• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קורס מומלץ ללימוד SEO

מר בחור

משתמש רגיל
דירוג
81
היי, החלטתי שאני רוצה ללמוד SEO (שיטת קידום אתרים) אבל קורסים שאני רואה בגוגל עולים אלפי שקלים.
רציתי לדעת אם מישהו מכיר / ממליץ על קורס אונליין בעלות מינימלית

היי, החלטתי שאני רוצה ללמוד SEO (שיטת קידום אתרים) אבל קורסים שאני רואה בגוגל עולים אלפי שקלים.
רציתי לדעת אם מישהו מכיר / ממליץ על קורס אונליין בעלות מינימלית
askpavel , או דפים של גוגל עצמם אל הנושא.
לדעתי היסודות פשוטים ללמידה וחבל על הכסף [כרגע]

בהצלחה

מציע לך להתחיל כאן:
https://www.emarkable.ie//training/seo/Lets-Cut-to-the-Chase.pdf
לאחר שתבין את הבסיס, קח בחשבון שבזמן הקמת/שדרוג אתר זה דורש התעסקות לא קטנה וגם הרבה סבלנות כי עד שגוגל, בינג וכל השאר מתחילים לאנדקס אתר לוקח למעלה מחודש לראות תוצאות ראשונות במנועי החיפוש. אם עשית עבודה טובה אז האתר יתחיל לצוף בדף השני או השלישי של גוגל תוך כדי 3 שבועות ולאחר מכן בדף הראשון.
כל מי שיתחיל לגיין לך ת'מוח על 'מילות מפתח' [key words] תעיף אותו כי זה כבר פס'ה ולא מועיל בכלל. מה שחשוב זה מטה-תגיות, לינקים נכנסים, קישורים לרשתות, בניית כותרות עם תיאור [description] ברמת H1, H2, H3, דחיסת תמונות, מתן תיאור לתמונות ועוד ועוד הרבה דברים נחמדים שלא הכרת שנמצאים מתחת למכסה המנוע.
אני מצרף לינק לניתוח טכני/SEO של הסולידית.
הדו"ח הזה הוא רק עבור 5 דפים כי התוכנה חינמית אבל אפשר לראות בו שבכלל לא מתייחסים למילות מפתח. והאתר של @הסולידית סובל בקטע של המטה-תגיות והדפסה אבל בכול השאר...חלום רטוב של מעצבי אתרים ומנהלי תכנים.
http://nibbler.silktide.com/en_US/reports/www.hasolidit.com
למידת רזי ה SEO זה מגניב, מרחיב אופקים, מרחיב חשיבה מרחבית ומאתגר אבל הוא לא stand alone, צריך גם ידע בסיסי בהקמת אתר מאפס ועיצובו לפי הכללים של גוגל. כמו כן, בגלל התחרות הגדולה, מעצבי אתרים מנסים להתחכם לגוגל ועל כך גוגל מענישה אותם ע"י הורדת דירוג.
לקח לי כ 3 חודשים בלמידה עצמית כשעה-שעתיים ביום ללמוד את הנושא. לא כדאי להשקיע יותר משעתיים-שלוש ביום כי לא מקבלים פידבק מיידי אלא לאחר מספר ימים.
אז האמירה -
לדעתי היסודות פשוטים ללמידה וחבל על הכסף [כרגע]
נכונה בחלקה כי א. אכן חבל על הכסף בהתחלה - אפשר ללמוד לבד ו ב. היסודות ממש לא פשוטים.
עכשיו, במקום לשלם אלפי שקלים עבור למידה תאורטית אולי תחשוב על רכישת דומיין, אכסון אתר והקמת אתר נסיוני בוורדפרס ולתרגל בזמנך החופשי. כל זה יעלה לך פחות מ 50$ לשנה ראשונה.
@הסולידית כתבה פוסט בנושא:
https://www.hasolidit.com/איך-לפתוח-בלוג-מאפס
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:
שלום.
דעות יש לכאן ולכאן, מהסיבה הפשוטה שלמעט כמה יחידי סגולה בגוגל, אף אחד לא יודע בדיוק מה משפיע ומה לא, ויותר חשוב ממה שמשפיע מה יותר ומה פחות. כמובן שיש השערות מלומדות וכדומה.
בכל מקרה לאחר שהקמתי אתר, ביררתי רבות בנושא, בעקבות המלצה של חבר רכשתי את הקורס האינטרנטי של אתר ממון (לא יודע אם מותר, אז לא שמתי קישור.)
לי הוא עזר מאוד מאוד. יש לו גם קבוצת תמיכה בווטצאפ.
יש גם מבצעים מפעם לפעם.
לצערי אין לי אחוזים.
בהצלחה

תודה לכולכם על התגובות, אתחיל מהלינקים שנתתם.

מציע לך להתחיל כאן:
https://www.emarkable.ie//training/seo/Lets-Cut-to-the-Chase.pdf
לאחר שתבין את הבסיס, קח בחשבון שבזמן הקמת/שדרוג אתר זה דורש התעסקות לא קטנה וגם הרבה סבלנות כי עד שגוגל, בינג וכל השאר מתחילים לאנדקס אתר לוקח למעלה מחודש לראות תוצאות ראשונות במנועי החיפוש. אם עשית עבודה טובה אז האתר יתחיל לצוף בדף השני או השלישי של גוגל תוך כדי 3 שבועות ולאחר מכן בדף הראשון.
כל מי שיתחיל לגיין לך ת'מוח על 'מילות מפתח' [key words] תעיף אותו כי זה כבר פס'ה ולא מועיל בכלל. מה שחשוב זה מטה-תגיות, לינקים נכנסים, קישורים לרשתות, בניית כותרות עם תיאור [description] ברמת H1, H2, H3, דחיסת תמונות, מתן תיאור לתמונות ועוד ועוד הרבה דברים נחמדים שלא הכרת שנמצאים מתחת למכסה המנוע.
אני מצרף לינק לניתוח טכני/SEO של הסולידית.
הדו"ח הזה הוא רק עבור 5 דפים כי התוכנה חינמית אבל אפשר לראות בו שבכלל לא מתייחסים למילות מפתח. והאתר של @הסולידית סובל בקטע של המטה-תגיות והדפסה אבל בכול השאר...חלום רטוב של מעצבי אתרים ומנהלי תכנים.
http://nibbler.silktide.com/en_US/reports/www.hasolidit.com
למידת רזי ה SEO זה מגניב, מרחיב אופקים, מרחיב חשיבה מרחבית ומאתגר אבל הוא לא stand alone, צריך גם ידע בסיסי בהקמת אתר מאפס ועיצובו לפי הכללים של גוגל. כמו כן, בגלל התחרות הגדולה, מעצבי אתרים מנסים להתחכם לגוגל ועל כך גוגל מענישה אותם ע"י הורדת דירוג.
לקח לי כ 3 חודשים בלמידה עצמית כשעה-שעתיים ביום ללמוד את הנושא. לא כדאי להשקיע יותר משעתיים-שלוש ביום כי לא מקבלים פידבק מיידי אלא לאחר מספר ימים.
אז האמירה -
נכונה בחלקה כי א. אכן חבל על הכסף בהתחלה - אפשר ללמוד לבד ו ב. היסודות ממש לא פשוטים.
עכשיו, במקום לשלם אלפי שקלים עבור למידה תאורטית אולי תחשוב על רכישת דומיין, אכסון אתר והקמת אתר נסיוני בוורדפרס ולתרגל בזמנך החופשי. כל זה יעלה לך פחות מ 50$ לשנה ראשונה.
@הסולידית כתבה פוסט בנושא:
https://www.hasolidit.com/איך-לפתוח-בלוג-מאפס
בהצלחה!

האם יש חוקיות גם בעניין SEO באינסטגרם?
בהנחה, האלגוריתם שלהם הוא כמו של פייסבוק
מה הקטע עם ה:
# / @
יש לזה משקל ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D קורס מומלץ לייעוץ משכנתאות והשקעות נדל"ן שוק ההון 0
הסולידית ★★★קורס השקעות ופנסיה מומלץ בהנחה לגולשי הסולידית - Simplifynance★★★ שוק ההון 0
N קורס אנגלית מומלץ? התפתחות אישית 1
Yuvalbuz3 קורס יזמות נדלן מומלץ ? ועוד שאלה נדל"ן 11
G קורס/ ספר מומלץ להבנת דוחות כספיים התפתחות אישית 25
A מה קורה אם הסוכן הבורסאי שלך קורס? שוק ההון 1
N קורס/עבודה לסטודנט התפתחות אישית 3
H אשתי רוצה ללמוד קורס בהייטק. התפתחות אישית 24
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה קורס חווית משתמש אוף טופיק 3
I האם קורס פנסיה מצויין מייתר את הצורך בתכנון פנסיוני+פרישה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
הפרופסור קורס ספרות לגברים אוף טופיק 0
V קורס שמתמקד ברקורסיה התפתחות אישית 19
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
TheMailMan קורס מחשבים/סייבר/תכנות לילד בן 9 התפתחות אישית 14
W קורס פייתון התפתחות אישית 1
ל תואר בטכניון - או קורס משולב של infinity labs ותעשייה האווירית? התפתחות אישית 24
Emilia קורס מקצועי במכללה או לימוד עצמי? יומני מסע אישיים 5
ד קורס המסחר העצמאי של אקסלנס טרייד פוסטים מאיכות נמוכה 4
M מה קורה אם בית ההשקעות קורס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A לחזור ל"הייטק" עם קורס של ג'ון ברייס? התפתחות אישית 2
ט קורס אופציות - כדאי? התפתחות אישית 12
Y קורס יועצי משכנתאות התפתחות אישית 22
U נאותות תוכנית השקעה במרג'ין על vnq ב IB תוך כדי שוק קורס שוק ההון 10
R עזרה לגבי איזה קורס ללמוד התפתחות אישית 5
S קורס בתקשורת נתונים התפתחות אישית 2
S מה קורה אם בית השקעות קורס? צרכנות פיננסית 1
D קורס חוקרים פרטיים התפתחות אישית 13
ל קורס זמן לנדל"ן - מישהו עשה ויכול לחוות דעה עליו? נדל"ן 1