• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לגייס לקוחות ?

אנונימית

משתמש סולידי
דירוג
21
לאחרונה החלטתי לתת שירותים כעצמאית בזמני הפנוי מעבר להיותי שכירה בשעות היום.
אני מוצאת קושי בגיוס לקוחות. על אף שהפצתי את הבשורה בקרב מכריי אין כל כך הענות.
מה עליי לעשות וכיצד אתם ממליצים לי לפעול ?
לבנות אתר ולהשקיע בזה סכום כסף לא מבוטל ?
אולי דף נחיתה שאני מבינה שזה משהו שעולה פחות מאתר אבל לא מבינה לעומק מה ההבדלים מלבד שמדובר בדף עסקי אחד בלבד .
איך לשווק ? האם פרסום ממומן בפייסבוק שאני לא יודעת ממש איך עושים את זה ומהן העלויות ?
איך עו"ד/רו"ח/יועצים רשאים לשווק עצמם ?
מאחר ואני לא מעוניינת בהרבה לקוחות משום שאני שכירה ביום אין לי צורך בשיווק מסיבי .

אשמח לעצות .

מה את מנסה לשווק, באיזה תחום?
דף נחיתה יכול להואיל אם מקבל חשיפה וזה נושא מורכב [SEO]. ואיך מקבל חשיפה?
לפתוח גם דף בפייסבוק, טוויטר וכול הרשתות החברתיות האחרות.
זה לא קורה בין לילה, יכול לקחת מספר חודשים אז:
מאחר ואני לא מעוניינת בהרבה לקוחות משום שאני שכירה ביום אין לי צורך בשיווק מסיבי .
אל תדאגי, זה לוקח הרבה זמן...
בהצלחה.

מה את מנסה לשווק, באיזה תחום? תחום כלכלי/חשבונאי.
דף נחיתה יכול להואיל אם מקבל חשיפה וזה נושא מורכב [SEO].

איך גורמים לחשיפה לאותו דף נחיתה ? ראיתי באיזשהו מקום שניתן לבנות ב- 750 ש"ח דף נחיתה לעומת להקים אתר אינטרנט שיכול לעלות כמה אלפים. האם זה כדאי?
לפתוח גם דף בפייסבוק, טוויטר וכול הרשתות החברתיות האחרות.
זאת אומרת שהגישה המומלצת בשביל המטרות שלי היא לפתוח דף עסקי ברשתות החברתיות ולא להשקיע באתר ?
איך גורמים לחשיפה לאותו דף נחיתה ? ראיתי באיזשהו מקום שניתן לבנות ב- 750 ש"ח דף נחיתה לעומת להקים אתר אינטרנט שיכול לעלות כמה אלפים. האם זה כדאי?
איך גורמים ללקוחות להתעניין בך ובשירותים שלך יותר כשיש מתחרים? אם זה לחפש ייחוד אז כרגע היתרון שלי הוא יותר ביחס ובשירותיות אולי זה לא מספיק אבל זה מה שיש כרגע:)

@אנונימית - כמו ששאל Yossik, מה תחום התעסוקה בו את מחפשת לקוחות?

אז למה לא פשוט לתחזק עמוד פייסבוק עסקי, ללא אתר? ככל שאת לא מתכננת להפוך את זה למפצלת, תחזוקה שוטפת של אתר מצריכה יותר התעסקות לדעתי, וגם יהיה לך קל יותר לקדם חשיפה בפייסבוק, בין אם באמצעות תוכן רגיל באתר או תוכן ממומן דרך הפלטפורמה של פייסבוק.

וגם יהיה לך קל יותר לקדם חשיפה בפייסבוק, בין אם באמצעות תוכן רגיל באתר או תוכן ממומן דרך הפלטפורמה של פייסבוק.
איך עובד פרסום ממומן בפייסבוק ומה הן העלויות ?

זאת אומרת שהגישה המומלצת בשביל המטרות שלי היא לפתוח דף עסקי ברשתות החברתיות ולא להשקיע באתר ?
לא.
מתחילים עם אתר חינמי כמו וורדפרס, במקביל פותחים דפים ברשתות החברתיות עם לינקים והפניות לאתר ורק אחר כך ״כשתהיי גדולה״ תשדרגי לאתר בתשלום.
יש עקומת למידה ל DIY אבל אם אצה לך הדרך ויש לך כסף תפני למומחים בתשלום.
בהצלחה.

אם זה לחפש ייחוד אז כרגע היתרון שלי הוא יותר ביחס ובשירותיות
תקימי דף פייסבוק.
תכניסי תוכן לדף, שידגיש יחס ושירותיות.
תקחי כמה לקוחות פרו-בונו רק בשביל הפה לאוזן + ביקורת בדף.

היי אנונימית,
כמישהי שנותנת שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים וחברות, לאור מה שציינת, אתר הוא השקעה מיותרת כרגע בעיניי, גם אם מדובר באתר חינמי.

היום מחפשים עסקים ברשתות חברתיות לפני שמגיעים לאתר.

מי הקהל שאת פונה אליו? אם אלו לקוחות קצה, ממליצה לפתוח עמוד בפייסבוק. אם את פונה לעסקים, הייתי מחפשת אותם בלינקדאין.

בנוגע לעלויות קידום בפייסבוק, המינימום הוא 10 ₪ ליום. ככול שתשימי יותר, כך תחשפי לקהל יותר גדול. תחשבי כמה את יכולה להוציא בשלב זה על קידום. ללא קידום ממומן החשיפה בפייסבוק כמעט אפסית.

כמישהי שנותנת שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים וחברות, לאור מה שציינת, אתר הוא השקעה מיותרת כרגע בעיניי, גם אם מדובר באתר חינמי.
-1
רשתות חברתיות הן תוספת ותמיכה לאתר ודומיין אמיתי באינטרנט.
בנוגע לעלויות קידום בפייסבוק, המינימום הוא 10 ₪ ליום.
ניהול נכון של SEO באתר אינטרנטי מניב תוצאות טובות מדף פייסבוק. למה לשלם לפייסבוק 10 ליום, 300 לחודש, 3650 לשנה כשאפשר להתקין All In One SEO Pack באתר וורדפרס בחינם?
לאחר תרגול בבלוג/אתר חינמי פותחים אתר מקצועי:
https://www.hasolidit.com/איך-לפתוח-בלוג-מאפס

נערך לאחרונה ב:
ניהול נכון של SEO באתר אינטרנטי מניב תוצאות טובות מדף
+1 צודק.
אנשים לרוב יתחילו את החיפוש בגוגל ולא בפייס, אתר טוב יהיה זמין יותר בתוצאות ויכניס לך יותר לידים.
במקביל תתחזקי אתר בפייס ואולי קמפיינים בתשלום בשביל להכניס עוד לידים ולהגדיל חשיפה לאתר שלך.

מי הקהל שאת פונה אליו? אם אלו לקוחות קצה, ממליצה לפתוח עמוד בפייסבוק. אם את פונה לעסקים, הייתי מחפשת אותם בלינקדאין.
עסקים קטנים- למשל מישהי שיש לה עסק למכירת עוגות לימי הולדת , מדריכי כושר וכו'.
300 ש"ח על פרסום נראה לי הרבה בתור התחלה. אני חושבת על משהו באיזור ה- 100 ש"ח בחודש. זה לא העיסוק העיקרי שלי ולכן לא רוצה להשקיע יותר מדי בפרסום.
ניהול נכון של SEO באתר אינטרנטי מניב תוצאות טובות מדף פייסבוק
מה הכוונה ניהול נכון של SEO ? מה זה SEO ?

במקביל תתחזקי אתר בפייס ואולי קמפיינים בתשלום בשביל להכניס עוד לידים ולהגדיל חשיפה לאתר שלך.
התעניינתי על בניית אתר וזו הוצאה כספית מאד גדולה בשלב הזה. איך גורמים לאתר להיות זמין יותר בתוצאות חיפוש ? ואיך אני יכולה למצוא איש מקצוע שמבין בדברים האילו ? איך נקרא התחום ? אם למישהו יש המלצות- אשמח לשמוע פה או בפרטי.
קמפיינים בתשלום בשביל
קמפיין ממומן הכוונה לפרסום ממומן בפייסבוק ? שוב אני לא מהתחום ופרקטית אין לי מושג איך עושים את זה ואני צריכה עזרה של איש מקצוע בעלות מינימלית

עסקים קטנים- למשל מישהי שיש לה עסק למכירת עוגות לימי הולדת , מדריכי כושר וכו'.
בשביל זה עדיף לפתוח קבוצת ווטצאפ שכונתית ולהתחבר לילדי השכונה.
כשיהיו לך 10 לקוחות בשבוע אז גם פייס וגם אתר.
מה הכוונה ניהול נכון של SEO ? מה זה SEO ?
Search Engine Optimization. זה ה bread and butter והלב הפועם של מנועי חיפוש.
תגגלי...

• אהבתי
Reactions: Roi
ממליצה לך על קבוצת הפייסבוק "אסטרטגיה שיווקית בכיף", תמצאי שם המון טיפים.

הדברים שלא יעלו לך כסף ותוכלי לעשות לבד במעט מאמץ -
1. לפתוח עמוד פייסבוק, לקשר אותו לפרופיל האישי שלך בפייסבוק, להעלות לשם תכנים איכותיים ורלונטיים (תראי מה המתחרים שלך עושים). זה יהיה גם הבסיס לקמפיינים ממומנים בהמשך.
הסיבה לטרוח ולהשקיע היא שזה ממש פשוט לתפעול ועריכה, ונורא קל לשתף. מה גם שכל סטוקר שיחטט לך בעמוד, יגיע אליו.
כדאי להשיק את העמוד בתרועות ומחולות בעמוד הפייסבוק הפרטי שלך, ולבקש מכל העולם לשתף ולעשות לייק.
חשוב לציין בעמוד דרכי יצירת קשר ואילו שירותים את מציעה, ומה הערך שלהם ללקוח הפוטנציאלי.

2. להתחיל להיות פעילה בקבוצות הרלוונטיות ולתת עצות ולפרסם בימי הפרסום המותרים. גם קבוצות שעוסקותץ בנושאים כלכליים וגם בקבוצות מקומיות. כשאת עונה על שאלות, את מתחילה לבסס את מעמדך כסמכות מקצועית. גם בקבוצות שאסור "לפרסם" מתן מענה יגרום לאנשים לחטט לך בפרופיל, ולהגיע לעמוד שלך, ומשם לשירותים שאת מציעה.

3. לפתוח אתר בסיסי בוויקס עם SEO בסיסי, שבהמשך תוכלי לשדרג בצורה יותר רצינית ולחבר אליו דומיין אם יהיה צורך.
וויקס הרבה יותר פשוט מוורדפרס, והתוצאות יוצאות אסתטיות לאללה. 3-4 ימים גג, ויש לך אתר הורס.

נערך לאחרונה ב:
בשביל זה עדיף לפתוח קבוצת ווטצאפ שכונתית ולהתחבר לילדי השכונה.
זו הייתה רק דוגמא. יכול להיות שגם עו"ד/רופאים יתעניינו בשירותיי.
Search Engine Optimization. זה ה bread and butter והלב הפועם של מנועי חיפוש.
איך לחפש איש מקצוע אמין וזול בתחום ?
לפתוח עמוד פייסבוק, לקשר אותו לפרופיל האישי שלך בפייסבוק, להעלות לשם תכנים איכותיים ורלונטיים (תראי מה המתחרים שלך עושים). זה יהיה גם הבסיס לקמפיינים ממומנים בהמשך.
הסיבה לטרוח ולהשקיע היא שזה ממש פשוט לתפעול ועריכה, ונורא קל לשתף. מה גם שכל סטוקר שיחטט לך בעמוד, יגיע אליו.
כדאי להשיק את העמוד בתרועות ומחולות בעמוד הפייסבוק הפרטי שלך, ולבקש מכל העולם לשתף ולעשות לייק.
חשוב לציין בעמוד דרכי יצירת קשר ואילו שירותים את מציעה, ומה הערך שלהם ללקוח הפוטנציאלי.
אכן, פייסבוק פונה לקהל יחסית רחב ואני אישית פחות אוהבת את הפלטפורמה הזו- היא פחות מדי פרטית ופונה לקהל יעד שהוא לא "מסונן" , לבקש מכל העולם לשתף ולעשות לייק זה לא אני.
לפתוח אתר בסיסי בוויקס עם SEO בסיסי, שבהמשך
גם מישהי בלי הבנה במחשבים יכולה ? :)

אני חושבת על משהו באיזור ה- 100 ש"ח בחודש
בפייסבוק לא תגיעי לתוצאות עם הסכום הנ"ל
בגוגל זה יותר זול

בעיקרון, אתר אינטרנט חינמי (או כזה שתחזוקתו היא דולרים בודדים בחודש) יביא לך "בסיס אמון"
תוכלי לשלם עוד כמה עשרות דולרים לגוגל כדי שמחפשים במנוע חיפוש "ייפלו" לאתר שלך

פייסבוק הוא הכלי הכי חזק לכדי לקדם את השירות שאת מציעה, האפשרויות הבאות הם:
פתיחת דף עיסקי - צירוף קישורים לליקיים מהאתר והלאה
כל "לייק" הוא חשוב, הוא זה שמייצר לך "פרופיל" התעניינות וחשיפה
את יכולה להשתמש בכל לייק כזה כצעד למציאת חברים של מבצע ה"לייק" תחומי עניין של מבצע ה"לייק", התעניינות נוספת של מבצע הלייק
חיתוך לפי פלחי אוכלוסיה, גיל, דת, מין
פתיחת דף אישי - הצטרפות לקבוצות בתחום, ספאם מינימלי ואישי למבקרי הקבוצות הללו
אילו ששואלים שאלות שלך יש תשובה
כל לייק שעושים לך או שיתוף זה משמעותי, הפופולריות שלך מתבטאת בתוכן שאנשים אחרים רואים ע"י האלגוריתם של פייסבוק

אם בא לך למקד את המוצר\שירות שלך לגברים בני 35-50 שגרים בלוד ולשלם על "ליד" או "צפייה" זה כבר דורש תקציב של כמה מאות שקלים
נניח אני משלם 3 אג' על מישהו שהתוכן שקידמתי הופיע לו בפיד אבל הוא דיפדף אותו
או 10 אג' למישהו ש"עצר" על הפוסט וביצע אינטרקציה כלשהי (קריאת תגובות, צפייה בתמונה)
או 50 אג' על לחיצה על קישור שמוביל למקום אחר
או 1.5 שקל על ליד ייחודי שמישהו "השאיר פרטים"
המחירים מומצאים אך די נכונים ליצירת המסר שניסיתי להעביר

היא פחות מדי פרטית ופונה לקהל יעד שהוא לא "מסונן" , לבקש מכל העולם לשתף ולעשות לייק זה לא אני.
זו אשליה, את יודעת..
גם אם תפתחי דף נחיתה - את לא באמת תסנני את הלקוחות. יגיעו אליו כל מיני אנשים מכל מיני מקומות.
את הסינון תעשי את כשיפנו אלייך לבקש שירות.

גם מישהי בלי הבנה במחשבים יכולה ?
בהחלט.
רק צריך ללמוד למלא שדות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Benjamin W חברות פרטיות יוכלו לגייס באמצעות הבורסה? TASE UP?! שוק ההון 4
D מאגר של חברות נטולות שירות לקוחות, לטובת הימנעות לקוחות עתידיים אוף טופיק 19
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
S נטישת לקוחות מאלטשולר - סיכון ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
D הפסקת הפרשות לקרן פנסיה עקב טעות של נציגת שירות לקוחות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
F רואה חשבון עצמאי - קושי במציאת לקוחות אוף טופיק 15
א נטוורקינג והבאת לקוחות - שאלה מסטונדט התפתחות אישית 4
B שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
ה האם חברות הביטוח נמנעות מעבודה ישירות מול לקוחות עם סוכן? צרכנות פיננסית 12
TheOneTech לקוחות קופ"ח מכבי שצורפו לביטוח סיעודי ללא ידיעתם צרכנות פיננסית 6
E פרילנסר. מה עדיף: יותר לקוחות שמשלמים פחות או פחות לקוחות שמשלמים יותר? אוף טופיק 1
L שירות לקוחות קרנות השתלמות - שאלון צרכנות פיננסית 5
klayhamn עצמאי עם לקוחות באתר פרילנסינג? צרכנות פיננסית 2
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
ש שירות לקוחות - חברות לקרנות השתלמות שוק ההון 4
מ שירות לקוחות בבית ההשקעות שוק ההון 23
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
F נסיון לשימור לקוחות? שוק ההון 2
M איזה ברוקרים זרים מקבלים לקוחות מישראל חוץ מ IB, TD ו Schwab? שוק ההון 10
G אקסלנס - בעיות בשירות לקוחות צרכנות פיננסית 17
hommie לקוחות הוט מובייל - "אקסטרה ללא הגבלה" אוף טופיק 6
הק995 שימור לקוחות בעזיבת קרן השתלמות צרכנות פיננסית 33
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
wa11a מועדון לקוחות הייטק זון צרכנות פיננסית 3
Kipodi המחלקה לדרדור לקוחות בבנק: "קנו מהכסף שאין לכם צרכנות פיננסית 0
מ מנורה מבטחים שירות לקוחות צרכנות פיננסית 29

נושאים דומים

Back