• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטחונות - מהם?

MadMarket

משתמש רשום
דירוג
0
שלום רב,
אני בעל חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד. במערכת ישנה לשונית בשם ביטחונות שמציגה מספר שמתעדכן.
מה משמעות המספר ומה משמעות הקונספט של ביטחונות?
אני מחזיק במניות רגילות וקרנות חוץ בלבד.
תודה!

בגדול זה פחות רלוונטי לך.
במקרה של מינופים כגון בעסקאות של שורטים\אופציות וכו', אתה נדרש לעמוד בדרישות מסוימות (יש דרישות בסיס של הבורסה ויש של הברוקר).
במקרה שאתה לא עומד בדרישות בטחונות הברוקר רשאי להנזיל לך את התיק (לסגור לך את הפוזיציות ולקבע לך הפסדים).
אם זה מעניין אותך, תרשום בגוגל: "margin requirements", ופשוט תתחיל לחפור.

בגדול זה פחות רלוונטי לך.
במקרה של מינופים כגון בעסקאות של שורטים\אופציות וכו', אתה נדרש לעמוד בדרישות מסוימות (יש דרישות בסיס של הבורסה ויש של הברוקר).
במקרה שאתה לא עומד בדרישות בטחונות הברוקר רשאי להנזיל לך את התיק (לסגור לך את הפוזיציות ולקבע לך הפסדים).
אם זה מעניין אותך, תרשום בגוגל: "margin requirements", ופשוט תתחיל לחפור.
אז אם כרגע בחשבון יש לי יתרה בביטחונות - זו דרישה של הבורסה לכסף נזיל שאחזיק? אם לא - מדוע יש לי את הסכום הזה המצוין בחשבון ביטחונות?

לא (כל עוד אין לך פוזיציות שדורשות באמת בטחונות).
מה שקורה זה שהבטחונות מחושבים באופן דינמי ביחס לשווי האחזקות שלך.
מה שזה אומר, שאם לדוג' קנית נייר מסויים ב20,000 ללא שום מינוף, ולצורך הדוג' שווי הביטחונות הוא 25%, אז יהיה כתוב לך בבטחונות 5,000.
אם שווי הנייר ירד ל10,000 יהיה רשום לך בבטחונות 2,500 וככה ממש עד ה0.
ולכן זה לא באמת משנה כל עוד אין מינוף.

זו דרישה של הבורסה לכסף נזיל שאחזיק?
לא.
אם היית עושה פעולות שדורשות בטחונות, כמו
שורטים\אופציות וכו'
אז מה ש
הסכום הזה המצוין בחשבון ביטחונות?
זה השווי לבטחונות שקיים אצלך בחשבון כרגע.
אבל עזוב, באמת שזה
זה פחות רלוונטי לך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ע ביטחונות לפני כניסה לדירה נדל"ן 1
גל מ ביטחונות לשוכר נכה. נדל"ן 53
N מהם השיקולים של אזרחים שאינם אמריקאים להשקיע בקרנות אמריקאיות? שוק ההון 0
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
E התנהלות נכונה מבחינת מיסוי לזוג נשוי שאחד מהם אזרח אמריקאי מיסים 7
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
T מהם המרכיבים של תמריץ איכותי ומהו האינטרס של המעסיק בעניין אוף טופיק 23
Level מהם המקומות הטובים ביותר לקנות זהב/כסף פיזי בישראל ? השקעות אלטרנטיביות 3
D שאלה בנושא התקדמות בהליך קניית דירה , מהם השלבים הנדרשים? שלב העורכי דין, המו"מ , התשלום נדל"ן 6
A לאן מגיעים הכספים שמושקעים במדדים? מי נהנה מהם? והאם זה יכול לעזור לעולם? אוף טופיק 31
ש מהם אפיקי ההשקעה/חיסכון הקיימים בשוק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
stamEhad מהם היתרונות\חסרונות של החזקת מק"מ מול מזומן? שוק ההון 9
א משכורות שירדו מהם מס גבוהה מדי מיסים 4
E דיורית "בדירות המתאימות לכך", מהם התנאים? נדל"ן 0
J מהם היתרונות של VTI/VXUS מול הקרנות של בלאקרוק? שוק ההון 2
Q מהם החסרונות בחשבון עוש דיגיטלי? צרכנות פיננסית 61
adamshalev המוסדיים ישיבו עשרות מיליוני שקלים ללקוחות מהם גבו דמי טיפול צרכנות פיננסית 2
לא חשוב שמות מהם כל המושגים הכלכליים שנער צריך לדעת ביום הולדתו ה-18? צרכנות פיננסית 17
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
P מהם הייתרונות של קניית נייר ערך זר דרך חשבון המתנהל בחו"ל ? שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה