• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מהם המקומות הטובים ביותר לקנות זהב/כסף פיזי בישראל ?

Level

משתמש סולידי
דירוג
10
שלום,

האם יש חנות שמתמחית במכירת זהב/כסף ממשי, ללא ערך היסטורי , רק לשם ההשקעה הפיזית בזהב/כסף , האם יש מקום שנחשב מהימן יותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות? יש מישהו שהתנסה ?
הסיכון פה מאוד גדול, במיוחד מהחשש לתרמית, מאוד קל למכור לך זהב באריזה ולהגיד לך שזה זהב וכו' , הרעיון הוא לנסות להפחית את הסיכון הזה,
מאוד סקרן לדעת מה ההפרשים בין המכירה לרכישה , אני יודע שככל שמדובר בכמות קטנה יותר כך ההפרשים גדולים יותר, הרעיון שלי לקנות במאות אלפים, משהו בסדר גודל משמעותי כדי שלא יהיה הפרש גדול , זה עוד יותר מציב אותי באזור סיכון לעניין התרמיות.

האם יש מקור עדיף לרכישה ולמכירה או שזה אותו גורם פעיל מהימן בשוק הישראלי ?

אגב, מכיר GLD, אני פשוט רוצה להבין לעומק את כל האופציות שלי.

נערך לאחרונה ב:
השקעות אלטרנטיביות > אחד האשכולות בעמוד הראשון

שלום,

האם יש חנות שמתמחית במכירת זהב/כסף ממשי, ללא ערך היסטורי , רק לשם ההשקעה הפיזית בזהב/כסף , האם יש מקום שנחשב מהימן יותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות? יש מישהו שהתנסה ?
הסיכון פה מאוד גדול, במיוחד מהחשש לתרמית, מאוד קל למכור לך זהב באריזה ולהגיד לך שזה זהב וכו' , הרעיון הוא לנסות להפחית את הסיכון הזה,
מאוד סקרן לדעת מה ההפרשים בין המכירה לרכישה , אני יודע שככל שמדובר בכמות קטנה יותר כך ההפרשים גדולים יותר, הרעיון שלי לקנות במאות אלפים, משהו בסדר גודל משמעותי כדי שלא יהיה הפרש גדול , זה עוד יותר מציב אותי באזור סיכון לעניין התרמיות.

האם יש מקור עדיף לרכישה ולמכירה או שזה אותו גורם פעיל מהימן בשוק הישראלי ?

אגב, מכיר GLD, אני פשוט רוצה להבין לעומק את כל האופציות שלי.
יש לי פוסט על זה בהשקעות אלטרנטיביות, קניית זהב פיזי בארץ היה הכאב ראש הכי גדול שהייתי צריך לסבול בתחום ההשקעות. להשקיע בארץ זה פשוט לא משתלם, לפי הפוסט שלך נראה שאתה שם דגש על אמינות, יש את israelmint שהם הסוחר הכי גדול בארץ

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N מהם השיקולים של אזרחים שאינם אמריקאים להשקיע בקרנות אמריקאיות? שוק ההון 0
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
E התנהלות נכונה מבחינת מיסוי לזוג נשוי שאחד מהם אזרח אמריקאי מיסים 7
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
T מהם המרכיבים של תמריץ איכותי ומהו האינטרס של המעסיק בעניין אוף טופיק 23
D שאלה בנושא התקדמות בהליך קניית דירה , מהם השלבים הנדרשים? שלב העורכי דין, המו"מ , התשלום נדל"ן 6
A לאן מגיעים הכספים שמושקעים במדדים? מי נהנה מהם? והאם זה יכול לעזור לעולם? אוף טופיק 31
ש מהם אפיקי ההשקעה/חיסכון הקיימים בשוק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
stamEhad מהם היתרונות\חסרונות של החזקת מק"מ מול מזומן? שוק ההון 9
א משכורות שירדו מהם מס גבוהה מדי מיסים 4
E דיורית "בדירות המתאימות לכך", מהם התנאים? נדל"ן 0
M ביטחונות - מהם? שוק ההון 5
J מהם היתרונות של VTI/VXUS מול הקרנות של בלאקרוק? שוק ההון 2
Q מהם החסרונות בחשבון עוש דיגיטלי? צרכנות פיננסית 61
adamshalev המוסדיים ישיבו עשרות מיליוני שקלים ללקוחות מהם גבו דמי טיפול צרכנות פיננסית 2
לא חשוב שמות מהם כל המושגים הכלכליים שנער צריך לדעת ביום הולדתו ה-18? צרכנות פיננסית 17
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
P מהם הייתרונות של קניית נייר ערך זר דרך חשבון המתנהל בחו"ל ? שוק ההון 4
ג המסע המתמשך לחיים הטובים יומני מסע אישיים 6
I ETF בעלי הביצועים הטובים ביותר ב-5 שנים האחרונות שוק ההון 3
ג חופשה לאוגוסט, דעתכם על הזמנה כעת, והיכן המחירים הטובים? אוף טופיק 10

נושאים דומים

Back
למעלה