• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפשת ייעוץ עסקי בליווי אימון אישי

דעתנית

משתמש רשום
דירוג
0
מקווה שאני לא עוברת על חוקי הפורום אבל לא מחפשת ייעוץ השקעות אלא לשמוע האם יש פה מישהו שמכיר עדיף על בסיס ניסיון יועץ/מאמן עסקי וכלכלי. כזה שמלווה את האדם בהחלטות עסקיות, השקעות אבל בליווי אלמנטים של אימון אישי
אשמח לשמות רלוונטיים.

תודה!

האם יש פה מישהו שמכיר עדיף על בסיס ניסיון יועץ/מאמן עסקי וכלכלי. כזה שמלווה את האדם בהחלטות עסקיות, השקעות אבל בליווי אלמנטים של אימון אישי
ובשביל מה דעתנית צריכה אדם מתיימר שכזה ללוות אותה? הוא יגיד לך מה לעשות ואיך להתנהג ולהתנהל? איך להיות מאושרת? איך יהיה לך "חשיבה של מיליונרית" (נשבעת שזאת סיסמא שכל מיני קאוצ'רים אוהבים להגיד)?
הוא יקח אחריות על הליווי שלו? ישלם על שגיאות? יאשים אותך שלא הבנת אותו?

והמלצתי בקיצור- סמכי על עצמך, תלמדי מכל הבא ליד, תרשי לעצמך לטעות וקחי לעצמך את כל הקרדיט על הצלחה.

סמכי על עצמך, תלמדי מכל הבא ליד, תרשי לעצמך לטעות וקחי לעצמך את כל הקרדיט על הצלחה.
זה נכון, אבל כן שווה לאמץ מנטור. הוא יכול להיות גם מנטור וירטואלי (כמו הסולידית, או טים פריס, או שילוב של שלל דעות - מדהים מה אפשר למצוא כיום בחינם באינטרנט).

זה לא בשבילי. זה עבור מישהו שצריך את זה. לכן מחפשת המלצות ללווי לא שרלטני

זה יכול להיות ספר?
אם כן, אני ממליץ על הספר ”הדרך הפשוטה אל העושר“ בתרגום של @FIYaacov.

ברוכה הבאה לפורום!
מכיוון שנושא השרשור הוא למידה ולא שאלה קונקרטית בנושא השקעות אני מעביר לפורום "פיתוח אישי".

זה לא בשבילי. זה עבור מישהו שצריך את זה. לכן מחפשת המלצות ללווי לא שרלטני
דעתי בעניין תקפה גם אם זה נועד למישהו אחר (ואת המילה "צריך" אפשר להחליף ל"רוצה, כי לא סומך על עצמו").
הליווי היחיד שהוא לא שרלטני בעיניי הוא זה שעוזר לאדם למצוא את התשובות מתוך עצמו ולא זה שנותן הנחיות והדרכות ולא משלם על זה כלום אם לא הצליח.
אני מסכימה שלהקשיב להרבה אנשים ולקרוא ספרים ולהתייעץ עם בעלי דעות שונות- זה דבר חכם ומחכים.
אבל כן שווה לאמץ מנטור
לדעתי לא. כל מי שגורם לך להישען עליו רק יזיק בסופו של דבר. שילוב שלל דעות- תמיד רצוי.

אז ככה. לא מדובר על מישהו להישען עליו, כי זה סה''כ אדם חזק מנטלית ומוכשר אבל בכל פעם שלקח ייעוץ בחייו המקצועיים זה עזר לו להתפקס ולהתגבר על תכונות אופי וכדומה שגורמות לו להצליח פחות למרות כישוריו המרובים
לכן מחפשת עדיין מישהו שיתן ייעוץ עסקי (חסרים יועצים עסקיים) בשילוב עם אימון אישי.
זה כל כך נדיר? אני באמת לא יודעת כי אף פעם לא חיפשתי...

באיזה תחום?

טרם פגשתי מאמן אישי שאינו שרלטן.

ה"יועצים העסקיים" הטובים שאני מכיר לא לוקחים כסף. לפעמים הם לוקחים אחוזים...

יועץ עסקי טוב שלוקח אחוזים אתה כן יכול להמליץ?
זה תחום משולב הכולל גם השקעות וגם פיתוח עסקי

אני יכול להמליץ לך כמו @בת העמק להישען אך ורק על עצמך.
אצל מאמן אישי את צריכה להבין שאת המוצר שעומד לנגד עינו ואני אישית לא אוהב להיות מוצר של אף אחד.
ראיתי פעם איזה וידאו מועידת המאמנים בישראל , הזיה שהם רק מחפשים לדחוף למטופלים שלהם קורסים,סמנירים ולגרום לתלות הולכת וגדלה במאמן.
וגם אני לא מכיר מאמן אישי שהוא לא שרלטן.

מקווה שאני לא עוברת על חוקי הפורום אבל לא מחפשת ייעוץ השקעות אלא לשמוע האם יש פה מישהו שמכיר עדיף על בסיס ניסיון יועץ/מאמן עסקי וכלכלי. כזה שמלווה את האדם בהחלטות עסקיות, השקעות אבל בליווי אלמנטים של אימון אישי
אשמח לשמות רלוונטיים.

תודה!

אשמח להפנות אותך, אנא פני אלי בפרטי, ניתן לדרוש יעוץ עסקי דרך אירגון מט"י ולצמצם עלויות.

הליווי היחיד שהוא לא שרלטני בעיניי הוא זה שעוזר לאדם למצוא את התשובות מתוך עצמו
אני לא מבינה כל כך את הגישה הזאת. נניח שהיית צריכה לבנות מכונית מאפס. לא היית רוצה, אם אפשר, שיעזור לך מישהו שכבר עשה את זה פעם פעמיים עשר, ואולי יודע מה כדאי לעשות כדי שהוא לא יתפרק בנסיעה? היית מנסה רק לחפש את התשובות מתוך עצמך? גם בעסקים יש ידע מקצועי שנרכש מהרבה נסיון, ולא לכל אחד שמתחיל יש אותו. גם לא קל להשיג אותו באופן עצמאי ברשת או מספרים. יש הרבה ידע שצוברים "דרך הרגליים". אם יש אדם שיש לו את הידע הזה ויכול לשתף בו, זה יכול לעזור המון ולחסוך המון טעויות של מתחילים.

תודה על העידוד בנושא!
דווקא בעיני אדם שיודע לבקש עזרה עשוי להצליח יותר. לא חסרים עסקים ומשקיעים שפשטו את הרגל בגלל טעויות שהיו יכולות להימנע על ידי ליווי מקצועי
אני לא מבינה כל כך את הגישה הזאת. נניח שהיית צריכה לבנות מכונית מאפס. לא היית רוצה, אם אפשר, שיעזור לך מישהו שכבר עשה את זה פעם פעמיים עשר, ואולי יודע מה כדאי לעשות כדי שהוא לא יתפרק בנסיעה? היית מנסה רק לחפש את התשובות מתוך עצמך? גם בעסקים יש ידע מקצועי שנרכש מהרבה נסיון, ולא לכל אחד שמתחיל יש אותו. גם לא קל להשיג אותו באופן עצמאי ברשת או מספרים. יש הרבה ידע שצוברים "דרך הרגליים". אם יש אדם שיש לו את הידע הזה ויכול לשתף בו, זה יכול לעזור המון ולחסוך המון טעויות של מתחילים.

נניח שהיית צריכה לבנות מכונית מאפס. לא היית רוצה, אם אפשר, שיעזור לך מישהו שכבר עשה את זה פעם פעמיים עשר, ואולי יודע מה כדאי לעשות כדי שהוא לא יתפרק בנסיעה?
נכון, אבל כאן מחפשים מישהו שיגיד לי שאני צריך לחפש מישהו שמבין בבניית מכוניות, במקום שאגיע למסקנה הזו בעצמי.
מקווה שההבדל ברור.

גם עבור בעלי עסקים ותיקים ומנוסים, עדיין מומלץ להיעזר ולהתייעץ מדי פעם עם יועץ עסקי, לשמוע חשיבה שונה, להתעדכן עם ניהול חדשני ואולי שונה, הסביבה העסקית דינמית ומשתנה, לעיתים בעלי עסקים ותיקים מפספסים את השינוי בשוק.

לימוד עצמי זה חשוב ומעולה, אבל בכל זאת מומלץ להיעזר ביועץ עסקי, בעיקר כשהמדינה מסייעת ומסבסדת את העלויות.

נכון, אבל כאן מחפשים מישהו שיגיד לי שאני צריך לחפש מישהו שמבין בבניית מכוניות, במקום שאגיע למסקנה הזו בעצמי.
מקווה שההבדל ברור.
לא ברור לי למה אתה מניח שמלווה עסקי הוא מישהו שלא תורם ידע עסקי משל עצמו, אלא רק מפנה לאחרים. אם זה מה שהוא עושה הוא באמת מיותר.

לא ברור לי למה אתה מניח שמלווה עסקי הוא מישהו שלא תורם ידע עסקי משל עצמו, אלא רק מפנה לאחרים. אם זה מה שהוא עושה הוא באמת מיותר.
לדעתי מלווה עסקי טוב חייב להיות בעל עסק משל עצמו, סטייל מנטור, ולרוב גם לא יקח כסף, כי מדובר כאן גם על יצירת קשרים.
כל ה"מומחים" שהתפקיד המוצהר שלהם הוא "מלווה עסקי" הם לרוב שלרטנים, כפי שנכתב לעיל.

@דעתנית
במהלך פתיחת העסק הלכתי למט"י, היה איזה מבצע (שיווקי) שילמתי כמאה ומשהו ש"ח לפגישה ראשונה
נפגשתי עם יועץ או מכוון, הם עובדים עם מודולים ותהליכים שמתאימים לעסקים גנריים, לעסק שלי פחות התאים
מה שכן, המכוון הזה יוצר מפגשים עם "נותני שירות" שעובדים עם מט"י ומתוקצבים (מסובסדים) ע"י המדינה
נותני השירות לרוב נוטים להיות יועצים בתחום כלכלי כלשהו, מנהלי פרוייקטים ובירוקרטים למיניהם שמבינים ברגולציה (לתחום העיסוק)
היתרון של מט"י הוא עלויות מופחתות מאשר השוק ה"חופשי"
אני מסכים עם @רוני ששווה לבדוק ולקבל קצת כוון או פרופורציה וגם מבלי "לסכן" ממון מיותר

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר בת 25, מחפשת כיוונים תעסוקתיים יומני מסע אישיים 13
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
R מחפשת יועץ השקעות עם רישיון של הרשות לניירות ערך פוסטים מאיכות נמוכה 0
ס מחפשת כיוון התפתחות אישית 3
M מחפשת תובנות שוק ההון 30
נ מחפשת "מנוע צמיחה" לתיק שלי... שוק ההון 61
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
א מחפשת השוואה של עוקבי S&P לS&P שוק ההון 2
מ מדינת ישראל מחפשת סולידיות וסולידים! שוק ההון 25
T מחפשת , למסירה או השאלה , עגלת אחים: מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
האופטימית מחפשת עצמאים כלכלית אוף טופיק 64
רחל וויטיס מחפשת יועצ/ת השקעות לאירוח בפורום נשואים טריים אוף טופיק 16
Stardust מחפשת אפילקציה שתחסום כל דרכי ההתקשרות איתי מקונטקט מסויים ובשעות מסויימות אוף טופיק 7
H מחפשת את הדרך הנכונה להתחיל את החיים בשביל להגיע לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 49
שרון מחפשת פלאגין של ענן תגיות אמין ומעודכן שתומך בעברית אוף טופיק 0
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
H מחפשת מחשב נייד ללימודים אוף טופיק 14
efrat מחפשת אפליקציה לניהול הוצאות בנייד אוף טופיק 5
Y ייעוץ לגבי תיק השקעות - בן 28, רווק שוק ההון 18
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
I ייעוץ לגבי מזגן עילי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
Y ייעוץ בנוגע לרכישת דירה ראשונה להשקעה נדל"ן 18
Y ייעוץ פיננסי בעקבות כספי ירושה נדל"ן 15
M מהו בעצם ייעוץ פנסיוני? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
cypriano de rore ייעוץ והתאמת מערכת לייעול אירגוני אוף טופיק 1
צ ייעוץ - רכישת דירה להשקעה נדל"ן 0
amit ייעוץ בעבודה ראשונה , הנדסת חשמל טכניון פוסטים מאיכות נמוכה 2
S ייעוץ בנושא מחיר למשתכן -בחירת דירה נדל"ן 24
A עבודת ייעוץ עצמאית בנוסף לעבודה שכירה למהנדס התפתחות אישית 12
T ייעוץ, הדרכה ו/או טיפול בבעיות תקשורת בין הורה לילדיו. התפתחות אישית 0
ע ייעוץ בנושא דירת עמידר נדל"ן 3
A כדאיות והערכה של ייעוץ פנסיוני בתשלום פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
T לימוד ייעוץ השקעות כדאי? שוק ההון 3
כ השקעה בנדל"ן 400K להגדלת הון עצמי - ייעוץ על כיוון (בנייה בדירה עם זכויות\שטח במכרז\לפני פינוי בינוי\מחולקת) נדל"ן 24
J ייעוץ לתואר שני התפתחות אישית 5
E ייעוץ לגבי משכנתא מול תיק השקעות נדל"ן 1
I ייעוץ בנושא פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ש ייעוץ: העלאה בשכר / קרן השתלמות / פתיחת תיק השקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
Lag ייעוץ להתפתחות אישית וכלכלית עבור עתודאי התפתחות אישית 5
stamEhad ייעוץ פיננסי לקראת פרישה של אימי פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
ת ייעוץ משכנתא - שאלה עקרונית נדל"ן 5
D ייעוץ פרישה לעובדי מערכת החינוך פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ד ייעוץ בקשר למימון השקעה סולארית השקעות אלטרנטיביות 26
תפוזינה ייעוץ משכנתאות ועוד כמה שאלות לפני משכנתא נדל"ן 19
P ניהול תיקי השקעות\ייעוץ השקעות התפתחות אישית 0
הק995 אצל מי מקבלים ייעוץ מס מיסים 11
S ייעוץ תזונה התפתחות אישית 0

נושאים דומים

Back
למעלה