• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

היכן לעשות ביטוח נסיעות 'חינמי'

• פותח הנושא Aero
  • פורסם בתאריך

ביטוח נסיעות 'חינמי'

• AIG (מקס)

• הראל (כאל)

Results are only viewable after voting.

Aero

משתמש רשום
דירוג
4
היי,
שנים הייתי מבוטח בעת נסיעות לחו"ל בפספורט כמו רוב המדינה, אבל לאחרונה הגעתי למסקנה שהם פשוט יקרים מידי אז למרות השירות המדהים שלהם עברתי בנסיעות יותר רחוקות להפניקס שמציעים ב$2 ליום ביטוח 'Unlimited' ללא ה.ע ובנסיעות קצרות לאירופה לAIG דרך מקס כמעט ללא עלות (גם ללא ה.ע). אשמח לדעת כאשר מדובר בביטוחים לנסיעות קצרות, איזה חברה עדיפה - הראל (כאל) או AIG (מקס/ישראכרט)? אמנם על הנייר הפוליסה של הראל נראית יותר מוצלחת אבל במדד השירות בנסיעות לחו"ל נדמה לי שהם ממוקמים בתחתית בניגוד לAIG.

תודה רבה

תשווה את התנאים בפוליסה ותראה מי מהן מכסה את הדברים שחשובים לך. לכל מבטח כזה יש גם בד"כ מספר אופציות לביטוח, כאשר עוברים דרך חברת כרטיסי אשראי / קופת חולים או לא (וכנגזרת משנה - לפי סוג כרטיס האשראי שלך).
יש גם עוד ספקי שירות בנוסף לשניים שמנית (מגדל, כלל) שניתן לבחון את הכדאיות שלהם.

ברוך הבא לפורום!
למה רק שתי חברות בסקר? האם אתה 'מטעם' AIG?
חוצמזה, אין מתנות חינם, ביטוח חינמי ניתן לבעלי כרטיסי אשראי ל 5 ימים בלבד, מוגבל בכיסויים וברוב המקרים מוסיפים אופציות תלויות בגיל ומצב רפואי.

נערך לאחרונה ב:
ברוך הבא לפורום!
למה רק שתי חברות בסקר? האם אתה 'מטעם' AIG?
חוצמזה, אין מתנות חינם, ביטוח חינמי ניתן לבעלי כרטיסי אשראי ל 5 ימים בלבד, מוגבל בכיסויים וברוב המקרים מוסיפים אופציות תלויות בגיל ומצב רפואי.
לדעתי סקר מיותר לחלוטין כי יש כרגע דיונים בממשלה בנושא ביטול ביטוחי הנסיעות עד יוני בגלל הקורונה.
שמח להכיר את המקום :)
רק AIG והראל כאן כי אלו החברות בהסדר עם חברות האשראי, לנסיעות של יומיים - שלושה לאירופה הכיסויים שם מספקים ביותר (לא כמו פעם), רק רציתי לדעת אם למישהו כאן יש חוות דעת על הפוליסות... לנסיעות מעבר לתקופה הכמעט חינמית אצמד בכל מקרה לפספורט או הפניקס.

יש לך המלצה?

לי יש כלל פשוט - אם נותנים לי את זה בחינם, אז או שאני המוצר (ואז הפרטים שלי מועברים לכל דיכפין) או שהשירות הוא בסיסי ביותר וכל תוספת קטנה דורשת תשלום ואז הוא כבר כואב בכיס. למשל: אשה בהריון, ילדים, פעילות ספורט.. תכניס את היד לכיס ותשלם והרבה.

אני כבר שנים עושה ביטוח נסיעות לחו"ל בפספורטכארד והתשלום הזה שווה לי את השקט הנפשי. גם לנסיעה של שלושה ימים.
בכלל, אם הנסיעה שלך היא ליומיים-שלושה ואין לך איזה משהו מיוחד, אז הפער הוא כמה דולרים בודדים (2.1 דולר ליום לאדם)

אגב, סתם בשביל הקטע עשיתי בדיקה לנסיעה הקרובה שלי לחו"ל (כשבוע עם ילד).
ביטוח בפספורט כארד יעלה לי 35 ש"ח יותר לעומת הביטוח ה"חינמי" הבסיסי. כסף קטן ביחס לעלות כל הנסיעה.

לי יש כלל פשוט - אם נותנים לי את זה בחינם, אז או שאני המוצר (ואז הפרטים שלי מועברים לכל דיכפין) או שהשירות הוא בסיסי ביותר וכל תוספת קטנה דורשת תשלום ואז הוא כבר כואב בכיס. למשל: אשה בהריון, ילדים, פעילות ספורט.. תכניס את היד לכיס ותשלם והרבה.
הרבה אנשים באמת משלמים אקסטרא וחברת הביטוח מרוויחה. אבל - אם אתה לא אישה בהריון, בלי ילדים ולא מתכנן ספורט אתגרי בעיר אירופאית, הביטוח החינמי יהיה מספיק לרבים.

אגב, סתם בשביל הקטע עשיתי בדיקה לנסיעה הקרובה שלי לחו"ל (כשבוע עם ילד).
ביטוח בפספורט כארד יעלה לי 35 ש"ח יותר לעומת הביטוח ה"חינמי" הבסיסי. כסף קטן ביחס לעלות כל הנסיעה.
תהיה מוכן לתת לי 20 ש"ח בלבד כל פעם שאתה טס לחו"ל כי זה סכום זניח?

בנוסף - למה לשלם אקסטרא לפספורט כארד? יש המון חברות ביטוח זולות יותר משמעותית. בשביל להמנע מקצת יותר טרטור במקרה הקיצון בו מפעילים את הביטוח?

בנוסף - למה לשלם אקסטרא לפספורט כארד? יש המון חברות ביטוח זולות יותר משמעותית. בשביל להמנע מקצת יותר טרטור במקרה הקיצון בו מפעילים את הביטוח?
כי אין הוצאות out of pocket. ז"א שאין הוצאות בחו"ל, הכרטיס נטען ויש מספר טלפון חינמי כמעט לכול מדינה.
אז אם אתה תייר 'סולידי' שנוסע עם כמה גרושים בכיס וכרטיס אשראי, 2-3 ימי אישפוז בארה"ב יגמרו לך את מסגרת האשראי לעומת פספורט שכול ההוצאות משולמות מהכרטיס לאחר שהוטען ע"י שיחת טלפון ל 1-800...

למה לשלם אקסטרא? בגלל שבביטוח ה-"חינמי" במידה ואתה זקוק לו - אתה צריך לשלם הכל מהכיס שלך ולקבל החזר.
בפספורטכארד, אתה מתכתב בווטסאפ או מתקשר למספר חינמי ומקבל הטענה של כרטיס האשראי שנתנו לך ואיתו אתה משלם.
וכן, אני מוכן לשלם עוד 35 ש"ח נוספים לשבוע בשביל לנסוע בראש שקט.מדובר בהבדל של קצת יותר מאירו אחד ליום לשני אנשים.

אגב, ממליץ לך אם אתה נוסע לחו"ל לא לשתות קפה ולאכול סנדוויץ בשדה תעופה זה מאוד יקר. תביא סנדוויץ וקפה בתרמוס מהבית. תחסוך ככה 70 ש"ח לשני אנשים.
אה כן, ואם מתחשק לך גלידה ברומא אז אל תכנס לג'לטו הקרובה אלא כנס לסופר הקרוב וקנה גלידה נסטלה. אתה יכול לחסוך ככה איזה אירו-שניים לשני אנשים.

אגב, ממליץ לך אם אתה נוסע לחו"ל לא לשתות קפה ולאכול סנדוויץ בשדה תעופה זה מאוד יקר. תביא סנדוויץ וקפה בתרמוס מהבית. תחסוך ככה 70 ש"ח לשני אנשים.
אה כן, ואם מתחשק לך גלידה ברומא אז אל תכנס לג'לטו הקרובה אלא כנס לסופר הקרוב וקנה גלידה נסטלה. אתה יכול לחסוך ככה איזה אירו-שניים לשני אנשים.
אח בדם, לא פייר,
הוא התכוון לכאורה שמדובר על תפוז מול תפוז. ואתה סתם מוציא 20 ש"ח יותר.

בנוסף - למה לשלם אקסטרא לפספורט כארד?
מפני שכמו
כי אין הוצאות out of pocket. ז"א שאין הוצאות בחו"ל, הכרטיס נטען ויש מספר טלפון חינמי כמעט לכול מדינה.
אז אם אתה תייר 'סולידי' שנוסע עם כמה גרושים בכיס וכרטיס אשראי, 2-3 ימי אישפוז בארה"ב יגמרו לך את מסגרת האשראי לעומת פספורט שכול ההוצאות משולמות מהכרטיס לאחר שהוטען ע"י שיחת טלפון ל 1-800...
וספציפית לי היה ניסיון איתם, זה כמו שיוסי אומר,
אשפוז בארה"ב (קרה לאמא אווזה שלי) יפרק לך את המסגרת.
הם באמת יעילים יותר.

דרך הכללית למשל לוקח כמה שבועות עד שאתה אוסף, בודקים וכו' ואז מחזירים את הכסף.
לדעתי, שווה את ה20 ש"ח.

* אגב ,יש דברים שאתה יכול להוריד דרך נציג טלפוני ואז זה יוצא כמעט אותו מחיר.

כי אין הוצאות out of pocket. ז"א שאין הוצאות בחו"ל, הכרטיס נטען
לי זה נשמע כמו חיסרון.
אם כבר יש לי הוצאה גדולה שמישהו מחזיר לי עליה את הכסף, למה לא להרוויח כמה מיילים/נקודות מהעניין?
אז אם אתה תייר 'סולידי' שנוסע עם כמה גרושים בכיס וכרטיס אשראי, 2-3 ימי אישפוז בארה"ב יגמרו לך את מסגרת האשראי
עד כמה מסגרת האשראי שלך נמוכה??
אני מבין שאני קצת קיצוני עם כרטיסי/מסגרות אשראי, אבל עדיין איך אתה מגיע למצב ש3 ימי אשפוז גומרים לך את המסגרת בכל הכרטיסים?? אצלי דבר כזה בקושי מדגדג את המסגרת.

אם כבר יש לי הוצאה גדולה שמישהו מחזיר לי עליה את הכסף, למה לא להרוויח כמה מיילים/נקודות מהעניין?
כי אתה עכשיו חושב חשיבה כלכלית קרה,
אם הבן/בת זוג שלך
נופל למשכב בארץ זרה,
אתה לא חושב על מיילים או נק' אלא איך למזער נזקים/טופסיאדה.
בארה"ב/לא יודע אירופה, הרפואה הזמינה ביותר היא פרטית.
זה יוצא כמה K$ ביום, בקלות.

* מזכיר לך שיש לך עשרות כרטיסי אשראי ואינך מדגם מייצג :)

למה לשלם אקסטרא? בגלל שבביטוח ה-"חינמי" במידה ואתה זקוק לו - אתה צריך לשלם הכל מהכיס שלך ולקבל החזר.
אישית אני מוכן לשלם אקסטרה בשביל שהכסף יצא ממני ויחזירו לי אחכ. מיילים במתנה, מה רע?
בטח שאין סיבה לשלם אקסטרה כדי שהם ישלמו ישירות במקומי.
ובסכומים גבוהים גם ככה זה משולם ישירות ע"י הביטוח אז זה לא משנה.

או לחלופין תוציא כרטיס אשראי נורמלי שנותן פריוריטי פס עם כניסות חינם ותשב לאכול/לשתות בלאונג ⁦:)

הוא התכוון לכאורה שמדובר על תפוז מול תפוז. ואתה סתם מוציא 20 ש"ח יותר.
זה לא תפוז מול תפוז בכלל. אתה לא יכול להשוות את רמת הכיסוי והשירות בין שני הביטוחים.
אגב, המחיר של פספורט-כארד לביטוח הבסיסי גבוה בעשרות סנטים בודדים ליום לעלות הבסיסית של החברות שהוא מנה לעיל.
למשל במקרה שבדקתי לעיל:
עבור כל נוסע הביטוח של פספורטכארד עולה 2.1$ ליום.
הביטוח של כרטיס האשראי דרך AIG תוספת של 1.97$ ליום לאדם.

עד כמה מסגרת האשראי שלך נמוכה??
האשראי שלי הוא 70K בכרטיס אחד ו 50K בכרטיס נוסף.
אבל, יצאתי מנקודת הנחה שמישהוא שמחפש מתנות חינם או 'ביטוח חינמי' אז הוא צעיר ומסגרת האשראי שלו 10K או פחות.

ובסכומים גבוהים גם ככה זה משולם ישירות ע"י הביטוח אז זה לא משנה.
לא מדוייק. בביטוח החינמי אתה משלם ומקבל החזר. לפחות זה מה שנאמר לי ע"י הנציג.
אאכ מדובר באשפוז ארוך ואז הם נכנסים לפעולה מהירה ומשלמים ישירות.

מצטרף למשתמשי הפספורטכארד, בעצמי ועבור המשפחה, כבר שנים.
בתור ביטוח למצב נדיר אך פוטנציאלית יקר מאוד (רפואי/חילוץ. ביטוח כבודה לא מעניין אותי ואני מבטל את הסעיף הזה לרוב), אני רוצה שאם כבר יקרה האירוע הביטוחי - ההתעסקות תהיה הכי נוחה וזולה שאפשר, והתוספת עלות שאולי יש זניחה למדי. אני מוצא מספיק סעיפים אחרים לחסוך עליהם בנסיעות לחו"ל, עם הרבה יותר impact כספי.

אף פעם לא טרחתי עם הביטוחים החינמיים, למרות שבטוח שיש לי כל מיני אופציות עם מגוון כרטיסי האשראי (רובם corporate) שאספתי עם הזמן.

כי אתה עכשיו חושב חשיבה כלכלית קרה,
אם הבן/בת זוג שלך
נופל למשכב בארץ זרה,
אתה לא חושב על מיילים או נק' אלא איך למזער נזקים/טופסיאדה.
לא. אני דואג קודם כל לבריאות/החלמה.
טופסיאדה תיהיה בכל מקרה בסוף.
בארה"ב/לא יודע אירופה, הרפואה הזמינה ביותר היא פרטית.
זה יוצא כמה K$ ביום, בקלות.
בהוצאות גדולות בכל מקרה הביטוח משלם ישירות לבית החולים. אף אחד לא מצפה ממך לשלם עשרות אלפי דולרים מהכיס.
ההבדל הוא בהוצאות הקטנות יותר, ואני לא רואה סיבה לשלם לביטוח יותר כדי לחסוך כמה מאות דולרים ממסגרת האשראי שלי.

* מזכיר לך שיש לך עשרות כרטיסי אשראי ואינך מדגם מייצג :)
מודע לעניין, וגם אמרתי אותו קודם. אבל עדיין, אם הוצאה של כמה אלפים בודדים משתקת את המסגרת שלך אז יש לך בעיה (לדעתי).

מודע לעניין, וגם אמרתי אותו קודם. אבל עדיין, אם הוצאה של כמה אלפים בודדים משתקת את המסגרת שלך אז יש לך בעיה (לדעתי).
אני חושב שמסגרת של אדם ממוצע היא נאמר באיזור ה-10K ש"ח.
נגיד והזמנת טיסה/מלון, ירד לך חלק. אשפוז עולה על המסגרת בקלות תוך ימים ספורים.
טופסיאדה תיהיה בכל מקרה בסוף.
בפספורטקארד אתה מקבל כסף במיידי. לא תהיה טופסיאדה כמו בכללית או בביטוחים אחרים
[מדבר מניסיון עם 2 החברות]
אף אחד לא מצפה ממך לשלם עשרות אלפי דולרים מהכיס.
שלילי.
אתה תשלם מכסף ואחרי שתחזור לארץ יתחילו בדין ודברים איתך.

אני יודע שאני מצטייר כמגן פספורטקארד,
אבל שמע, אמא שלי יצא לה אשפוז שבוע בארה"ב משהו כמו 50K דולר או שח, לא זוכר. אבנים בכליות.
אשפוז מהרגע שנחתה.
כסף הגיע במיידי

לעומת זאת,
בכללית. ביטול טיסה+מלון עקב מצב רפואי
היית צריך להביא את כל הטפסים, לשלוח, להחזיר, אישורים
עושים מיון מה נכנס במסגרת מה כן מה לא
הלוך ושוב כזה
ואז אתה מקבל [לא את הכל].

אם אתה רונן-על חלל [לא ציני],
עשרות כרטיסים, מחושב , קר וחד כתער
מסכים איתך, חד משמעית לקחת את הזול ולהתנהל כמו שאתה אומר.

אם אתה בן אדם מן השורה, כרטיס אשראי אחד או שניים,
לדעתי במקרים שאתה כן מפעיל את הביטוח,
זה משתלם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ר היכן לעשות ביטוח בריאות? צרכנות פיננסית 10
ג פליי קארד פרימיום, היכן לעשות? צרכנות פיננסית 6
זאב קורס השקעות בנדל"ן, היכן אפשר לעשות ? התפתחות אישית 2
א היכן להשקיע 300 אלף שקל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
B אזרח ישראלי-אמריקאי עובר להתגורר במדינה שלישית - היכן להתחיל? מיסים 1
W היכן לסחור במניות? שוק ההון 19
deussex היכן להתחיל בנוגע למניות דיבידנדים ? שוק ההון 2
I היכן להשכיב קרן חירום? פקדון נזיל, עו"ש או קרן כספית? פוסטים מאיכות נמוכה 1
N מתלבט היכן להתחיל ללמוד השנה (בן 24) התפתחות אישית 12
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
א היכן אתם ואתן קוראים וקוראות חדשות פיננסיות? פוסטים מאיכות נמוכה 17
י היכן הכי זול להפקיד/ לפדות צ׳ק אמריקאי מתוכנית הסיוע האמריקאית? צרכנות פיננסית 3
O התלבטות היכן ללמוד מדמ"ח התפתחות אישית 19
O היכן אוכל ללמוד על השקעות נדל"ן? נדל"ן 3
S היכן ניתן לראות תשואות שנתיות לקרנות פנסיה? אוף טופיק 2
B היכן לחסוך לדירה ובאיזה אופן? שוק ההון 108
G השקעה בנדל״ן- היכן? נדל"ן 3
ל הפקדת כסף לפיקדון בבנק- 250,000 ש''ח היכן הכי אטרקטיבי? שוק ההון 12
י היכן ניתן להשיג ליטר מי חמצן בריכוז 3% ב 11 ש"ח -- בירושלים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
Fitch הלוואה של 30,000 ש"ח ללא ריבית וללא הצמדה - היכן? צרכנות פיננסית 19
N השוואה שביצעתי בעולם ה: "היכן לנהל את הכסף" שוק ההון 3
N היכן כדאי לרכוש אג"חים ישראלים שוק ההון 6
פשפש היכן כדאי לשמור מזומן שוק ההון 24
ג IB - היכן יושב הכסף שוק ההון 19
ל הנדסת אינסטלציה-היכן? התפתחות אישית 4
P היכן כדאי להחנות כסף? שוק ההון 9
Y היכן העמלות נמוכות ביותר למשקיעים סכומים נמוכים שוק ההון 5
Y היכן להשקיע 150 אלף שקלים? שוק ההון 16
tomer111 היכן קונים IWDA ? שוק ההון 5
G איך להכין מוצרלה? או היכן קונים מצרכים אוף טופיק 0
זאב היכן אתם גרים ? אוף טופיק 7
Y התלבטות היכן לנהל תיק השקעות צרכנות פיננסית 16
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ק עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32

נושאים דומים

Back
למעלה