1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

לימוד מסחר יומי. איפה כדאי?

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י Johnsi, ‏1/5/19.

data-full-width-responsive="true">
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amit

amit משתמש בכיר

דודו רוז

aeh אוהב/ת את זה.
  2. aeh

aeh משתמש ותיק

1+++++

חזק ביותר

יש עוד כמה "מומחים " שעדיין מ

3. ההוא מהדרום

ההוא מהדרום משתמש ותיק

עד כמה שאני חסיד של ההשקעות בנושא.(עריכה- הכוונה שאני בד"כ משקיע על פי רוח הפורום.)
    אכן יש חברות שזה העיסוק שלהם.
    ועל פי הנתונים שאני מכיר זה מאוד רווחי לעבוד שם(זה אומר שהחברה היא לא סתם חרטא...). אבל יש שם מומחים בתחום המישנג לרנינג. ואותם (ואת הלגוריתים שלהם) אתה צריך לנצח אז בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/19
    Benjamin Willard אוהב/ת את זה.
  4. גרהם

גרהם משתמש בכיר

עדיף למתכנת לדעת הסתברות ברמה בסיסית מאשר לבזבז משאבים כדי להגיע לתוצאה פחות מדוייקת מהמתמטית.

נעם בלה בלה אוהב/ת את זה.
  5. ת.אוקהם

ת.אוקהם משתמש ותיק

פיינל?
    ברור שבוגר קורס שקר יכול להאכיל אותם אבק ;)

6. DavidA

DavidA משתמש בכיר

ממתי שניהם לא יכולים לקרות בו זמנית? אי אפשר לדעת הסתברות ברמה טובה וגם להגיע לתוצאה מדוייקת? לא הבנתי מה שכתבת, הרי מה שהוא כתב כפתרון היה פשוט טעות והרבה פחות מדוייק מלכתוב את הקוד שאמרתי ולהריץ ואז לנתח תוצאות.

. אני יודע הסתברות מספיק טוב כדי לדעת שכשמתעסקים במספרים בגודל של מיליונים ו 6 בחזקת מינוס 14, אין תשובות פשוטות וכל טעות קטנה וקיצור דרך הופכים לטעות גדולה ביותר בסוף החישוב. אז כן, לחשב את זה אני יודע, גם אם צריך במדוייק, גם ססטיסטית וגם לכתוב את הקוד בפייתון ולהריץ, מהניסיון שלי למתכנת ממוצע( ואני רחוק ממוצע - מלמטה!) עדיף להשקיע 10 דקות לכתוב את הקוד מאשר לשבת שעה לשבור את הראש ולבנות את הקומבינטוריקה מחדש.

ת.אוקהם אוהב/ת את זה.
  7. Yoss

Yoss משתמש בכיר

בלי לטעון שהניתוחים האלו מחזיקים-
    הבסיס של ניתוח טכני הוא נסיון לזהות סנטימנט של השוק, ומחירים בהם אנשים ירצו למכור/לקנות מסיבות היסטוריות-פסיכולוגיות.
    לסנטימנט של השוק (וזה נכון לדעתי, בלי קשר לניתוח טכני) יש השפעה דרמטית על האפקט של חדשות "פונדמנטליות" (לפחות לטווח הקצר).
    לפי ההגיון הזה, מניה שב"מגמת עליה" "תתרגש" פחות מהחדשות שהזכרת, או לא תרד בקלות מעבר לרמה פסיכולוגית מסויימת בה "ממתינים" קונים.

Shlomi Z אוהב/ת את זה.
  8. אחד שלא יודע

אחד שלא יודע משתמש ותיק

קראתי את השרשור הארוך שהיה איתו והבנאדם התאדה מאז הפרסום שהרבוט שלו הפסיד 70%.

דבר אחד איני מבין, הוא הרי טען לרווחים מדהימים בכל החודשים (שנים) שהרובוטים שלו עבדו איך הוא לא נהיה מיליונר מהתשואות המשוגעות שעשה?

בקשר לנשוא המסחר היומי והפורקס וכו', כשהשתחררתי מהצבא התקשרו אליי מי איי-טריידר או משהו כזה והבחור החביב אמר שהם פרזנטור של מכבי תל אביב(זה כיבכול אמור לחזק את אמינותם). אמרה שניתן לפתוח חשבון מסחר ב5K בלבד והמומחים שלהם ילוו אותי בכל שלב, בכל אופן אמרתי לו שזה נשמע מעניין(לא) וגיגלתי על החברה הזו.הוא התקשר שוב למחרת, שאלתי אותו על כל התונות של הלקוחות וההפסדים ההזויים והוא פשוט אמר, אני מבין שזה לא בשבילך ואתה "סולידי מידי" ושיהיה יום טוב.

דוגמא נוספת מהחיים, הכרתי אדם שטען שעשה כסף מחוזים עתידיים (למה הוא לא עובד בזה עכשיו) בכל אופן הוא עבד לפי אותה שיטה במטבעות ויטרטואילם. לפי ניתוח גרפים ומסחר יומים כזה או אחר, כולכם יודעים איך זה נגמר.
    חייב להודותש השקעתי סכום כסף מסוים בדבר הזה (כמובן שאני בהפסד - לא מכרתי) אבל הסכום שהושקע היה כזה שלא פגע בי כלכלית אבל הוא למד אותי לקח חשוב, חופש כלכלי (אם מגיע) מגיע לאט.

לעניות דעתי, yossik ו-חתול לילה אוהבים את זה.
  9. מצב צבירה

מצב צבירה משתמש ותיק

אלו הימורים לכל דבר ועיניין. לצערי נשאבתי לזה בעבר והפסדתי את כל אגורה שהכנסתי לתוך זה, ואני לא גאה בזה בכלל. אני חושב שבווגאס היתי נהנה הרבה יותר עם הכסף.
    כל הנושא של אופציות בינאריות, פורקס, מסחר יומי אלו הכל הימורים במסווה - הם מנסים לגרום לך לחשוב שאתה יכול להכפיל ולשלש את הכסף ללא מאמץ, לצערי אין חיה כזאת ואם כן, זה מזל טהור ולא היתי מתבסס על זה.

10. DavidA

DavidA משתמש בכיר

רק תיקון, הרובוט שלו הפסיד 100% מהכסף, פשוט היה מדובר בחשבון ממונף שבו פוזיציות היו 150% חשיפה אז הפסד של 67.8% זה למעשה הפסיד 100% מהכסף שהופקד בידי הבוט.

חתול לילה ו-אחד שלא יודע אוהבים את זה.
  11. אחד שלא יודע

אחד שלא יודע משתמש ותיק

דווקא בזמן האחרון הם שינו אסטרטגיה.
    ברשת יש אינספור עדויות לאנשים שהפסידו את כל כספם בתחום.
    הסיסמא הנוכחית היא "זה לא, בהתחלה מפסידים אבל אחרי המדה של כמה חודשים מתחילים להרוויח ובגדול. כמובן שיש הפסדים, אבל הינה אני סיימתי את ה3 חודשים האחרנים ברווח של 20%...אתמול היה יום חלש והפסדתי 3% מהתיק.

מצב צבירה אוהב/ת את זה.
  12. אחד שלא יודע

אחד שלא יודע משתמש ותיק

לא רוצה להספים אבל אשמח אם תוכל להסביר לי את החישוב בצורה יותר מפורטת, אני לא ממש הבנתי.
    אפשר גם בפרטי:).
    בכוונה שאם מינף ב150% בעצם הוא כבר עבר ב50% את ההשקעה הראשונית שלו של 100%. ברגע הפסיד67% זה בעצם ה100 שהשקיע בהתחלה?

13. DavidA

DavidA משתמש בכיר

התיקון:
    "בכוונה שאם מינף ב150% בעצם הוא כבר עבר ב50% את ההשקעה הראשונית שלו של 100%. ברגע שהפסיד67% ההפסד שלו גדל ב 50%."
    כלומר הפסד של 67% הופך להפסד של 67% כפול 1.5

אחד שלא יודע אוהב/ת את זה.
  14. אחד שלא יודע

אחד שלא יודע משתמש ותיק

האמת שלפי ההסבר שלי הגעתי לאותו מספר של 100.5% אבל אני מניח שבחרתי בדרך העקומה להבין את זה.
    תודה!

DavidA אוהב/ת את זה.
  15. הסולידית

הסולידית מנהל מייסדת

ננעל. בובת גרב, כר פורה לספאמרים.

(*) השיטה היא כזו. אדם א' שואל שאלת תם בפורום בנושא "היכן כדאי ללמוד X". אדם ב' משיב לאדם א' כביכול ומפרסם קישור לאתר של חברה ג'. בפועל אדם א' ואדם ב' מועסקים שניהם על ידי חברה ג', שמנסה להתעשר על חשבון הפלפטורמה "החינמית" שאני מממנת מכיסי. תודה אבל לא.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
חיסכון ללימודים פינת המשקיעים ‏16/4/19
ספר ללימוד השקעה בבבורסה - בעברית ולמתחילים פינת המשקיעים ‏23/12/18
מחפש דרך פסיבית להשקיע לילדים עד לגיל לימודים Vanguard 529 פינת המשקיעים ‏6/7/16
תעודת סל ממונפות והמלצות לימוד פינת המשקיעים ‏7/5/16
לימוד השקעות נדל"ן חו"ל פינת המשקיעים ‏12/11/15
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.