• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אפליקציות פרודקטיביות לאייפד

• פותח הנושא Lag
  • פורסם בתאריך

Lag

משתמש רגיל
דירוג
33
שלום לכולם,
בתור עתודאי שנמצא בסיטואיציה של בממוצע 3 שעות נסיעה ביום ועוד 3-4 שעות פנויות בבית, החלטתי לבצע רכישה יחסית יקרה אך לטעמי כדאית של מכשיר שדרכו אוכל להתפתח ולפתח דרכים להחכים, לנהל את הזמן שלי נכון, לעקוב אחר ההוצאות שלי ולפתוח מיזם\עסק\בלוג אינטרנטי.
על כל אלו מצאתי כי האייפד ישרת אותי נאמנה.

במידה ויש כאן אנשים שמכירים ומשתמשים אשמח בבקשה להמלצות על אפליקציות רלוונטיות :lol:

אני מצאתי שהאייפד כמעט לא בשימוש אצלי (מה גם שבאייפד פרו הסוללה הולכת מהר). אבל todoist אפליקציה מעולה לניהול משימות.

אני משתמש בו בעיקר כדי לצרוך תוכן, ונראה שגם לשם כך הוא יועד.

אני משתמש בו בעיקר כדי לצרוך תוכן, ונראה שגם לשם כך הוא יועד.
המכשיר הכי טוב לצריכת תוכן ללא ספק, עם זאת יש לו עוד שימושים של יצירת תוכן

אם אתה מתעסק עם עולם האיור/עיצוב ממליץ על אפליקציית Procreate, עולה בערך 10 דולר באופן חד פעמי אבל שווה כל אגורה.
עם Parallels Access תוכל להתחבר למחשב האישי, Fantastical מצויינת לניהול זמן ולו"ז (מסתנכרנת גם עם google calendar), ועם GoodReader אפשר לקרוא ולערוך קבצי PDF, להוסיף הערות, מרקור וכו'.

• אהבתי
Reactions: Lag
בתור עתודאי
אייפד מושלם בתור מחברת דיגיטלית במיוחד לסטודנטים.
ממליצה לבדוק את האפליקציות GoodNotes או Notability.
מה שכן אם אכן מחליטים להשתמש באייפד כמחברת דיגיטלית מומלץ (מאוד!) לרכוש את העט.

• אהבתי
Reactions: Lag
אם אתה מתעסק עם עולם האיור/עיצוב ממליץ על אפליקציית Procreate, עולה בערך 10 דולר באופן חד פעמי אבל שווה כל אגורה.
עם Parallels Access תוכל להתחבר למחשב האישי, Fantastical מצויינת לניהול זמן ולו"ז (מסתנכרנת גם עם google calendar), ועם GoodReader אפשר לקרוא ולערוך קבצי PDF, להוסיף הערות, מרקור וכו'.
תודה רבה אבדוק את כולם!
אגב מצאתי גם אפליקציה שנקראת readwise, שם אתה יכול למרקר קטעים נבחרים מתוך מה שאתה קורא וכל המירקורים האלה נשלחים ישר לקובץ ששומר אותם, ככה שתוכל לעבור על מה שמירקרת כשתרצה.

אייפד מושלם בתור מחברת דיגיטלית במיוחד לסטודנטים.
ממליצה לבדוק את האפליקציות GoodNotes או Notability.
מה שכן אם אכן מחליטים להשתמש באייפד כמחברת דיגיטלית מומלץ (מאוד!) לרכוש את העט.
תודה! ככל הנראה ארכוש את העט, הזמנתי גם מקלדת ועכבר חיקוי של המאג׳יק קייבורד רק ב1100₪ פחות

תודה! ככל הנראה ארכוש את העט, הזמנתי גם מקלדת ועכבר חיקוי של המאג׳יק קייבורד רק ב1100₪ פחות
העט חובה במידה ותרצה לכתוב דברים. אני כבר 4 שנים כותב באייפד (סטודנט), ללא ספק הקניה הכי טובה שעשיתי.

נושאים דומים

Back
למעלה