• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בנק ישראל בטיוטת הוראות לבנקים: לא יוכלו עוד לסרב באופן גורף לפעול בתחום הקריפטו

אני לא בדיסקונט וגם לא הייתי, אבל באמת בדקת כל סניף?

אני שואל כי חשבון הבנק של Bit2C הוא בדיסקונט, וגם כי שנה שעברה שמעתי מחבר שיש סניף של דיסקונט בתל אביב שממליצים עליו למי שרוצה לממש קריפטו.

להבנתי, ההחלטה היא של מנהל הסניף + קצין הציות בסניף, אבל כמובן שאם הבנק החליט על מדיניות גורפת של בעד\נגד הוא יכול להוריד הוראה למנהלי הסניפים.

השאלה שלי, האם אתה מכיר הוראה גורפת של בנק דיסקונט או שאתה מדבר על פי הניסיון שלך?
זו הוראה גורפת של דיסקונט לא משהו לוקאלי לסניף כזה או אחר, החשבון של Bit2C מנוהל שם כי בית המשפט הכריח את דיסקונט לתת להם שירות אחרי קרב משפטי של שנים.
מבחינת קריפטו דיסקונט זה ביג No No, אתה צודק שבבנקים אחרים המצב יכול להיות לפי סניף, אבל הוא גם יכול להיות בהוראה גורפת אגב של הבנק כן לאשר קריפטו פשוט בתנאים מסויימים כמו הפועלים.
מה מונע ממך לקנות עם כרטיס אשראי למשל?
כלום מלבד העמלה שתשחט אותי, יש לי כרטיס אשראי חוץ בנקאי. אבל מה זה יעזור לי בדיוק? אני משקיע בקריפטו סכומים שאני לא יכול לשלם באשראי ולא רוצה לשלם באשראי, סכומים שאני גם לא יכול להחזיר יום אחד לבנק בלי שישאלו אותי כמה מילישניות בילה כל דולר ב23 לאפריל 2017 בארנק X ולך תביא להם תשובות.
מעדיף להתעסק עם בנקים אירופאים, הם יודעים בדיוק מה הם רוצים מהלקוח בשביל ל"הכשיר" את הכסף וסאלאמת. מי צריך את כל הכאב ראש הזה לרוץ אחרי מנהלי סניף ואחרי קציני ציות וזה רוצה ככה וזה רוצה ככה וההוא לא יודע מה הוא רוצה אז צריך לחכות שידבר עם ההנהלה שיגידו לו מה צריך ותביא 700 אלף מסמכים מומצאים... עזוב אותך.

מעדיף להתעסק עם בנקים אירופאים, הם יודעים בדיוק מה הם רוצים מהלקוח בשביל ל"הכשיר" את הכסף וסאלאמת.
מסכים. הבעיה היחידה היא תשלום מסים בסכומים גדולים, אחרת לא הייתי מבזבז על הבנקים הישראלים יותר מדקה של מחשבה.

כרגע התכנון שלי הוא לעבוד עם bofa במקרה של מכירה אבל לא פוסל גם בנק אירופאי ואולי עדיף. יש לך המלצה מניסיון?

נערך לאחרונה ב:
הבעיה היחידה היא תשלום מסים בסכומים גדולים, אחרת לא הייתי מבזבז על הבנקים הישראלים יותר מדקה של מחשבה.
תשלום למי בעצם? גם למדינת ישראל וגם למדינה שבה הבנק נמצא? וכמה זה +- סכומים גדולים?

זה מעניין, בחיים לא חשבתי לממש רווחים קריפטו בבנק בחו"ל. בתקווה תהיה לי אזרחות פורטוגלית בשנים הקרובות - האם לידיעתך זה יכול לעזור?

@stamEhad
יש לך מליון שח רווח ממומש מקריפטו וצריך לשלם מס 250K שח, איך אתה משלם את זה אם חוסמים לך את הכסף בכניסה לארץ ? ואפילו בשליש מהסכום הזה יכול להיות כאב ראש.
חשבון בנק זר יעזור קצת אבל תצטרך אולי לשקר תעשה העברה לארץ אם הבנק בישראל ישראל למקור הכספים

תשלום למי בעצם?
רשות המיסים. הם לא מקבלים תשלומים מחשבונות או כרטיסים זרים, מה שהופך אותנו ללקוחות שבויים של הקרקס בארץ. בנוסף להאשמות שאנחנו הגורם לבעיה.
כמה זה +- סכומים גדולים?
כל סכום שאתה לא יכול לשלם בלי עזרה מהרווחים בקריפטו.
בתקווה תהיה לי אזרחות פורטוגלית בשנים הקרובות - האם לידיעתך זה יכול לעזור?
אם תהיה תושב פורטוגל זה יעזור לך בקניות עתידיות. נכון להיום לא משלמים שם מסים על רווחים מקריפטו.
חשבון בנק זר יעזור קצת אבל תצטרך אולי לשקר תעשה העברה לארץ אם הבנק בישראל ישראל למקור הכספים
הוא עוזר כשאתה רוצה למשוך רווחים ויש לך דרך אחרת לשלם מסים. אם אתה רוצה לשלם מסים עם הרווחים זה לא עוזר. אני לא לוקח בחשבון שקרים\הונאות או תקווה שהבנק בארץ לא ישאל מה מקור הכסף.

נערך לאחרונה ב:
מסכים. הבעיה היחידה היא תשלום מסים בסכומים גדולים, אחרת לא הייתי מבזבז על הבנקים הישראלים יותר מדקה של מחשבה.

כרגע התכנון שלי הוא לעבוד עם bofa במקרה של מכירה אבל לא פוסל גם בנק אירופאי ואולי עדיף. יש לך המלצה מניסיון?
אם יש לך אזרחות אמריקאית, מזל טוב, אתה בראש שרשרת המזון של הקריפטו. לא הייתי חושב בכלל על להתעסק עם שום בנק אחר.
בנוגע למיסים - תבקש ממנהל הסניף(עדיף שזה יהיה בהפועלים) לעשות הפקדה מחשבון הבנק הזר נטו לצורך תשלום המיסים, לרוב מאשרים את זה. הם גם מבינים שאתה שבוי בסיטואציה לא הגיונית.
או שתשלם במזומן בבנק הדואר(לדואגים - חוק המזומן לא חל על תשלום מיסים מסתבר)
אם הבחור הצליח לשלם 1.5 מיליון שקל במזומן בדואר לרשות המיסים מה לנו להלין?
עריכה: בנוגע לבנקים - SEBA או Bank Frick.

נערך לאחרונה ב:
אם יש לך אזרחות אמריקאית, מזל טוב, אתה בראש שרשרת המזון של הקריפטו. לא הייתי חושב בכלל על להתעסק עם שום בנק אחר.
לא צריך אזרחות אמריקאית כדי לפתוח חשבון ב-bofa.
בנוגע למיסים - תבקש ממנהל הסניף(עדיף שזה יהיה בהפועלים) לעשות הפקדה מחשבון הבנק הזר נטו לצורך תשלום המיסים, לרוב מאשרים את זה. הם גם מבינים שאתה שבוי בסיטואציה לא הגיונית.
או שתשלם במזומן בבנק הדואר(לדואגים - חוק המזומן לא חל על תשלום מיסים מסתבר)
בדיוק הרעיונות שלי (:
עריכה: בנוגע לבנקים - SEBA או Bank Frick.
תודה.

לא צריך אזרחות אמריקאית כדי לפתוח חשבון ב-bofa.

טכנית לא צריך אזרחות אמריקאית כדי לפתוח חשבון באף בנק אמריקאי, אבל זה סתם סיבוך מוגזם לפי הדרישות שלהם:

טכנית לא צריך אזרחות אמריקאית כדי לפתוח חשבון באף בנק אמריקאי, אבל זה סתם סיבוך מוגזם לפי הדרישות שלהם:
לא אמרתי שזה קל (: אני מתכנן לנסות השנה, אעדכן אם אתה מעוניין.

לא אמרתי שזה קל (: אני מתכנן לנסות השנה, אעדכן אם אתה מעוניין.
בוודאי, הם הרבה יותר מקלים בקבלת קריפטו אפילו מהאירופאים.
הבנתי גם שיש שירותים שאתה משלם להם כדי שיפתחו לך חשבון בנק בארה"ב עם התעסקות מינימאלית מצידך שווה אולי לבדוק.

הבנתי גם שיש שירותים שאתה משלם להם כדי שיפתחו לך חשבון בנק בארה"ב עם התעסקות מינימאלית מצידך שווה אולי לבדוק.
דיברתי עם כמה כאלה, Too shady.
אני מעדיף להגיע לשם בעצמי ולנסות לפתוח חשבון כמו שצריך. לעומת הפתרון השני של להיוולד אמריקאי זה לא כזה מאמץ.

לעומת הפתרון השני של להיוולד אמריקאי זה לא כזה מאמץ.
עם הטרלול הפרוגרסיבי שמתחולל כרגע בארה"ב אני לא אתפלא אם יקום יום אחד מישהו ויחליט שהוא נולד מחדש כאמריקאי ויצא להילחם בממסד על הזכות שלו להיוולד מחדש ללאום אחר...

הבנתי גם שיש שירותים שאתה משלם להם כדי שיפתחו לך חשבון בנק בארה"ב עם התעסקות מינימאלית מצידך שווה אולי לבדוק
יש שירותים כאלה מצד עורכי דין, בעבור 1200$ וצפונה הם מטפלים לך בנושא, עד לפני כשנה עוד היו שעבדו עם Boa אז ניחא, הייתי יכול להבין אבל הבנקים שהם מציעים כרגע הם כפי שתיאר יפה
דיברתי עם כמה כאלה, Too shady

הם דורשים הוכחת כתובת ע״י חשבון חשמל וכדומה זו בעיה עם כתובת של חבר

BOFA לא ביקשו ממני דבר כזה כשפתחתי לפני שנתיים
ציטוט מהלינק למעלה:

You must be living in the U.S. in order to open an account and you'll need to provide both your foreign and your U.S. address.*

• Government-issued ID with photo
  • Work ID with address and photo
  • Current utility bill with your name and address
  • Other (rental agreement, etc.)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
S אלטרנטיבה אגחית לקרן כספית המבטיחה תשואה ריאלית ולא תשואה שקרובה לריבית בנק ישראל? שוק ההון 33
P עוד בנק אונלייני חדש בארץ: esh / אש ישראל צרכנות פיננסית 4
א מסירת פרטים החדשה לביט /בנק ישראל צרכנות פיננסית 3
Ron.B למה בנק ישראל קונה דווקא דולרים? אוף טופיק 5
S למה שער הדולר לפי בנק ישראל נמוך משער הדולר בפועל? שוק ההון 2
Kipodi קנית דולרים ע"י בנק ישראל וקביעת שער דולר יציג צרכנות פיננסית 33
ITS בנק ישראל מטיל פצצה על שוק הנדל"ן? פוסטים מאיכות נמוכה 21
ש תכנית בנק ישראל להאצת הצמיחה במשק - המלצה למעבר למס רווח הון / ריבית נומינלי ועוד מיסים 5
U אם מחר בנק ישראל מקפיץ את ערך הדולר מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 15
M בנק ישראל - הודעה על רכישת אג"ח שוק ההון 26
R תל אביב 35 לאחר הודעת בנק ישראל שוק ההון 3
unrealx חומר מעניין מהתחזית הרבעונית האחרונה של בנק ישראל שוק ההון 9
unrealx בנק ישראל מזהיר על מקריסה במחירי האג"ח שוק ההון 3
S ריבית בנק ישראל - פנסיות אוף טופיק 46
R הודעת הריבית של בנק ישראל שוק ההון 15
לוויתן התערבות בנק ישראל במסחר מט״ח שוק ההון 2
A תיק ההשקעות של בנק ישראל שוק ההון 13
שודד הפינג פונג ריבית בנק ישראל 0.1% ריבית הפד' 0.5%-0.75% שוק ההון 1
Archangel ריבית בנק ישראל לעומת מדד אג״ח ממשלתיות 5+ שוק ההון 3
ע מחקר של בנק ישראל על העלאת המס על הבורסה ל-25% שוק ההון 45
yossik האם בנק ישראל אכן יוריד את הריבית מתחת לאפס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 17
snail תהיות לגבי ריבית בנק ישראל אוף טופיק 14
הסולידית ריבית בנק ישראל - 0.1% שוק ההון 40
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
codev זיקה לישראל עקב שימוש בחשבון בנק מיסים 0
edangz איך להמיר IBAN לפרטי בנק שוק ההון 1
S קרן כספית כנגד פיקדון בנקאי - במקרה של קריסת בנק שוק ההון 5
L קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב צרכנות פיננסית 34
י חשבון בנק בחו"ל (תושבות ישראלית) שוק ההון 7
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
U קרן השתלמות IRA בנק לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
ישראלי מצוי זכאות לבנקאות אישית בנק יהב צרכנות פיננסית 9
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ע IB לעומת "סתם" בנק בחו"ל שוק ההון 48
S מעמד חשבון בנק ישראלי למי שהינו תושב מס בישראל ובמדינה אחרת במקביל מיסים 11
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
ד משמעות השדות כשעושים העברה מחשבון בנק בישראל ל IBKR פוסטים מאיכות נמוכה 11
S החל מאיזה גודל תיק השקעות בנק הפועלים נותן תנאים דומים לבתי השקעות ? צרכנות פיננסית 36

נושאים דומים

Back
למעלה