• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דרכי התמודדות עם מגפת הקורונה

מצב
הנושא נעול.

Asafabadi

משתמש רגיל
דירוג
41
כדי לא להרוס אשכולות אחרים אשמח לשמוע על דרכים איך אתם חושבים שצריך להתמודד עם הבעיה, בין בפן הבריאותי ובן בכלכלי. אישית כתבתי פה ממש אתמול את ה"תוכנית" שלי:
במקום סגר על כולם והרס הכלכלה, סגר מונע רק על אוכלוסיות בסיכון שיתנהל ככה:
1.זקנים+אנשים בסיכון(קריטריונים קיבעו על ידי רופאים, מעריך שבערך 10-20% מהאוכלוסיה יכללו בזה), בסגר
2.מקימים מערכת שדואגת להם למזון ולשאר צורכי מחיה (עוד בונוס זה מוסיף עבודות למובטלים שבינינו, ויש הרבה)
3.שאר האנשים עובדים כרגיל ומקומות פתוחים, הכלכלה מונעת (כמובן תו סגול, מסכות, מרחק וכו'), למעט דברים שיודעים בודאות שהם עם סיכוי הדבקה אסטרונומי למשל אירועים, אלו יקבלו פיצויים
4.הקמת מערך אפידמיולוגי נורמלי
תוצאות:
1.אתה לא הורס את הכלכלה והיא נשארת כמה שיותר קרובה למה שהיה לפני, כמובן לא 100% אבל 80% זה עדיף על 0, אין סיבה לכלוא אותי ואת חברים שלי בבית אם הסיכוי שיקרה לנו משהו הוא מזערי, החשש הוא שנדביק אנשים בסיכון אבל אם הם מלכתחילה בסגר בבית הם לא יוכלו להידבק מאיתנו.
אם אני אדביק את חבר שלי בן ה21 או הוא ידביק אותי, זה לא באמת קריטי.
2.לאט לאט ככה כמובן שההדבקות ימשכו אבל בקצב קצת יותר איטי, מה שכן, ככה לאט לאט ידבקו הרבה חבר'ה צעירים (כן, מוכן לקחת סיכון על זה ש5% מתוכם יהיו עם חולשה וכו' גם לאחר כמה חודשים אין מה לעשות), ברגע שיהיו מספיק חבר'ה צעירים שנדבקו תתפתח חסינות עדר וככה נוכל בסופו של דבר גם לשחרר את המבוגרים החוצה אפילו ללא חיסון כי האוכלוסיה הצעירה כבר תהיה מחוסנת ולא יהיה מי שיעביר את הוירוס. (אל תתנו לי מקרים בודדים של אנשים שנדבקו פעמיים, 99.9% לא ידבקו בפעם השניה)
כרגע במצב הזה נראה שנגיע לחיסון עדר בסופו של דבר עם איך שהעניינים מתקדמים פה רק שפה החיסון עדר לא יתפתח רק על הצעירים אלא על כולם, דבר שיגבה הרבה מאוד נפטרים.

ובדיוק אני רואה כתבה שעלתה עכשיו בכלכליסט שאומרת בדיוק אבל בדיוק את מה שאמרתי אתמול:https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3855432,00.html?ref=ynet
אשמח לשמוע דעות

בעקרון נשמע טוב אלא אם כן לקורונה יש השפעות ארוכות טווח שעדיין לא מוכרות (מדברים על תשישות כרונית או בעיות פוריות) ואז זה לא רעיון טוב להדביק 80% מהאוכלוסיה.

בעקרון נשמע טוב אלא אם כן לקורונה יש השפעות ארוכות טווח שעדיין לא מוכרות (מדברים על תשישות כרונית או בעיות פוריות) ואז זה לא רעיון טוב להדביק 80% מהאוכלוסיה.
תמיד יש IFS צריך אבל להיות הגיוניים, כל עוד זה לא השלכות שנמשכות לכל החיים מבחינתי זה שווה את זה, הרס הכלכלה הוא אסון הרבה יותר גדול מכמה חודשים של עייפות ל5% מהנדבקים. אני גם סומך על 6500 המומחים שם שטוענים כמוני אם הם גם כן ממליצים לנקוט בשיטה הזאת. כרגע אנחנו בשיטה של הפולטיקאים שהקשר שלהם לרפואה ובכללי לאינטליגנציה הוא מקרי בהחלט

1.זקנים+אנשים בסיכון(קריטריונים קיבעו על ידי רופאים, מעריך שבערך 10-20% מהאוכלוסיה יכללו בזה), בסגר
2.מקימים מערכת שדואגת להם למזון ולשאר צורכי מחיה (עוד בונוס זה מוסיף עבודות למובטלים שבינינו, ויש הרבה)
די כבר, נמאס לי לי לשמוע ׳׳זקנים׳.
הפוסט הקודם ננעל בגלל שנאמר/נרמז שעדיף שהזקנים ימותו כדי שהכלכלה תמשיך.
לפני שהשרשור הזה מגיע למחוזות לא רצויים -ננעל.
ציטוט שלך משרשור קודם:
אני פה אומר שאני מעדיף הרוגים קשישים על פני פגיעה בכלכלה ובאנשים צעירים

נערך לאחרונה ב:
נעלתי כבר שרשור אחד שלך בנושא. כנראה שלא הבנת את הרמז. השעיה לצמיתות.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
nick מס רכישה - דרכי התמודדות נדל"ן 54
Y העברה בנקאית או צ'ק האם יש הבדל בין דרכי העברה? סכום של 80 אש"ח נדל"ן 7
A אזרח אמריקאי - דרכי השקעה מומלצות שוק ההון 3
S דרכי הצמדה לשער הדולר שוק ההון 6
M תחילת דרכי כמשקיע שוק ההון 17
צ בתחילת דרכי :) ויש לי כמה שאלות שוק ההון 9
מ דרכי מחייה "פרימיטיביים" - איפה בישראל זה ריאלי? מה זה דורש? אוף טופיק 2
L תחילת דרכי כמשקיע מן המניין שוק ההון 9
Stardust מחפשת אפילקציה שתחסום כל דרכי ההתקשרות איתי מקונטקט מסויים ובשעות מסויימות אוף טופיק 7
O עומד להתחיל אני דרכי בעולם הזה.. שוק ההון 11
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
M התמודדות עם אבא חולה נפש ותהיות קריירה.. התפתחות אישית 31
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
deussex התמודדות עם קנאה התפתחות אישית 69
ז התמודדות עם דירה שכנה שמושכרת בBooking אוף טופיק 59
IAmSam התמודדות וחלוקה של הון חדש צרכנות פיננסית 21
C התמודדות עם לחץ חברתי לרכישת דירה אוף טופיק 51
Wonko התמודדות עם טעות של מס הכנסה מיסים 9
Yuval328 התמודדות מול מס הכנסה - ברוקר זר צרכנות פיננסית 11
unrealx התמודדות פסיכולוגית עם ירידות בתיק מנייתי גדול שוק ההון 59
T התמודדות עם הנושאים הפחות קריטיים אך המשתקים יותר שוק ההון 14