• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

על מסחר יומי, ספציפית ב Tradovate

cohenran

משתמש רשום
דירוג
0
פתחתי בעבר חשבון ב IB, וכל פעם שמכרתי מניה, לקח יום שלם עד שקיבלתי כסף. זה בעיה כי אני רוצה לבצע מסחר יומי הכולל מכירה של אותה המניה כמה פעמים ביום.
ראיתי שיש את האפליקציה Tradovate, שמה שמיוחד בה שאפשר לשלם דמי רישום חודשיים, ולא לשלם עמלות.
אבל מסקרן אותי, האם יהיה אפשר לבצע שם מסחר יומי? אני רוצה בהתחלה להשקיע סכום נמוך, נניח 1,000$. זה יהווה בעיה?
אם לא ניתן לבצע גם שם מסחר יומי - איפה כן אפשר? (חשוב שזה יהיה מקום עם API כך שאוכל להתחבר מתוכנת אלגו טריידינג שאני כותב).

אציין שבחודשים האחרונים ראיתי הרבה סרטוני יוטיוב על אינדיקטורים עבור מניות (כמו MACD, SAR, ICHIMOKU ועוד הרבה).
התכנון הוא קודם כל לבצע BACKTEST של המסחר - לבצע מסחר מול המניות של השנה/שנתיים/הרבה שנים אחרונות עם עשרות אינדיקטורים, כדי לראות איזה אינדיקטור הכי רווחי (אם בכלל).
רק אם אמצא אינדיקטור שבבדאות נותן רווח כספי, לאורך זמן, אבצע מסחר אמיתי. אבל לפני הכל אני סקרן כמה מסחר כזה אפשרי (בIB לא הלך לי לצערי).
כמובן שזה לא חייב להיות מסחר יומי רציף - אולי אגלה שאינדיקטור כלשהו עובד טוב במרווחי זמן של יום, ולא רבע שעה. רק רוצה לוודא הכל קודם.

נערך לאחרונה ב:
אוףףף... שאלתי את אותה השאלה את Tradovate והם לא ענו לי, לכן שאלתי פה.
עכשיו הם ענו לא ואמרו שהם לא מציעים מסחר במניות אלא מסחר באופציות עתידיות...
איפה כן אפשר לעשות Daytrade ללא הגבלה?

מה זה משנה, אתה עומד לאבד את הכסף בכל מקרה. תמלא לוטו, זו דרך יותר מהירה לאבד את הכסף, ועל הדרך אתה גם מקבל פטור ממס אם בטעות זכית, ואם לא, הכסף הולך בחלקו למטרות טובות.
בהחלט יכול להיות שאפסיד, לכן אעשה טסטים של כמה חודשים לפני שאשקיע באמת... בינתיים הכסף שאאבד יהיה רק תשלום לאפליקציות שמראות שערי מניות בעבר, וזה סכום שאני בהחלט מוכן לוותר עליו.
והיי, אני הולך לנסות את ההשקעה רק על מניות בשיא הדירוג ב S&P500. גם אם אפסיד, אפסיד כמה דולרים פה ושם. כך שאם אראה שאני מאבד הרבה כסף למרות הבדיקות תמיד אני יכול להפסיק להשקיע...

פתחתי בעבר חשבון ב IB, וכל פעם שמכרתי מניה, לקח יום שלם עד שקיבלתי כסף. זה בעיה כי אני רוצה לבצע מסחר יומי הכולל מכירה של אותה המניה כמה פעמים ביום.
ראיתי שיש את האפליקציה Tradovate, שמה שמיוחד בה שאפשר לשלם דמי רישום חודשיים, ולא לשלם עמלות.
אבל מסקרן אותי, האם יהיה אפשר לבצע שם מסחר יומי? אני רוצה בהתחלה להשקיע סכום נמוך, נניח 1,000$. זה יהווה בעיה?
אם לא ניתן לבצע גם שם מסחר יומי - איפה כן אפשר? (חשוב שזה יהיה מקום עם API כך שאוכל להתחבר מתוכנת אלגו טריידינג שאני כותב).

אציין שבחודשים האחרונים ראיתי הרבה סרטוני יוטיוב על אינדיקטורים עבור מניות (כמו MACD, SAR, ICHIMOKU ועוד הרבה).
התכנון הוא קודם כל לבצע BACKTEST של המסחר - לבצע מסחר מול המניות של השנה/שנתיים/הרבה שנים אחרונות עם עשרות אינדיקטורים, כדי לראות איזה אינדיקטור הכי רווחי (אם בכלל).
רק אם אמצא אינדיקטור שבבדאות נותן רווח כספי, לאורך זמן, אבצע מסחר אמיתי. אבל לפני הכל אני סקרן כמה מסחר כזה אפשרי (בIB לא הלך לי לצערי).
כמובן שזה לא חייב להיות מסחר יומי רציף - אולי אגלה שאינדיקטור כלשהו עובד טוב במרווחי זמן של יום, ולא רבע שעה. רק רוצה לוודא הכל קודם.
לפי מה שאתה כותב ושאר התגובות שלך יש פער עצום שחסר לך וכנראה אתה תפסיד מהר מאוד ולא בגלל מסחר יומי (מכיר מקרוב) אלא אתה לא שם.
מציע לך לעבוד כמה שיותר לפחות חצי שנה בדמו עבור מסחר יומי וגם סווינג תבדוק כל מה שנראה לך . אתה יכול לעשות זאת עם webull או TradingView .

תרום את הכסף לצדקה. אין לך מושג מה אתה עושה.

תרום את הכסף לצדקה. אין לך מושג מה אתה עושה.
מה הבעיה? כפי שציינתי, אעשה backtest כדי לגלות בדיוק מה הכי רווחי. אעשה ממש בדיקה, כאילו לפני שנה/שנתיים התחלתי להשתמש באינדיקטור שבחרתי, ואראה כמה ארוויח/אפסיד אז.
איך ה backtest יכול להכשיל אותי?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M מסחר באופציות או מסחר יומי במניות - אופציה אפשרית? שוק ההון 0
S מסחר יומי IB שוק ההון 1
S מסחר יומי / Day Trading שוק ההון 10
ג למה כולם פה נגד מסחר יומי? שוק ההון 66
ה שאלה על מסחר יומי שוק ההון 40
O קשר בין נפח מסחר יומי למרווח שוק ההון 1
קירכהוף מסחר יומי שוק ההון 8
J לימוד מסחר יומי. איפה כדאי? שוק ההון 34
S מסחר יומי במניות שוק ההון 30
רולי :( מסחר יומי תיק מנוהל - תובנות והמלצות שוק ההון 25
K האם מסחר יומי יכול להיות רווחי? שוק ההון 61
D מישהו יודע למה יש תקלה בכניסה בחשבון מסחר עצמאי בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ד מערכת מסחר שאיננה ספארק במיטב דש שוק ההון 4
E חשבון מסחר בארהב שוק ההון 3
ה מסחר עצמאי - קרנות סל שוק ההון 5
A הפסקת מסחר בניירות P.T.P שוק ההון 2
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
K האם קיימת מערכת מסחר ישראלית ידידות לטלפון נייד ועם אפשרות להפקדה באשראי? שוק ההון 0
ש גמל להשקעה VS מסחר עצמאי שוק ההון 15
K מסחר/השקעות אקטיביות שוק ההון 29
yossik מס הכנסה על זיכוי בעמלות מסחר מיסים 3
A התלבטויות לגבי חשבון מסחר שוק ההון 7
ס השוואת קופת גמל להשקעה מול מסחר עצמאי שוק ההון 15
ט פלטפורמת מסחר בבנק שוק ההון 2
B עזרה פתחתי חשבון מסחר פעם ראשונה שוק ההון 2
ח תעריפי מסחר בבנק שלי אחרי מיקוח - התייעצות שוק ההון 13
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
T מסחר בזהב השקעות אלטרנטיביות 1
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
SolidBixby אישור ניכוי במקור מרשות המיסים בעבור מסחר ב IB? מיסים 6
S קופת גמל להשקעה עוקב סנופי VS השקעה בסנופי בחשבון מסחר עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
I מסחר עצמאי אופציות להון של מעל 500K שוק ההון 24
M נתוני מסחר של מניות ישראליות להורדה או דרך API שוק ההון 5
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
L האם מסחר דרך חברה בע"מ נחשב PFIC לאזרח אמריקאי? שוק ההון 19
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
O כספית בבנק בנוסף לחשבון מסחר בבית השקעות שוק ההון 17
ש מיואשת מהממשק של פסגות (מסחר עצמאי) פוסטים מאיכות נמוכה 19
U חשבון מסחר להשקעה לקטינים צרכנות פיננסית 1
DORON455 חשבון מסחר IB - דיווח מס לשכיר מיסים 0
M חשבון מסחר אפוטרופוס לקטין אמריקאי שוק ההון 20
O מסחר עצמאי בפסגות פוסטים מאיכות נמוכה 13
M פלטפורמת מסחר- האם משנה איפה? שוק ההון 2
י עזרה בנוגע לפתיחת חשבון מסחר אמריקאי למשקיע פסיבי שוק ההון 12
ב איחוד חשבונות מסחר שוק ההון 2
I מסחר עצמאי - ביטחון וערבויות שוק ההון 0