• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי]

Jane Doe

משתמש בכיר
דירוג
2,154
[השרשור הנוכחי עוסק בכרטיסי אשראי אמריקאים, ופוצל מהשרשור על כרטיסי אשראי ישראלים, מתכנת]

***עריכה***
חשבון בנק + כרטיס אשראי אמריקאי- מדריך למתחילים - קרדיט ל @CR7 על המדריך

מדריך נוסף למתחילים עם המלצות על כרטיסים של @SirL

תיעוד נוסף של הוצאת כרטיס ראשון למי שאין לו אזרחות אמריקאית על ידי @Malfanshee
גיליון השוואה בין הכרטיסים הפופולריים
מי שיכול לעדכן יבורך,
שימו לב להכנס במצב incognito או מדפדפן שאינכם מחוברים בו לחשבון גוגל,
על מנת לשמור על הפרטיות של העורכים מאופשרת עריכה ללא הזדהות.

בארצות הברית יש כרטיסי אשראי ללא עלות חודשת ועם תנאים ממש טובים. הכרטיס שלי נותן לי החזר כספי ישירות לחשבון הבנק בסך 1.5% מהקניות שאני מבצעת דרך הכרטיס. כל קניה. אין מינימום. אין מקסימום. אין כוכביות קטנות.
יש שלל כרטיסים אחרים שנותנים החזר גבוה יותר בקטגוריות מסויימות. לאיש שלי למשל היה כרטיס שנתן 6% החזר כספי על טיסות. וכפרה עליו, הוא טס המון דרך העבודה. קיבלנו כך זיכוי בסך כמה מאות דולרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
בארצות הברית יש כרטיסי אשראי ללא עלות חודשת ועם תנאים ממש טובים. הכרטיס שלי נותן לי החזר כספי ישירות לחשבון הבנק בסך 1.5% מהקניות שאני מבצעת דרך הכרטיס. כל קניה. אין מינימום. אין מקסימום. אין כוכביות קטנות.
יש שלל כרטיסים אחרים שנותנים החזר גבוה יותר בקטגוריות מסויימות. לאיש שלי למשל היה כרטיס שנתן 6% החזר כספי על טיסות. וכפרה עליו, הוא טס המון דרך העבודה. קיבלנו כך זיכוי בסך כמה מאות דולרים.
אוקיי ו? אני לא תושב ארה"ב ולא חי שם אני חי בישראל כיצד התגובה שלך מועילה, אני לא אטוס לארהב לפחות חשבון בנק אמריקאי בשביל זה. ידוע שהדשא של השכן ירוק יותר.

אני סך הכל תימצטטתי עבור אחרים את מה שאני חקרתי ובדקתי מספר שעות שכל אחד יעשה מה טוב לו

יש כאלו שצר עולמם כעולם נמלה. יש כאלה שמתעניינים בתנאים במקומות אחרים בעולם כדי לדעת למשל למה אפשר לשאוף ולאיזה תנאים לצפות בשוק שאין בו קרטל אשראי.

ארצות הברית יש כרטיסי אשראי ללא עלות חודשת ועם תנאים ממש טובים. הכרטיס שלי נותן לי החזר כספי ישירות לחשבון הבנק בסך 1.5% מהקניות שאני מבצעת דרך הכרטיס. כל קניה. אין מינימום. אין מקסימום. אין כוכביות קטנות.
בתור אזרח ארה"ב אשמח אם תשתף באיזדה כרטיס מדובר

בתור אזרח ארה"ב אשמח אם תשתף באיזדה כרטיס מדובר
1.5% אפשר לקבל בערך בכל בנק (Chase Freedom Unlimited, Bank of America Travel Rewards, Barclaycard CashForward, Discover it Miles, Capital One Quicksilver, Wells Fargo CashWise, US Bank Cash365) ויש גם 2% (Citi Double Cash, Elan Fidelity Visa).
מה שמעניין אותך כנראה זה איזה כרטיס לא גובה FTF - עמלת תשלום בחו"ל (בהנחה שרוב החיובים הם בישראל).
במיוחד שבניגוד לחברות האשראי בארץ שעבורן חיובים שוטפים של חשבונות (ארנונה, מים, חשמל, ...) צוברים עוד פחות נקודות מהכלום שבדרך כלל נותנים, כרטיס אשראי אמריקאי ייתן לך cashback כרגיל.

תוך כמה זמן מרגע הגשת הבקשה הכרטיס מגיע? האם שולחים גם לארץ?
אחד הפיצ'רים שאני מחבבת בכרטיס הזה הוא שאפשר לבחור את התמונה שתודפס על כרטיס האשראי.
אני בחרתי בתמונה שלנו מירח הדבש שאני מאוד אוהבת. אז לקח קצת זמן לקבל כרטיס מותאם אישית. כן, זה דבילי לחבב כרטיס אשראי בגלל התמונה שעליו, אבל כל כך כיף לי לשקוע בזכרונות נוסטלגיים מירח הדבש בכל פעם שאני שולפת את הכרטיס. והתמונה האישית גם מגנה במידה מסויימת משימוש בכרטיס על ידי גנב.
אין לי מושג האם שולחים לארץ. אני מניחה שיש כרטיסים טובים ממנו. זה היה אחד הטובים בזמן שגרנו בארה"ב וחיפשתי כרטיס אשראי. מצא חן בעיני גם ההוגנות שלו בניגוד לכרטיסי הקטגוריות הארורים.

נערך לאחרונה ב:
יש כרטיסים שנותנים החזר כספי גבוה בקטגוריות מסוימות. נניח 5% על מלונות או מסעדות. אבל אז את מגלה שהמקום שבו לנת מקוטלג אצלם כ"בית הארחה" ולא מלון. ואת ה 5% על מסעדות לא תקבלי כי הפלא ופלא המקום שבו אכלת מקוטלג כמזון מהיר ולא כמסעדה. דברים כאלה.
לכן מאוד חיבבתי את ה - 1.5% על הכל בלי אותיות קטנות. בלי מינימום. בלי מקסימום.
כמה זמן? (מנסה לחשב אם אספיק להזמין ולקבל אותו בזמן שאשהה בארה"ב)
אם את לא מזמינה תמונה אישית, זה בטח יהיה מהיר יותר. מעריכה שזה יקח לפחות עשרה ימים בשביל לאשר עבורך את הכרטיס, להוציא אותו ולשלוח. הכי טוב לשאול את חברת האשראי.

כמה זמן? (מנסה לחשב אם אספיק להזמין ולקבל אותו בזמן שאשהה בארה"ב)
תיאורטית 7-10 ימי עסקים. כרטיסים יוקרתיים יותר יכולים להגיע גם תוך יום-יומיים (expedited) אם מבקשים.
אבל אם את רושמת כתובת של קרובים אז אין סיבה לא להזמין מהארץ שבועיים קודם.

אמנם C1 לא הכי מחמירים, אבל יש לך היסטוריית אשראי *כלשהי*, נכון?

@Jane Doe
רגע רגע רגע...
תני לי להיות בטוח שהבנתי את זה...

יש לך כרטיס אשראי אמריקאי (משויך לחשבון בנק בארה"ב) שלא גובה שום חיוב אם את עושה קניות במדינות מחוץ לארה"ב (ישראל לענייננו) וגם בנוסף מחזיר לך 1.5% מסכום הקניות שביצעת לחשבון???

אם כן,
איך עושים כזה??

נדמה לי שיש לי חשבון אמריקאי שיש בו עוד איזה 100$ מלפני שנים רבות בהן הייתי בארה"ב לכמה חודשים... מעניין!

תבדוק שהוא לא נרדם ותצטרך להעיר אותו פיזית
בהחלט. חשבון בנק בארהב ללא פעילות עלול לקפוא תוך שנה.
לגבי כרטיס אשראי, יש לי כרטיס של capital one שמחזיר 1.5%. תבדוק באתרים שמשווים כרטיסי אשראי. מאז יצאו כרטיסים טובים ממנו שמחזירים 2%.

• אהבתי
Reactions: ITS
נדמה לי שיש לי חשבון אמריקאי שיש בו עוד איזה 100$ מלפני שנים רבות בהן הייתי בארה"ב לכמה חודשים... מעניין!
תצטרך גם SSN.

בהחלט. חשבון בנק בארהב ללא פעילות עלול לקפוא תוך שנה.
לגבי כרטיס אשראי, יש לי כרטיס של capital one שמחזיר 1.5%. תבדוק באתרים שמשווים כרטיסי אשראי. מאז יצאו כרטיסים טובים ממנו שמחזירים 2%.
לא שמעתי על 2% ללא עלות שנתית, ללא FTF, וללא $100,000 מושקעים במריל.

לא שמעתי על 2% ללא עלות שנתית, ללא FTF, וללא $100,000 מושקעים במריל.
אני זוממת מיזה זמן מה לעבור לכרטיס האשראי של citi. הוא נותן 2% החזר על כל הקניות שבוצעו בכרטיס, אין עלות שנתית וההטבה שהכי משכה אותי היא הגנת מחיר.אם אותו מוצר נמכר איפשהו במחיר נמוך יותר במשך 60 ימים אחרי הקניה, מקבלים את ההפרש.

• אהבתי
Reactions: ITS
חלקנו גרים בארץ הקוטג׳ ולכן מתעניינים בעיקר ב0% FTF.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 82
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
C הגדלת מסגרת אשראי צרכנות פיננסית 27

נושאים דומים

Back
למעלה