערך לאחרונה ב:
@shirbi בתור מי שלא מכיר את המשחק המקורי, הדרכה תעזור ;) הבנתי פחות או יותר מניסוי וטעיה, אפילו הגעתי למיליון הראשון! ) (תיקון, זה היה 100K. אולי שווה להוסיף פסיקים)
מה שכן, אחרי המשחק הראשון סגרתי את האפליקציה ולא הצלחתי לפתוח אותה שוב (הייתה קורסת מיידית). הדבר היחיד שפתר את זה היה לנקות את כל ה-Storage של האפליקציה ולכפות סגירה ואז זה חזר לעבוד.. לא הצלחתי לשחזר את התקלה אבל כל הפעולות שעשיתי קודם היו לאפשר אנימציה מהירה ולהתחבר עם חשבון גוגל, אולי אחד מהם גרם לבעיה. (עריכה: אחרי עוד כמה פעמים שזה קרה, יש לי בעיה להתחבר עם חשבון גוגל- כל ניסיון ללחוץ על "Sign In to Google PLay" (הטעות במקור) מפיל את האפליקציה)

חמוד מאוד, אני מחכה לגרסת ה-Multiplayer :roll:

נערך לאחרונה ב:
בתור אחד שלא הכיר את המשחק המקורי, אני יכול להגיד שנהניתי מאוד. כפתור העזור לי באמת עוזר. אני חושב שהצלחתי לתפוס מה צריך לעשות. הגרפיקה לא הפריעה לי, ואפילו להפך, הממשק הפשוט זה דווקא טוב בעיניי!

@shirbi למרות שלא הכרתי את המשחק לפני כן, חשבתי שהמשחק ממש חמוד והצלחתי אפילו לעבור את השני מליון.
לצערי נהניתי מדי, לכן נאלצתי למחוק את האפליקציה תוך זמן קצר, כדי שאוכל לעבוד. שוב הוכחתי לעצמי שיש לי אישיות התמכרותית ושאסור לי להתעסק עם גוזלי זמן פוטנציאלים.

מבחינת מקום לשיפור: לדעתי הסיכויים של הנצחון בקרבות עם הפיראטים נמוכים בהרבה ממה שהמשחק מציין. לא הגיוני שבמעל 90% נצחון יהיו כ"כ הרבה הפסדים. בנוסף, כדאי להגיה את טקסט הפתיחה.
לא הבנתי למה כשמנסים להוריד את האפליקציה מהחנות היא מבקשת הרשאות לכל מיני דברים. בשביל מה היא צריכה גישה לאנשי הקשר?

כל הכבוד לך ולאחותך על התאמת המשחק ועל הציורים היפים.

אז, לא הכרתי את המשחק עד היום - וגיליתי שהוא ממש ממכר
הגעתי לרבע מיליון די מהר, למרות שבהתחלה היה לי קצת קשה להבין מי נגד מי שם, מה עושה הבנק וכו' (לא שמתי לב שיש לשונית עזרה)
אהבתי

תודה לכולכם על התגובות ועל הביקורת הבונה.
- קיבלתי כבר הערות על כך שקשה להבין את המספרים הגדולים, וכדאי להוסיף פסיקים בין האלפים. אעשה זאת ואעלה גרסה חדשה לגוגל בקרוב.
- גם מדריך למתחילים אני מתכוון להוסיף. כזה שאומר צעד-צעד מה עושים עכשיו ולאט לאט חושף עוד אפשרויות.
- משהו מוזר קורה לי עם רשימת השיאים. משום מה אני רואה במכשיר שלי כאילו רק 3 אנשים הצליחו להגיע לסוף המשחק ולהרשם. יכול להיות שברירת המחדל אצל גוגל היא לא לשתף את השיאים, אלא אם מסמנים במפורש שמעוניינים בכך? אם כן, הם ממש מעפנים.
- מתסכל גם הקטע של הקריסות. זה לא קורה אצלי, ומשום מה אין באתר של גוגל דיווח שיאפשר לי לדבג. באפליקציות קודמות כן היו דיווחים על קריסות עם תצלום של מחסנית הקריאות (מושג תכנותי) שאיפשר לי להבין מה הגורם לבעיה ולכתוב תיקון.
- מבחינת הסיכוי להפסיד לפיראטים, אני לא חושב שישנה בעיה. אולי הכוונה היא לכך שלמרות שמנצחים, עדין נגרם נזק לספינה?
- המשחק אכן מסתיים אחרי שבעה ימי משחק. הרעיון הוא להשיג כמה שיותר כסף בזמן הקצר הזה.
- מוזר הקטע עם ההרשאות. אצלי הוא לא ביקש כלום - רק להשתמש במערכת השיאים של גוגל.

או! פתאום כן מופיעה מחסנית קריאות אצל גוגל אשר מתעדת קריסה שקראה 6 פעמים למישהו עם Xiaomi Mi A2 Lite bright. זה מישהו מכם?
נראה לי שאני יודע איך לתקן את זה.

או! פתאום כן מופיעה מחסנית קריאות אצל גוגל אשר מתעדת קריסה שקראה 6 פעמים למישהו עם Xiaomi Mi A2 Lite bright. זה מישהו מכם?
נראה לי שאני יודע איך לתקן את זה.
אנוכי, גם מחיקה של האפליקציה הורדה מחדש לא עזרה..

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S סוחר מתחיל - תיק עצמאי חוות דעת. שוק ההון 12
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
T שאלה כללית בנוגע לרכש ETF-ים בתור סוחר עצמאי שוק ההון 3
א הגשת טופס 1325 למס הכנסה בתור סוחר יומי מיסים 16
S סיווג משקיע/סוחר בורסה לצרכי מס שוק ההון 0
א זכרונותיו של סוחר המניות מוול סטריט אוף טופיק 15
O סוחר יומי שוק ההון 20
R סוחר יום וניהול העסק מול מס הכנסה שוק ההון 29
ג האם זה נכון שמס ירושה לא חל אם אתה סוחר דרך IBI ? שוק ההון 46
aeh סוחר נוסטרו שוק ההון 2
D IB הפסידה בתביעה נגד הרשות לניירות ערך, תצטרך לקבל רישיון זירת סוחר שוק ההון 110
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
Matias Katz בנק הפועלים - מי סוחר דרכו ? שוק ההון 18
yossik משקיע או סוחר? השאלה שווה המון כסף מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ש בת ים "על הים" נדל"ן 13
G דעות על מגדלי הים התיכון שוק ההון 3
מ מידע סותר בתב"ע פארק הים לגבי מקסימום גובה מלונות נדל"ן 6
מ בן משפחה שמשחק משחק מסוכן אוף טופיק 15
M משחק החבילה עוברת ממשיך: הפניקס מעבירה את הקופות בניהול אישי לחברת גלובל נט ניהול קופות גמל בע"מ - מי אלו? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 261
E משחק השקעות - גלובס (זכיה בטסלה) אוף טופיק 1
סול למה מחבואים הוא משחק חשוב לילדים (ובעצם, לכולם) התפתחות אישית 0
D משחק CASH FLOW התפתחות אישית 3
A האם על ידי משחק עם תאריכים בניוד/משיכה הגופים הפנסיונים יכולים "לגנוב" כסף? שוק ההון 15
מ משחק סימולציית כניסה ויציאה מהשוק - לכל המתזמנים שוק ההון 1
משה הצטרפו להרפתקה וירטואלית - משחק מחשב כדרך להגברת מוטיבציה ופרודקטיביות התפתחות אישית 9
עצמאית האם מישהו כאן מתמצא בקונסולות משחק? אוף טופיק 5
י האם IRA וקופות גמל מנוהלות מתחרות באותו משחק? שוק ההון 22
ע משחק סכום 0, או שלא? שוק ההון 8

נושאים דומים

Back
למעלה