• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה המקסימום צבירה שניתן לחסוך בקרן השתלמות

shekel

משתמש רשום
דירוג
7
רציתי לשאול עד כמה כסף ניתן לצבור בקרן השתלמות IRA ולאיזה סכומים אפשר להגיע עם ובלי התייחסות לתקרת הפטור ממס רווחי הון.
אני שואל כי פתחתי ב 2021 קרן השתלמות והפקדתי את התקרה 18480 כעצמאי וכך אני מתכוון לעשות כל עוד אני יכול.
מעניין אותי מאוד לדעת מהן הצבירות של המאיון העליון של קרנות ההשתלמות (ניסיתי למצוא מידע בגוגל ולא הצלחתי)..

נערך לאחרונה ב:
רציתי לשאול עד כמה רחוק אפשר ללכת עם קרן השתלמות IRA ולאיזה סכומים אפשר להגיע עם ובלי התייחסות לתקרת הפטור ממס רווחי הון.
אני שואל כי פתחתי ב 2021 קרן השתלמות והפקדתי את התקרה 18480 כעצמאי וכך אני מתכוון לעשות כל עוד אני יכול.
מעניין אותי מאוד לדעת מהן הצבירות של המאיון העליון של קרנות ההשתלמות (ניסיתי למצוא מידע בגוגל ולא הצלחתי)..
בהפקדה שנתית של 18480, בהשקעה שנושאת תשואה של 9%, אחרי 30 שנה יהיו לך 2.8 מיליון שקל.

תשאל שוב עוד 30 שנה.

אפשר להפקיד כמה שרוצים מעל התקרה

ואם שמים הכל באופציות קצרות ורחוקות מחוץ לכסף אפשר גם להפוך את זה לאינסוף כסף.

לא ממליץ.

לא ממליץ.
דווקא יש כאלה מ wallstreetbets ששמו CALL על TSLA שממליצים גם חח. (בכל מקרה קרנות השתלמות מאפשרות רק עד 5% אופציות וזה למטרות גידור סיכונים אני מניח)
האם יש סטטיסטיקה איפשהו על עשירוני הצבירה בקרנות השתלמות או מידע כזה או אחר כמה אנשים לקחו אותן לאקסטרים?

לא ממליץ.
אפשר הסבר ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
זריקת תבונה האם עצמאי פטור עם הכנסות מעטות יכול להפריש את המקסימום לקרן השתלמות (18,400 ש"ח) מבלי שירימו גבה שם למעלה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
רניהבוס קרן השתלמות - הפקדה מעל המקסימום שוק ההון 8
J מספר שאלות לגבי פנסיה, דמי צבירה, ומחקה מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
מ כמה הייתם משלמים היום במזומן על 250K צבירה בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
J דמי צבירה-סלייס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
שם משתמש בעייתי דמי ניהול: הפקדה מול צבירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
maverick ניוד צבירה מקרן הפנסיה לקופת גמל ira בכל שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S צבירה לא מעודכנת בפנסיה מקיפה S&P500 מיטב דש (לשעבר הלמן אלדובי) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
ב העברת צבירה מפנסיה משלימה לפנסיה מקיפה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
S כמה עמלה מהפקדה/צבירה נחשבת לקרן פנסיה טובה? צרכנות פיננסית 5
E הגבלות לתאורה פס צבירה אוף טופיק 3
H לאן לנייד צבירה בביטוח מנהלים ? צרכנות פיננסית 25
מ פנסיה - משמעות דמי ניהול צבירה לאורך זמן צרכנות פיננסית 1
F העברת צבירה בקרן פנסיה ל IRA צרכנות פיננסית 95
ranv הפקדות לקהש רגילה וההעברת צבירה פעם ב ל ira או קניה חודשית (+סיפור ) צרכנות פיננסית 1
י שיקולים במשיכת קופ"ג עם צבירה נמוכה בפטור ממס שוק ההון 27
ס קופת גמל IRA לשכירים עם צבירה של מעל מליון ש"ח צרכנות פיננסית 2
I להתחיל בקופת גמל ולעבור לקרן פנסיה לפי יחס עמלות הפקדה/צבירה. צרכנות פיננסית 2
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
E מה הגרסה המתקדמת ביותר של android שניתן להתקין על מכשיר samsung galaxy note 4? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
W עזרה להורים מבוגרים בהתארגנות כלכלית והשקעה של סכום שניתן לסכנו שוק ההון 1
O שאלה טכנית על שעות שניתן לסחור בהן שוק ההון 4
Myrath גיפטאקרד פרטי שניתן לשימוש ברשתות מזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א ההשקעה הגרועה ביותר שניתן להעלות על הדעת דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 61
נ טאבלט שניתן לתיקון יש דבר כזה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
amidar איך מחשבים את הסכום המקסימלי שניתן להקצות לרכישת נכס למגורים? נדל"ן 28
Waler "ההשקעה הגרועה ביותר שניתן להעלות על הדעת"? שוק ההון 53
פשוט מאמר על תשואות שניתן לצפות ממניות שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה