• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קניות ברשת מאתרים בחו"ל

• פותח הנושא HHH
  • פורסם בתאריך
@HHH אני אומר לך מניסיון, זרוק את הכפפות לפח. חבל על הידיים שלך. אני גם החלקתי עם כפפות זולות בסגנון הזה שקניתי בכמה עשרות שקלים:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=fox+Bomber+gloves&_sop=15
אולי באיזה 30 קמ"ש וכל הידיים שלי נקרעו.
אח"כ קניתי כפפות נורמליות וגם ב100 ומשהו לא קרה לי כלום.

בקשר למשקפיים:
אני הלכתי בהתחלה לאופטיקה הלפרין שנתנו לי מרשם לא נכון בעליל (ולא בכוונה רעה אלא כי ככה זה היה). הזמנתי משקפיים מזני ולא ראיתי טוב.
אחר כך המשקפיים נשברו (באדיבות הפעוטה שלי שהתעללה בהם קשות לאורך זמן), ואז הלכתי לרופא עיניים בקופה שתוך חצי דקה נתן לי מרשם מדויק כולל צילינדר בשתי העיניים. הייתי בהלם ושאלתי אותו אם זה המספר או שאני צריכה ללכת עם זה לאופטומטריסט, הוא אמר שזה לא 1000% אבל מניסיונו זה 99% מדויק. אז הזמנתי ואני ממש ממש מרוצה, רואה מעולה.

גם בביה"ס לאופטיקה באוניברסיטת בר אילן ובמכללת הדסה בירושלים אפשר לעשות בדיקה מקיפה בחינם.

למה על קניה של 400 שח יש 260 שח מיסים בחשבון לתשלום?

רק ל-48 שעות. חברת טרגט (TARGET) יצאה במבצע אונליין לסוף השבוע הנוכחי בלבד, עד 20 באוגוסט - משלוח חינם לישראל בשימוש בקופון FREESHIP בלבד. את קוד הקופון יש להזין במסך הרכישה (checkout) בשדה: Redeem a coupon or promotion.

הרשת מציעה משלוחים לישראל כבר תקופה ארוכה, אבל בימים כתיקונם, מחיר משלוח לארץ מאתר טרגט יכול להגיע למאות שקלים. כעת, כאמור, מדובר במבצע ליומיים בלבד (20-18 באוגוסט), בשיתוף פעולה עם Borderfree

כבר היה פה דיון על זה, האמת. לפחות בהקשר של הבגדים.
אני קונה דרך האינטרנט כבר כמעט כל דבר שהוא מוצר צריכה. מעטים הדברים שיש להשיג בארץ במחיר יותר טוב. כנראה זה בגלל שבאינטרנט אתה לא משלם מע"מ בין היתר ולפעמים אני מוצא פערים שהם בדיוק פער המע"מ אבל רוב הפעמים הקמעונאים הגרים בציון מעדיפים לקחת לעצמם הרבה מעבר.
האתר הראשי שלי לקניות זה אמזון.
ולא ממש מזמן התחלתי גם לקנות בגדים בחו"ל. זו דינמיקה אחרת כי אתה לא יכול למדוד אבל זה באמת לא כל כך גרוע כמו שזה נשמע. פעם אחת נפלתי עם המידה, שאר הפעמים היה מצויין. הדבר היחיד שאין לי אומץ באמת להזמין זה נעליים - אבל גם גיליתי שיש פער קטן לעומת המחיר בארץ בנעליים שלא מצדיק קניה ברשת מחו"ל ממילא.

זה לא מוסרי, וזה נקרא "גזל". בהלכה היהודית יש לזה התייחסות רחבה וגם ניתן למצוא על זה כתבים כמעט בכל ספר מוסר או דת אחר בעולם.

באמאזון כמעט רב המוצרים שאני מעוניין לרכוש אומרים שלא עושים משלוחים לארץ, איך אתה מתמודד עם הבעיה הזו? אני עושה משהו לא נכון?

@Bear75 בהחלט מרגיז ברמות.
אם אני זוכרת נכון פעם היתה אפשרות אבל נראלי הבזיון שנקרא דואר ישראל גרם ליותר מדי בעיות אז סגרו את האפשרות.
מניחה שאם תשאל את המוכר ישירות אולי יסכים.

באמאזון כמעט רב המוצרים שאני מעוניין לרכוש אומרים שלא עושים משלוחים לארץ, איך אתה מתמודד עם הבעיה הזו? אני עושה משהו לא נכון?
אמזון זה לא לבגדים, בשבילי.
בגדים אפשר למצוא מלא באתרים של חברות שיושבות באירופה והן שולחות גם לישראל. נסה למשל את boohoo או awos איך שהם לא קוראים לעצמם...

אמזון UK או אמזון de (גרמניה).

עשוי להיות יותר משתלם לחפש פריט פריט ב-eBay כדי להפחית עלויות משלוח.

אמזון זה לא לבגדים, בשבילי.
בגדים אפשר למצוא מלא באתרים של חברות שיושבות באירופה והן שולחות גם לישראל. נסה למשל את boohoo או awos איך שהם לא קוראים לעצמם...
Asos, אחלה מחירים בכלליות ויש עוד הנחה על 17% עם כתיבת סיסמת קופון נדמה לי il17 או משו כזה.

אצלנו כבר כמה שנים כל המוצרים נקנים מחו"ל חוץ מאוכל ודברים כבדים.

כמה דוגמאות:
בגדים לילדים: next. בגדים איכותיים וזולים.
נעליים לילדים: אמזון ארצות הברית או אמזון אנגליה. קניתי מגפי טימברלנד לילדה ב120 כולל שליח עד הבית. בארץ עלו כ400 שח. נעליים ליום יום עלו בין 100 ל140 של סקיצ'רס או נייקי. בארץ מתחיל ב200 שח.
מוצרי חשמל ומטבח: אמזון גרמניה או אמזון אנגליה.
קניתי בלנדר של אוסטר ב330 שח בארץ עלו 700 שח. סכין של global עלו 290 שח שבארץ בזמנו עלו מעל 500 שח.
משקפיים: zenni - עלו 220 שח . יותר איכותיות ממשקפיים שנקנו ב900 שח בארץ ממותג מוכר.
נעליים למבוגרים: אמזון ארצות הברית קניתי נעלי ג'ורדן ב300 שח בארץ כ500 שח.
אמזון אנגליה נעליי clarks באפן קבוע לי ולאישה ברבע/חמישית מחיר מהארץ.
והרשימה עוד ארוכה....

נערך לאחרונה ב:
אמזון אנגליה
שמעתי גם על אנשים שמזמינים מאמזון איטליה וגרמניה. איך בוחרים ממי להזמין מבין האמזונים (ארה"ב, אנגליה, איטליה, גרמניה)? יש כללי אצבע או שפשוט בודקים מי יוצא הכי זול בכל מוצר?

שמעתי גם על אנשים שמזמינים מאמזון איטליה וגרמניה. איך בוחרים ממי להזמין מבין האמזונים (ארה"ב, אנגליה, איטליה, גרמניה)? יש כללי אצבע או שפשוט בודקים מי יוצא הכי זול בכל מוצר?

יש גם אמזון צרפת ששולח לארץ.
בודקים בין כל האתרים . ההבדל בינם יכול להגיע גם ל100 אחוז ויותר לאותו המוצר

יש הבדל בין תנאי המשלוח? או שמכל המדינות זה מגיע בערך באותו זמן? (כולל מארה"ב?)
משתנה בין כל אתר ובין כל מוצר ומוצר. בשלב ההזמנה רואים את תאריך המשואר הסופי לקבלת המוצר. ובדרך כלל מקבלים את המוצר הרבה לפני התאריך הרשום

בבקשה, כלי מעולה להשוואת מחירים, מאוד יעיל
http://www.curiua.com/

אכן, האחד הוא בנושא המלצות כללי והפוסט הזה בקניות מחו"ל בלבד.
תודה @TunaGolem , @Roi
לא מסכים, אם תעבור על השרשור כמעט כולו מפנה לקניות ברשת, אבל זו לא דמוקרטיה, אני מקבל את שלטון החוק.

לא מסכים, אם תעבור על השרשור כמעט כולו מפנה לקניות ברשת, אבל זו לא דמוקרטיה, אני מקבל את שלטון החוק.
שניהם מדברים בעיקר על קניות ברשת, אבל אחד בא מהצד של אופטימיזציה על המוצר, והשני בא מהצד של בחירת חנות רשת.

• אהבתי
Reactions: Roi
אצלנו כבר כמה שנים כל המוצרים נקנים מחו"ל חוץ מאוכל ודברים כבדים.

כמה דוגמאות:
בגדים לילדים: next. בגדים איכותיים וזולים.
נעליים לילדים: אמזון ארצות הברית או אמזון אנגליה. קניתי מגפי טימברלנד לילדה ב120 כולל שליח עד הבית. בארץ עלו כ400 שח. נעליים ליום יום עלו בין 100 ל140 של סקיצ'רס או נייקי. בארץ מתחיל ב200 שח.
מוצרי חשמל ומטבח: אמזון גרמניה או אמזון אנגליה.
קניתי בלנדר של אוסטר ב330 שח בארץ עלו 700 שח. סכין של global עלו 290 שח שבארץ בזמנו עלו מעל 500 שח.
משקפיים: zenni - עלו 220 שח . יותר איכותיות ממשקפיים שנקנו ב900 שח בארץ ממותג מוכר.
נעליים למבוגרים: אמזון ארצות הברית קניתי נעלי ג'ורדן ב300 שח בארץ כ500 שח.
אמזון אנגליה נעליי clarks באפן קבוע לי ולאישה ברבע/חמישית מחיר מהארץ.
והרשימה עוד ארוכה....
לא עשו לך בעיות עם היבוא של הסכין?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
V קניות ביום הרווקים/cyber Monday ושאר ימי הקניות של נובמבר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
B אפליקציה לרשימת קניות בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y קניות ראשונות של ETF שוק ההון 4
T קניות במטבע חוץ באמצעות אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 1
B האם יש אפשרות כלשהי לבצע קניות limit במט"ח? שוק ההון 4
A אני לא יודע לעשות קניות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
1337justme ~1200 ש"ח לחודש על קניות בסופר בתור רווק מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 96
ת 1,500 שקל בכל שבוע סל קניות, חריג ? מהי עלות הסל השבועי שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
T קניות אינטרנט במט"ח באמצעות המרות דרך IB צרכנות פיננסית 4
Z איך מומלץ לעשות קניות מטח? צרכנות פיננסית 2
yossik קניות [בשופרסל ואחרים] אונליין מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 82
Myrath סל קניות אונליין מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 29
א קניות/הוצאות שוטפות זוג צעיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
D מתחיל עסק שמייצא לחו"ל האם אקבל החזרי מע"מ על קניות לעסק פה בארץ? צרכנות פיננסית 16
ר עמלת אשראי על קניות באתרי חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
G קבלת 2% זיכוי על קניות ב-eBay לרוכשים מעל 250 דולר ברבעון צרכנות פיננסית 3
ל הוזלת קניות מצרכי סופרמרקט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 60
? מה דעתכם על קניות באיקאה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
ה חיפאים- איפה אתם עושים קניות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
aziz קניות בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
Tsachi01 מיואש כבר מכמות ההמלצות המזויפות שרצות ברשת על בעלי מקצוע אוף טופיק 21
Tsachi01 הפורום הכלכלי העולמי (WEF) - מה התכלית שלו ולמה כל כך הרבה שנאה ציבורית כלפיו ברשת? אוף טופיק 0
Y רכישה ברשת בצורה מאובטחת, זולה ושקופה צרכנות פיננסית 23
F שחרור קיטור על קבוצות ברשת חברתית כלשהי אוף טופיק 4
NightStyle צעדים לחסימה(פרסומות), אבטחה, פרטיות(מעקב),מהירות הגלישה ברשת. שתפו! אוף טופיק 34
ל ידע חינמי ברשת נדל"ן 0
ש קורסים ברשת התפתחות אישית 1
yossik בנק איגוד לא זמין ברשת אוף טופיק 9
B האם יש טבלה מעודכנת ל200K-300K איפשהו ברשת? שוק ההון 1
גרהם חומר ברשת בקשר לשמירה על תקציב מאוזן, אנטי צרכנות וכד' מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
ש הוצאות ניהול השקעות ואיך מאתרים כמה זה בפועל צרכנות פיננסית 10
yossik מורידים תוכנות חינמיות מאתרים "בטוחים"? תקראו את הכתבה הזו אוף טופיק 39

נושאים דומים

Back
למעלה