• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אפליקציות להעברת כספים

danezeq

משתמש רשום
דירוג
3
היי כולם/ן
רציתי לבקש קצת עזרה בסדר בין כל האפליקציות של העברות הכספים
נרשמתי לביט, ואז נרשמתי לפפר ופתאום באמצע התהליך אני מגלה שפפר היא לא אפליקציה להעברת כספים, אלא בנק של ממש.
ואז החלטתי לעצור ולהתייעץ כאן לפני שאני פותח חשבונות.

א. קודם כל מה כל האפליצקיות, מה מהן בנקים ומה מהם להעברת כספים?
ב. האם כדאי להרשם לכל האפליציות להעברת כספים כדי להיות מסוגלים להעביר ולקבל כסף לכמה שיותר אנשים או שיש מחיר כלשהו להצטרפות ליותר ויותר שירותים כאלו?
ג. כנל לגבי אפליקציות של בנקים..
אשמח לקצת סדר.
תודה!

יש את פפר ופפר PAY
הורדת בטעות את האפליקציה של הבנק במקום של האפליקציה להעברת כספים זה הכל

היי כולם/ן
רציתי לבקש קצת עזרה בסדר בין כל האפליקציות של העברות הכספים
נרשמתי לביט, ואז נרשמתי לפפר ופתאום באמצע התהליך אני מגלה שפפר היא לא אפליקציה להעברת כספים, אלא בנק של ממש.
ואז החלטתי לעצור ולהתייעץ כאן לפני שאני פותח חשבונות.

א. קודם כל מה כל האפליצקיות, מה מהן בנקים ומה מהם להעברת כספים?
ב. האם כדאי להרשם לכל האפליציות להעברת כספים כדי להיות מסוגלים להעביר ולקבל כסף לכמה שיותר אנשים או שיש מחיר כלשהו להצטרפות ליותר ויותר שירותים כאלו?
ג. כנל לגבי אפליקציות של בנקים..
אשמח לקצת סדר.
תודה!
א. אני לא אעבור איתך על כל האפליקציות שיש (יש המון) אבל בעיקרון: 1. העברות בנקאיות ניתן לבצע דרך אפליקציות של רוב הבנקים 2. תשלום אשראי דרך אפליקציות ששייכות לבנקים אפשר דרך פפר פיי (פפר, בפועל לאומי) פייבוקס (לא זוכר איזה בנק), וביט (הפועלים) 3. בפפר פיי אי אפשר לשלם באשראי אם פותחים חשבון פפר (הכסף יורד מהעו״ש בפפר) 4. יש עוד אפליקציות להעברת כספים (בינלאומיות) אבל רובן לוקחות עמלות לא נעימות (נגיד פייפאל)
ב. מחיר: 1. תחזוקה של יותר ״ארנקים״ 2. חשיפת מידע 3. סיכון תאורטי של שינוי חוזה בעתיד אבל לא סביר. אפשר לפתוח חשבון בכולן כדי להגדיל את נפח ההעברות שאפשר לעשות בחודש ללא עמלות (כיום) בצד השולח ורק עמלות בנק בקבלה (בהנחה שמושכים כסף לבנק ולא לאשראי, ובהנחה שאתה משלם עמלת שורה כלשהי)
ג. לרוב הבנקים יש אפליקציה, ללאומי יש שתיים (בהנחה שמקבלים את האמירה שפפר זה לאומי בעטיפה אחרת). בכולן יש תנאי הצטרפות דומים (שבפועל הם סוג של כסת״ח במקרה של זליגת מידע או אירוע כלשהו של אבטחת מידע וגם אישור שלך שהם ישתמשו במידע שלך ויעבירו אותו למי שבא להם)

נראה שמישהו הבין כמה המיתוג הזה מבלבל ואפליקציית פפר פיי כיום נקראת פשוט Pay. אפליקציית Pepper רק מוזכרת בפנים בתור "האחות של".

לא כ"כ השתמשתי באפליקציות אלה, אבל אני רואה שכולם משתמשים בהן. יש לי כמה שאלות.
האם אפשר להעביר כסף מאפליקציה אחת לאחרת? יש מגבלות כלשהן? האם מספיק להוריד אחת או שצריך את שלושתן? יש עלויות או מצד שני הטבות של שימוש באפליקציות? האם על תשלום בהן אני מקבל את ההטבות של כרטיס האשראי?(למשל יש לי כרטיס total payback שמחזיר 1% בגיפט כארד)

עכשיו גם ישראכרט מפעילה שרות PAY NOW דרך האפליקציה.

האם אפשר להעביר כסף מאפליקציה אחת לאחרת?
לא.
אפשר להעביר רק לאנשים אחרים שיש להם את אותה אפליקציה או לעסקים שתומכים באותה אפליקציה.
אי אפשר להעביר כסף בין החשבון שלך בביט לחשבון שלך בפייבוקס למשל.
יש מגבלות כלשהן?
תלוי באפליקציה, אבל בגדול בכולם יש מגבלה של כ50 אש"ח בקבלת כספים לשנה (אלא אם כן אתה עסק וכו') ו 7.5-12 אש"ח בשליחת כספים לחודש. (יש גם מגבלות יומיות בחלקן וכו).
האם מספיק להוריד אחת או שצריך את שלושתן?
תלוי במטרה שלך.
יש עלויות או מצד שני הטבות של שימוש באפליקציות?
לא.
תשלום יוצא זה כמו חיוב רגיל בכרטיס אשראי.
תשלום נכנס זה כמו העברה בנקאית נכנסת. (כלומר אם אתה משלם בבנק שלך עמלת שורה אז תשלם גם על העברה נכנסת).
האם על תשלום בהן אני מקבל את ההטבות של כרטיס האשראי?(למשל יש לי כרטיס total payback שמחזיר 1% בגיפט כארד)
תלוי בחברת האשראי.
בכאל וישראכרט כן. במקס לדעתי לא.

נדמה לי שכבר אפשר. יצרו מרחק בין האפליקציה pay לחשבון pepper
אכן, שינו את זה בתחילת השנה.
ובאותו זמן גם הוסיפו אפשרות להעברה בנקאית מאפליקציית פפר עצמה (עד אז היית צריך להיכנס לפפר-פיי כדי לעשות העברה בנקאית).

נשמע כמו פירצה לצבירת נקודות.
לא בטוח, יש הרבה החרגות עם נקודות.
לדוגמא באל על:
*למעט תשלומי ביטוחים, אגרות, מיסים, חברה עירונית ותאגידי מים, רשות מקרקעי ישראל, המוסד לביטוח לאומי, בתי חולים ממשלתיים, חברת החשמל, רשות הדואר, רשויות מס, משרדי ממשלה.

לא בטוח, יש הרבה החרגות עם נקודות.
לדוגמא באל על:
*למעט תשלומי ביטוחים, אגרות, מיסים, חברה עירונית ותאגידי מים, רשות מקרקעי ישראל, המוסד לביטוח לאומי, בתי חולים ממשלתיים, חברת החשמל, רשות הדואר, רשויות מס, משרדי ממשלה.
ספציפית פליקארד עובד.

בנוסף ההחרגות לא אבסולוטיות אלא נותנים צבירה ביחס מופחת (1:360 במקום 1:180 אם אני זוכר נכון), וזה בגלל שחברות האשראי מחוייבות לתת לגופים שברשימה הנחה על עמלות הסליקה.
במקרה של האפליקציות, מי שמשלמים על הסליקה הם הבנקים שלהם אין הטבות מוגדרות בחוק ולכן רוב חברות האשראי (למעט מקס משום מה) לא מחריגות אותם

אגב, בטורקיש של ישראכרט הצבירה אחידה, כולל במוסדות הנ"ל. מניח שהם פשוט סופגים את זה.

במקרה של האפליקציות, מי שמשלמים על הסליקה הם הבנקים שלהם אין הטבות מוגדרות בחוק ולכן רוב חברות האשראי (למעט מקס משום מה) לא מחריגות אותם

אגב, בטורקיש של ישראכרט הצבירה אחידה, כולל במוסדות הנ"ל. מניח שהם פשוט סופגים את זה.
אחלה CHURNING רק שמאד מוגבל בסכומים.
חבל שאין טיסות

קשור לדעתי לחבל הטבור שעדיין מחובר אל הבנקים?
נותק לחלוטין לפני כשנה.

זאת בדיוק הסיבה שהאפליקציות קיימות - רצון של הבנקים להתחרות בחברות האשראי (שכבר לא שייכות להם).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Lag אפליקציות פרודקטיביות לאייפד התפתחות אישית 8
OiNK למה אפליקציות מסחר כמו Etoro/Robinhood/Fidelity לא משרתות משתמשים ישראלים? פוסטים מאיכות נמוכה 6
M אפליקציות להשקעה בשוק האמריקאי שוק ההון 5
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
פ אפליקציות לבחינת המצב הפנסיוני צרכנות פיננסית 2
E האם אתם כסולידים רוכשים אפליקציות / מנויים חודשיים לשירותים שונים? אוף טופיק 58
boredwhitecollar אפליקציות\תוכנות מקבילות לבורסגרף אוף טופיק 1
I אפליקציות כלכלה המונית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
O אסטרטגיה להעברת תיק מנוהל להשקעה פאסיבית שוק ההון 2
deussex לפני מהלך להעברת ביטוח מנהלים ופנסיה ממגדל לקופת ברירת מחדל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
מ דוגמה מלאה להעברת הפסד הון משנה לשנה מיסים 5
נ הדרך הזולה להעברת כסף לחשבון בחו"ל צרכנות פיננסית 2
Z השירות הזול ביותר להעברת מט"ח לחו"ל ישירות משקלים צרכנות פיננסית 1
L שאלה בנוגע להעברת מניות מבנק לבית השקעות שוק ההון 8
L שאלה בנוגע להעברת תיק מהבנק לאקסלנס שוק ההון 1
A התייעצות בנוגע להעברת כספים ונ"ע מברוקר בישראל לברוקר בחו"ל שוק ההון 2
stamEhad פתיחת חשבון להעברת כספים מרווחי נדל"ן בארצות הברית שוק ההון 10
stamEhad הדרך היעילה והזולה להעברת כספים מישראל (ש"ח) לארצות הברית (דולר) נדל"ן 0
לאונל שאלה טכנית בנוגע להעברת קרן מנוהלת ל-IRA שוק ההון 1
I ניסיון של אלטשולר לשנות את דעתי להעברת הכספים למסלול עוקב מדד בהלמן צרכנות פיננסית 27
C פיצול (כול להעברת) פיצויים ותגמולים צרכנות פיננסית 0
ד הדרך הכי זולה להעברת כסף מארהב לארץ צרכנות פיננסית 21
ארגמן סרטון נחמד להעברת מסרים בנושא חסכון, ריבית דה-ריבית והשקעה במדדים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
amidar מסלול ירוק של רשות המיסים להעברת כספים להשקעות בחו"ל. שוק ההון 8
L האופציה הזולה ביותר להעברת כספים בחו"ל דרך מערכת SWIFT ? צרכנות פיננסית 0
doc29 דרך חדשה להעברת כספים לחו"ל Ofakim Payments צרכנות פיננסית 2
yossik המדריך להעברת חשבון בין בנקים צרכנות פיננסית 8
A מעבר כספים לIB ושימוש כללי בIB (העולמי) שוק ההון 14
L הגעתי למצב שבו אני מתלבט אם להפריש כספים לתיק מנוהל אישית שוק ההון 5
T ניהול כספים והשקעות עבור הורים צרכנות פיננסית 1
T העברת כספים מהארץ לחו"ל ביורו צרכנות פיננסית 0
N העברת כספים מחו״ל (דולרים) לארץ (שקלים) צרכנות פיננסית 8
T כדאיות העברת כספים מקופת גמל לפנסיה כללית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
S השקעת כספים בתור אזרח אמריקאי צעיר מיסים 0
L העברת כספים מביטוח מנהלים לגמל - יתרה שאינה מובנת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
L ניוד כספים IRA קה״ש + גמל שוק ההון 1
י כיצד ניתן לממש כספים בקרן פנסיה לא פעילה עם מיסוי גבוהה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
A איך להקל על יורשים בהוצאת כספים מחשבונות השקעה אמריקאיים של אזרח אמריקאי שנפטר שוק ההון 188
מ האם החזקת קרן סל ישראלית מחקה מדד חו"ל שווה להחזקת כספים בחו"ל שוק ההון 1
S משיכת כספים מפוליסת חיסכון שוק ההון 9
G ניוד כספים של קרה"ש ושל קופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
B שחרור כספים לתושב חוץ מקרן פנסיה וביטוח מנהלים בישראל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
Y קופת גמל להשקעה - שאלה על משיכת כספים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
מ העברת כספים לברוקר זר לבנק בחו״ל וספציפית לגבי IB שוק ההון 1
Y הוצאת כספים מ401K אמריקאי לאזרח ישראל שאיננו אזרח או תושב ארה"ב מיסים 1
O העברת כספים מ IBKR לבנק הבינלאומי צרכנות פיננסית 10
Y משיכת כספים מ Bit2C | דו"ח בדיקה - גורם חיצוני מומחה השקעות אלטרנטיביות 5
ק משיכת כספים מהחשבון פוסטים מאיכות נמוכה 2

נושאים דומים

Back
למעלה