• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כישורים רבים - בעיה שאני לא יודע למנף אותם

OEM93

משתמש סולידי
דירוג
9
בוקר טוב לכולם, אשמח להתייעצות.
בן 28 - כרגע עובד בתור סוכן מכירות שטח בחברה רפואית - לצערי המשכורת אינה מספקת אותי ליכולות שלי ואני מרגיש שאני יכול להרוויח הרבה יותר בתור עצמאי.

קצת רקע כללי:
עד לפני ארבעה חודשים - מנהל חנות ברשת קמעונאית מאוד גדולה בארץ באחד ממתחמי הקניות הגדולים שיש במדינה ( בילו סנטר - מי שמכיר מצוין, מי שלא מכיר עדיף שלא יכיר ;) )
התחלתי את המשרה שלי אי שם בשנת 2013 בתור מוכרן רגיל, לאט לאט התפתחתי בתוך הרשת והפכתי למנהל בשנת 2019, הייתי נורא מצליח בתור מנהל חנות - ידעתי לתפעל את העובדים, להגיע ליעדים שהציבו לנו ברשת, ידעתי לנהל את מלאי החנות בצורה מאוד אפקטיבית ושברתי שיאים חדשים גם בתקופת הקורונה. לפני חצי שנה החלטתי שאני עוזב את מקום העבודה מכיוון שהעבודה דרשה המון מאמץ פיזי ולחץ נפשי מול לקוחות לא סימפטיים במיוחד. אני חולה לב לכן החלטתי שהגיע הזמן שאני אקח פסק זמן ואחפש לעצמי משרה בתחום המכירות אבל שתדרוש פחות לחץ נפשי, ידעתי שאם אמשיך במשרה הזאת עוד שנה-שנתיים-שלוש אני אגיע למצב שאני פוגע בתפקוד היום יומי שלי.

בחודש מרץ האחרון התחלתי משרה חדשה בתור סוכן שטח כ3-4 פעמים בשבוע ובנוסף מנכ"ל החברה הסכים שאני אטפל בכל נושא הדיגיטל בחברה - קידום ממומן בפייסבוק ובגוגל, בנושא הדיגיטל יוצא לי לטפל פעם-פעמיים בשבוע ( תלוי בעומס עבודה בתור סוכן ) .

רקע נוסף:
התחלתי ללמוד באופן עצמאי אי שם בשנת 2015 את תחום בניית האתרים - עיקר הידע שלי מגיע בתחום מערכת ה Wordpress למי שמכיר ( פלטפורמה מאוד נוחה לבניית אתרים ), הידע שלי בתכנות נורא קטן ואני יודע ברמה טובה HTML\CSS. מעבר לזה שניסיתי ללמוד JavaScript היה לי נורא קשה לקלוט את השפה ולא באמת הצלחתי להבין אותה.
יצא לי לבנות בשנים האלה מספר מאוד קטן של אתרים לעסקים שונים ודיי זנחתי את התחום ולא קידמתי את עצמי בו. מידי פעם יש לי כמה חברים שיכולים לבקש עזרה עם אתרים שיש להם והם מתייעצים איתי כיצד אפשר לשפר את האתר שלהם.

לימודים:
הייתי תלמיד נורא גרוע בתיכון ולא סיימתי עם בגרות מלאה, השנה שקלתי להרשם ללימודי תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה ולנסות לשלב את זה עם העבודה שלי בתור מישהו שעוסק בעולם השיווק הדיגיטלי אבל הבנתי שגם פה המשכורות בשוק יחסית קטנות וההיצע של אנשי שיווק בתחום הדיגיטל גדל מאוד בשנתיים-שלוש האחרונות והשוק מוצף.

אני נורא מתלבט כיצד אני יכול לקחת את הידע שיש לי כיום בתור בונה אתרים ( בעיקר אתרי תדמית ) למנף אותו ולהגדיל את ההכנסות שלי או לקחת את הידע שלי בתחום המכירות ולנסות להכנס לעולם ההייטק ששם המשכורות הן הרבה יותר גבוהות.

אם יש פה אנשים שיכולים לנסות להכווין אותי אני נורא אשמח

המון תודה !

תודה על השיתוף.

תודה על השיתוף!
הערה כללית : 28 כלומר נשארו לך רק כ35 שנים עד הפנסיה. מכיר אנשים שעשו הסבה לתחום שהם אוהבים אחרי גיל 40.

מציע להפסיק לחשוב על "הייטק" בעל פתרון קסם אלא לחשוב על תחומים שאתה אוהב ומתחבר אליהם. מתוכם תנסה לברור את אלו שמכניסים יותר כסף. מניח שחלק מהתחומים קיימים גם בהייטק.
מציע לא לעשות קיצורי דרך. אתה עוד צעיר. תמצא את התחום שלך ולך על זה בכל הכח.

לא חושב שיש עתיד בבניית אתרים כשיש חוץ חברות כמו WIX וכו.

נשמע שיש לך מגוון של כישורים ומיומנויות במספר תחומים, עם זיקה לתחום הטכנולוגיה, וגם יכולת למידה גבוהה.
לאנשים כמוך יש ביקוש בשוק העבודה, במיוחד בחברות קטנות בתחום הטכנולוגיה והחדשנות (אבל לא רק).
בחברות קטנות מאד מעריכים אנשים בעלי כישורים רבים, כי המבנה האירגוני שם בדר"כ פחות קשיח, "כולם עושים את הכל" בהתאם לצורך, וכמעט תמיד ניתן להרחיב את הגבולות של כל תפקיד - זה רק עניין של רצון ויכולת אישית. לכן פחות הייתי מתמקדת בחיפוש עבודה בתחום מסויים (כגון בניית אתרים), אלא יותר הייתי מתמקדת בסוג החברות - כאמור חברות קטנות עם אופי חדשני טכנולוגי. תפקידים שאולי יכולים להתאים לך זה תפקידים בתחום התפעול, ניתוח נתונים, פיתוח עסקי וכדומה.

תשלח קורות חיים לחברות שלדעתך יכולות להתאים לך, תלך לכמה ראיונות עבודה ותראה מה השוק יכול להציע לך ומה אתה יכול להציע לשוק.

תודה על השיתוף!
הערה כללית : 28 כלומר נשארו לך רק כ35 שנים עד הפנסיה. מכיר אנשים שעשו הסבה לתחום שהם אוהבים אחרי גיל 40.

מציע להפסיק לחשוב על "הייטק" בעל פתרון קסם אלא לחשוב על תחומים שאתה אוהב ומתחבר אליהם. מתוכם תנסה לברור את אלו שמכניסים יותר כסף. מניח שחלק מהתחומים קיימים גם בהייטק.
מציע לא לעשות קיצורי דרך. אתה עוד צעיר. תמצא את התחום שלך ולך על זה בכל הכח.

לא חושב שיש עתיד בבניית אתרים כשיש חוץ חברות כמו WIX וכו.
זה בידיוק מה שאני מנסה לחפש, הבעיה שאני לא מוצא.
לגבי WIX, לדעתי שטויות...אני אישית מאוד לא מתחבר למערכת שלהם. גם המון בעלי עסקים מעדיפים שמישהו אחר יבנה עבורם את האתר ולא הם בעצמם, המון התעסקות ומי שלא מבין בזה רק יכול להזיק לעצמו עם אתר "חובבני".
נשמע שיש לך מגוון של כישורים ומיומנויות במספר תחומים, עם זיקה לתחום הטכנולוגיה, וגם יכולת למידה גבוהה.
לאנשים כמוך יש ביקוש בשוק העבודה, במיוחד בחברות קטנות בתחום הטכנולוגיה והחדשנות (אבל לא רק).
בחברות קטנות מאד מעריכים אנשים בעלי כישורים רבים, כי המבנה האירגוני שם בדר"כ פחות קשיח, "כולם עושים את הכל" בהתאם לצורך, וכמעט תמיד ניתן להרחיב את הגבולות של כל תפקיד - זה רק עניין של רצון ויכולת אישית. לכן פחות הייתי מתמקדת בחיפוש עבודה בתחום מסויים (כגון בניית אתרים), אלא יותר הייתי מתמקדת בסוג החברות - כאמור חברות קטנות עם אופי חדשני טכנולוגי. תפקידים שאולי יכולים להתאים לך זה תפקידים בתחום התפעול, ניתוח נתונים, פיתוח עסקי וכדומה.

תשלח קורות חיים לחברות שלדעתך יכולות להתאים לך, תלך לכמה ראיונות עבודה ותראה מה השוק יכול להציע לך ומה אתה יכול להציע לשוק.
אהלן @DiverGirl , תודה על התשובה המפורטת.
איך אפשר להגיע למקומות עבודה כאלה? כל מה שאני מחפש בלוחות דרושים מבקשים ניסיון\תואר רלוונטי.

איך אפשר להגיע למקומות עבודה כאלה? כל מה שאני מחפש בלוחות דרושים מבקשים ניסיון\תואר רלוונטי.

1. תגדיר לעצמך את סוגי החברות שהיית רוצה לנסות להשתלב בהן, למשל: חברות פיתוח אתרים, חברות פרסום, וכדומה
2. חפש משרות שמהוות "נקודת כניסה" לחברות כאלה, תפקידים שיש לך סיכוי גבוה להתקבל אליהם. למשל: תמיכה טכנית של מוצרה החברה או קידום ומכירות. אם יתמזל מזלך להתקבל לחברה שיודעת לזהות עובדים עם פוטנציאל, ועם הרבה נחישות ולמידה - סיכוי טוב שתוכל להתקדם לתפקידים אחרים.

אני אישית מאד אוהבת את מנוע חיפוש משרות של LinkedIn - אפילו בשביל סתם לדפדף במשרות השונות, להיחשף למעסיקים פוטנציאלים וללמוד יותר טוב את השוק.

בוקר טוב לכולם, אשמח להתייעצות.
בן 28 - כרגע עובד בתור סוכן מכירות שטח בחברה רפואית - לצערי המשכורת אינה מספקת אותי ליכולות שלי ואני מרגיש שאני יכול להרוויח הרבה יותר בתור עצמאי.

קצת רקע כללי:
עד לפני ארבעה חודשים - מנהל חנות ברשת קמעונאית מאוד גדולה בארץ באחד ממתחמי הקניות הגדולים שיש במדינה ( בילו סנטר - מי שמכיר מצוין, מי שלא מכיר עדיף שלא יכיר ;) )
התחלתי את המשרה שלי אי שם בשנת 2013 בתור מוכרן רגיל, לאט לאט התפתחתי בתוך הרשת והפכתי למנהל בשנת 2019, הייתי נורא מצליח בתור מנהל חנות - ידעתי לתפעל את העובדים, להגיע ליעדים שהציבו לנו ברשת, ידעתי לנהל את מלאי החנות בצורה מאוד אפקטיבית ושברתי שיאים חדשים גם בתקופת הקורונה. לפני חצי שנה החלטתי שאני עוזב את מקום העבודה מכיוון שהעבודה דרשה המון מאמץ פיזי ולחץ נפשי מול לקוחות לא סימפטיים במיוחד. אני חולה לב לכן החלטתי שהגיע הזמן שאני אקח פסק זמן ואחפש לעצמי משרה בתחום המכירות אבל שתדרוש פחות לחץ נפשי, ידעתי שאם אמשיך במשרה הזאת עוד שנה-שנתיים-שלוש אני אגיע למצב שאני פוגע בתפקוד היום יומי שלי.

בחודש מרץ האחרון התחלתי משרה חדשה בתור סוכן שטח כ3-4 פעמים בשבוע ובנוסף מנכ"ל החברה הסכים שאני אטפל בכל נושא הדיגיטל בחברה - קידום ממומן בפייסבוק ובגוגל, בנושא הדיגיטל יוצא לי לטפל פעם-פעמיים בשבוע ( תלוי בעומס עבודה בתור סוכן ) .

רקע נוסף:
התחלתי ללמוד באופן עצמאי אי שם בשנת 2015 את תחום בניית האתרים - עיקר הידע שלי מגיע בתחום מערכת ה Wordpress למי שמכיר ( פלטפורמה מאוד נוחה לבניית אתרים ), הידע שלי בתכנות נורא קטן ואני יודע ברמה טובה HTML\CSS. מעבר לזה שניסיתי ללמוד JavaScript היה לי נורא קשה לקלוט את השפה ולא באמת הצלחתי להבין אותה.
יצא לי לבנות בשנים האלה מספר מאוד קטן של אתרים לעסקים שונים ודיי זנחתי את התחום ולא קידמתי את עצמי בו. מידי פעם יש לי כמה חברים שיכולים לבקש עזרה עם אתרים שיש להם והם מתייעצים איתי כיצד אפשר לשפר את האתר שלהם.

לימודים:
הייתי תלמיד נורא גרוע בתיכון ולא סיימתי עם בגרות מלאה, השנה שקלתי להרשם ללימודי תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה ולנסות לשלב את זה עם העבודה שלי בתור מישהו שעוסק בעולם השיווק הדיגיטלי אבל הבנתי שגם פה המשכורות בשוק יחסית קטנות וההיצע של אנשי שיווק בתחום הדיגיטל גדל מאוד בשנתיים-שלוש האחרונות והשוק מוצף.

אני נורא מתלבט כיצד אני יכול לקחת את הידע שיש לי כיום בתור בונה אתרים ( בעיקר אתרי תדמית ) למנף אותו ולהגדיל את ההכנסות שלי או לקחת את הידע שלי בתחום המכירות ולנסות להכנס לעולם ההייטק ששם המשכורות הן הרבה יותר גבוהות.

אם יש פה אנשים שיכולים לנסות להכווין אותי אני נורא אשמח

המון תודה !
אני לא יודע אם בניית אתרי וורדפרס היא יתרון תחרותי כלשהו, במיוחד שלרוב המשרות הפנויות נדרש ידע בתכנות.

היא גם לא תיתן לך יתרון ממשי בתור בעל עסק - עלות בניית אתר היא חלק קטן מהעלות הכרוכה בהקמת רוב העסקים.

עושה רושם שהצד החזק שלך הוא מכירות וניהול מכירות. ויש בהם תגמול יפה מאוד, גם בהייטק, וגם בלא מעט מקומות מחוץ להייטק.

דעתי האישית היא שעבודה היא הדבר שבו אתה משקיע את רוב היום שלך. שווה לך לחשוב טוב מה אתה רוצה לעשות ובאיזו מין חברה. קבע לעצמך יעד או מטרה. הוא יכול להשתנות, והוא כנראה ישתנה כאשר תצבור הכרות וניסיון, אבל תסמן לעצמך משהו בתור היעד שלך.

כמו שהציעו - קרא על חברות, על פוזיציות, תתייעץ עם חברים ותסמן מטרה. מרגע שישנה מטרה קל יותר לנהל דיון ענייני על איך מגיעים אליה.

לגבי מכירות ספציפית (מה שנשמע תואם את סט הכישורים שלך) יש מאות משרות פתוחות בלינדקאין כרגע בישראל לאנטרי לבל בתחום הסיילס בחיפוש מהיר. אם אתה מחליט ללכת על זה: פתח קובץ אקסל, רכז שם את כל המשרות ותגיש קורות חיים לכל משרה שעשויה לעניין אותך. הסיכויים להתקבל לכל אחת לא גבוהים, אז אתה חייב לפנות להרבה.

להתראיין זה כישור - קרא מדריכים וספרות בנושא ראיונות ואיך להתראיין לפוזיציית סיילס.

אחרי המשרה הראשונה, יהיה יותר קל.

בהצלחה.

נ.ב. אני אחזור על מה שאמרתי קודם בשרשור אחר - אל תיכנס לחובות. זה מאוד יקשה על התהליך.

לקחת את הידע שלי בתחום המכירות ולנסות להכנס לעולם ההייטק ששם המשכורות הן הרבה יותר גבוהות.

איך האנגלית שלך? דיבור, קריאה וכתיבה?
אין מה לחפש במכירות בחברות הייטק בלי זה, אז אם זה הכיוון -תתחיל משם. וגם תלמד על העולם הזה -תקרא, תשאל חברים, תראה אם מתאים לך.
אני נורא מתלבט כיצד אני יכול לקחת את הידע שיש לי כיום בתור בונה אתרים ( בעיקר אתרי תדמית ) למנף אותו ולהגדיל את ההכנסות שלי
פגשתי לא מעט בוני אתרים בשנים האחרונות, רובם צעירים כמוך, ומה אני אגיד לך? הדרך היחידה להרוויח הרבה זה לעשות רושם טוב על הלקוחות (שלא מבינים כלום) ולשכנע אותם שחוסר ההצלחה נובע מבעיות אצלם ולא אצלך. היות ואתה איש מכירות בנשמתך שיודע לשכנע, יש לך סיכוי טוב להצליח אם תקים עסק כזה.
*בעקרון לא התרשמתי מאיכות העבודה של רובם :(

זה בידיוק מה שאני מנסה לחפש, הבעיה שאני לא מוצא.
לגבי WIX, לדעתי שטויות...אני אישית מאוד לא מתחבר למערכת שלהם. גם המון בעלי עסקים מעדיפים שמישהו אחר יבנה עבורם את האתר ולא הם בעצמם, המון התעסקות ומי שלא מבין בזה רק יכול להזיק לעצמו עם אתר "חובבני".
אין לי קשר לחברה אבל מציע קצת צניעות. בתור אחד שלדבריו מתקשה עם JS שהיא שפה יחסית פשוטה (וחזקה), לפסול חברה ששווה מיליארדים עם מוצר מצליח שנמכר בכל העולם, נשמע קצת הזוי. מה גם שמהתגובה ניכר שאתה לא מבין את המודל העסקי שלהם.
יש המון בעלי עסקים שרוצים מוצר יחודי עם התאמות אבל בד"כ המוצר הזה יהיה מורכב יותר מהיכולות שלך (לדבריך) אז גם שם אתה לא קהל היעד.

בקיצור, אתה עושה לנו איש מכירות. הרבה רעש ואויר ועד שנגיע הביתה נבין שמכרו לנו לוקש.
אף אחד פה לא נגדך, רוצים לעזור אבל אתה עם יותר מידי בלאגן בראש.

קבל טיפ: נדיר למצוא שלט גדול בוהק ומסוונר שבו רשום המקצוע שלך ואני מציע לך להפסיק לחפש אותו בפורומים. אף אחד לא יכול להגיד לך מה טוב לך.
שב עם עצמך ותגדיר רשימה מצומצמת של תחומים שאתה רוצה\אוהב לעסוק בהם ותתחיל להתקדם בכיוון. תוך כדי תנועה תוכל לעשות התאמות ושינויים.

בהצלחה!

ואחפש לעצמי משרה בתחום המכירות אבל שתדרוש פחות לחץ נפשי,
קח בחשבון שבעבודה בהייטק לחץ נפשי הוא אחד הדאון סיידס העיקריים.
(אם כי אני פחות מכיר את תחום המכירות בהייטק)

קח בחשבון שבעבודה בהייטק לחץ נפשי הוא אחד הדאון סיידס העיקריים.
(אם כי אני פחות מכיר את תחום המכירות בהייטק)
הלחץ בתחום המכירות נובע בין השאר שיש רכיב קומישן גדול מאוד, מה שאומר שבתחילת החודש אתה לא יודע כמה יכנס לבנק בסופו. אבל במקום שאני שלא עבדתי בתחום אדבר על זה אני מציע לך עם אנשים שכן נמצאים בתחום. הנה תוצאה של חיפוש מהיר להתחיל ממנה.

וכמו שאמרו - אם האנגלית שלך (כתיבה ודיבור) לא מספיק טובה זו נקודה מרכזית (וקשה) לעבוד עליה אם מכירות זו המטרה שלך.

אבל במקום שאני שלא עבדתי בתחום אדבר על זה אני מציע לך עם אנשים שכן נמצאים בתחום
אם זה מכוון אליי - אינני מחפש עבודה בתחום המכירות, רק העלאתי נקודה בפני פותח השרשור.
אם זה מכוון לפותח השרשור - הוא ציין שעבד במכירות.

בקיצור, אתה עושה לנו איש מכירות. הרבה רעש ואויר ועד שנגיע הביתה נבין שמכרו לנו לוקש.
אף אחד פה לא נגדך, רוצים לעזור אבל אתה עם יותר מידי בלאגן בראש.
אני לא אתפלא אם פותח שרשור גם עושה לעצמו "איש מכירות" , מנסיוני הצנוע עם אנשי מכירות.
לדעתי , ראייה אובייקטיבית , ריאלית עוזרת בחיים.

נערך לאחרונה ב:
מצטט תגובה שכתבתי לך בשרשור אחר
בתור אחד שקפץ מחברת שירותים low tech ל high tech אתן לך כיוון שאולי יעזור,
אתה אומר שיש לך ניסיון מוכח בשיווק ומכירות, תוכל בתור משרת משווק לקבל דריסת רגל בחברת שירותים טכנולוגית ״לואו טק״, שמוכרת תוכנות ושירותים שונים, אחרי שתהיה בפנים יהיה יותר קל להתנייד בתוך החברה למשרת מנהל פרויקט, לצבור ניסיון ומשם לחברת הייטק, התהליך ייקח כנראה כמה שנים.
סיפרת על ניסיון בניהול חנות, אז סתם אני זורק, תוכל לנסות להצטרף כמשווק של קופות ומסופי אשראי בחברה כמו וריפון נניח או החברה של הקופות שאיתם אתה כבר עובד ומכיר, הידע והניסיון שיש לך כמוכר ומנהל בחנות יכול להיות מנוצל כדי להבליט את היתרונות של המערכת שתשווק, תוכל גם לנסות למצוא מותר טכנולוגי אחר כלשהו שאתה מרגיש שיש לך זיקה אליו ויכול להיות לך בו יתרון שישכנע את בית העסק לקחת אותך כמשווק.
בתחום הזה של מכירות יש הרבה מאוד מוצרי תוכנה וחומרה: קופות, ניהול מלאי, מחסנים, ייצור, סוכני שטח, תוכנות הנהלת חשבונות ושכר, חשבונית במייל, מערכות מוכנות ל e-commerce, מערכות להפקת דוחות BI ועוד

אין לי קשר לחברה אבל מציע קצת צניעות. בתור אחד שלדבריו מתקשה עם JS שהיא שפה יחסית פשוטה (וחזקה), לפסול חברה ששווה מיליארדים עם מוצר מצליח שנמכר בכל העולם, נשמע קצת הזוי. מה גם שמהתגובה ניכר שאתה לא מבין את המודל העסקי שלהם.
בלי לפסול, אבל יש לWIX הרבה מאד חסרונות ,
הוא מתאים רק לאנשים שממש לא יודעים כלום ומוכנים להתחתן בחתונה קתולית עם הספק .
לכל מי שרוצה בעתיד לגדול / להעביר שרת זה פשוט לא מומלץ. וכן יש הרבה ביקוש לאתרים קטנים עם התאמה בינונית.

יש המון בעלי עסקים שרוצים מוצר יחודי עם התאמות אבל בד"כ המוצר הזה יהיה מורכב יותר מהיכולות שלך (לדבריך) אז גם שם אתה לא קהל היעד.
@אלישבע
לא חושב שמטרת הדיון היא לתת ציון ל WIX. כדאי לקרוא שוב את מה שכתבתי ואת ההקשר.

בלי לפסול, אבל יש לWIX הרבה מאד חסרונות ,
הוא מתאים רק לאנשים שממש לא יודעים כלום ומוכנים להתחתן בחתונה קתולית עם הספק .
לכל מי שרוצה בעתיד לגדול / להעביר שרת זה פשוט לא מומלץ. וכן יש הרבה ביקוש לאתרים קטנים עם התאמה בינונית.
יש wix code שנותן לך היום לעשות בערך את כל מה שאתה יכול לרצות ונותן לך גם לקסטם בלי קוד.
כן, אי אפשר לעשות הכול בו זמנית - בתוצאה הסופית הם עושים את מה שיהיה הכי טוב לכמה שיותר אנשים כך שייכנס כמה שיותר כסף לwix.
ד"א, בניתי אצלם אתר בעבר ואני חייב להגיד שבאמת מדובר בתהליך די מהיר. תוך פחות משבוע יש לך אתר שלם ויפה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G כלכלן - איזה כישורים ללמוד כדי לשפר אטרקטיביות בשוק העבודה? התפתחות אישית 4
Myrath מיומנויות או כישורים יצרניים התפתחות אישית 30
N כישורים הדרושים בעבודה התפתחות אישית 3
D כישורים לחיים התפתחות אישית 52
B פיתוח מיומנות - כישורים התפתחות אישית 9
א מה עומד מאחורי הכתיבה של רבים "לא ממליץ לא מיעץ" אוף טופיק 36
N צריך מאגר טיפים , להתנהלות עם חברות ההשקעות הישראליות - שרובן ככולן כושלות. ומעלות סיכונים רבים ובעיות פוטנציאליות. פוסטים מאיכות נמוכה 22
P אכ"א בתקופה שמעסיק לא הפקיד לפנסיה חודשים רבים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
edangz בעיה במימון חשבון הIB שוק ההון 8
א בעיה בהעברת ש"ח בIB לישראל שוק ההון 3
V בעיה במשלוח מוצר מאליאקספרס מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
R בעיה בדירוג אשראי - איך פותרים את זה ? שוק ההון 25
S הלוואה ללא ריבית מהמשפחה לרכישת דירה וענייני מס שבח - האם יש בעיה משפטית ? צרכנות פיננסית 14
ל בעיה בכתובת מייל אוף טופיק 6
M אזרח אמריקאי עם שם שונה - בעיה בפתיחת חשבון בIB? שוק ההון 7
A יש לי בעיה לגבי השקעה במדדי המניות שוק ההון 14
S בעיה במסך טלוויזיה צרכנות פיננסית 11
N בעיה עם דירה להשקעה באיטליה נדל"ן 2
TheOneTech תוהה אם יש בעיה במשקפיי ראייה שלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
שם משתמש בעייתי האם יש בעיה בשתי קופות גמל להשקעה במקביל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
H ביטוח בריאות - מה עושים כשמתגלה בעיה? אוף טופיק 0
V בניין ישן עם מספר דירות למכירה, בעיה? נדל"ן 11
Roi בעיה בעדכון נתונים ב Google Finance שוק ההון 13
ח payme עם icredit - בעיה של אבטחת מידע? צרכנות פיננסית 4
I בעיה העברת תיק ני"ע מבנק לבית השקעות שוק ההון 32
A בעיה עם כסף ש"נעלם" בהעברה ל Interactive Brokers- מבקש עצה צרכנות פיננסית 13
ח לא קיבלתי שומה. בעיה שלי או של מס הכנסה? צרכנות פיננסית 16
A בעיה במשיכת כסף מinteractive brokers(פפר) שוק ההון 14
waskindalost התייעצות - ניוד רכיב אובדן כושר עבודה בין חברות? בעיה? צרכנות פיננסית 4
א בעיה טכנולוגית אולי מישהו ידע? אוף טופיק 7
yanosh34 בעיה בתשואת ינואר של הלמן אלדובי מחקה S&P500 שוק ההון 10
R רוצה לעבוד על אוטובוס אך יש בעיה אוף טופיק 10
T עזרה! בעיה בהשקעה דרך קרן הגשמה שוק ההון 0
amidar גידול משפחתי -> בעיה תחבורתית -> פיתרון סולידי (?) לטווח רחוק. צרכנות פיננסית 70
ה בעיה באיחוד מניות שוק ההון 0
S בעיה אמריקאית עם אפיק האג"ח בתיק שוק ההון 31
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
לא חשוב שמות בעיה טכנית עם הזיכרון הנייד. אוף טופיק 6
משקיע מתחיל בעיה טכנית אוף טופיק 14
E בעיה ביעוד לרצף קצבה צרכנות פיננסית 4
Sinister בעיה (?) בקניית נייר ערך - המסחר בניר הסתיים שוק ההון 5
nimrodko בעיה בפדיון פוליסת חיסכון בכלל צרכנות פיננסית 4
A בעיה מהותית בכלכלה. אוף טופיק 15

נושאים דומים

Back
למעלה