• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פיתוח מיומנות - כישורים

benjman

משתמש רשום
דירוג
4
שלום לכם
קודם כל אני רוצה לציין שגילתי את הפורום לפני כחודש ואני אסיר תודה על כך שנחשפתי אליו .:)

אז ככה :
אני ממש מאוכזב מעצמי
אני נמצא במצב שאני לא מרוצה בחיי ומה שיותר מתסכל אותי שאני לא נוקט בשום פעולה בשביל לשנות את הממצב
זאת אומרת שאני הולך לישון כל לילה בהרגשה שאני חייב לשנות משהו בחיים שלי ולמחרת אני שוב לא עושה כלום!!
אני נמצא במין מערבולת שאני לא רואה אפילו את הדרך החוצה ממנה

אני לא מרוצה מהעבודה שלי ויותר מזה אני מאוכזב מהאישיות שלי !!
אני אף פעם לא עומד על שלי , כל הזמן חשוב לי מה אחרים חושבים עליי ואיך אני נראה בעיניהם וזה הורג אותי
כאילו , אני רוצה להיות אני 100 אחוז מהזמן ואני מוצא את עצמי 100 אחוז מהזמן מרצה אנשים אחרים
אני בורח מעימותים 100 אחוז מהזמן , , אני כל הזמן פוחד , פוחד ללכת למקומות
שבהם אני לא מרגיש בטוח , שאני לא מרגיש במיטבי
כל מה שאני כותב וזה רק על קצה הלשון
בגדול אני לא האדם שאני רוצה להיות

אני ורק אני תוקע את עצמי מלהתקדם בחיים והכי מתסכל זה שאני בהרגשה הזו כבר יותר משנתיים ולא משנה כלום!!

מה אתם הייתם עושים אלמלא הייתם במקומי ?

עריכה :
בן 28 , נשוי ואב לתינוק

נערך לאחרונה ב:
תירגול. תתחיל מדברים קטנים, למשל להחזיר מוצר לחנות, גם אם עברו שני הימים לקבלת החזר כספי לפי החוק. בשלב הבא תעבור בנק - המיקוח על העמלות יעשה לך ממש טוב. תקבע יעדים קטנים ותעמוד בהם. לדוגמה תודיע למנהל שאתה רוצא לספר לו או לכולם על משהוא, תתחיב לתאריך תכין את זה ותסביר. תביע את דעתך גם כשלא שאלו אותך, במיוחד אם יש בה זוית חדשה ואולי אפילו הפוכה למה שאחרים אומרים. תגדיר לעצמך מה נכון לך לעשות בעבודה (ובחיים) באופן כללי ותפעל לקדם את זה. תעשה רשימה של הישגים שאתה רוצא להשיג, תקבל אישור לעבוד על זה ותתמקד בלהשיג אותם.

מה אתם הייתם עושים אלמלא הייתם במקומי ?
אוגר F*ck you Money
ואז תראה איך אתה לא צריך להפסיק להתעסק באחרים
כמובן, אל תהיה במקום שאתה לא מרגיש בטוח, אינסטינקט אנושי בסיסי
אתה לא חייב לאף אחד כלום ואם כן, אז תדאג לטפל בזה קודם

מציע להתחיל עם מרפקים במקומות צפופים, המקומות שהאדם שמולך באמת דופק אותך (או כך אתה מרגיש) הוא זה שצריך לשמוע אותך, לא שכירים זוטרים בתאגיד ענק
תלמד לא לקבל לא, להסתובב וללכת, תלמד על האדם שעומד מולך, מה הוא משרת ומה אנשים אחרים עשו באותה הסיטואציה שלך כשהיו במצב שלך
תלמד את הסביבה בה אתה דורך, תשאל אנשים מה הם עושים, תתנסה, תתרגל ותן את הטוויסט שלך
לא, אתה לא חייב לצעוק כמו אחרים כדי להשיג את שלך, רק לדעת מה אתה באמת רוצה ואיך אתה משיג את זה
ידע זה כוח, הפתיחות שלך בפוסט מסמלת רצון לידע
Welcome

נ.ב
הייתי יותר גרוע ממך (מבלי לפגוע)

תתמקד במשימה הנוכחית, במה שאתה עושה, ומדי פעם תקבע מטרות קטנות חדשות. זאת כל התורה על רגל אחת.

תירגול. תתחיל מדברים קטנים, למשל להחזיר מוצר לחנות, גם אם עברו שני הימים לקבלת החזר כספי לפי החוק. בשלב הבא תעבור בנק - המיקוח על העמלות יעשה לך ממש טוב. תקבע יעדים קטנים ותעמוד בהם. לדוגמה תודיע למנהל שאתה רוצא לספר לו או לכולם על משהוא, תתחיב לתאריך תכין את זה ותסביר. תביע את דעתך גם כשלא שאלו אותך, במיוחד אם יש בה זוית חדשה ואולי אפילו הפוכה למה שאחרים אומרים. תגדיר לעצמך מה נכון לך לעשות בעבודה (ובחיים) באופן כללי ותפעל לקדם את זה. תעשה רשימה של הישגים שאתה רוצא להשיג, תקבל אישור לעבוד על זה ותתמקד בלהשיג אותם.

אוקיי , תודה :)
לוקח ממה שרשמת את לקבוע יעדים קטנים ולהשיג אותם , לא כל כך הבנתי מה אני צריך לספר בעבודה אבל אני מבין שיש פה עניין של תעוזה

העניין של להתחיל להתמקח זה מעניין
אנסה זאת
מקווה שיהיה שיפור :/

אוגר F*ck you Money
ואז תראה איך אתה לא צריך להפסיק להתעסק באחרים
כמובן, אל תהיה במקום שאתה לא מרגיש בטוח, אינסטינקט אנושי בסיסי
אתה לא חייב לאף אחד כלום ואם כן, אז תדאג לטפל בזה קודם

מציע להתחיל עם מרפקים במקומות צפופים, המקומות שהאדם שמולך באמת דופק אותך (או כך אתה מרגיש) הוא זה שצריך לשמוע אותך, לא שכירים זוטרים בתאגיד ענק
תלמד לא לקבל לא, להסתובב וללכת, תלמד על האדם שעומד מולך, מה הוא משרת ומה אנשים אחרים עשו באותה הסיטואציה שלך כשהיו במצב שלך
תלמד את הסביבה בה אתה דורך, תשאל אנשים מה הם עושים, תתנסה, תתרגל ותן את הטוויסט שלך
לא, אתה לא חייב לצעוק כמו אחרים כדי להשיג את שלך, רק לדעת מה אתה באמת רוצה ואיך אתה משיג את זה
ידע זה כוח, הפתיחות שלך בפוסט מסמלת רצון לידע
Welcome

נ.ב
הייתי יותר גרוע ממך (מבלי לפגוע)
תודה על התגובה המועילה

הפוסט לא קשור לכסף, למרות שהמגיבים הגיבו לך בשפה הסולידית: תשקיע, תתמקח, תחסוך.. וכל הממבו ג'מבו שהסחים יזרקו פה תמיד בלי קונטקסט.
מה שמעכב ובוער זה עניין נפשי פנימי. מלכוד. מולכדת בתוך התודעה. המחשבות הביסו את הילד הפנימי ויצרו מפלצת שיצאה משליטה שאין לך דרך לנצח. בתוך תוכך אתה מתבונן בעצמך וחש בוז על מי שהפכת להיות, אבל המפלצות מתעצמות ומשתלטות, וזה נהיה כבר כפייתי. איבדת את היכולת להיות פשוט.
אתה צריך לנקוט בגישה קיצונית, ומאופקת. קיצונית במובן של לשנות ב - 180 מעלות נדבכים מסויימים בהרגליך ובהתנהלותך, ומאופקת במובן שלא להפוך את הכל בבת אחת, שלא תלך לאיבוד. תתחיל במשהו פרגמטי יומיומי שאתה לא יכול לסבול. אתה יכול לא להיות שם אפילו רק ברוח עוד הרבה לפני שאתה לא שם פיזית. זה מאוד מקל. אבל תתחיל להזיז מה שאתה יכול להזיז, לאט ובנחישות. את האשה תשמור, בינתיים.

את האשה תשמור, בינתיים.
הייתי עושה לך לייק על התגובה אם לא היית כותב את זה בסוף :(
לא ראיתי שהוא התלונן על אשתו וכתבת נכון שזה משהו פנימי שלו שלא קשור לכסף אז מה גרם לך להוסיף את זה? אשתו היא גם משהו חיצוני לו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M שכר מקובל למשרות פיתוח תוכנה עם 2-3 שנות ניסיון התפתחות אישית 83
S פיתוח מקצועי / הסבה התפתחות אישית 4
Y פיתוח כישורי משא ומתן התפתחות אישית 1
מומו הברווז כדאיות השקעה בבת ים לאור פיתוח מסיבי נדל"ן 5
K פיתוח השכלה פיננסית התפתחות אישית 0
M כיווני פיתוח בתוכנה התפתחות אישית 5
ד פיתוח אישי לקטנטנים התפתחות אישית 1
ס מיקרוסופט שחררה סביבת פיתוח לאסטרטגיות השקעה אוף טופיק 2
N התלבטות בין קורסים של פיתוח תוכנה התפתחות אישית 12
מ פיתוח אישי בעזרת איש מקצוע? התפתחות אישית 20
חושב בגדול פיתוח אישי - פיננסים התפתחות אישית 23
Lemonade צריך את הערכתכם למשך זמן הדרוש ללימוד פיתוח, שדרוג ועיצוב אתרים התפתחות אישית 4
G שינוי מקצועי - התלבטות בין הסבה ליעוץ פנסיוני, פיתוח BI או הסבה לתכנות התפתחות אישית 6
אנוני מוני פיתוח אישי ו-Mainframe התפתחות אישית 32
S איך להישאר רלוונטי בשוק העבודה - פיתוח תוכנה בסביבית . NET אוף טופיק 65
Res Cogitans פיתוח WEB למתחיל התפתחות אישית 19
משה פיתוח של מוטיבציה התפתחות אישית 6
AlexNOSAM פיתוח אישי בתחום התוכנה התפתחות אישית 41
ס למידת מיומנות מבוקשת ומתוגמלת להגדלת ההכנסה התפתחות אישית 48
O כישורים רבים - בעיה שאני לא יודע למנף אותם התפתחות אישית 18
G כלכלן - איזה כישורים ללמוד כדי לשפר אטרקטיביות בשוק העבודה? התפתחות אישית 4
Myrath מיומנויות או כישורים יצרניים התפתחות אישית 30
N כישורים הדרושים בעבודה התפתחות אישית 3
D כישורים לחיים התפתחות אישית 52

נושאים דומים