• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קישורים לפוסטים אחרים

@adamshalev מציע לך לשמוע את זה, זה פודקסט קצר (לפחות ההתחלה לגבי באגים)
אמלק:
אם אנו מתחזקים רשימת באגים שעולה על כמה עשרות, ככל הנראה היא רק תגדל ולעולם לא נגיע לפתור אותם.
לכן הצעתו למחוק את כל הרשימה, המדיניות לגבי באגים חדשים תהיה שכאשר מגיע באג מחליטים האם יטופל בגרסה הקרובה או הבאה אחריה ואחרת לא מטפלים בו כלל, אם זה מספיק חשוב תהיה אסקלציה והוא יטופל מיידית, הוא מיטיב להסביר שמפתחים שונאים (נפשית) לכתוב תוכנה עם באגים אז במידה ויש backlog של באגים, הם חיים באשליה שמתישהו נגיע לזה ונפתור הכל, אך כאשר אין רשימת באגים הם יעשו מאמץ הרבה יותר לפתור כל מיני באגים שאחרת היו נדחים.

קצת קשה להעביר את המסר בשורות בודדות ולכן מציע לך לשמוע את זה, אני ממש אהבתי את הרעיון.
נשמע כמו אמונה בלתי רציונלית בטבע האנושי....

הוא מיטיב להסביר שמפתחים שונאים (נפשית) לכתוב תוכנה עם באגים
התוכנה היחידה שאין בה באגים זה Hello world :)
מנסיוני [במערכות בנקאיות כבדות] 90% מהתוכנות נכתבות ב 10% מהזמן והשאר זה ניקוי אורוות ובאגים...עד השדרוג הבא ואז כמות הבאגים מוכפלת.

@מתכנת מתחבר לגמרי לגישה. באגים שמסתכלים לך בעיינים צריך לפתור. באגים ששכחת מהם לא.
הגישה הזאת עובדת אבל אופי העבודה הוא כזה שאתה יכול לסטות למשימות צד כשזה נדרש.

הגישה הזאת עובדת אבל אופי העבודה הוא כזה שאתה יכול לסטות למשימות צד כשזה נדרש.
לא בטוח מה התכוונת,
מה שרשמתי בתחילה שעם השיטה שלך לפתוח בדפדפן טאבים וחלונות גם אני משתמש אבל הגעתי למצב כמו ברשימות באגים של תוכנה בת עשור, אז שוקל לסגור את כל החלונות והטבאים ולעשות ריסטרט לרשומות הקריאה :)

@מתכנת
אני כאילו פותחת לי במקביל עם קונטרול עוד טאב או עוד כמה טאבים, וגוררת אותו למסך השני.
ואז המאמר המקורי נשאר לי בחלון הראשי, ובחלון השני אני מזגזגת בין הטאבים, ואם זה מאמר משלים למאמר שאני קוראת, אני קוראת את שניהם במקביל.
לפעמים אני אפילו פותחת לי עוד טאב בנייד.
קשה להסביר איך זה מתבצע, אבל זה מאוד נוח, כי אני רק מפנה מבט במקום לזגזג בין טאבים.
מהרגע שעברתי לשני מסכים אני מתחרפנת אם אני צריכה לעבוד על מסך אחד.

@breezblock אני מבין מצוין מה התכוונת וגם בעצמי עובד כך, הבעיה היא במצבים שתיאר @adamshalev כאשר קוראים בנושא אחד שדורש ידע מקדים בעוד X מושגים/נושאים אחרים, אז פותחים עוד טאב ועוד טאב, מצטבר כמות של דפים ולא מספיק 2 מסכים, צריך 20 :)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הסולידית פתיחת שרשורים עם קישורים בלבד עם מעט/ללא תוכן = חסימה אוף טופיק 2
Y שליחת קישורים או איימלים בהודעות פרטיות או בפורום. אוף טופיק 13
הסולידית מדיניות קישורים חיצוניים בפורום הסולידית שער הקהילה 2
ק רעיונות/בקשות מהסולידית לפוסטים בבלוג אוף טופיק 80
ו דטרמניזם VS רצון חופשי - כמעט 8 שנים אחרים כתיבת הפוסט "הפריבילגיה הסולידית" דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 10
I כמה נכונה ההמלצה לא לשבור קרן השתלמות לעומת מכשירים אחרים? מיסים 49
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
E התייעצות לגבי הון פנוי, סגירת הלוואת פריים או השקעה באפיקים אחרים נדל"ן 9
ז איך לבחור עבודה אל מול שיקולים אחרים התפתחות אישית 8
P הכנסות שכירות פטורות - האם משפיעות על חישובי מס אחרים? נדל"ן 12
S עוד לא החלטתי למי להצביע ורוצה לשמוע דעות של אחרים פוסטים מאיכות נמוכה 154
S האם לכל אחד מותר ללמד אחרים על השקעות ושוק ההון? אוף טופיק 13
F האם צריך תואר כדי להתברג בתכנות ? ועוד שאלה על תחומי הייטק אחרים אוף טופיק 59
c881 לרכב על שגיאות של אחרים שוק ההון 2
O קורסרה לR\ פייתון או אתרים אחרים התפתחות אישית 5
ס נדלן בגרמניה בעד או נגד לעומת מקומות אחרים בעולם נדל"ן 24
M איך לא לפעול לפי מה שאחרים אחרים רוצים/חושבים אוף טופיק 21
משה כתבה נחמדה לפתיחת "העולם הסולידי" עם אנשים אחרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
O מכפילים ונתונים אחרים עבור מדדים בארץ? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה