• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבונות בנק ללא עמלות, ובלי תנאים [מעודכן לאוגוסט 2022]

לאומי קארד FREE הוא בן דודו הפחות מוצלח של I NEED IT...
אותו דבר רק בלי העמלה המופחתת של ה-1% במקום ה-3% מט"ח.

בהצלחה יקירה
וגם בfree הם מאוד מתעקשים שתיכנס לאזור האישי להסתכל על החיובים אחרת הם שולחים לך פירוט בדואר וגובים 3 שח.
טוענים שהם מחויבים לזה מהרגולציה.

וגם בfree הם מאוד מתעקשים שתיכנס לאזור האישי להסתכל על החיובים אחרת הם שולחים לך פירוט בדואר וגובים 3 שח.
טוענים שהם מחויבים לזה מהרגולציה.

אמת.
שיחה מוקלטת [אין להם מייל/פניות הציבור אומרים שהם אולי יחשבון על זה, רציני] שתבהיר את התנאים ועל כך שזה חינם ללא כחל ושרק, תפתור את הבעיה.
מה שכן, יש להם בעיה חמורה עם FEDEX, שירות כושל וכבר השאירו אותי פעמיים לחינם בבית. מציע הרבה סבלנות למי שעובר.

אם אתם לא בסטטוס נשוי ב.ז. לא יודע אם זה אפשרי אבל בהחלט שווה בירור
כתוב בהייטקזון:

Q: עבור מי אפשר להנפיק כ.א?

A: את כרטיס האשראי יכול להנפיק חבר מועדון הייטקזון, שעובד בחברה שבהסדר. כמו כן זכאים להזמנת כ"א בני הזוג של חברי המועדון נשואים או בעלי חשבון משותף. יש למלא את פרטי בן/בת הזוג ולצרף תעודות מזהות של שני בני הזוג.

תתאם את השליחות לכתובת של העבודה.
אין קשר ישיר בין פדקס ללאומי קארד, בעייתי ביותר לתאם "מחדש" דברים או לעדכן.
נשמע מטופש, אבל זה מה שהם אמרו לי... מזעזע

כתוב בהייטקזון:

A: את כרטיס האשראי יכול להנפיק חבר מועדון הייטקזון, שעובד בחברה שבהסדר. כמו כן זכאים להזמנת כ"א בני הזוג של חברי המועדון נשואים או בעלי חשבון משותף. יש למלא את פרטי בן/בת הזוג ולצרף תעודות מזהות של שני בני הזוג.

מי שפנוי/ה ויש לו הייטקזון, אשמח להתחתן עמו.

כתוב בהייטקזון:

זאת אומרת שצריך להיות נשואים או להיות בעלי חשבון משותף לא נשואים. יפה, לא הכרתי.
אין קשר ישיר בין פדקס ללאומי קארד, בעייתי ביותר לתאם "מחדש" דברים או לעדכן.
נשמע מטופש, אבל זה מה שהם אמרו לי... מזעזע
חוסר אפשרות לתאם מחדש באמת מטופש אבל אני יכול להבין.
התכוונתי שלהבא, בזמן ההזמנה תתאם את השליחות לכתובת של העבודה.

לא בטוחה שזה עד כדי כך שווה את זה :)
צודקת, חוזר בי.
ניסוח מחדש:
יש כאן מישהו עם הייטקזון+יודע מה עדיף קרן השתלמות או תיק השקעות ממוסה+מבין בברוקרים+מבין בקרנות איריות.
מגדר פחות קריטי, העיקר שיהיה סולידי/ת.
בתמורה אחלוק עמו את עלומיי/קרן הפנסיה הרזה שלי.

ובנימה יותר רצינית,
האם יש דרך להצטרף להייטקזון מבלי לחזור אחורה בזמן וללמוד משהו רציני?

אני צריכה להוציא כרטיס בנקאי כדי שאוכל לבצע פעולות בכספומט
אין לי כרטיס בנקאי כבר שנים, ולא נתקלתי בבעיה מיוחדת בביצוע פעולות.
למשוך כסף מכספומט אפשר דרך האפליקציה בקלות (וכמו ש @מתכנת אמר, אפשר גם עם כרטיס חוץ בנקאי), וכדי להפקיד צקים וכו' אפשר או דרך האפליקציה או באוטומט שלהם גם בלי כרטיס.
איזה פעולות את צריכה לבצע בכספומט שדורשת כרטיס?

הפקידה בבנק האירה את עיניי לכך שאפשר להוציא כסף מכספומט בעזרת אפליקציה וקוד, דבר שלא ידעתי קודם. מכיוון שכבר הייתי איתם בטלפון אמרתי שינפיקו כרטיס כי לא ידעתי אם מתישהו אתקע בלעדיו. השתמשתי בכרטיס בעיקר להוציא מזומן, להפקיד צ'קים רגילים ודחויים, והצגתי אותו מול פקיד בעת הצורך. אבל כנראה אתה צודק שזה לא הכרחי ואולי אף מיותר.

לגבי כרטיס חוץ בנקאי, לא ניסיתי להשתמש בו לכספומט, ועכשיו אני לא יודעת מה הקוד שלו. צריכה לחפש / לשחזר.

למשוך כסף מכספומט אפשר דרך האפליקציה בקלות (וכמו ש @מתכנת אמר, אפשר גם עם כרטיס חוץ בנקאי), וכדי להפקיד צקים וכו' אפשר או דרך האפליקציה או באוטומט שלהם גם בלי כרטיס.
* משיכה באפליקציה רלוונטית רק לכספומטים של הבנק, אני רוצה חופש למשוך מכל כספומט.
* פעולה שדורשת כרטיס בנקאי זה איפוס סיסמה לטלפון ואינטרנט, אם משום מה ננעל לך החשבון, סיסמה שתופק בטלפון או אינטרנט (כל ערוץ בשביל השני..) תהיה מוגבלת למידע בלבד ללא ביצוע פעולות, רק סיסמה מבנקאי או מכספומט תאפשר ביצוע פעולות.
הפתרון שלי הוא שילוב בין כרטיס חוץ בנקאי שהוא אחלה גם לניוד בין בנקים ומאפשר משיכת מזומן מכל כספומט בנקאי ללא עמלות + כרטיס בנקט/כספונט חינמי שנותן גישה לכל האפשרויות במכשירים של הבנק (מידע, משיכה, פעולות, הפקדות מזומן/שיקים ואיפוס סיסמאות), היות והשימוש בו נדיר וקשה לזכור את הסיסמה שלו אני רושם אותה ב KeePass.
אגב, בבנק הפועלים הזמנתי כרטיס בנקט באתר ללא אינטרקציה אנושית, בבנקים אחרים הספיק השארת הודעה לסניף, יצרו קשר טלפוני, הנפיקו כרטיס ושלחו בדואר.
הפקידה בבנק האירה את עיניי לכך שאפשר להוציא כסף מכספומט בעזרת אפליקציה וקוד, דבר שלא ידעתי קודם.
רק בכספומטים של הבנק.

משיכה באפליקציה רלוונטית רק לכספומטים של הבנק,
הגיוני, תודה על החידוד.

אני מתלבטת אם להנפיק בכלל כרטיס אשראי בנקאי של דיסקונט בתוך התהליך של פתיחת חשבון טאצ'ר חדש או בכלל להימנע מכרטיס אשראי בנקאי.

שכחתי לשאול את הבנק מה אפשר לעשות עם צ'קים דחויים שהפקדתי.

משיכה באפליקציה רלוונטית רק לכספומטים של הבנק, אני רוצה חופש למשוך מכל כספומט.
מהנסיון שלי, משיכה עם כרטיס בנקאי מכספומט שלא שח הבנק עולה כסף (עמלת שקרכלשהו).
לעומת זאת בכרטיסים החוץ בנקאיים שלי אין עמלה כזאת, ככה שאפשר להשתמש בכל כספומט של בנק (לא מדבר על עלו בקיוסקים וכו, שגובים עמלה בנוסף).
פעולה שדורשת כרטיס בנקאי זה איפוס סיסמה לטלפון ואינטרנט, אם משום מה ננעל לך החשבון, סיסמה שתופק בטלפון או אינטרנט (כל ערוץ בשביל השני..) תהיה מוגבלת למידע בלבד ללא ביצוע פעולות, רק סיסמה מבנקאי או מכספומט תאפשר ביצוע פעולות.
לא ידעתי שזה אפשרי.
מצד שני, עד עכשיו לא נזקקתי לאיפוס אז זה כנראה לא כזה נפוץ (אצלי). מקסימום נכנסים לסניף פעם בכמה שנים.

חשבתי בהתחלה גם להוציא כרטיס בנקט, אבל כבר כמה שנים שאין לי כרטיס בנקאי ועד עכשיו לא הרגשתי בחסרונו.

מהנסיון שלי, משיכה עם כרטיס בנקאי מכספומט שלא שח הבנק עולה כסף (עמלת שקרכלשהו).
לא בחשבון פטור מעמלות, ואם יש עמלות, כנראה שיהיו גם במשיכה בכרטיס חוץ בנקאי - זו עמלה של הבנק ולא של חברת האשראי (לדוגמה).
וכמובן, לא מדבר על כרטיסים שמחזירים לך עמלות חיצוניות (נדמה לי שכתבת, או מישהו אחר כאן, שכרטיס שוואב מחזיר עמלה אפילו ממכשירים בקיוסקים ודומיהם).

לא בחשבון פטור מעמלות
גם בחשבון שפטור מעמלות.
לא מדובר על עמלת שורה של הבנק אלא על עמלה של הכרטיס על משיכה מכספומט שבבנק אחר. משיכה מכספומט של הבנק שלך לרוב היא בחינם (אלא עם כן אתה לא בחשבון שפטור מעמלות, ואז יש עמלות שורה ועמלות שקר אחרות).
כנראה שיהיו גם במשיכה בכרטיס חוץ בנקאי - זו עמלה של הבנק ולא של חברת האשראי
לא נכון. זאת בהחלט עמלה של חברת האשראי.
קודם כל, מאיפה הבנק שלך בכלל יודע באיזה כספומט משכת כסף אם אתה משתמש בכרטיס חוץ בנקאים? מבחינתו הוא רק רואה שמשכת כסף מכספומט.
דבר שני, מה זה אומר "כספומט של בנק אחר" בהקשר של כרטיס חוץ בנקאי, האם מדובר בכספומט של הבנק שהנפיק לך את הכרטיס או כספומט של הבנק שבו החשבון שלך מתנהל?

אני יודע בודאות מהתקופה שהיה לי כרטיס בנקאי שכשמשכתי איתו כסף בכספומט לא של הבנק אז שילמתי עמלה ואילו בשימוש בכרטיס החוץ בנקאי שלי לא שילמתי עמלה.
אני גם זוכר במעורפל שבשימוש בכרטיס חוץ בנקאי אחר כן שילמתי עמלה על משיכה מכספומט, אבל זה היה מזמן אז אני כבר לא בטוח.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
N השלכות של איחוד חשבונות בנק צרכנות פיננסית 1
H מימוש אופציות, מס יסף ושני חשבונות בנק מיסים 13
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
M חשבונות בנק והכנסה מהאינטרנט צרכנות פיננסית 6
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
ל חשבונות בנק של בני זוג אוף טופיק 22
עצמאית יתרונות וחסרונות של שני חשבונות בנק בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 3
K חשבונות ברוקר באירופה לילדים ולי שוק ההון 13
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
T 2 חשבונות באינטראקטיב שוק ההון 2
H פיצול מכירת RSU לשני חשבונות מיסים 1
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ב איחוד חשבונות מסחר שוק ההון 2
D סגירת חשבונות של אקסלנס שוק ההון 1
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
הנולד וולס פרגו סוגרים חשבונות לתושבים מחוץ לארה"ב? צרכנות פיננסית 41
1337justme חשבונות נפרדים בנישואין אוף טופיק 67
Sheldon_Cooper יחס בין חשבונות שוק ההון 6
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
א מיסוי חשבונות בחו"ל, איך זה עובד ? מיסים 8
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
H שאלה לגבי הלוואות בשני חשבונות בבנקים שונים צרכנות פיננסית 8
Cfy קיזוז מס בין חשבונות בבעלות שונה שוק ההון 9
B חשבונות חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
ר גבייה מדיירים - כולל חשבונות או לא? נדל"ן 6
N איחוד חשבונות עם אזרח אמריקאי תושב חו"ל מיסים 2
S מחפש המלצה למנהל/ת חשבונות לעסק קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
P צעד קטן גדול - הנהלת חשבונות לבדי התפתחות אישית 7
C שאלה על Flow של פתיחת חשבונות מסחר ומיסוי שוק ההון 1
מ איחוד חשבונות מסחר של בני זוג צרכנות פיננסית 35
מ עצמאים - ניהול חשבונות לבד עם עם רו"ח? צרכנות פיננסית 10
א שני אנשים שלושה חשבונות צרכנות פיננסית 61
עידן200 הסבר לגבי תיאומי מס ודוח מס עבור מספר חשבונות השקעה שוק ההון 21
א כמה חשבונות באיגוד שוק ההון 79
כ הבדל במיסוי דיבידנד חו"ל בין 2 חשבונות שוק ההון 13
מ מה לעשות עם חשבונות פנסיה קטנים שוק ההון 6
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה