• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מתקשה לשמר זוגיות עם המינימליזם שלי

אני גם מינימליסט אבל הולך לי ממש טוב עם בחורות, בגלל שאני תימני מושך אז לבחורות לא אכפת מהכסף שיש לי, הייתי עם 2 כוכבות פורנו בהולנד טענו שאני גבר מאוד חתיך ומאוד מרשים. הבחורות ששכבתי איתם בנוסף היו מאוד גבוהות ויפות חלום!!! ברמה של רוסלנה אבל עם עם חזה יותר גדול ותחת יותר מעוצב בחורות כאלה עפו עליי.

עדכון: בערך חודשיים אחרי, הסתבר שהיא פשוט שמה עין על הדירה שלי.
זה אני אומר.
מה שקרה בפועל: בעקבות איזה ויכוח היא (לא בפעם הראשונה) זרקה לאוויר שהעניין שאני "מסודר כלכלית" בגלל הדירה - זה מה שגורם לה לרצות להיות איתי. (לא הדבר היחיד אבל מה שמבדיל אותי מאחרים וגרם לזה ש "זכיתי" בה).
אמרה שהיא רוצה דירה לילדים שלה, בתקווה שאני אהיה האבא.
אולי לגיטימי אבל אני נפגעתי מזה והחלטנו על פסק זמן.
בינתיים היא הכירה מישהו אחר, גרוש ללא ילדים עם דירה בתל אביב ורצתה להיפרד.
במקרה שלי - עדיף לי שזה נגמר ככה.
אישית מעולם לא הייתי התנסות עם מישהי שבאופן כ"כ גלוי הרגשתי שהיא הולכת אחרי הכסף שלי. רוב הבחורות שהכרתי לא היו ככה וכנראה שהיא חריגה.
הבעיה שלי נותרה כמו שהיא, לא מצאתי פשרה בין צורת החיים הסולידית שלי לבין זוגיות, בעיקר בשלב שבת הזוג יודעת שיש לי דירה וכסף שאני חוסך, רק שכרגע אין בת זוג אז זה לא בוער.

זה אני אומר.
מה שקרה בפועל: בעקבות איזה ויכוח היא (לא בפעם הראשונה) זרקה לאוויר שהעניין שאני "מסודר כלכלית" בגלל הדירה - זה מה שגורם לה לרצות להיות איתי. (לא הדבר היחיד אבל מה שמבדיל אותי מאחרים וגרם לזה ש "זכיתי" בה).
אישית מעולם לא הייתי התנסות עם מישהי שבאופן כ"כ גלוי הרגשתי שהיא הולכת אחרי הכסף שלי. רוב הבחורות שהכרתי לא היו ככה וכנראה שהיא חריגה.
הבעיה שלי נותרה כמו שהיא, לא מצאתי פשרה בין צורת החיים הסולידית שלי לבין זוגיות, בעיקר בשלב שבת הזוג יודעת שיש לי דירה וכסף שאני חוסך, רק שכרגע אין בת זוג אז זה לא בוער.
מבאס מאוד לשמוע.
מאחל לך שתמצא מישהי שרואה אותך ולא את מה שיש לך.

זה אני אומר.
אני מצטער לשמוע, היה לך מזל שהיא אמרה לך את זה בפנים, הרוב טורחות להסתיר את זה לפחות עד אחרי החתונה שהיחס משתנה 180 מעלות. כפי שראית בתגובתי בעמוד הראשון של השרשור הזה, אני לא מופתע. בהצלחה בהמשך, ואני מקווה שלא תיכנע רק כדי להגיד שאתה מוכן להתפשר, כדי שהזוגיות תהיה בריאה ואמיתית הכיוון של הפשרה צריך להיות לחלוטין לכיוון הסולידי- כי זה הכיוון שמסתכל קדימה לעתיד ולא רק על מה שקורה עכשיו.

קודם כל שווה שתפנים שכל אישה נורמלית רוצה דירה לילדים שלה. זה שיש לך את היכולת הכלכלית לתחזק משפחה זה יתרון מכריע מבחינת בת זוג פוטנציאלית רצינית. קבל את זה כמחמאה.
אם זה מאוד מפריע לך שאולי בת הזוג מאוהבת בכסף שלך ולא באישיות שלך שווה לך לחפש מישהי עם מקצוע טוב שעובדת, מרוויחה היטב, ובעלת רכוש בסדר גודל של מה שיש לך. בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:
5000 בחודש, אפילו עם רכב ולא כולל דירה
זה ממש אבל ממש לא קצת...

זרקה לאוויר שהעניין שאני "מסודר כלכלית" בגלל הדירה - זה מה שגורם לה לרצות להיות איתי. (לא הדבר היחיד אבל מה שמבדיל אותי מאחרים וגרם לזה ש "זכיתי" בה).
.
לעניות דעתי יש פה בעיה אחרת.
נשים, בייחוד אחרי גיל 30, יפעילו גם שיקולים כלכליים בבחירת בן זוג וזה לגיטימי בעיני.
מי אמר שריבועים בבטן זה קריטריון לגיטימי וכסף לא?
הבעיה היא שגברים לא מפעילים את השיקולים האלו. הם הולכים עם בחורות שגם בגיל שלושים וכמה אין להן גרוש, שאין להן קריירה ואין להן גם שום מוטיבציה לקריירה.
בזוגיות שמתחילה בתנאי פתיחה כאלו אין מה להתפלא על זה שנוצר מעמד של מפרנס ומפורנס, זה יהיה מפתיע אם זה לא יקרה.

הבעיה היא שגברים לא מפעילים את השיקולים האלו. הם הולכים עם בחורות שגם בגיל שלושים וכמה אין להן גרוש, שאין להן קריירה ואין להן גם שום מוטיבציה לקריירה.
בזוגיות שמתחילה בתנאי פתיחה כאלו אין מה להתפלא על זה שנוצר מעמד של מפרנס ומפורנס, זה יהיה מפתיע אם זה לא יקרה.
אף גבר לא מחפש בחורות מעל גיל 30 שאין להם גרוש, הבעיה היא ש 90% מהנשים ( וזה מוכח באפליקציות כמו טינדר ואתרי היכרויות וכדומה) מעוניינות בזוגיות עם 10% מהגברים. אז הרבה גברים נורמליים נואשו מלחפש מישהי ברמה שלהם ( מבחינת השכלה, הכנסה מראה וכו') ונאלצים להתפשר ( לרוב באופן משמעותי). זה מסביר את מה שאתה תיארת.

5 אלף, לא כולל דירה יוצא 8 אלף (מניח דירת 2 חדרים בסובב תל אביב) הוצאות חודשיות. וזה עוד כשאתה לא טס לחו"ל.
שמע מישהו היה צריך להגיד את זה, אבל אתה ממש לא סולידי על עצמך, וכנראה דיי קמצן על הסביבה שלך (כולל הבנות שאתה יוצא איתן). ואתה עוד בא בטענות לסביבה? מציע לך לעשות קצת חושבים על זה...

עצות לחיים, דעתי בלבד:
זרקה לאוויר שהעניין שאני "מסודר כלכלית" בגלל הדירה - זה מה שגורם לה לרצות להיות איתי.
בפעם הבאה שאתה מקבל תחושה כזאת מבת זוג, תעכל קצת בשביל לא להיות נמהר. ואז, תעלה אותה על טיל ותעיף אותה לעזזאל.

שום דבר טוב לא יצא ממערכת יחסים, שזה הביסוס שלה, חוץ מגירושים יקרים. ושום דבר טוב לא יצא מבחורה שמתבטאת ככה, חוץ מגרושה ממורמרת.
ממליץ בחום לצאת מהטינדר, ולא למדוד אינטראקציה אנושית לפי אפליקציות זיונים.
ממליץ גם לצאת מקבוצות המאוננים ב mgtw...
שווה לך לחפש מישהי עם מקצוע טוב שעובדת, מרוויחה היטב, ובעלת רכוש בסדר גודל של מה שיש לך.
זה.
רכוש, זה פחות פרמטר לדעתי. אבל, אינטליגנציה, כישורים, כישרון, מקצוע, התפתחות קריירה, אלה לחלוטין שיקולים טובים בבחירת בת זוג.

ממליץ שתנסה לחפש בחורות "כמוך" מבחינת תחומי עיניין, אופי, שכל, ולפחות פוטנציאל סוציו-אקונומי.

ממליץ בחום לצאת מהטינדר, ולא למדוד אינטראקציה אנושית לפי אפליקציות זיונים.
אני לא משתמש באפליקציה, ראיתי מישהו שהכין על זה סרט ביוטיוב והוא עשה את המתמטיקה באמצעות כמה חשבונות דמה שהוא הצליב ביניהם את הנתונים.
בנוגע לMGTOW, אתה נשמע מאוד מריר, כנראה כואב לך שיש אנשים שמסרבים ליפול לבור שאתה יושב בו, אתה לא תראה אף אחד שמשייך עצמו לקבוצה הזו מנסה לקלל אותך או לגרום לך להתבייש, משום מה אתה כן מרגיש צורך כזה, תשאל את עצמך למה.

בנוגע לMGTOW, אתה נשמע מאוד מריר, כנראה כואב לך שיש אנשים שמסרבים ליפול לבור שאתה יושב בו, אתה לא תראה אף אחד שמשייך עצמו לקבוצה הזו מנסה לקלל אותך או לגרום לך להתבייש, משום מה אתה כן מרגיש צורך כזה, תשאל את עצמך למה.
1. זה מביך אותי, כגבר.

2. ההנחות והתפיסות שחברי הקבוצה מבטאים כלפי נשים, מביכות אותי כבן אדם.

3. זה אימוץ והפנמה של התקרבנות...

5 אלף, לא כולל דירה יוצא 8 אלף (מניח דירת 2 חדרים בסובב תל אביב) הוצאות חודשיות. וזה עוד כשאתה לא טס לחו"ל.
שמע מישהו היה צריך להגיד את זה, אבל אתה ממש לא סולידי על עצמך.
כנראה שאתה וכל מי שכתב את זה צודק בעניין שאני מוציא יותר מידי כסף בשביל להיחשב סולידי.
אני צריך לעשות פוסט נפרד לגבי זה, ובינתיים אני אברר למה ההוצאות שלי כ"כ גבוהות, אני כנראה מפספס משהו.

אתה רק יכול להודות למי שברא אותך שאתה לפחות לא אל הורי...
תאר לך גם מינימליסט, גם סולידי וגם אל הורי :lol:

לא מבין למה לאוננות יצא כזה שם רע וממתי זו העלבה.
בנג'מין, אתה נחלש חביבי.

נערך לאחרונה ב:
לא מצאתי פשרה בין צורת החיים הסולידית שלי לבין זוגיות, בעיקר בשלב שבת הזוג יודעת שיש לי דירה וכסף שאני חוסך, רק שכרגע אין בת זוג אז זה לא בוער.

רק נקודה למחשבה:
אם בחורה הייתה מתחשבנת איתך על כל שקל(לא אומר שזה מה שהיה בינכם, היפותטית), האם זה לא היה Turn-off מבחינתך?
האם בתור ילד, שההורים קנו לך צעצוע, היית מאושר? האם זה אומר שהיית ילד חומרי רודף בצע?
לפעמיים שאדם אהוב קונה לנו משהו או נותן לנו תמיכה פיננסית זה מראה על הקרבה מסוימת והוכחה ל"רצינות" מצד אותו אדם(ע"ע "עקרון ההכבדה") או שזה פשוט מאהבה.
כמובן, צריך לקחת הכל בפורפורציות. נשמע שעם הבחורה הנ"ל התחמקת מקליע.
אבל, לפני שאתה ממהר להאשים אותה תסתכל על עצמך, אותה בחורה כנראה תישאר כמו שהיא ולא תשתנה, את עצמך אתה יכול לשנות.
תשאל את עצמך, מה גרם לך לצאת איתה מלכתחילה? למה ומתי סיפרת לה שהדירה שלך? איפה יצאת סולידי מידי(שלא לומר קמצן)? איך זה שלמרות שיש לך דירה וכביכול אתה מסודר כלכלית בכל מקרה הקשר לא עבד? אולי הדירה/כסף זה לא הכל כמו שאתה חושב? וכן הלאה.
זה לא נעים ופשוט בכלל אבל צריך קצת מודעות עצמית.
https://www.youtube.com/watch?v=mQVrMzWtqgU

נערך לאחרונה ב:
זרקה לאוויר שהעניין שאני "מסודר כלכלית" בגלל הדירה

היי

לא צריך להתרגש מזה, זה פשוט המציאות, לכל אחד יש מחיר שוק שנקבע לפי פרמטרים מסוימים שהחברה קובעת, ועם הקלפים שיש לך ביד אתה צריך לשחק את המשחק.

אולי כדאי להוציא את הדירה מהמשוואה, תשכיר את הדירה שבבעלותך ותצא לגור בשכירות, כך אתה לא מכניס את הדירה
למערכת זוגיות עתידית, כל בחורה שתכיר, תדע שאתה גר בשכירות, יש לך משכורת חודשית, והכנסה נוספת משכירות.

זה לא רע לדעתי, אם אני יכול לפרנס את אשתי כל החיים, ושהיא תוכל לעשות את מה שהיא רוצה מבחירה ולא מצורך, אעשה זאת.

@sharon מאחל לך המון בהצלחה בחיפוש, ומקווה שתמצא במהרה ותהיה מאושר.
לדעתי הצנועה מאוד- הדבר היחיד שאתה צריך לחפש בבחורה זה אם היא יכולה להיות החברה הכי טובה שלך.
מישהי שאתה שמח לעבור איתה חוויות, ומרגיש איתה פתוח לדיאלוג והעברת ביקורת כשצריך (גם בכיוון שלך).
כל שאר הדברים- מצב כלכלי וכו, לא רלוונטי בעליל למערכת יחסים.

מזכיר לי משפט שאמרה אחת ה"מעושרות" : אני מאוהבת בבעלי אבל אני קודם בודקת שיש מספיק כסף. (ציטוט לא מדוייק אבל רוח הדברים)
לגמרי. זה לגיטימי בעיניי שכסף כחלק ממערכת זוגית זה חשוב אך לא בהיבט של כמה ממנו יש אלא בהיבט של התנהלות: האם האדם הוא מסודר ואחראי לגורלו ולהתנהלותו בכל התחומים (סולידי,בקיצור).
ולכל המזדעקים על התלונות לגבי ההתחשבנויות השונות: כן, אם אצל צד אחד הראש הוא בקניות בילויים ומסעדות וצד אחד חוסך ועובד אז זו לא מערכת יחסים זה ניצול. הרבה פעמים קיימים הבדלי גישות בין בני זוג בתחומים שונים ומגיעים לעמק השווה. הצד ה"בזבזן" לומד להיות יותר מחושב והצד ה"סולידי" לומד קצת לשחרר. זה בסדר.אבל אם זוגיות מתבססת מראש על משהו שיקנה לך את החיים הטובים טוב, כולנו יודעים מה זה. שמור מרחק.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מתקשה לקפוץ למים (יש הון נזיל) שוק ההון 23
G MSCI World מול NASDAQ - מתקשה להשתכנע שוק ההון 100
C 340K בעו"ש מתקשה לגבש החלטה שוק ההון 21
T פתחתי תיק השקעות אך מתקשה בבחירת קרנות הסל שוק ההון 10
deussex מסתבר שעדיין מתקשה להגדיר אחוז סולידי בחלק הנזיל, מלבד נדל"ן שוק ההון 29
deussex מתקשה ללמוד לראיונות בתוכנה אוף טופיק 23
M מסודר כלכלית ואלהורי - מתקשה למצוא משמעות בחיים התפתחות אישית 86
I מתקשה לאתר תב״ע לפרויקט נדל"ן 4
ה מתקשה להחליט מה ללמוד התפתחות אישית 7
C מתקשה להיסגר על נתיב מסוים נדל"ן 10
E VT או בלאקרוק - מתקשה להחליט שוק ההון 111
P מתקשה לבחור מטרה מוגדרת להשקעה שוק ההון 7
liranviper מתקשה בהגדרת התיק שוק ההון 8
M עוזב מקום עבודה גדול עם סוכן ביטוח ותנאים טובים למקום עבודה קטן-איך לשמר תנאים? צרכנות פיננסית 20
unrealx דילמה בנושא זוגיות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 59
I זוגיות עם פרטנר לא סולידי אוף טופיק 41
S פרישה מוקדמת Vs. זוגיות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 54
Cleo מה לדעתכם הכי חשוב בבחירת זוגיות? אוף טופיק 34
א השפעת פ"מ על זוגיות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 25
לא חשוב שמות דיון| רווקות, זוגיות, אלהורות, ולגור אצל ההורים. התפתחות אישית 152
amidar משפחה חדשה \ תעודת זוגיות אוף טופיק 9

נושאים דומים

Back
למעלה