• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סוחר יום וניהול העסק מול מס הכנסה

redarmy

משתמש סולידי
דירוג
15
שלום לסוחרי היום, רציתי לדעת באיזה אפיק הלכתם בנושא מס הכנסה, האם חברה בע"מ או עוסק מורשה? איך אתם מנהלים את הספרים, דרך רו"ח? יש תוכנות לזה? האם זה כאב ראש רציני או שזה סתם מפחיד? לא ברור לי נושא המע"מ ואיך הוא מתנהל בתחום הזה?

שלום לסוחרי היום, רציתי לדעת באיזה אפיק הלכתם בנושא מס הכנסה, האם חברה בע"מ או עוסק מורשה? איך אתם מנהלים את הספרים, דרך רו"ח? יש תוכנות לזה? האם זה כאב ראש רציני או שזה סתם מפחיד? לא ברור לי נושא המע"מ ואיך הוא מתנהל בתחום הזה?
אתה כבר מגלגל מחזורים של כמה מיליונים?

אני בספק רב אם יש כאן סוחרי יום.
כמו שענו לך.. כל עוד אתה לא מרוויח בסכומים גדולים מאוד אתה לא מעניין אף אחד.
כשהמחזור שלך יעבור גודל מסוים - אז בלי קשר לאם אתה מורווח או מופסד, מס הכנסה יחייבו אותך בדו" שנתי, אבל תמשיך לשלם רגיל מס רווחי הון שינוכה במקור ע"י הברוקר בארץ.
אם תתחיל להרוויח יפה אז ייתכן שמס הכנסה יפנה אליך לשנות בשביל למסות אותך ב50%.

אתה כבר מגלגל מחזורים של כמה מיליונים?
הלוואי אבל עדיין לא
אולי מגני מס של כמה מיליונים.
הלוואי עליי גם זה
אני בספק רב אם יש כאן סוחרי יום.
כמו שענו לך.. כל עוד אתה לא מרוויח בסכומים גדולים מאוד אתה לא מעניין אף אחד.
כשהמחזור שלך יעבור גודל מסוים - אז בלי קשר לאם אתה מורווח או מופסד, מס הכנסה יחייבו אותך בדו" שנתי, אבל תמשיך לשלם רגיל מס רווחי הון שינוכה במקור ע"י הברוקר בארץ.
אם תתחיל להרוויח יפה אז ייתכן שמס הכנסה יפנה אליך לשנות בשביל למסות אותך ב50%.
בלבלת אותי לגמרי, פעם אתה מדבר על רווח ופעם על מחזור, מה נחשב רווח שאני כן מעניין את מס הכנסה? המחזור(לא הרווח) גדול מאוד

אין שום סיבה שהמחזור יעניין אותם אבל משום מה זה כן מעניין אותם מספיק בשביל לדרוש דו"ח שנתי.
מחזור גדול אני מדבר על עשרות מליונים בשנה לפחות - אבל בכל מקרה זה רק דוח שנתי, לא ביג דיל.
רווח מעניין - לפחות מאות אלפים בשנה, פחות מזה לא סביר שיתעניינו בך.

אין שום סיבה שהמחזור יעניין אותם אבל משום מה זה כן מעניין אותם מספיק בשביל לדרוש דו"ח שנתי.
מחזור גדול אני מדבר על עשרות מליונים בשנה לפחות - אבל בכל מקרה זה רק דוח שנתי, לא ביג דיל.

YTD המחזור 15,465,471.89הרווח 39,401.40 פחות עמלות של בסביבות 1500 (הכל בדולרים)

המחזור מעניין כי היקף פעילות הוא אינדיקציה לעסק.
אני לא מתמצא במספרים, אבל נראה לי שסוחר יום שאין לו מחזור במיליונים לא ממש יכול להתפרנס. אם רוצים הכנסה של 100K לפני הוצאות (פחות משכר ממוצע במשק), אז ההשערה שלי היא שצריך מחזור של כמה מיליונים בשביל רווח כזה, לא?

YTD המחזור 15,465,471.89הרווח 39,401.40 פחות עמלות של בסביבות 1500 (הכל בדולרים)
המחזור גדול אבל הרווח לא מספיק גדול כדי שתעניין מישהו לדעתי האישית והלא מקצועית.
מידת החשיבות של גודל המחזור והרווח הוא בתלות בגודל התיק

המחזור גדול אבל הרווח לא מספיק גדול כדי שתעניין מישהו לדעתי האישית והלא מקצועית.
מידת החשיבות של גודל המחזור והרווח הוא בתלות בגודל התיק
גודל התיק נע בין 55K-70K בתלות במשיכות

שמע, אין בזה חוקים קבועים וזה נתון לשיקול דעת אישי של הפקיד שיעבור לך על התיק, אבל על 40K$ רווח שנתי לא נראה לי שמישהו יסתכל לכיוונך.

שמע, אין בזה חוקים קבועים וזה נתון לשיקול דעת אישי של הפקיד שיעבור לך על התיק, אבל על 40K$ רווח שנתי לא נראה לי שמישהו יסתכל לכיוונך.
YTD זה מתחילת השנה, מקווה לפחות להכפיל את זה

YTD זה מתחילת השנה, מקווה לפחות להכפיל את זה

צודק. עבודה יפה מאוד. שיהיה בהצלחה :)
אז כן יש מצב שיפנו אליך..
אם כמה שזה מבאס תזכור שעדיף תמיד להיות במצב שבו את צריך לשלם יותר מיסים כי אתה מרוויח יותר.

צודק. עבודה יפה מאוד. שיהיה בהצלחה :)
אז כן יש מצב שיפנו אליך..
אם כמה שזה מבאס תזכור שעדיף תמיד להיות במצב שבו את צריך לשלם יותר מיסים כי אתה מרוויח יותר.
אני מאחל ומייחל שיהיה לי מה לשלם למדינה, לא מחפש להתחמק מחבות מס, פשוט לא מעוניין ברצצת או מלחמות איתם.
הלוואי עליי להגיע לרמות של הכרישים שעושים מיליונים בתחום, אני אפילו לא מתקרב למספרים האלה

למרות המחזור הגבוה, התיק והרווח לא גבוהים. יש קריטריונים לגבי מי נחשב עסק, והם שילוב של מספר גורמים. בסופו של יום ההחלטה אם תמוסה כעסק היא של פקיד שומה בו אתה מגיש דוחות.
כדאי לך להתייעץ עם רו״ח לגבי איך להקטין את הסיכויים שתמוסה כעסק ומה לעשות מראש למקרה שכן (בעיקר איזה מידע לשמור).
בכל אופן בהצלחה, ואם מתחשק לך לספר מה אתה עושה בשרשור נפרד יהיה מעניין לשמוע.

למרות המחזור הגבוה, התיק והרווח לא גבוהים. יש קריטריונים לגבי מי נחשב עסק, והם שילוב של מספר גורמים. בסופו של יום ההחלטה אם תמוסה כעסק היא של פקיד שומה בו אתה מגיש דוחות.
כדאי לך להתייעץ עם רו״ח לגבי איך להקטין את הסיכויים שתמוסה כעסק ומה לעשות מראש למקרה שכן (בעיקר איזה מידע לשמור).
בכל אופן בהצלחה, ואם מתחשק לך לספר מה אתה עושה בשרשור נפרד יהיה מעניין לשמוע.

יצא לי כבר לדבר עם כמה אנשי מקצוע, לצערי הידע שלהם במיוחד במה שקשור למסחר בחו"ל לא כזה שאני מרגיש שלם איתו. אני שומר את הדוחות וגם אצל הברוקר הכל נשמר.

אני לא מתכוון לשתף את שיטת המסחר(מקווה שאתה מבין למה, לא בקטע רע כמובן)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S סוחר מתחיל - תיק עצמאי חוות דעת. שוק ההון 12
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
T שאלה כללית בנוגע לרכש ETF-ים בתור סוחר עצמאי שוק ההון 3
א הגשת טופס 1325 למס הכנסה בתור סוחר יומי מיסים 16
shirbi סוחר הים - משחק שכתבתי לאנדרואיד אוף טופיק 38
S סיווג משקיע/סוחר בורסה לצרכי מס שוק ההון 0
א זכרונותיו של סוחר המניות מוול סטריט אוף טופיק 15
O סוחר יומי שוק ההון 20
ג האם זה נכון שמס ירושה לא חל אם אתה סוחר דרך IBI ? שוק ההון 46
aeh סוחר נוסטרו שוק ההון 2
D IB הפסידה בתביעה נגד הרשות לניירות ערך, תצטרך לקבל רישיון זירת סוחר שוק ההון 110
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
Matias Katz בנק הפועלים - מי סוחר דרכו ? שוק ההון 18
yossik משקיע או סוחר? השאלה שווה המון כסף מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
M כלכלה וחשבונאות או להמשיך בלימודי הנדסת תעשיה וניהול? התפתחות אישית 1
W דעתכם על תואר בהנדסת תעשייה וניהול התפתחות אישית 3
ל הנדסת תעשייה וניהול התפתחות אישית 1
נגב ביצים, סלים וניהול סיכונים ברמה המשפחתית שוק ההון 4
L הנדסת תעשיה וניהול התלבטות התפתחות אישית 10
D כלכלה או תעשייה וניהול התפתחות אישית 15
מ התפתחות וניהול ההון שנות השלושים יומני מסע אישיים 1
ח מערכות סליקת אשראי וניהול תשלומים צרכנות פיננסית 6
H איזון וניהול תיק שמפוזר במוצרים פיננסיים שונים שוק ההון 2
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
unrealx ידע מספק לפתיחה וניהול תיק השקעות שוק ההון 4
M קרן השתלמות לעוסק פטור - מה קורה שאני סוגר את העסק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N שאלה לגבי מחסן שמשרת את העסק. צרכנות פיננסית 32
R קרן השתלמות במעמד עצמאי אחרי שסגרתי את העסק שוק ההון 1
Y הפקדה לקרן השתלמות מעל התקרה עבור עצמאי שסגר את העסק שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה