• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כ-400 ש"ח לשנה על כתובת דואל ישנה

אבי-נ

משתמש רשום
דירוג
2
זו ההוצאה שאני הכי שונא. אני משלם כבר שנים לבזק בין לאומי כ-35 ש"ח לחודש רק בשביל לתחזק כתובת דואר אלקטרוני ישנה.

יש למישהו מושג איך נפטרים מזה?

(ובאותו סגנון: מס' טלפון ישן באורנג'. החלפתי למספר חדש ב-012 ואני ממשיך להחזיק את המס' הישן כשהוא מופנה למס' החדש, ג"כ כמה עשרות שקלים בחודש).

לשלוח לכל רשימת המכרים שלך את המייל החדש והחינמי שלך ולסגור את החשבון הישן. כנ"ל לגבי מספר.

זו ההוצאה שאני הכי שונא. אני משלם כבר שנים לבזק בין לאומי כ-35 ש"ח לחודש רק בשביל לתחזק כתובת דואר אלקטרוני ישנה.

(ובאותו סגנון: מס' טלפון ישן באורנג'. החלפתי למספר חדש ב-012 ואני ממשיך להחזיק את המס' הישן כשהוא מופנה למס' החדש, ג"כ כמה עשרות שקלים בחודש).
תגיד לי בבקשה, למה את לא מתנתק מאורנג'? לא רק שאתה משלם להם על קו כל חודש אתה משלם גם על חיוג מ אורנג' ל 012!
ו ההוצאה שאני הכי שונא. אני משלם כבר שנים לבזק בין לאומי כ-35 ש"ח לחודש רק בשביל לתחזק כתובת דואר אלקטרוני ישנה.
כן, מצלצלים לבזק ומבקשים לבטל את השרות. לפני כן תפתח דוא"ל חינמי ותשלך לעצמך את ההודאות מתיבת הדואר של בזק לחברה החדשה.
לא ממליץ אבל כמעט כל העולם ובני דודו משתמשים ב gmail.com, נרדמתה בשמירה אחי, טוב שהצטרפת לפורום הזה.

לשלוח לכל רשימת המכרים שלך את המייל החדש והחינמי שלך ולסגור את החשבון הישן. כנ"ל לגבי מספר.
אבל יש הרבה אנשים ואתרים שיש להם את הכתובת הישנה שלי, ואין לי מושג באיזה אתרים ולאיזה אנשים יש.

תגיד לי בבקשה, למה את לא מתנתק מאורנג'? לא רק שאתה משלם להם על קו כל חודש אתה משלם גם על חיוג מ אורנג' ל 012!

כן, מצלצלים לבזק ומבקשים לבטל את השרות. לפני כן תפתח דוא"ל חינמי ותשלך לעצמך את ההודאות מתיבת הדואר של בזק לחברה החדשה.
לא ממליץ אבל כמעט כל העולם ובני דודו משתמשים ב gmail.com, נרדמתה בשמירה אחי, טוב שהצטרפת לפורום הזה.

יש לי כמובן gmail. יותר מזה, gmail אצלי מכוון ככה שהוא אוסף לעצמו את כל ההודעות מתיבת ה-bezeqint שלי. אבל אם אני אבטל את תיבה ה-bezeqint, מה יקרה עם הודעות ששולחים לי לשם? כמו שאמרתי להדס, מה אני אעשה עם כל מי שיש לו את הטלפון הישן שלי או את כתובת הדוא"ל הישנה שלי, אנשים ואתרים, ואין לי מושג למי?

תגבה את כל המיילים הישנים שלך.
אפשר בדכ עם pop3/imap.
תדבר עם התמיכה של בזק בינלאומי אם אתה לא יודע איך.

תעבור על כל האנשים/חברות ששלחו לך מייל בחודשים האחרונים ותשלח להם עדכון שהחלפת למייל החדש.

סגור את השירות.

תגבה את כל המיילים הישנים שלך.
אפשר בדכ עם pop3/imap.
תדבר עם התמיכה של בזק בינלאומי אם אתה לא יודע איך.

תעבור על כל האנשים/חברות ששלחו לך מייל בחודשים האחרונים ותשלח להם עדכון שהחלפת למייל החדש.

סגור את השירות.
אוקיי. בא לי רעיון בזכות התגובה שלך. היות שכל ההודעות נאספות כבר שנים ל-gmail, אני פשוט יכול לעשות במסך של הג'ימייל חיפוש לפי הכתובת הישנה, וככה יהיה לי את כל מי ששולח לשם ולעדכן אותו! בדקתי עכשיו וזה עובד.

עכשיו רק נשאר לפתור את הבעיה של אורנג' שאני מפנה שיחות מהמספר הישן שלי למספר החדש ב-012.

אורנג' = 012.
בכל מקרה... מסכים עם @שמוליק קיפוד - נייד את המספר הישן וסגור את ה"חדש".

אורנג' = 012.
בכל מקרה... מסכים עם @שמוליק קיפוד - נייד את המספר הישן וסגור את ה"חדש".
התכוונת לנייד את הישן לחדש (012) עם סים חדש ולסגור את הישן (054), הלא כן?
ובמקביל לבטל את המספר העכשווי ב 012.

כן...
לסגור את ה-012 הנוכחי ולנייד את אורנג' ל-012.

או פשוט לבקש מ012 שיינדו את המספר של 054 לקו של 012 (מבלי לרכוש סים חדש)

בתור מישהו שעבד בעבר בתמיכה טכנית של נטוויז'ן, אני מכיר שיטה שהרבה אנשים שרצו לברוח מאיתנו עשו שאולי יכולה לעזור לך:

1. אתה פותח מייל בחברה חינמית (ג'ימייל/הוטמייל/ואלה וכו').
2. אתה מבקש מבזק שיעשו הפניית מיילים, שכל מייל שישלח למייל שלהם ישלח גם/רק למייל החדש שלך (rule/alias). בנוסף, תבדוק מולם אם יש אפשרות להוסיף הודעה (vacation) שכל מי ששולח למייל של בזק יקבל הודעה שעברת למייל חדש + את כתובת המייל החדשה שלך.
3. אחרי חודש בערך ככה+גיבוי הנתונים מבזק, תוכל לסגור בלב שלם את התיבה בבזק ולחסוך את העלות המיותרת הזאת.

חשוב לי לציין שאני לא בטוח ב100% שלבזק בינלאומי יש גם את הפונקציות הללו, אבל לדעתי זה שווה בדיקה.

לנייד או לחילופין להשאיר הודעה בתא הקולי ל 4 חודשים ואז לבטל

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H חוק 300\400 לא מתחשב באינפלציה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
זריקת תבונה האם עצמאי פטור עם הכנסות מעטות יכול להפריש את המקסימום לקרן השתלמות (18,400 ש"ח) מבלי שירימו גבה שם למעלה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
S מישהו שם לב לעליות של 400%+ במניות של חברות שילוח המטענים בעולם? פוסטים מאיכות נמוכה 12
D פפר - קבלת 400 שח וביטול החשבון צרכנות פיננסית 115
ס רופא שיניים ומזכירה, חסכו עם תיק סולידי 400 מיליון דולר אוף טופיק 4
ארגמן למה אין תוכנית פנסיה לפרישה מוקדמת במקדם 400? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 8
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
O השקעה דולרית לשנה לפני תשלום שקלי שוק ההון 6
T בחירת דרך השקעה מתאימה לשנה בלי משכורת שוק ההון 7
3 תשלום שכר דירה לשנה מראש - רעיון טוב? נדל"ן 15
P איך לדווח הפסדים משנים קודמות ולהעביר מגן מס לשנה הנוכחית? מיסים 11
M חשבון משותף וחיסכון לשנה צרכנות פיננסית 7
Z העברת הפסדי הון לשנה הבאה מיסים 1
M סגירת פוזיציה לסכום נקוב ביורו לשנה בכ 6% באפיק סולידי. שוק ההון 11
מ דוגמה מלאה להעברת הפסד הון משנה לשנה מיסים 5
א כסף סגור לשנה ושלושה חודשים שוק ההון 11
מ שמירת החזר מס אמריקאי לשנה הבאה מיסים 2
H שאלה לגבי איפה לשים פיקדון לשנה שנתיים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
H איפה מקבלים פיקדון הכי גבוה ? לשנה שנתיים פוסטים מאיכות נמוכה 2
דו דו הקפאת ארנונה לשנה צרכנות פיננסית 1
י תשלום ארנונה מראש לשנה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
T השקעה של 1.5M לשנה+ שוק ההון 1
tomchoook סגירת פק״ם לשנה בבנק צרכנות פיננסית 24
G מעוניין ב4% תשואה לשנה איך משיגים ? שוק ההון 35
שם משתמש בעייתי האם יש דבר כזה חיסכון בבנק עם ריבית מעל 2% לשנה? צרכנות פיננסית 5
C שומת מס עם הפסדי הון מועברים - אפשר להעביר לשנה הבאה? מיסים 6
M הוצאות ריבית לצורכי מינוף - אפשר להעביר לשנה הבאה? מיסים 2
tomchoook השקעה לשנה ללא הכנסות או הוצאות צרכנות פיננסית 15
tomchoook מעבר לארה״ב לשנה והעברת כסף מהחשבון בארץ צרכנות פיננסית 15
S העברת זיכוי מס לפי סעיף 46 לשנה עוקבת מיסים 6
H מגן מס לשנה הבאה מיסים 1
tomchoook מעבר לארה״ב לשנה צרכנות פיננסית 1
S גלגול מגן מס משנה לשנה מיסים 3
יבגני_ל תחומי השקעה לשנה הקרובה וקדימה שוק ההון 28
T תיק ההשקעות הראשון שלי- שינוי קטן לשנה החדשה :) שוק ההון 11
R השקעה סולידית לשנה וחצי שוק ההון 0
S איפה לחסוך/להשקיע לשנה אחת מהיום. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
י.ג החלטות לשנה החדשה התפתחות אישית 7
S Global ex-US Stock Market total return כממוצע לשנה משנת 1950 אם אפשר גם לפני... שוק ההון 1
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
Z שאלה אודות קיזוז רווח/הפסד משנה לשנה לעניין מס ייסף שוק ההון 2
ITS עצמאים - התייעלות שנתית - כיצד אתם משתפרים כלכלית ואישית משנה לשנה? התפתחות אישית 8
נ תשואת אגרות חוב של ונצואלה לשנה אחת היא אוף טופיק 2
Y איך 3% על 10000 ש"ח ב pepper יוצא 250 ומשהו ש"ח ריבית לשנה? צרכנות פיננסית 4
mudale222 תוכנית חסכון לשנה - ריבית 3%! שוק ההון 43
R העברת הפסדי מס לשנה הבאה שוק ההון 0
N כל חומרי הניקיון לבית ב-150 ש"ח לשנה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
יבגני_ל החל מאיזה תאריך ניתן לשגר דו"ח מס הכנסה מכוון (ט' 1301) לשנה האחרונה? שוק ההון 2
S "גלגול" מגן מס לשנה הבאה שוק ההון 3
E מדוע יש הפרש בחישוב משנה לשנה לעומת מחודש לחודש? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה